Krāpj vai tiešām dziļi darbos?

 
Reitings 8
Reģ: 18.06.2021
Sveikas! Nesen mans draugs atrada jaunu darbu un tagad var teikt ka vispār nav mājās, tikai pa naktīm. Darbs no 8-17 saistīts ar ceļa remontdarbiem. Bet kas man sāk šķist aizdomīgi, viņš atnāk mājās nomazgājās, paēd un tad atkal itkā dodas kautkādās darba darīšanās un pārrodas ap pusnakti. Varbūt man ir paranoja, taču kautkā neticās, ka katru vakaru būtu jābrauc vēlreiz uz darbu. Tāda sajūta, ka viņam būtu kāda cita. Jo iepriekš viņš vakarus lielākoties pavadīja mājās. Varbūt kādai ir kāda līdzīga pieredze, vai arī es vienkārši par daudz uztraucos?
21.06.2021 22:16 |
 
Reitings 5
Reģ: 02.06.2021
Tas ir normāli,ka ceļa būvē,sezonas laikā ir daudz darbi. Pa dienu,pēc tam cits objekts pa nakti.
Ja objekts ir Rīgā,tad darbība notiek vakaros.
22.06.2021 16:35 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Strādāju ceļu būvē, projektētāja.
Tici man, vīrieši kas strādā te, reāli arī "pahā", vasarā ir tik brīvs laiks cik ir. 😄
Un nevajag no mušas uzpūst ziloni, pat katru nostrādāto virsstundu tiek samaksāts, un tā ir ceļa romentrsādnieku ikdiena .
Neviens tevi nekāpj, ja nu vienīgi ar lāpstu, slotu vai ko tādu 😋
Ziemā, no novembra sēdēs uz bezdarbniekiem, tad atkal "bebenēm" nav labi! 😅😅😅
Priecājies ka darbs un naudiņa 😇😊😊😊
24.06.2021 20:36 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Iz paziņas dzīves - vīrietis pēc darba mēdza pazust, tādos brīžos necēla klausuli, aizbildinājās par virsstundām, karjeras perspektīvaām, team-building pasākumiet, utt. Arī bija domas par mīļāko. Kā izrādījās čalis praktiski katru dienu pavadīja t. s. Laimētavās. Lieki teikt, cik lielos parādos čalis iedzīvojās.
24.06.2021 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits