KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3216
Reģ: 29.12.2022
Nevis naudas nav jaunai gultai priekš bērna, bet ir žēl naudu tērēt bērna dēļ. Naudas viņiem ir pietiekoši, katru nedēļas nogali saņem kešā. Patiesībā, ja tā dzeguze nespēj nodarboties ar bērnu un tēlo, ka ļoti aizņemta menedžējot grupu, tad taču varēja atļauties kādus speciālistus Miai - logopēdu, fizioterapijas, baseinu u.t.t. BET - tiem bioloģiskajiem vecākiem - spermas donoram un dzeguzei gluži vienkārši ir žēl naudas tādiem nebūtiskiem sīkumiem. Mia viņu dzīvē ir tikai ciemiņš, kivja vārdiem citējot - dzimumakta rezultāta, ikdienā - traucējošs faktors, priekš IG - attaisnojums un pierādījums, ka ir daudzbērnu vecāki un liene ir jaunā (lasīt - ļaunā) māmina. Viss, pilnīgi viss viņu dzīvē , ko viņi apzināti publicē un afišē, ir tikai sava ego apmierināšanai. Bērniem tur vieta ir tikai tik daudz, lai uz viņu esības rēķina gūtu popularitāti un celtu savus fakinos reitingus. Abiem viņiem vajadzētu atņemt vecāku tiesības, sterilizēt un iebāzt psihenē, lai apārstē psiho kaites un alko un narko atkarības , papildus atņemt pieeju internetam. Bet tā ir utopija .
Sapņot jau nav aizliegts.
Ja starp saviem draugiem, paziņām vai radiem izrādīsies kāds, kurš tos degradētos atsaldeņus ir aicinājis uzstāties vai gatavojas to darīt, iespļaušu sejā 😬
03.09.2023 19:21 |
 
Reitings 3216
Reģ: 29.12.2022
Sūda kantoris 1188 publicē jaunumus par to, ka valsts ir pieņēmusi jaunus ierobežojumus uzturlīdzekļu parādniekiem. BET - tajā pat laikā popularizē un publicē un slavina tādus indivīdus kā kiviči , graudiņi un magones piegulētāji. Teiksiet - tā nav liekulība ? Manuprāt ir ļoti pat nepieciešams rakstīt uz šādiem kantoriem un paust savu viedokli un neapmierinātību ar notiekošo. Es neesmu ar mieru, ka manis maksātos nodokļus tērē "slavenību " bērnu uzturēšanai.
Iesaku jums, lezbes, vairāk sarosīties brīvos brīžos, un rakstīt un rakstīt uz visām iespējamām iestādēm.
Būsim sociāli un sabiedriski aktīvas ne tikai šeit, bet arī ārpus - reālajā dzīvē.
03.09.2023 19:29 |
 
Reitings 1447
Reģ: 01.08.2021
terabitija @ 03.09.2023 16:35
Tas, ka Miai 3 gadu vecumā joprojām ir pampers, tieši apstiprina to, ka bērnam ir zināmi veselības traucējumi, par ko šeit ir daudz ir runāts...

Kā lai viņai nebūtu pamperu, ja vecāki nemāca iet uz podiņa? Ja tas nav mācīts, tad loģiski ka viņa lieto pamperus.
03.09.2023 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 11041
Reģ: 15.03.2012
Kerkirai laba sarakste ar Kambalieni 😄 Kerkira tik mīļi izsaka atbalstu pupu lietā, visām skaužot 🙈, bet Olga viņai iesaka likvidēt dzimumzīmītes no sejas, jo TV dīvai tādas nepiestāvot 🤣
03.09.2023 20:40 |
 
Reitings 692
Reģ: 31.03.2023
Es tā domāju, diez kad Liene paņems atpakaļ veco ziepju trauku. Izskatās, ka iphonam pārāk asa kamera - ar visiem filtriem skats viņai super skumjš. Bārbija pēkšņi pavisam veca palika. Pēkšņi gan noslīdējušos plakstiņus, gan krunciņas var redzēt.
03.09.2023 20:40 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ļenka uzskata, ka viņa no tefteļa pelnījusi labāko telefonu, kamēr teftels sūdzas, ka dēls ir bezkaunīgs, jo pateicis, ka pa 50€ nevar nopirkt normālu ziemas jaku.
Nožēlojami no šiem vaisliniekiem, kamēr katrs pats tikai sev, sev, sev viss, pašu bērni apdalīti, pamesti, izsmieti, pazemoti un apsaukāti.
Pasaule ir apaļa un ceru, ka šie vēl ilgi turēsies kopā un gremdēs vēl vairāk viens otru.
03.09.2023 20:47 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
McSara @ 03.09.2023 18:39

Es vairāk sliecos, ka tas ir plekstes slinkums! Ar bērnu ir jādarbojas nevis pudele un pampers, lai tik staigā.
Bet es nesaprotu,kā bērnudārzā neko nesaka ka bērns 3 gados pamperā.Pie mums pat neņem dārziņā 1,5 gados,ja bērns kaut cik nepazīst un neizmanto podiņu.Bet trīs gados būtu reāls skandāls,jo audzinātājām nav jāņemas ar pamperiem.
03.09.2023 21:32 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
kuranavliene @ 03.09.2023 21:32
Bet es nesaprotu,kā bērnudārzā neko nesaka ka bērns 3 gados pamperā.Pie mums pat neņem dārziņā 1,5 gados,ja bērns kaut cik nepazīst un neizmanto podiņu.Bet trīs gados būtu reāls skandāls,jo audzinātājām nav jāņemas ar pamperiem.

Es jau šeit rakstīju, ka privātajiem bieži vien ir pofig uz pamperiem, pašvaldībnieki baigi visus dzen uz podiņa, 3 gados pamperos neviens vairs nestaigā.
03.09.2023 21:35 |
 
Reitings 1618
Reģ: 04.11.2022
HiacinteBurkaa @ 03.09.2023 21:35

Es jau šeit rakstīju, ka privātajiem bieži vien ir pofig uz pamperiem, pašvaldībnieki baigi visus dzen uz podiņa, 3 gados pamperos neviens vairs nestaigā.
Diez vai viņi maksātu par privāto dārziņu
03.09.2023 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 972
Reģ: 23.04.2014
Staigā gan. Mūsu grupiņā staigāja arī pāri 3 gadiem pamperī. Valsts dārziņš.
03.09.2023 22:24 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.04.2023
Standby @ 03.09.2023 22:24
Staigā gan. Mūsu grupiņā staigāja arī pāri 3 gadiem pamperī. Valsts dārziņš.

Un mans bērns līdz 4 gadiem gulēja redeļu gultiņā. Gandrīz jau sajutos, kā 2019.gada sliktākā māte.
Kopumā no malas lasot šķiet, ka katrs otrais komentārs ir diezgan pārspīlēts.
03.09.2023 22:33 |
 
Reitings 4977
Reģ: 01.04.2023
Neighbor @ 03.09.2023 19:21
Nevis naudas nav jaunai gultai priekš bērna, bet ir žēl naudu tērēt bērna dēļ. Naudas viņiem ir pietiekoši, katru nedēļas nogali saņem kešā. Patiesībā, ja tā dzeguze nespēj nodarboties ar bērnu un tēlo, ka ļoti aizņemta menedžējot grupu, tad taču varēja atļauties kādus speciālistus Miai - logopēdu, fizioterapijas, baseinu u.t.t. BET - tiem bioloģiskajiem vecākiem - spermas donoram un dzeguzei gluži vienkārši ir žēl naudas tādiem nebūtiskiem sīkumiem. Mia viņu dzīvē ir tikai ciemiņš, kivja vārdiem citējot - dzimumakta rezultāta, ikdienā - traucējošs faktors, priekš IG - attaisnojums un pierādījums, ka ir daudzbērnu vecāki un liene ir jaunā (lasīt - ļaunā) māmina. Viss, pilnīgi viss viņu dzīvē , ko viņi apzināti publicē un afišē, ir tikai sava ego apmierināšanai. Bērniem tur vieta ir tikai tik daudz, lai uz viņu esības rēķina gūtu popularitāti un celtu savus fakinos reitingus. Abiem viņiem vajadzētu atņemt vecāku tiesības, sterilizēt un iebāzt psihenē, lai apārstē psiho kaites un alko un narko atkarības , papildus atņemt pieeju internetam. Bet tā ir utopija .
Sapņot jau nav aizliegts.
Ja starp saviem draugiem, paziņām vai radiem izrādīsies kāds, kurš tos degradētos atsaldeņus ir aicinājis uzstāties vai gatavojas to darīt, iespļaušu sejā ?

Labs koments, pilnībā piekrītu.
Es tiešām arī tiku izslēgusi vienu personu (bijušo kl.biedreni) no sava draugu loka, jo atbalstīja Kivjus viņu pirmsākumos (sekoja, laikoja), stāstīja man, ka skatās to viņu šovu un Kivičs tīri sakarīgi spriežot, ka patiesībā esot gudrs, ka par bērniem rūpējoties. Šis man bija pēdējais punkts, kas sapratu, ka atrodamies pilnīgi citās galaktikās, ne vienkārši ar atšķirīgu pamatuztveri, kas pēc videnes beigšanas, protams, ar gadiem bija tikai augusi plašumā.
Kopš tās sarunas neesmu vairs ar viņu runājusi, tik vien pieklājības pēc FB apsveicu svētkos. Izklausās traki, bet fakC.
03.09.2023 22:43 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Standby @ 03.09.2023 22:24
Staigā gan. Mūsu grupiņā staigāja arī pāri 3 gadiem pamperī. Valsts dārziņš.

Man ļoti žēl.
03.09.2023 22:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Hujaka @ 03.09.2023 22:33

Un mans bērns līdz 4 gadiem gulēja redeļu gultiņā. Gandrīz jau sajutos, kā 2019.gada sliktākā māte.
Kopumā no malas lasot šķiet, ka katrs otrais komentārs ir diezgan pārspīlēts.

Es par to gultu arī nesaprotu, ja tā gulta atbilst normālam izmēram, tad kāpēc bērns tādā nevar gulēt, it īpaši ja vienu redeļu malu var noņemt vai gultu var transformēt par parasto gultu. Starpcitu, arī mans bērns gulēja redeļu gultā līdz 3 gadiem, pēc tam noņēmām visas malas un pārtaisījām par parasto gultu, jo izrādījās, ka gultu var tā pārtaisīt 🙈😂 pēc tam to gultu lietoja vēl gadu.
Man trakāk liekas tas, ka bērnam nav pieejama normāla pārtika, vismaz tā izskatās pēc Lienes ig storijiem un + aptamil.
Cik vispār Latvijā maksā viena aptamil paka? Kādi 15€?
Vienkārši liekas dīvaini, ka Kiviči ir tādi kapeikpiiii, bet nav žēl tērēt tik daudz naudu uz maisījumu pakām.
03.09.2023 22:57 |
 
Reitings 986
Reģ: 13.05.2022
kuranavliene @ 03.09.2023 21:32
Bet es nesaprotu,kā bērnudārzā neko nesaka ka bērns 3 gados pamperā.Pie mums pat neņem dārziņā 1,5 gados,ja bērns kaut cik nepazīst un neizmanto podiņu.Bet trīs gados būtu reāls skandāls,jo audzinātājām nav jāņemas ar pamperiem.
comon, kāds skandāls, nevajag jau pārspīlēt. Ir, kas arī 3 gados vēl pamperī, mūsdienu pedagoģijā ir princips, kad bērns būs gatavs, tad būs, jā, podiņu jāpiedāvā, bet nevienā bd, neviens normāls pedagogs nekādu skandālu tamdēļ netaisīs.
03.09.2023 23:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 29.07.2023
Sāku skatīties to kivičšovu. Pirmkārt es esmu šokā par to kontentu. Tie ir vnk divi alkoholiķi TV. Epizodē pēc bildinājuma, kur viņš runā ar savu tēvu. Man patīk tēva atziņas. -
- Viņš saka - kad Andris man pateica, ka liene (speciāli ar mazo burtu) ir atteikusies no bērniem viņa dēļ, man godīgi ir bail no tādas sievietes.
- tēvs- kā izpaužas jūsu "slava"? Andris - sabiedrība mums pievērš lielu uzmanību. Tēvs - Jūs pievēršat sabiedrības uzmanību.
- starp nabagiem ar maizi nevajag vicināties. Andris - tā ir nabagu problēma. Mums tā maize ir, kāpēc mums ar viņu nevicināties?
- kamēr tev dzīvē būs alkohols, ne laime tev stāvēs pusotra soļa attālumā.
- trīs bērni un izjukusi laulība (par lieni) un vēl attiecības, un redzot mana dēla sliktas īpašības, kāpēc viņa atkal ir iekritusi tādas.
Tas viss notiek dzerot 'mežezeru' uz kārtējam pohām. Kamēr liene ar savu grumbuļaino degunu skatās un bakstās savām zaķītim mutē.
O nākošajā sērijā liene uzbruks neidam.
Īsāk sakot es ar jums - gnīdām gribētu skatīties šo šovu kopā. 😀🫡
03.09.2023 23:02 |
 
Reitings 986
Reģ: 13.05.2022
vivii @ 03.09.2023 22:57

Es par to gultu arī nesaprotu, ja tā gulta atbilst normālam izmēram, tad kāpēc bērns tādā nevar gulēt, it īpaši ja vienu redeļu malu var noņemt vai gultu var transformēt par parasto gultu. Starpcitu, arī mans bērns gulēja redeļu gultā līdz 3 gadiem, pēc tam noņēmām visas malas un pārtaisījām par parasto gultu, jo izrādījās, ka gultu var tā pārtaisīt ?? pēc tam to gultu lietoja vēl gadu.
Man trakāk liekas tas, ka bērnam nav pieejama normāla pārtika, vismaz tā izskatās pēc Lienes ig storijiem un + aptamil.
Cik vispār Latvijā maksā viena aptamil paka? Kādi 15€?
Vienkārši liekas dīvaini, ka Kiviči ir tādi kapeikpiiii, bet nav žēl tērēt tik daudz naudu uz maisījumu pakām.
par to gultu tiešām dīvaini, jo standarta izmēra redeļgulta, noņemot to vienu malu mazajam stabili der līdz 4 gadiem, pēc tam var domāt par lielāku un tam nav nekāda sakara ar finansēm
03.09.2023 23:03 |
 
Reitings 127
Reģ: 31.10.2022
Šeit tik daudzas reāli atpalika no mūsdienu bērnu audzināšanas principiem! Nu neviens attīstīts vecāks vairs nedresē bērnus, lai ātrāk iet uz poda, jo tam nav nekādas nozīmes! Kuros valsts dārziņos tad jums ir tādi drastiski noteikumi? Mana bērna pašvaldības dārziņā Rīgā, daudzi 3gadnieki vēl ir pamperos un audzītes nav piktas par to. Tieši otrādāk saka, ka visam savs laiks un nevajag par to uztraukties, agrāk vai vēlāk, bet visi tam tiek cauri.
Standarta bērnu redeļgultiņa ir 120cm gara, tātad tāda var derēt līdz pat vidēji 5 gadu vecumam, ja vien ir noņemta priekšējā mala un bērns to gultu var lietot pats kā parasto gultu.
03.09.2023 23:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Gultu izmēri un pamperu vecums varbūt ir diskutabli jautājumi. Bet nav normāli, ka 3 gadīgs bērns tiek barots ar mazuļiem domātu maisījumu. Nav normāli, ka 3 gadīgam bērnam zobi jau ir katastrofālā stāvoklī. Nav normāli, ka bērns tiek ģērbts drēbēs un apavos, kas viņai daudz par lielu. Nav normāli, ka māte, kura dienu no dienas nedara absolūti neko un nekur nestrādā, nenodarbojas ar savu bērnu un neveicina viņas attīstību. Un pavisam nav normāli, ka vecāki, kuru aizgādībā ir vēl pavisam mazs bērns, regulāri lieto alkoholu. Tas viss atstās iespaidu - ne to labāko - uz to, kāda Mia izaugs.
03.09.2023 23:19 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
vijolite2 @ 03.09.2023 23:06
Šeit tik daudzas reāli atpalika no mūsdienu bērnu audzināšanas principiem! Nu neviens attīstīts vecāks vairs nedresē bērnus, lai ātrāk iet uz poda, jo tam nav nekādas nozīmes! Kuros valsts dārziņos tad jums ir tādi drastiski noteikumi? Mana bērna pašvaldības dārziņā Rīgā, daudzi 3gadnieki vēl ir pamperos un audzītes nav piktas par to. Tieši otrādāk saka, ka visam savs laiks un nevajag par to uztraukties, agrāk vai vēlāk, bet visi tam tiek cauri.
Standarta bērnu redeļgultiņa ir 120cm gara, tātad tāda var derēt līdz pat vidēji 5 gadu vecumam, ja vien ir noņemta priekšējā mala un bērns to gultu var lietot pats kā parasto gultu.

Garām! 3 gadīgam bērnam NAV jāstaigā pamperos. Ja vecāks nemācīs uz podiņa, tas bērns, ja viņam būtu teikšana, kaut līdz pieciem gadiem pamperī čurātu un kakātu. Jebkurš normāls, savu bērnu mīlošs vecāks, sāk mācīt savam bērnam podiņmācību ne vēlāk par diviem gadiņiem. Tie, kuri vēl 3 gados taisa pilnus pamperus - TĀ IR VECĀKU NOLAIDĪBA UN SLINKUMS! Nestāsti te pasakas, ka tas ir normāli!!!!!!! IR STARPĪBA, kad bērns sāk mācēt uz podiņa kārtoties!
03.09.2023 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits