KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Lai arī es šeit nekad neko pozitīvu par šo pāri neesmu rakstījusi un arī nerakstītu. Tomēr man noskatoties šo otro daļu ir skaidrs, ka Madarai ir sanācis pamatīgi ieriebt ar bērniem.
Es neteiktu ka Kivka ir tas tiešām sliktākais tētis attiecībā uz bērniem izrādīto uzmanību. Protams, kā viņš to dara jau ir cits stāsts, bet viņam tiešām nav VIENALGA. Ir citi tēvi kuri vispār nozūd tālēs zilajās pat tad kad tas bērniņš ir tikai mammas vēderā.
Viņam sāp, kremt un varbūt tas arī ir viens no iemesliem kāpēc tik ļoti nodzeras.
Es paskatījos viņa bildes feisītī. Viņam visur figurē bērni un viņš pats izskatījās labi tieši pirms satika Lieni.
Lai vai kā viss ir sačakarēts un laiku atpakaļ nepagriezīs un diemžēl tādu pārdzīvošanu cilvēki uztver kā vājumu un tur nav nekādas empātijas.
06.12.2022 10:36 |
 
Reitings 24128
Reģ: 18.08.2022
Kateviet @ 06.12.2022 10:36
Lai arī es šeit nekad neko pozitīvu par šo pāri neesmu rakstījusi un arī nerakstītu. Tomēr man noskatoties šo otro daļu ir skaidrs, ka Madarai ir sanācis pamatīgi ieriebt ar bērniem.
Es neteiktu ka Kivka ir tas tiešām sliktākais tētis attiecībā uz bērniem izrādīto uzmanību. Protams, kā viņš to dara jau ir cits stāsts, bet viņam tiešām nav VIENALGA. Ir citi tēvi kuri vispār nozūd tālēs zilajās pat tad kad tas bērniņš ir tikai mammas vēderā.
Viņam sāp, kremt un varbūt tas arī ir viens no iemesliem kāpēc tik ļoti nodzeras.
Es paskatījos viņa bildes feisītī. Viņam visur figurē bērni un viņš pats izskatījās labi tieši pirms satika Lieni.
Lai vai kā viss ir sačakarēts un laiku atpakaļ nepagriezīs un diemžēl tādu pārdzīvošanu cilvēki uztver kā vājumu un tur nav nekādas empātijas.

Vinš ir gatavs būt tikai par svētdienas tēti ,kas nopirks saldējumu,palēkās pa batutu un aizvedis uz jūru,skolas lietas ,lai mamma pērk ar mājās darbiem arī palidz mamma un par slimošanu es nemaz nerunāšu!
Mani fascinē -redz launajai Madarai bija plans teti izsvītrot no bernu dzives ,bet paga kurš tad pats palekdamies aizbrauca uz spaniju un teica ,ka ar Lieni grib atpusties no berniem ???
Kurš bija tas ,kam bija pohuj meitas pirmais izlaidums?
Besi šitie tēvainji,baigie tēvi panjem uz 4 h aizved uz akvaparku un alimentus maksā arī tikai kad jau tiesā iesūdzēti,bet ar putām uz lūpām gudri diršs,ka šausmigi vinjam vajag bernus !
Pats no gimenes aizgāja ar to vajadzēja rēkināties,bet Tad jau bija pohuj ,jo sardeli vajadzēja vannā mėrcēt un šampi dzert!
Man liekas Džilis ari lieliski cauri redz ,ka ne jau kivim tie berni interesē,bet tas ka Madarai ir pohuj un Kivis nevar tam tikt pāri ,jo 100 x tika uzsverts ka bijušie redz netiek pāri ,kalj kaut kadus atriebibas planus pret lielajiem milniekiem,kamer realitate visi dzivo tālāk ,Madara brauc ekskursijas,viss notiek tikai kivičšnsež uz slapja solinja un rij makjīti😀
06.12.2022 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
ļena KATRU REIZI: nē, es internetā nekad neatbildu uz komentāriem:
also ļena KATRU REIZI:



nu un šeit man patika screen :D
06.12.2022 10:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 20.08.2021
EmilijaArm @ 05.12.2022 21:33
Kivis ar putām uz lūpām mauc, ka neesot tāda video, kur apspriests Kimas "resnums" un netīrīgums. Neesot, neviens nav redzējis, viņš apgalvo :) Es kā vakar atceros to laivu no mammas dārza, kur Ļenka pārmeta, ka Madara Kimu nepareizi baro, bērnam acīmredzams liekais svars esot un "nu nav tur ko slēpt, visi tak to redz". Toreiz vēl Daina aizkadrā mēģināja tos apdzērušos lopus nokušināt, ka nedrīkst tā par meiteni runāt.
Bet neatceras Kivis, padomājies ko. Deģenerāti bij tādā vafelē, ka pat neatceras. Tfu, šķērmi metas

Tas nebija tas video, kur kivis teica, ka "ir jau Kimai tāda maza riepiņa"? Kas tāds?
Kādam vajag aizsūtīt! Tādas lietas jau nu gan publiski neapspriež, pats pēc tam brīnās, kā tad tā, ka 'mīļo' tēti negrib redzēt!
06.12.2022 11:02 |
 
Patīk
Reitings 19639
Reģ: 09.12.2015
Kiviča attieksmē pret meitām izcili redzama viņa sociopāta daba: izceļ un mīl tikai to meitu, kas ir maigāka rakstura un pakļāvīgāka. Arī Mia vēl ir mīļa, jo nav sākusi runāt pretī. Viņš neuzvedas kā pieaudzis vīrietis, kā tēvs, bet kā aizvainots bērnelis. Ir jābūt nobriedušam un gudram, lai spētu atzīt - jā, es kļūdījos, jā, es sāpināju bērnus, bet šis pāraugušais zīdainis to nekad nespēs.
Vispār šajā intervijā viņš izgāzās kā veca sēta. Redzams, ka muzikants ir pieradis pie šuneļa, kas nekad nevaukšķ pretī, tāpēc paliks agresīvs, tiklīdz saprata, ka nespēj apvārdot Džilindžeru. Varu saderēt, ka drīz sāks publiski apdirst viņu, jo pats teica, ka ir ļaunatminīgs.
06.12.2022 11:04 |
 
Patīk
Reitings 19639
Reģ: 09.12.2015
Kateviet @ 06.12.2022 10:36
Lai arī es šeit nekad neko pozitīvu par šo pāri neesmu rakstījusi un arī nerakstītu. Tomēr man noskatoties šo otro daļu ir skaidrs, ka Madarai ir sanācis pamatīgi ieriebt ar bērniem.
Es neteiktu ka Kivka ir tas tiešām sliktākais tētis attiecībā uz bērniem izrādīto uzmanību. Protams, kā viņš to dara jau ir cits stāsts, bet viņam tiešām nav VIENALGA. Ir citi tēvi kuri vispār nozūd tālēs zilajās pat tad kad tas bērniņš ir tikai mammas vēderā.
Viņam sāp, kremt un varbūt tas arī ir viens no iemesliem kāpēc tik ļoti nodzeras.
Es paskatījos viņa bildes feisītī. Viņam visur figurē bērni un viņš pats izskatījās labi tieši pirms satika Lieni.
Lai vai kā viss ir sačakarēts un laiku atpakaļ nepagriezīs un diemžēl tādu pārdzīvošanu cilvēki uztver kā vājumu un tur nav nekādas empātijas.

Laikā, kad Madara vēl ļāva satikt meitenes, viņas regulāri bija spiestas būt liecinieces tēva un viņa šuneļa dzeršanai un mīcīšanās aktiem kopējā istabā, klausījās papiņa lamas un Lienītes preteklības par savu mammu. Nemaz nerunājot par tādiem sīkumiem, ka meitas pie gada tētuka nekad nebija izmācījušās, un saņēma piezīmes par neizpildītiem mājasdarbiem. Mīlošais tētiņš arī neuzskatīja par svarīgu bērnus piesprādzēt, vadājot mašīnā, un sagādāt normālus peldkostīmus meitām, pirms publicēt viņu plikbildes pludmalē..
Ja kādai liekas, ka šis viss ir sūds un galvenais, ka tik ir tētuks, kas piedzēries palēkā 5 minūtes pa batutu, well - bāriņtiesa tā nedomā gan. Manā skatījumā, Madara vēl pārāk ilgi pacieta to visu. Es tādam tētukam kontaktus nogrieztu daudz ātrāk, pirms jāsāk meitas vadāt pa psihologiem.
06.12.2022 11:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4325
Reģ: 31.10.2010
Jā, ļoti svarīgi viņam bērni. Tik svarīgi, ka pat uz viņu labsajūtu skopojas. Pieļāva, ka Liene publicē meitas saplīsušos legingus tā vietā, lai vienkārši nopirktu meitenei jaunus. 4 štukas pelnošais tētuks dēlam ziemas jaku normālu nevar nopirkt, lai dēls staigā pliks, aizbildinoties, ka puika izvēlīgs.
Kivičs nemaz nesaprot, ko nozīmē būt tēvam. Uztaisīt dažas kopbildes un aizvest bērnus uz izklaidēm ir daudz par maz, lai tevi varētu saukt par tēvu.
06.12.2022 11:23 |
 
Reitings 11453
Reģ: 10.11.2022
Kateviet @ 06.12.2022 10:36
Lai arī es šeit nekad neko pozitīvu par šo pāri neesmu rakstījusi un arī nerakstītu. Tomēr man noskatoties šo otro daļu ir skaidrs, ka Madarai ir sanācis pamatīgi ieriebt ar bērniem.
Es neteiktu ka Kivka ir tas tiešām sliktākais tētis attiecībā uz bērniem izrādīto uzmanību. Protams, kā viņš to dara jau ir cits stāsts, bet viņam tiešām nav VIENALGA. Ir citi tēvi kuri vispār nozūd tālēs zilajās pat tad kad tas bērniņš ir tikai mammas vēderā.
Viņam sāp, kremt un varbūt tas arī ir viens no iemesliem kāpēc tik ļoti nodzeras.
Es paskatījos viņa bildes feisītī. Viņam visur figurē bērni un viņš pats izskatījās labi tieši pirms satika Lieni.
Lai vai kā viss ir sačakarēts un laiku atpakaļ nepagriezīs un diemžēl tādu pārdzīvošanu cilvēki uztver kā vājumu un tur nav nekādas empātijas.
man liekas, ka Madara vienkarsi dzivo talak, bet Andris un Liene tiesi tapec besas, jo vini nevar parkapt pari tam, ka vienkarsi nav vajadzigi ne bijusajiem, ne berniem. Andri iesam ka paraudzis bebi uzvedas un Liene tiesam ir launa, kas pieradas absoluti visos komentaros, ja vina sak kaut ko komentet publiskaja telpa. Dzilis loti filigrani izveda interviju, kura pats Andris paradija savu un Lienes isto seju, vini tiesam neko citu emak ka tikai - citi slikti, citi agresivi, citi launi, isteniba noradot tikai un vienigi uz sevi. Un tas, ka Andris nesavaldas un var iemaukt, ja vinam dzeruma kads runa preti, tas nu tiesam. Cerams pec sis intervijas barentiesa vel vairak skatisies viniem pakal, VID nedaudz papetis istos apstaklus, un, par laimi Madarai, tiesa ari pietiks absoluti pieradijumi tam, ka tiesi Andris visu ir safabricejis. Kur vel stulbak, ka nosaukt savu bernu dzivesvietas adresi PUBLISKI!!!!!! Nerunasim par visu citu info.
06.12.2022 11:44 |
 
Patīk
Reitings 19639
Reģ: 09.12.2015
Minelūše @ 06.12.2022 11:23
Jā, ļoti svarīgi viņam bērni. Tik svarīgi, ka pat uz viņu labsajūtu skopojas. Pieļāva, ka Liene publicē meitas saplīsušos legingus tā vietā, lai vienkārši nopirktu meitenei jaunus. 4 štukas pelnošais tētuks dēlam ziemas jaku normālu nevar nopirkt, lai dēls staigā pliks, aizbildinoties, ka puika izvēlīgs.
Kivičs nemaz nesaprot, ko nozīmē būt tēvam. Uztaisīt dažas kopbildes un aizvest bērnus uz izklaidēm ir daudz par maz, lai tevi varētu saukt par tēvu.

Ja šunelis var samierināties ar 50 eur vērtu neonrozā jaķeli no Cropp, tad dēlam arī jāvar.
Kristoferam noteikti ir "jautri" klausīties, kā tētiņš sīkstulis fantazē par 4 štukām mēnesī, bet nespēj dēlam atmest pietiekami peso vienai labai, siltai ziemas jakai..
06.12.2022 11:49 |
 
Reitings 5435
Reģ: 19.06.2022
Par Dž.Spot - divu iedzērušu džeku saruna.
Viens no viņiem atvērts sarunai, dzīves analīzei, spējīgs pašironizēt par sevi un citiem.
Otrs - paštaisns, pašapsēsts, pilnīgi nespējīgs sarunāties ( jo monologs taču nav saruna, ne?).
Tā jau saka, ka pusmūžā tu maini savu dzīvi uz augšu caur pašanalīzi un izglītīšanos vai paliec par vecu muļķi.
Bravo Džili, ka parādīji kas ir kas!
06.12.2022 11:53 |
 
Reitings 857
Reģ: 11.08.2022
Pagrīdes miljonārs teftelis ar saviem 4tk ??? mēnesī nespēj nomaksāt visus viņam tiesas piespriestos sodus/alimentus??? Dimiteram 2.5tk nemaksā, jo redz D teicis, ka šo naudu uzreiz pārskaitīs Kivica meitām. Vot gada tēvs! Meitas viņam dārgas un mīļas. Labak sēdēt ar bloketu bankas kontu, liegumu uz transportlidzekli nevis priecaties , ka meitu ērtībām 2.5tk tiks pārskaitītas. Vēl šļupst kaut ko par supertēti,ibio. Visā intervijā dzirdēju tikai ES ES ES MAN MAN MAN MANI MANI MANI
06.12.2022 12:07 |
 
Reitings 24128
Reģ: 18.08.2022
LilyLady @ 06.12.2022 11:04
Kiviča attieksmē pret meitām izcili redzama viņa sociopāta daba: izceļ un mīl tikai to meitu, kas ir maigāka rakstura un pakļāvīgāka. Arī Mia vēl ir mīļa, jo nav sākusi runāt pretī. Viņš neuzvedas kā pieaudzis vīrietis, kā tēvs, bet kā aizvainots bērnelis. Ir jābūt nobriedušam un gudram, lai spētu atzīt - jā, es kļūdījos, jā, es sāpināju bērnus, bet šis pāraugušais zīdainis to nekad nespēs.
Vispār šajā intervijā viņš izgāzās kā veca sēta. Redzams, ka muzikants ir pieradis pie šuneļa, kas nekad nevaukšķ pretī, tāpēc paliks agresīvs, tiklīdz saprata, ka nespēj apvārdot Džilindžeru. Varu saderēt, ka drīz sāks publiski apdirst viņu, jo pats teica, ka ir ļaunatminīgs.

Uz intervijas beigām Kivis jau såk atgādināt kaut kādu vietējo kaiminjdzēråju ,kas pie blokmājas uz solinja izdzeris pāris bambāljus un strīdās ar pudeles brāli par kaut kādu savu iedomu taisnību😁
No cienijama mākslinieka tur vairs nekas nav pāri palicis!
06.12.2022 12:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4927
Reģ: 03.11.2012
Rumblerx @ 06.12.2022 12:07
Pagrīdes miljonārs teftelis ar saviem 4tk ??? mēnesī nespēj nomaksāt visus viņam tiesas piespriestos sodus/alimentus??? Dimiteram 2.5tk nemaksā, jo redz D teicis, ka šo naudu uzreiz pārskaitīs Kivica meitām. Vot gada tēvs! Meitas viņam dārgas un mīļas. Labak sēdēt ar bloketu bankas kontu, liegumu uz transportlidzekli nevis priecaties , ka meitu ērtībām 2.5tk tiks pārskaitītas. Vēl šļupst kaut ko par supertēti,ibio. Visā intervijā dzirdēju tikai ES ES ES MAN MAN MAN MANI MANI MANI

Kivim ir dziļi vienalga, viņš taču pats teica, ka visu var apiet - konts n26 bankā un ar auto tāpat braukā.
Un es ticu, ka ja arī viņu apturētu, uzliktu sodu, tāpat turpinātu braukāt. Es domāju, ka viņam dzīves kvalitāti tas nemaina un īsti neinteresē, viņš drīzāk izdomās kā visu apiet nekā risinās problēmas 🙈😂
06.12.2022 12:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4927
Reģ: 03.11.2012
Starpcitu, es pat nebrīnītos, ja Kivi pieķertu braucot bez tiesībām un piespriestu sabiedrisko darbu, viņš pasauktu filmēšanas grupu un no tā visa vēl uztaisītu šovu. Pat tādā situācijā visu pavērstu sev par labu un vēl pabarotu savu ego no visa hype!
06.12.2022 12:31 |
 
Patīk
Reitings 19639
Reģ: 09.12.2015
vivii @ 06.12.2022 12:26

Kivim ir dziļi vienalga, viņš taču pats teica, ka visu var apiet - konts n26 bankā un ar auto tāpat braukā.
Un es ticu, ka ja arī viņu apturētu, uzliktu sodu, tāpat turpinātu braukāt. Es domāju, ka viņam dzīves kvalitāti tas nemaina un īsti neinteresē, viņš drīzāk izdomās kā visu apiet nekā risinās problēmas ??

Skumjākais ir tas, ka šis āksts vecumdienās būs pirmais, kas kvieks, ka ļaunā valsts viņam maksā tikai minimālāko pensiju. Un līdīs gan pie dēla, gan meitām kļančīt uzturnaudu. 🤢
06.12.2022 12:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4325
Reģ: 31.10.2010
Ja cilvēki spēj izšķirties mierīgi un palikt par draugiem, tātad nekad nav viens otru mīlējuši - A. Kivičs, 2022.
Kas gan darās tā cilvēka galvā, ja viņš uzskata, ka bez skandāla problēmas atrisināt nav iespējams un bijušajiem obligāti jāsaiet naidā.
06.12.2022 13:01 |
 
Reitings 5435
Reģ: 19.06.2022
Minelūše @ 06.12.2022 13:01
Ja cilvēki spēj izšķirties mierīgi un palikt par draugiem, tātad nekad nav viens otru mīlējuši - A. Kivičs, 2022.
Kas gan darās tā cilvēka galvā, ja viņš uzskata, ka bez skandāla problēmas atrisināt nav iespējams un bijušajiem obligāti jāsaiet naidā.

Paga, vai tad Kivis arī nebija tas, kurš teica, ka Madaru apprecēja kā draugu un tā īsti nemīlēja? 😁
06.12.2022 13:19 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Madara, galvenokārt, no šuneli atšķiras ar to, ka uzsākot jaunas attiecības, neatbrīvojās no saviem bērniem. Viņa nekad veci nav likusi augstāk par pašas bērniem. Un ir tikai normāli, ka satiekot Jāni, viņam norobežoja bērnus no tā cirka, lai veidotu paši savu ģimeni, ar vīrieti, kas var būt piemērs meitenēm. Ko var pārmest Madarai? Saplēstos legingus vienai no meitenēm? Lai atzīstas kaut viena mamma, kuras bērnam nav kāds saplēst drēbju gabals skapī 😂 Bet to, ka viņa grib normālu ģimeni un drošību saviem bērniem, pārmest nevar neviens.
06.12.2022 13:22 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
"Mājās bija kaut kāda stulba Jacobs kafija, tagad beidzot būs normāla".
Apsveicu sevi ar tā ārprāta noskatīšanos. Tas vīrieteļa izstrādājums ir pilnīgi debils, un nupat nekas mani vairs no tā visa, ko Kivičpāris varētu vēl izdarīt, nepārsteigs. Varēs tikai māt ar galvu un teikt: jā, jā, es jau teicu.
Madara esot putins un viņš Zeļenskis. Idiots kubā.
06.12.2022 13:32 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Cik labi @ 06.12.2022 13:19

Paga, vai tad Kivis arī nebija tas, kurš teica, ka Madaru apprecēja kā draugu un tā īsti nemīlēja? ?

Un ir stulbi precēties bērnu dēļ :D
Bet vai tad viņš ar Madaru nesalaulājās jau kad viņa bija stāvoklī?
06.12.2022 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits