KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Adele4 @ 02.09.2023 20:35
nopietni? 2gadnieka ballītē kivičs dzied kurtizāņu ugunskuru? Zeme atveries!

Kad nepietiek naudas Ričijam Rū, bet tikai Kivičam Sū...
02.09.2023 21:34 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Ja iepriekš vēl bija aizdomas, ka viņa brauc ar grādiem, tad pēc šodienas tiešām brauc. Iedomājos kā tiem jauniešiem bija - spilgta saule, Liene ar tonālā kārtu, bet krāteri tāpat spīd. Vispār dīvaini tie storiji - nav nekāda mijiedarbība. Viņi tur vienkārši pasēž un padzer. Neredzu drebošos fanu pūļus. Kāds viens selfijs, kur Liene varbūt arī pati pielipinājusies.
02.09.2023 21:38 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Vienkārši, cik prātā apdalītiem jābūt vecākiem, kas uz sava bērna 2 gadu dzimšanas dienu aicina Kiviču?
Nu pat ja viņš nebūtu pasaulē stulbākais “dziesminieks”, kuram liekas ok 2 gadniekam dzīvo mūzikas vakaru uzrīkot?
Nu ja nevar sakasīt Tutai vai animatoram utt., tad var izlīdzēt ar Youtube vai Spotify.
Vai tiešām divgadniekam un viņa draugiem interesē fonā ģitāras skaņas un aizelsies muzikants?
Wtf…
Reizēm liekas, ka dzīvoju uz citas planētas, jo cilvēki reāli iet sviestā. Šis pat nav smieklīgi!
Un par nabaga Miu aizdomājoties…viņa Instagram atrāda itin visu - netīru kafijas krūzi 50 leņķos, auksto zupu un, protams, sevi bumerangā. Tad kāpēc tik grūti atrādīt bērna 1. septembri? Varu tikai minēt, lai izvairītos no pārmetumiem, jo redzēsim, ka tas mazais cilvēks ne saģērbts, ne ko. Visa Mias mūža garumā neesam redzējuši kā ar Miu kopā ēd vai gatavo, nevienu rotaļu brīdi (būvējot torņus, ar lellītēm utt.), ejot uz veikalu iepirkties (bērns var paņemt kaut ko sev gardu, piemeklējot apģērbu), kādu ikvakara rituālu (zobiņu mazgāšanu, pasakas lasīšanu), kopīgas un jēgpilnas nodarbes (riteņbraukšana, peldēšana) un tā joprojām par daudzām lietām.
No maza bērna ikdienas esam redzējuši tieši neko. Rotaļas Miai sastāv no vilkšanās līdzi vecākiem un izmantojot to, kas pieejams tur, kur Kivičam jābauro. Viss.
Skumja bērnība, varu novēlēt viņai visu to labāko augot lielākai. Lai bērnam nav depresijas, noslieces utt.
02.09.2023 21:47 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Vienā no uzstāšanās reizēm Andrim bija nolikta alus glāze uz grīdas pat, tāpēc vairs nebrīnos, ka arī uzstājoties, kur ir bērnu pulks viņš arī ir apdzēries. Drausmas!
02.09.2023 21:51 |
 
Reitings 1577
Reģ: 03.03.2020
Thehollie @ 02.09.2023 21:47
Vienkārši, cik prātā apdalītiem jābūt vecākiem, kas uz sava bērna 2 gadu dzimšanas dienu aicina Kiviču?
Nu pat ja viņš nebūtu pasaulē stulbākais “dziesminieks”, kuram liekas ok 2 gadniekam dzīvo mūzikas vakaru uzrīkot?
Nu ja nevar sakasīt Tutai vai animatoram utt., tad var izlīdzēt ar Youtube vai Spotify.
Vai tiešām divgadniekam un viņa draugiem interesē fonā ģitāras skaņas un aizelsies muzikants?
Wtf…
Reizēm liekas, ka dzīvoju uz citas planētas, jo cilvēki reāli iet sviestā. Šis pat nav smieklīgi!
Un par nabaga Miu aizdomājoties…viņa Instagram atrāda itin visu - netīru kafijas krūzi 50 leņķos, auksto zupu un, protams, sevi bumerangā. Tad kāpēc tik grūti atrādīt bērna 1. septembri? Varu tikai minēt, lai izvairītos no pārmetumiem, jo redzēsim, ka tas mazais cilvēks ne saģērbts, ne ko. Visa Mias mūža garumā neesam redzējuši kā ar Miu kopā ēd vai gatavo, nevienu rotaļu brīdi (būvējot torņus, ar lellītēm utt.), ejot uz veikalu iepirkties (bērns var paņemt kaut ko sev gardu, piemeklējot apģērbu), kādu ikvakara rituālu (zobiņu mazgāšanu, pasakas lasīšanu), kopīgas un jēgpilnas nodarbes (riteņbraukšana, peldēšana) un tā joprojām par daudzām lietām.
No maza bērna ikdienas esam redzējuši tieši neko. Rotaļas Miai sastāv no vilkšanās līdzi vecākiem un izmantojot to, kas pieejams tur, kur Kivičam jābauro. Viss.
Skumja bērnība, varu novēlēt viņai visu to labāko augot lielākai. Lai bērnam nav depresijas, noslieces utt.

Man kaut kā par Lieni palicis iespaids, ka viņai bērni ir kā apkaunojums, kaut kas, ko negrib, lai visi redz un ne jau lai pasargātu bērnu, bet drīzāk, viņas maucīgā daba saprot, ka esot ar bērnu ir grūtāk nocopēt savu nākamo potenciālo jājēju.
02.09.2023 21:52 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Ne Ļenkai, ne Teftelim nav vecāku instinkta foldera. Viņi spēj tikai saražot bērnus. Teftelis vismaz par sevi var kaut kā parūpēties, kamēr Ļenka bez viņa vispār neko nevarētu. Pirms tam parazitēja uz Ārena un savas ģimenes rēķina, tagad pie sava beloveda.
Žēl to Miu. Ļoti žēl, ka viņai vispār bija jāierodas pasaulē pie tik drausmīgiem vecākiem.
Es gan dikti ceru, ka uzraugošās iestādes kārtīgi viņus novēro, jo vēl pirms gada šajā laikā, Mia tika vilkta līdzi visur. Arī divos naktī Vecrīgas bārā. Tagad tomēr nogrūž to bērnu Graudiņiem, acīmredzot ir bailes kaut kādas. Nu vai arī Kerkira pati piedāvā Miu uzņemt, redzot kāds ir dzīvesveids tiem abiem alkāniem un no sirds tomēr turot rūpi par to mazo cilvēku.
02.09.2023 22:03 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Thehollie @ 02.09.2023 21:47
Vienkārši, cik prātā apdalītiem jābūt vecākiem, kas uz sava bērna 2 gadu dzimšanas dienu aicina Kiviču?
Nu pat ja viņš nebūtu pasaulē stulbākais “dziesminieks”, kuram liekas ok 2 gadniekam dzīvo mūzikas vakaru uzrīkot?
Nu ja nevar sakasīt Tutai vai animatoram utt., tad var izlīdzēt ar Youtube vai Spotify.
Vai tiešām divgadniekam un viņa draugiem interesē fonā ģitāras skaņas un aizelsies muzikants?
Wtf…
Reizēm liekas, ka dzīvoju uz citas planētas, jo cilvēki reāli iet sviestā. Šis pat nav smieklīgi!
Un par nabaga Miu aizdomājoties…viņa Instagram atrāda itin visu - netīru kafijas krūzi 50 leņķos, auksto zupu un, protams, sevi bumerangā. Tad kāpēc tik grūti atrādīt bērna 1. septembri? Varu tikai minēt, lai izvairītos no pārmetumiem, jo redzēsim, ka tas mazais cilvēks ne saģērbts, ne ko. Visa Mias mūža garumā neesam redzējuši kā ar Miu kopā ēd vai gatavo, nevienu rotaļu brīdi (būvējot torņus, ar lellītēm utt.), ejot uz veikalu iepirkties (bērns var paņemt kaut ko sev gardu, piemeklējot apģērbu), kādu ikvakara rituālu (zobiņu mazgāšanu, pasakas lasīšanu), kopīgas un jēgpilnas nodarbes (riteņbraukšana, peldēšana) un tā joprojām par daudzām lietām.
No maza bērna ikdienas esam redzējuši tieši neko. Rotaļas Miai sastāv no vilkšanās līdzi vecākiem un izmantojot to, kas pieejams tur, kur Kivičam jābauro. Viss.
Skumja bērnība, varu novēlēt viņai visu to labāko augot lielākai. Lai bērnam nav depresijas, noslieces utt.

Tie vecāki ir tiešām.. Ir sludinājumi ar animatoriem. Par 20eur uz pāris stundām. Minnija, pirāts.. pat var izvēlēties. Nē Kivičs all in black. Kapēc?
02.09.2023 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 11041
Reģ: 15.03.2012
Par to aicināšanu uz bērnu ballītēm, es vēl saprastu, ja nokrāsotu dzeltenu seju, uzkrāsotu atkal skropstas un tēlotu minjonu, bet tā, ļoti, ļoti savāda vecāku izvēle
02.09.2023 22:09 |
 
Patīk
Reitings 2763
Reģ: 08.05.2022
Tur jau vecāki priekš sevis izvēlējušies mūziķi, ne priekš bērna. 👀 viņam tak repertuārā nav nevienas bērnu dziesmas, vnk ko?
02.09.2023 22:20 |
 
Reitings 8172
Reģ: 16.02.2021
Es arī esmu 99% pārliecināta, ka Kerkira redz, kas ir kas un nav labākajās domās par saviem draugiem kā vecākiem, tāpēc ar prieku uzņem Miu ciemos, pabaro, iemāca ko, izklaidē, atdod drēbītes utt, viņa liekas ļoti sirsnīga šajā ziņā un arī laba mamma. Par to adopciju - man liekas Graudiņu ģimene tomēr būtu daudz labākas mājas kā bērnunams. Nu un, ka nav sava dzīvesvieta. Tad jau nevienam, kurš īrē savu dzīvesvietu, nevar dot bērnus, visi jāņem nost un jāliek bērnunamā, ja îpašums nav nopirkts. Ļoti daudz ģimenes LV dzīvo īres mājokļos. Ok, saprotu, ka sen atpakaļ sev sačakarējuši kredīvēsturi, bet izskatās tagad, ka tiek ar to galā, vienkārši īrējot gana normālu īpašumu un dzīvojot no tā, kas ir, bez īpašuma kredītā. Viņiem ir normāla māja, tas nekas, ka īrēta.
02.09.2023 22:22 |
 
Reitings 8172
Reģ: 16.02.2021
Lorra @ 02.09.2023 22:20
Tur jau vecāki priekš sevis izvēlējušies mūziķi, ne priekš bērna. ? viņam tak repertuārā nav nevienas bērnu dziesmas, vnk ko?

Baby shark esot, te kaut kad apsprieda 😂
02.09.2023 22:24 |
 
Reitings 24100
Reģ: 18.08.2022
Knabsab @ 02.09.2023 22:03
Ne Ļenkai, ne Teftelim nav vecāku instinkta foldera. Viņi spēj tikai saražot bērnus. Teftelis vismaz par sevi var kaut kā parūpēties, kamēr Ļenka bez viņa vispār neko nevarētu. Pirms tam parazitēja uz Ārena un savas ģimenes rēķina, tagad pie sava beloveda.
Žēl to Miu. Ļoti žēl, ka viņai vispār bija jāierodas pasaulē pie tik drausmīgiem vecākiem.
Es gan dikti ceru, ka uzraugošās iestādes kārtīgi viņus novēro, jo vēl pirms gada šajā laikā, Mia tika vilkta līdzi visur. Arī divos naktī Vecrīgas bārā. Tagad tomēr nogrūž to bērnu Graudiņiem, acīmredzot ir bailes kaut kādas. Nu vai arī Kerkira pati piedāvā Miu uzņemt, redzot kāds ir dzīvesveids tiem abiem alkāniem un no sirds tomēr turot rūpi par to mazo cilvēku.

Bet tik pat labi ,to bērnu nevelk līdzi jo Mia ir vecāka.
Agråk iegrúda pudeli mutė un ielika ratos lai gul,tagad gan jau uz 3 gadiem negul un sagādå problėmas māminai ,jo mazā staigā uz visām pusēm un iepazīst pasauli ,tas nekas ,ka nakts vidus ,iespējams tadelj vieglåka atstāt pie graudinas.
Un labi ,ka tā!
Vismaz paris reizes mēnesī,tas bērns sanem kaut kådu mīlestību no apkārtējiem.
Bet par Mias nākotni,nez kādēl man ir sajūta,ka Mia savos 13 gados vazāsies rinkī un neies mājās,būs viens no tiem berniem,kas visu dienu brauc ar sabiedrisko apkārt tikai, lai nav jāiet mājās.
02.09.2023 23:10 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
SantaBarbara @ 02.09.2023 23:10

Bet tik pat labi ,to bērnu nevelk līdzi jo Mia ir vecāka.
Agråk iegrúda pudeli mutė un ielika ratos lai gul,tagad gan jau uz 3 gadiem negul un sagādå problėmas māminai ,jo mazā staigā uz visām pusēm un iepazīst pasauli ,tas nekas ,ka nakts vidus ,iespējams tadelj vieglåka atstāt pie graudinas.
Un labi ,ka tā!
Vismaz paris reizes mēnesī,tas bērns sanem kaut kådu mīlestību no apkārtējiem.
Bet par Mias nākotni,nez kādēl man ir sajūta,ka Mia savos 13 gados vazāsies rinkī un neies mājās,būs viens no tiem berniem,kas visu dienu brauc ar sabiedrisko apkārt tikai, lai nav jāiet mājās.

Ja šie alkāni turpinās šādu dzīvesveidu ar alkohola tempšanu milzīgos apmēros un regulāri, tad meitenītei mierīga dzīve diemžēl nav sagaidāma. Dzīvot alkoholiķu vecāku apgādībā bērnam dzīve ir murgs.
02.09.2023 23:23 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Pinky winky @ 02.09.2023 21:00
Nu es nezinu… šodien Ļenka izskatās pēc voblas? nu kur tik briesmīgs make up var tikt uzmāzēts! Un tā cenšanās pa visām varītēm būt jaunai un frišai ar viņas nodzerto feisu jaunu cilvēku kompānijā… kauns skatīties,cik viņi abi ar viepli ir derdzīgi. Vot skaties un domā par tiem abiem- nesmuko cilvēku klubs!!!

Uz tas jahtam ar tam jaunajam un svaigajam meitenes Lienite izskatijas pec savecejusa klauna, kurs izkrasojies par visu varu censas turet jauniesiem lidzi😁Var redzet, ka kundzite pirmo reizi uz jahtas, jo kurs normals cilveks tur ietu tadas kurpes uz papeziem? Un Mia atkal pie Graudinjiem nogruzta, it ka Ligai neka cita nebutu ko darit.
02.09.2023 23:31 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Ariete @ 02.09.2023 17:08
Es nezinu ko tai vecenei darīt tajā bērnu kompānijā. Labāk savu meitiņu varēja aprūpēt, vecā kuce.

Nožēlojami.
02.09.2023 23:32 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
Mercury6 @ 02.09.2023 22:22
Es arī esmu 99% pārliecināta, ka Kerkira redz, kas ir kas un nav labākajās domās par saviem draugiem kā vecākiem, tāpēc ar prieku uzņem Miu ciemos, pabaro, iemāca ko, izklaidē, atdod drēbītes utt, viņa liekas ļoti sirsnīga šajā ziņā un arī laba mamma. Par to adopciju - man liekas Graudiņu ģimene tomēr būtu daudz labākas mājas kā bērnunams. Nu un, ka nav sava dzīvesvieta. Tad jau nevienam, kurš īrē savu dzīvesvietu, nevar dot bērnus, visi jāņem nost un jāliek bērnunamā, ja îpašums nav nopirkts. Ļoti daudz ģimenes LV dzīvo īres mājokļos. Ok, saprotu, ka sen atpakaļ sev sačakarējuši kredīvēsturi, bet izskatās tagad, ka tiek ar to galā, vienkārši īrējot gana normālu īpašumu un dzīvojot no tā, kas ir, bez īpašuma kredītā. Viņiem ir normāla māja, tas nekas, ka īrēta.

sērijā, kur ar ģimeni apsprieda adopciju, Graudiņa tak pateica, ka viņai nav laika auklēt mazo puiku, jo jāstrādā. Ja pareizi saprotu, ikdienā puiku pieskata viena no vecākām meitām. Tātad, adoptētais bērns arī nonāktu meitu aprūpē.
Ja nevar veltīt 1000000% uzmanību adoptētam bērnam, tad kāda vajadzība adoptēt? Lai apmierinātu savu iegribu? Nesaprotu. Bērns ir dzīvs cilvēks, vienalga, cik vecs un vai var/nevar pats sevi aprūpēt.
Bet vispār man jocīga doma ienāca prātā- varbūt Kiviči ir zem lupas ar iespēju, ka atņems bērnu, ja nerūpēsies kā nākas. Un tad nu sarunāts, ka Kivas turpinās savu dzīvesveidu un bērna “audzināšanu”, ja instances lems šiem atņemt bērnu, tad Mia nonāks pie krustvecākiem
02.09.2023 23:47 |
 
Reitings 8172
Reģ: 16.02.2021
Stalkere Jr. @ 02.09.2023 23:47

sērijā, kur ar ģimeni apsprieda adopciju, Graudiņa tak pateica, ka viņai nav laika auklēt mazo puiku, jo jāstrādā. Ja pareizi saprotu, ikdienā puiku pieskata viena no vecākām meitām. Tātad, adoptētais bērns arī nonāktu meitu aprūpē.
Ja nevar veltīt 1000000% uzmanību adoptētam bērnam, tad kāda vajadzība adoptēt? Lai apmierinātu savu iegribu? Nesaprotu. Bērns ir dzīvs cilvēks, vienalga, cik vecs un vai var/nevar pats sevi aprūpēt.
Bet vispār man jocīga doma ienāca prātā- varbūt Kiviči ir zem lupas ar iespēju, ka atņems bērnu, ja nerūpēsies kā nākas. Un tad nu sarunāts, ka Kivas turpinās savu dzīvesveidu un bērna “audzināšanu”, ja instances lems šiem atņemt bērnu, tad Mia nonāks pie krustvecākiem

Es tik smalki nezinu, es neskatos Ģimene burkā. Es vairāk tieši par šeit izskanējušo, ka Graudiņi nevarētu adoptēt bērnu, jo nav savas dzīvesvietas, bet īrē. Īre kā tāda noteikti nebūtu šķērslis, jo īrēta māja ar mīlošu ģimeni noteikti ir labāk kā bērnunams. Par laika veltīšanu piekrītu, ka adopcija ir milzīgs darbs ar adoptēto bērniņu mājās, lai viņš iejustos un atgūtos no bērnunama. Tur tā nevar atdot vecākajai māsai un viss.
02.09.2023 23:50 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Nu re! Aifons ir atrādīts! Pa dienu gan turēja rokā kkādu rozā telefonu, tagad bija melns vāciņš. Bet pofig, Kirpiču ģimenē ir tiešām ienākusi jauna "Apple produkcija" 😂
03.09.2023 00:18 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Katzenfamilie @ 02.09.2023 23:31

Uz tas jahtam ar tam jaunajam un svaigajam meitenes Lienite izskatijas pec savecejusa klauna, kurs izkrasojies par visu varu censas turet jauniesiem lidzi?Var redzet, ka kundzite pirmo reizi uz jahtas, jo kurs normals cilveks tur ietu tadas kurpes uz papeziem? Un Mia atkal pie Graudinjiem nogruzta, it ka Ligai neka cita nebutu ko darit.

Lienīte jau tagad "gudra" - baidās otrreiz ierasties kādā pasākumā kā uz kartupeļu talku. Mazums, uz tās jahtas ganās tādi paši zaķi kā Daugavpilī. Tāpēc vecā rozīne krietni papūlējās - steidza iepirkt augstpapēžu sandales, ietērpās mežģīnēs, iekāra ausīs spalvu kušķus.😅
Bet viņa tiešām slikti izskatās. Tik uzblīdusi. Acis aizpampušas šauras. Skaidrs, ka šonedēļ, kad plosījās Q&A, kārtīgi plostoja. Viņai uzreiz sejā redzamas dzeršanas pēdas.
03.09.2023 00:21 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Mercury6 @ 02.09.2023 23:50

Es tik smalki nezinu, es neskatos Ģimene burkā. Es vairāk tieši par šeit izskanējušo, ka Graudiņi nevarētu adoptēt bērnu, jo nav savas dzīvesvietas, bet īrē. Īre kā tāda noteikti nebūtu šķērslis, jo īrēta māja ar mīlošu ģimeni noteikti ir labāk kā bērnunams. Par laika veltīšanu piekrītu, ka adopcija ir milzīgs darbs ar adoptēto bērniņu mājās, lai viņš iejustos un atgūtos no bērnunama. Tur tā nevar atdot vecākajai māsai un viss.

Man izklausās, ka Kerkira bērna adoptēšanu uztver drusku līdzīgi kā kaķa paņemšanu no ielas. Nu, ķip - kas gan adopcijā varētu būt grūti - atved to bērnu mājās, pabaro, nomazgā un lai dzīvo.
03.09.2023 00:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits