Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atpūta Spānijā

 
Reitings 13
Reģ: 09.06.2020
Sveikas, dāmas!
Vai kādai KĀDREIZ (ne šomēnes, ne šoruden un, varbūt pat ne šogad) būtu vēlme un drosme braukt kopā atpūtā uz Spānijas dienvidiem tādā mazbudžeta, slinki izklaidējošā braucienā?
Jā, jā jau uzreiz pirmos 20 riskus un mīnusus apzināju, saprotu, cik ļooti riskanti ir braukt uz citu valsti, kur esi iesprosta kopā ar vēl 5 nepazīstamām sievietēm :D
Kašķi būs neizbēgami, to visu saprotu. Bet tai pat laikā, domāju, ka ir pietiekami daudz pieaugušu, nobriedušu personību, kas var pielāgoties situācijām, nepsihot par sīkumiem un cienīt līdzbraucējas. :)
Varbūt par daudz filmas esmu saskatījusies, bet iztēlojos to apmēram tā:
Sakombinēju vislētākos lidojumus,savācamies maza kompānija, atkarībā no skaita, atrodu apartamentus foršā vietā un braucam!
(pirms tam noteikti jāizrunājas un jāsaprot vai vispār ir pa ceļam un nopietni nenopietni jāizstrādā krīzes menedzmenta noteikumi :D ).
Tad aizlidojam, aizbraucam uz mītni, iekārtojamies un nu sākas piedzīvojumi. :) nav jāmostas un jāiet gulēt visām vienā laikā, nav viss jādara kopā..
vienkārši čilojam, no rīta izdzeram kafiju, ejam uz baseinu vai pludmali, ATPŪŠAMIES, sauļojamies, dzeram sangriju, smejamies, kad apnīk, ejam atpakaļ, nomainam outfitus, dodamies tālāk, kur deguns rāda, apskatīt pilsētu, aizbraukt uz tuvējo ciemu, vakariņās, šopingā, uzkāpt kalnā, uz tinder randiņu, palikt mājās uz terases ar grāmatu vai attālinātiem darbiem utt.
Kāda gribēs rīta krosu, kāda ilgāk pagulēt.. kāda vakara jogu un gulēt, kāda tai pat laikā uz beach bāriem apspriest spāņu džekus, tas viss ir ok :) Tā tā nedēļa paies, būs gan iedegums, gan kultūra, gan izklaide un to visu pavada laba kompānija un meiteņu sarunas.
Katrai pašai jāsaprot vai šāds pasākums būtu piemērots, es pagaidām tikai dalos ar ideju un interesē vai es tāda vienīgā, kura varētu doties tādā piedzīvojumā. Noteikti nebūs piemērots princesēm un lux mīļotājām, bet sirdī vienkāršiem, atvērtiem cilvēkiem, kam nav problēmu arī pagaidīt pārlidojumu 4 h un uz apskates ojektiem doties ar vilcienu.
Domāju, ka ar lidojumiem un naktsmājām, piemēram, uz 7 dienām tas izmaksātu katrai ap 400 eur, ja kā piemēru ņemu 5 cilvēkus.
P.S. vieta man zināma, atkrīt satraukumi kā,ko atrast, kā, kur aizbraukt, vai airbnb neizrādīsies mežā utt.
P.S.S Atkārtošos, ka tā ir tikai ašā ideja un noteikti to neplānoju peļņas nolūkos.
P.S.S.S. Labprāt dzirdētu arī pieredzes stāstus par šādiem braucieniem- gan labos, gan sliktos :D
21.06.2021 22:30 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Kāpēc tieši 5? Ir kaut kādi hosteļi ar istabām 5 cilvēkiem?
21.06.2021 23:19 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Labāk solo + couchsurfing 😏 interesantas sarunas ar pajumtes devējiem un citreiz pat satiekas zem viena jumta vairāki ceļotāji, no dažādām valstīm.
21.06.2021 23:29 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.06.2020
Motherofdragons @ 21.06.2021 23:19
Kāpēc tieši 5? Ir kaut kādi hosteļi ar istabām 5 cilvēkiem?

Nē, nē tikai piemērs.. var būt 3 un 7 utt.
21.06.2021 23:35 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.06.2020
Bjork @ 21.06.2021 23:29
Labāk solo + couchsurfing ? interesantas sarunas ar pajumtes devējiem un citreiz pat satiekas zem viena jumta vairāki ceļotāji, no dažādām valstīm.

Protams! Esmu ļooooti solo izceļojusies un tas ir super. Šoreiz konkrēti jautājums par viedokli šādam braucienam kompānijā. :)
21.06.2021 23:38 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ir tāds teiciens, ja vēlies pārbaudīt draudzību vai attiecības ar otro pusīti, tad vajag aizbraukt ceļojumā uz svešu valsti.
Mana pieredze rāda, ka ir visai grūti, it sevišķi ar nepazīstamiem vai mazāk pazīstamiem cilvēkiem. Ciest nevaru korporatīvos pasākumus ar kolēģiem ārzemēs, katrs grib kaut ko citu un ir dažādas intereses, nekāda bauda no ceļojuma. Ar tuviem draugiem jau savādāk, jo ikdienā zinam viens otra niķus un stiķus.
Piekrītu Bjork par solo braucienu.
21.06.2021 23:39 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.06.2020
C00L Dzipsy @ 21.06.2021 23:39
Ir tāds teiciens, ja vēlies pārbaudīt draudzību vai attiecības ar otro pusīti, tad vajag aizbraukt ceļojumā uz svešu valsti.
Mana pieredze rāda, ka ir visai grūti, it sevišķi ar nepazīstamiem vai mazāk pazīstamiem cilvēkiem. Ciest nevaru korporatīvos pasākumus ar kolēģiem ārzemēs, katrs grib kaut ko citu un ir dažādas intereses, nekāda bauda no ceļojuma. Ar tuviem draugiem jau savādāk, jo ikdienā zinam viens otra niķus un stiķus.
Piekrītu Bjork par solo braucienu.

Jā, teiciens labi zināms un dzīvē labi pārbaudīts pat ar tuvākiem paziņām :D
Un, kā jau minēju, nav stāsts par to, ka man vajag kompāniju, galīgi nē. Solo traveling piekopju 90 % un ļoti izbaudu. Bet tieši aizdomājos par next level, izkāpjot no komforta zonas un pavadot laiku ar svešiem cilvēkiem. No sērijas "4 uz koferiem" - pakasīsies, pasmiesies, bet galā piedzīvojums labs.
Un, paldies, meitenes par viedokli. :)
21.06.2021 23:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Izklausās forši, bet biedē tas, ka cilvēki ir tiiiik dažādi. Katrai no dalībniecēm var “nākt ārā” savdabīgi paradumi, rakstura īpašības.
Sarakstoties liekas, ka visi forši cilvēki, noteikti sadzīvos, bet realitātē var būt visādi. :D
Varbūt es vienkārši esmu pārāk introverta, un atvērtākus cilvēkus tas viss vispār nesatrauc. :)
Kaut vai tik vienkārša lieta - 2 no meičām grib iet gulēt 22:00, pārējās 3 grib tusēt visu nakti viesistabā un trokšņo.
21.06.2021 23:49 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es esmu studiju laikā dzīvojusi un ceļojusi ar svešiem cilvēkiem - tādiem pašiem studentiem, bija ok, bet tā bija savā ziņā "atlasīta" publika, nevis random cilvēki no ielas. Uz vienu nedēļu man tas šķiet pārāk liels čakars, turklāt dārgi - tikai lidojumu un naktsmājas pa 400 eur var atrast gatavu ceļojumu 2 cilvēkiem 1 numuriņā, varbūt ne uz Spāniju, bet uz kādu vidēja komforta hoteli siltā valstī noteikti.
21.06.2021 23:49 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.06.2020
Lula @ 21.06.2021 23:49
Izklausās forši, bet biedē tas, ka cilvēki ir tiiiik dažādi. Katrai no dalībniecēm var “nākt ārā” savdabīgi paradumi, rakstura īpašības.
Sarakstoties liekas, ka visi forši cilvēki, noteikti sadzīvos, bet realitātē var būt visādi. :D
Varbūt es vienkārši esmu pārāk introverta, un atvērtākus cilvēkus tas viss vispār nesatrauc. :)
Kaut vai tik vienkārša lieta - 2 no meičām grib iet gulēt 22:00, pārējās 3 grib tusēt visu nakti viesistabā un trokšņo.

PIlnīgi piekrītu! Tāpēc arī īsumā centos pateikt, ka nu šādās avantūrās jāizvērtē vai tas der. Gan tām, kas grib sēdēt uz terases līdz saullēktam, ir jārēķinās ar to, ka citi guļ un nav jāslēdz JBL, kā arī guļošajiem jārēķinās, ka kāds naktī vēl patipinās pa dzīvokli :D
21.06.2021 23:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!