KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4927
Reģ: 03.11.2012
VissssSlikti @ 15.07.2023 00:29

Vai tad Andrim ir tiesības? Tāpēc jau viņa viņu visur vadā…

Nav tiesības, bet es uzskatu, ka ir citas opcijas, ka sarunā kādu kas aizved vai paņem pa ceļam, lai sievai nav mūžīgi jāvadā. Bet Andrītim, izskatās, ka pašam ir tīri ok, ka Lienei viņu ir jāvadā!
15.07.2023 00:38 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Skaidrs, ka nevienai te neinteresē, ka un kāpēc izdzēšos no šī foruma. Pāris dienas domāju rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr gribu pateikt, ka Lienes vecākā meita zina par šo forumu. Viņa pat nelasa visu, bet ir vienaudži, kuri pasaka, kas tiek runāts par viņas māti, visi tie teksti lupatlase, ļenKUCE, švabra utt.
Te nu tiešām mātei vairs attiecības ar saviem bērniem neatjaunot, jo iekšējo konfliktu vēl vairāk sagrauj publiskais apkaunojums. Man nav žēl Lienes par viņas neesošo mātišķimu, bet viņas meitu, kura cieš no šī visa, gan. Un ļoti ticams, ka arī mazākās meitas uzzinās vai jau ir uzzinājušas šo visu. Vēl jo vairāk, ka google neko neaizmirst.
Es arī atvainojos no savas puses par visiem komentāriem, ko esmu te rakstījusi. Tie nav daudzi, bet tomēr.
Laikam tāda karma tomēr eksistē, ka bērniem smagi jāmaksā par savu vecāku kļūdām, šis ir konkrēts piemērs.
Sanāk tā, ka kāds izklaidējas, bet otram, kas ne pie kā nav vainīgs, smagi dvēselē sāp.
15.07.2023 01:14 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
vivii @ 15.07.2023 00:38

Nav tiesības, bet es uzskatu, ka ir citas opcijas, ka sarunā kādu kas aizved vai paņem pa ceļam, lai sievai nav mūžīgi jāvadā. Bet Andrītim, izskatās, ka pašam ir tīri ok, ka Lienei viņu ir jāvadā!
Manuprāt Kivim nekad nav bijušas tiesības un nebūs noteikti.
15.07.2023 02:30 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Ar poda birstes ģērbšanās stilu ir briesmas! Sen nebiju viņu skatījusies, gluži 70-80 atgriezušies. Tiešām pati nekam nevēlās sev nopelnīt lai pēc cilvēka izskatītos? Kivis tak nepirks neko, bet skatīsies uz citām, kamēr tā zoss staigās kā klauns! Ar kāpuriem uz sejas, nez kuram vīrietim patīk tie kāpuri?
15.07.2023 02:46 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Tās slotas ir kaut kas reti drausmīgs. Knapi acis vaļā atvērt var. 🤯
15.07.2023 03:52 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Tuana @ 14.07.2023 23:40

Jo Lienei vispār pēc būtības patīk ložņāt gar svešiem ganāmpulkiem ;)
Ak vai, neraža Elektriskais gans (tobiš- sieva), nekas, pārkāpsim!

Bet ir kaut kādai pieklājības sajūtai jābūt 40gados. Ja 2m sēta nav apkārt, tad staigāju kur sagribas? Varēja vēl ogas aplasīt kā Didrihsoni.
15.07.2023 07:21 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.03.2023
Brenda9 @ 15.07.2023 01:14
Skaidrs, ka nevienai te neinteresē, ka un kāpēc izdzēšos no šī foruma. Pāris dienas domāju rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr gribu pateikt, ka Lienes vecākā meita zina par šo forumu. Viņa pat nelasa visu, bet ir vienaudži, kuri pasaka, kas tiek runāts par viņas māti, visi tie teksti lupatlase, ļenKUCE, švabra utt.
Te nu tiešām mātei vairs attiecības ar saviem bērniem neatjaunot, jo iekšējo konfliktu vēl vairāk sagrauj publiskais apkaunojums. Man nav žēl Lienes par viņas neesošo mātišķimu, bet viņas meitu, kura cieš no šī visa, gan. Un ļoti ticams, ka arī mazākās meitas uzzinās vai jau ir uzzinājušas šo visu. Vēl jo vairāk, ka google neko neaizmirst.
Es arī atvainojos no savas puses par visiem komentāriem, ko esmu te rakstījusi. Tie nav daudzi, bet tomēr.
Laikam tāda karma tomēr eksistē, ka bērniem smagi jāmaksā par savu vecāku kļūdām, šis ir konkrēts piemērs.
Sanāk tā, ka kāds izklaidējas, bet otram, kas ne pie kā nav vainīgs, smagi dvēselē sāp.

Liene,ja lasi- meitu dêł tu kādu laiku varētu pazust no sociālajiem tīkliem un neblamêties.forums ar pieklustu ..
izdari beidzot ko jèdzīgu.....
15.07.2023 08:07 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Brenda9 @ 15.07.2023 01:14
Skaidrs, ka nevienai te neinteresē, ka un kāpēc izdzēšos no šī foruma. Pāris dienas domāju rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr gribu pateikt, ka Lienes vecākā meita zina par šo forumu. Viņa pat nelasa visu, bet ir vienaudži, kuri pasaka, kas tiek runāts par viņas māti, visi tie teksti lupatlase, ļenKUCE, švabra utt.
Te nu tiešām mātei vairs attiecības ar saviem bērniem neatjaunot, jo iekšējo konfliktu vēl vairāk sagrauj publiskais apkaunojums. Man nav žēl Lienes par viņas neesošo mātišķimu, bet viņas meitu, kura cieš no šī visa, gan. Un ļoti ticams, ka arī mazākās meitas uzzinās vai jau ir uzzinājušas šo visu. Vēl jo vairāk, ka google neko neaizmirst.
Es arī atvainojos no savas puses par visiem komentāriem, ko esmu te rakstījusi. Tie nav daudzi, bet tomēr.
Laikam tāda karma tomēr eksistē, ka bērniem smagi jāmaksā par savu vecāku kļūdām, šis ir konkrēts piemērs.
Sanāk tā, ka kāds izklaidējas, bet otram, kas ne pie kā nav vainīgs, smagi dvēselē sāp.

Bet ne jau mēs viņu apkaunojam. Pati. Viņas instagram profils ir atvērts visiem, bildes un storiji redzami visiem- pat nav jāver nekāda Dieviete vaļā. Tas, ka pieaugušas tantes to visu šķetina un analizē, ir cits stāsts. Iespējams, pusaudžiem daudzas lietas paskrien garām nepamanītas.
15.07.2023 09:36 |
 
Reitings 1479
Reģ: 19.07.2022
deizija1 @ 15.07.2023 08:07

Liene,ja lasi- meitu dêł tu kādu laiku varētu pazust no sociālajiem tīkliem un neblamêties.forums ar pieklustu ..
izdari beidzot ko jèdzīgu.....

Liene, un izdarīt kaut ko meitu dēļ? 😁 aha...es domāju, ka šito figņu "influencēt" lienei liek kivičš. Nu tipa - ja par mums runā, mēs esam slaveni, jādara viss, lai par mums runāts. Tik pašam IG tukšs, tukšpaure liene pazorē tikai sevi.
Par to vadāšanu nekad neesmu sapratusi - vai tiešām viņš vislaik vafelē? Ļenka kā taksists, nu tas taču ir pazemojoši. Visu laiku jādomā kur ciemiņu nogrūzt, lai varētu stūrēt, nīkt aizdurvē,utt.
15.07.2023 09:38 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
HiacinteBurkaa @ 15.07.2023 09:36

Bet ne jau mēs viņu apkaunojam. Pati. Viņas instagram profils ir atvērts visiem, bildes un storiji redzami visiem- pat nav jāver nekāda Dieviete vaļā. Tas, ka pieaugušas tantes to visu šķetina un analizē, ir cits stāsts. Iespējams, pusaudžiem daudzas lietas paskrien garām nepamanītas.

Diemžēl pati viņa savu vecāko meitu raidījumā pazemoja, atrādot sarakstes, noniecinot un kauninot. Ne jau foruma dēļ attiecības vairs neuzlabos. Tas kā viņa izturās un izturējās publiski pret bērniem, ir sekas. Vienmēr jau var meklēt vainu citos, taču šis gadījums nav tas gadījums. Un nav zināms, kas vēl fonā ir noticis. Arī komentāri twiterī, medijos, facebookā nav glaimojoši gada mātei. Tas viss ir viņas pašas darbību rezultāts diemžēl. Un bērni jau uzzinās, protams. Arī beloveda bērni uzzinās, kā viņu mamma publiski ir apsaukāta no pamātes. Par ko te vispār runa? Viņai tiešām labākais, ko varētu izdarīt, ir nepublicēt visu pēc kārtas instagramā.
15.07.2023 09:47 |
 
Reitings 28246
Reģ: 06.11.2022
Brenda9 @ 15.07.2023 01:14
Skaidrs, ka nevienai te neinteresē, ka un kāpēc izdzēšos no šī foruma. Pāris dienas domāju rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr gribu pateikt, ka Lienes vecākā meita zina par šo forumu. Viņa pat nelasa visu, bet ir vienaudži, kuri pasaka, kas tiek runāts par viņas māti, visi tie teksti lupatlase, ļenKUCE, švabra utt.
Te nu tiešām mātei vairs attiecības ar saviem bērniem neatjaunot, jo iekšējo konfliktu vēl vairāk sagrauj publiskais apkaunojums. Man nav žēl Lienes par viņas neesošo mātišķimu, bet viņas meitu, kura cieš no šī visa, gan. Un ļoti ticams, ka arī mazākās meitas uzzinās vai jau ir uzzinājušas šo visu. Vēl jo vairāk, ka google neko neaizmirst.
Es arī atvainojos no savas puses par visiem komentāriem, ko esmu te rakstījusi. Tie nav daudzi, bet tomēr.
Laikam tāda karma tomēr eksistē, ka bērniem smagi jāmaksā par savu vecāku kļūdām, šis ir konkrēts piemērs.
Sanāk tā, ka kāds izklaidējas, bet otram, kas ne pie kā nav vainīgs, smagi dvēselē sāp.

Tas ir ļoti cēli, bet ne pārāk patiesi. Pirmkārt, cilvēki, kas pamet savus bērnus, nav pelnījuši pieklājīgus vārdus. Nav un viss, un mani nekas nepārliecināt par pretējo.
Otrkārt, Gada māte pati nepārtraukti pazemo vecākās meitas publiski - vispirms pamet, tad pārmet nepateicību, publisko privātas īsziņas, šārē vīra tekstus par to, kāds atvieglojums bija meitu aiziešana utt.
Un par nejaukiem komentāriem - pardon, bet internets ir pilns ar daudz rupjākiem vārdiem šo cilvēku virzienā. Kaut vai jebkurš 1188 raksts. Man tiešām neticās, ka Lienes meitām šis forums ir pati lielākā dvēseles sāpe.
Cits aspekts - ja nebūtu foruma, iespējams, Liene varētu turpināt aizmelot visiem pilnas ausis par to, cik viņa jauka un laba. Tak diemžēl forums visas viņas pusnakts murgus piefiksē. Un manuprāt, tas ir pareizi. Ja Brenda9 dod priekšroku saldiem meliem - drošo, tā ir katra privāta izvēle.
Un forums vismaz atceras par Miu. Ja nebūtu foruma, par viņu vispār visi sen būtu aizmirsuši.
15.07.2023 09:47 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Lienjuks no sirds tic, ka sho apskauzh. Sarkans diegs ap roku, arii esot jau gultaa, taa nav aproce. Babulju tradiicijas, ka, jaasien ap roku sarkans diegs, lai ljaunas acis nenoskatiitu 🤣🤣🤣 ja nu kaadai skauzh sasviidushais alus toveris vai izburbusii seja, kuru bez filtriem nevar pataadiit vai varbuut no humpalu maisa izvilktaas kjinieshu shmotkas 🤣🤣🤣
15.07.2023 09:53 |
 
Reitings 11451
Reģ: 10.11.2022
Brenda9 @ 15.07.2023 01:14
Skaidrs, ka nevienai te neinteresē, ka un kāpēc izdzēšos no šī foruma. Pāris dienas domāju rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr gribu pateikt, ka Lienes vecākā meita zina par šo forumu. Viņa pat nelasa visu, bet ir vienaudži, kuri pasaka, kas tiek runāts par viņas māti, visi tie teksti lupatlase, ļenKUCE, švabra utt.
Te nu tiešām mātei vairs attiecības ar saviem bērniem neatjaunot, jo iekšējo konfliktu vēl vairāk sagrauj publiskais apkaunojums. Man nav žēl Lienes par viņas neesošo mātišķimu, bet viņas meitu, kura cieš no šī visa, gan. Un ļoti ticams, ka arī mazākās meitas uzzinās vai jau ir uzzinājušas šo visu. Vēl jo vairāk, ka google neko neaizmirst.
Es arī atvainojos no savas puses par visiem komentāriem, ko esmu te rakstījusi. Tie nav daudzi, bet tomēr.
Laikam tāda karma tomēr eksistē, ka bērniem smagi jāmaksā par savu vecāku kļūdām, šis ir konkrēts piemērs.
Sanāk tā, ka kāds izklaidējas, bet otram, kas ne pie kā nav vainīgs, smagi dvēselē sāp.
hmm, bet pietiek iegooglet Liene Kivica un tur viss lenkuces teiktais ka uz delnas, ka uz delnas. Nemaz nav foruma janak. Kritisko domasanu attistit vajag, tad sapratisi, ka ne jau dievietes meicas vainigas pie lenkuces karmas.
15.07.2023 10:16 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Jā pusaudži ir nežēlīgi un kā jau tika minēts, Kiviči arī bez šī foruma tiktu apspriesti.
Visas viņu pjankas, guļankas ir safilmētas šovos, pašu taisītie vannas video, sunīšpozas bildes un pārējie sociālie tīkli, kur regulāri kaut kas tiek publicēts.
Ja viņi pašu nebūtu tik aktīvi sevi “reklamējuši” šāda diskusija forumā par viņiem nerastos.
Es jūtu līdzi vecākajai meitai un šeit neviens par Lienes meitenēm neko sliktu nav pateicis, tieši otrādāk visas šausminās kā var savus bērnus pamest viena tefteļa dēļ.
15.07.2023 10:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4325
Reģ: 31.10.2010
Es domāju, ka tā suņpozas drāziena bilde vai mērcēšanās vannā vai dzīvās "izrādes", kam Lienes meitas noteikti bija liecinieces, kad dzīvoja pie mātes, bērnu psihei ir nodarījuši daudz vairāk ļauna kā šis forums. Liene ir to meiteņu māte, viņai pašai pirmajai būtu jādomā par viņu labklājību. Mēs esam tikai svešinieces, kuras apspriež to, ko Liene pati savām rociņām publicē. Turklāt diez vai Lienes vecākā meita pati ir stāvā sajūsmā par savu māti, lai viņai dikti sāpētu, ja Lieni kāds nosauc neglītā vārdā.
15.07.2023 10:23 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
LabaDabaDa @ 15.07.2023 09:47

Tas ir ļoti cēli, bet ne pārāk patiesi. Pirmkārt, cilvēki, kas pamet savus bērnus, nav pelnījuši pieklājīgus vārdus. Nav un viss, un mani nekas nepārliecināt par pretējo.
Otrkārt, Gada māte pati nepārtraukti pazemo vecākās meitas publiski - vispirms pamet, tad pārmet nepateicību, publisko privātas īsziņas, šārē vīra tekstus par to, kāds atvieglojums bija meitu aiziešana utt.
Un par nejaukiem komentāriem - pardon, bet internets ir pilns ar daudz rupjākiem vārdiem šo cilvēku virzienā. Kaut vai jebkurš 1188 raksts. Man tiešām neticās, ka Lienes meitām šis forums ir pati lielākā dvēseles sāpe.
Cits aspekts - ja nebūtu foruma, iespējams, Liene varētu turpināt aizmelot visiem pilnas ausis par to, cik viņa jauka un laba. Tak diemžēl forums visas viņas pusnakts murgus piefiksē. Un manuprāt, tas ir pareizi. Ja Brenda9 dod priekšroku saldiem meliem - drošo, tā ir katra privāta izvēle.
Un forums vismaz atceras par Miu. Ja nebūtu foruma, par viņu vispār visi sen būtu aizmirsuši.

Piekrītu tam, ka ne forums apkauno viņus. Protams, reizēm sarunas pārkāpj robežas, bet es teiktu, ka tikai attiecībā uz Miu, kad sauc kaut kādos neforšos vārdos u.tml. Neviens neseko līdzi citu viņu bērnu dzīvēm, izņemot to, kuru viņi paši parāda savos soc.tīklos. Protams, nav patīkami, ka māti apvaino, bet tāda ir dzīve cilvēkiem, kuri stāsta par sevi sociālos tīklos, var paskatīties influenceru, Didrihsonu diskusijas - tur neiet rāmāk.
Jā, interesanti, kas notiktu ar Miu, ja nebūtu sabiedrības spiediena. Taksi varēja izgaisināt (tēloja, ka taksis dzīvo pie viņiem, kaut reāli viņš jau bija atdots, storijos nerādīja, jo tas ir privāti, ne visu rāda)..
15.07.2023 10:25 |
 
Reitings 11451
Reģ: 10.11.2022
TuunEs @ 15.07.2023 10:16
Jā pusaudži ir nežēlīgi un kā jau tika minēts, Kiviči arī bez šī foruma tiktu apspriesti.
Visas viņu pjankas, guļankas ir safilmētas šovos, pašu taisītie vannas video, sunīšpozas bildes un pārējie sociālie tīkli, kur regulāri kaut kas tiek publicēts.
Ja viņi pašu nebūtu tik aktīvi sevi “reklamējuši” šāda diskusija forumā par viņiem nerastos.
Es jūtu līdzi vecākajai meitai un šeit neviens par Lienes meitenēm neko sliktu nav pateicis, tieši otrādāk visas šausminās kā var savus bērnus pamest viena tefteļa dēļ.
man ar liekas, ka foruma neviena slikta varda nav par lenkuces meitenem, tikai vinas un teftela darbibu apspriesana. Nevienu jau ar varu te netur.
15.07.2023 10:25 |
 
Reitings 28246
Reģ: 06.11.2022
Miuce @ 15.07.2023 09:53
Lienjuks no sirds tic, ka sho apskauzh. Sarkans diegs ap roku, arii esot jau gultaa, taa nav aproce. Babulju tradiicijas, ka, jaasien ap roku sarkans diegs, lai ljaunas acis nenoskatiitu ??? ja nu kaadai skauzh sasviidushais alus toveris vai izburbusii seja, kuru bez filtriem nevar pataadiit vai varbuut no humpalu maisa izvilktaas kjinieshu shmotkas ???

To sarkano diegu viņa varētu sev ap galvu apsiet. Un spalvu vēl piepraust. Sanāktu kolosāls indiānis, vismaz ar meitu varētu paspēlēties.
15.07.2023 10:27 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
LabaDabaDa @ 15.07.2023 10:27

To sarkano diegu viņa varētu sev ap galvu apsiet. Un spalvu vēl piepraust. Sanāktu kolosāls indiānis, vismaz ar meitu varētu paspēlēties.

Kādas spēles ar meitu, šādā paskatā jāiet vismaz uz kādu ballīti, bet labāk - uz restorānu!
15.07.2023 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Lienes meitām tikai viens ieteikums,nomainīt uzvārdu un skolu,lai neviens nezinātu un turēties labi tālu no mātītes
15.07.2023 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits