Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve Ķengaragā

 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Sveikas! Meklēju dzīvokli, un Ķengaeagā ik pa laikam uzpeld kāds piedāvājums, bet izvairos tos skatīt, jo kaut kādi stereotipi par šo rajonu. Vai Ķengarags aiz Akropoles (uz Ogres pusi) ir tiešām slikts rajons? Neesmu tur tā īsti bijusi, tikai tik, cik Akropolē.. nezinu, ko domāt. Priecāšos par viedokļiem! :)
19.06.2021 15:54 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nedzīvoju tur, tāpēc nianses nezinu, bet jāskatās, cik aktuāls ir sabiedriskais transports, ar 15.trolejbusu braukt ikdienā nevēlētos. Ja savs auto, tad savādāk, kaut gan, zinu, kas tur dzīvo, viņu mašīnas, ja stāv pie mājas, tiek apzagtas, izsisti stikli utt.
19.06.2021 16:18 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Nekas labs tur nav. Kā jau lielākā daļa tāda tipa rajoni Rīgā. Visskaistāk tur ir pie Daugavas, bet tāpat jārēķinās, ka nekur tur aiziet nevar un labākajā gadījumā to vietu var izmantot, lai pārlaistu nakti.
Sabiedrisko transportu tur izmantot nevar, jo kontingents nav jauks sievietēm. Kā no mājas ārā tā mašīnā iekšā un prom.
19.06.2021 16:37 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Nezinu, man pret 15.trolejbusu nav nekādu pretenziju, ko te piemin. 2 gadus dzīvoju Ķengaraga rajonā, kojās un man uz uni sanāk braukt ar 15.trojebusu, nevienu reizi nekas tāds nav noticis - neviens nav apzadzis, piesējies utml. Jā, parasti ir pārbāzts, ka elpot reizēm nav ar ko(īpaši ap 7.00-7.30 no rīta un pēc 17, kad visiem darbs beidzas). Reizēm tur redzu dīvainus cilvēkus - reiz sieviete vienkārši dzēra kokteli tajās stikla pudelēs, cita meta visu laiku krustu un skaitīja lūgšanas... bet nu tā jau parasti tur daudz cilvēku...
Rajons kā rajons. Naktīs apkārt nevazājos, pa dienu tik cik sanāk iet, tad viss bijis ok, vispār bomžus, dzērājus redzu salīdzinoši reti. Uz vasaru tagad biežāk, bet tad, kad bija mācības - ļoti reti.
Man vispār šķiet, ka Ķengaragam ir savs šarms. :D
19.06.2021 16:43 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Bet nu jā, es runāju par to daļu pirms Akropoles... kā ir tur aiz, uz Ogres pusi nezinu
19.06.2021 16:45 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Mīnuss par Ķengaragu, manuprāt, tas, ka ir maz vietu, kur aiziet. Tikai tā Akropole, bet ēstuves tur nekādas nezinu, kopumā nekas interesants, bet nu studēju, daudzi studenti tur dzīvo un neesmu pagaidām dzirdējusi tādus šausmu stāstus
19.06.2021 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
+Akropolei tuvākajā kvartālā pluss ir Jāņavārtu stacija, no tās Centrālstacijā var nokļūt 10 minūtēs. Pat mikroautobuss tik ātri līdz centram neaizbrauc.
+Daudz ceriņkrūmu, koki.
+ daudzveidīga pārtikas veikalu izvēle. (rimi,maxima,mego,beta,vērsis,tirgus un vēl daži)
+ 7.tramvajs ir samērā lēns, bet ideāli aizved līdz Vecrīgai/klusajam centram.
+ nav tālu veloceliņš kas aizved līdz Vecrīgai
+ ķengaragā ir plašs veselības un skaistuma pakalpojumu klāsts, ir veselības centrs
- 5stāvu dzīvokļu mājās slikta skaņas izolācija, RIP ja kaimiņos dzērāji vai pusnakts ballētāji.
- daudzās oranžajās 12stāvenēs ir veci,šaušalīgi lifti.
- diezgan daudz dzērāju, ballīškrievu, narkomāni.
- īsti nav parku,kur pastaigāties, nu tādas labiekārtotas zaļās zonas
19.06.2021 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 3039
Reģ: 13.11.2011
Vēl viens mīnus, ja tev ir savs auto, pie mājām grūti atrast vietu. Ja vien nav ar mājas atļaujām, bet arī tas negarantē.
19.06.2021 18:06 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
Ķengaraga daļa, kurš atrodas Maskavas ielas Daugavas pusē, ir ļoti labi sakārtots un nekādus narkomānus neredzu... pa Ķengaraga promenādi vari izstaigāties (braukt ar riteni) pēc sirds patikas, no Dienvidu tilta līdz pat Rumbulas lidlaukam.
19.06.2021 22:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nekas labs tajā Ķengaraga rajonā nebūs.
No paziņu stāstiem, kuri tur ir dzīvojuši, neesmu dzirdējusi nevienu labu vārdu. Bomži, dzērāji, narkomāni un citi plukatas vazājas pa ielām. Līdz ar krēslu labāk atrasties mājās nevis uz ielas. Visas tās mājas ir tik skaņu caurlaidīgas, stāvvados dzird kā kaimiņi nokārtojas, nolaiž ūdeni, runājas. Sabiedriskais transports tur ir briesmīgs - 15.trolejbuss un 7.tramvajs, vienmēr bomži, dzērāji, nelaba smaka.
Ķengaraga promenāde ir atjaunota un nav ne vainas. Bet nu kā dzīvojamo rajonu es nekad mūžā viņu neizvēlētos.
20.06.2021 10:47 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Manuprāt, vislabākais rajons ir ap Tomsona ielu kādu 2 km rādiusā. Lielisks rajons.
3 gadus tur nodzīvoju kā students un esmu reāli iemīlējies tajā rajonā.
20.06.2021 13:28 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
Ķengaraga daļa gar promenādi ir lieliska. Arī citur ir ok, bet pie Daugavas ir kur pastaigāties. Esmu dzīvojusi arī centrā, purvciemā, teikā, ķengaragā ir vislabāk, salīdzinoši daudz mazāk visādu dzērāju un aizdomīgu tipu, vakaros nav bail iziet ārā, centrā dzīvojot bija daudz reizes bailīgāk.
20.06.2021 16:17 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Esmu 3 gadus nodzīvojusi Ķengaragā, diendienā braukusi gan ar 7.tramvaju, gan 15.trolejbusu. Nekādu starpgadījumu nav bijis. Cilvēki tur mēdz būt īpatnēji, bet nav bijis tā, ka mēģina apzagt, uzbāzties vai vēl ko. 15.trolejbuss mēdz ost, jā, īpaši, kad pie centrāltirgus tas satāvs iekāp. Tramvajā man nav gadījies smakās būt.
Ēstuves kā tādas tur apkārt nav. Parasti atveras un drīz bankrotē, bet Akropole netālu. Vispar maz tādu ''iespēju''
Dažādus bomžus var satikt, kas gul zālītē vai uz soliņiem, bet vispār apdraudējumu kā tādu neesmu izjutusi. Naktīs nestaigāju.
Iztikt var, nezinu vai pati gribētu tur dzīvot, laikam jau ilgtermiņā nē, bet tie 3 gadi, ko tur nodzīvoju nebija tik traki
20.06.2021 19:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.06.2021
Nu man laikam parasti pagadās braukt 15. trolejbusā, kad vai nu kāds pārdzēries vīrietis visiem uzbāžas vai ko agresīvi bļaustās, vai kārtējais bomzis braukājās un smird kā nelabais.
Skaņas izolācija tiešām ir slikta 5.stāvu mājās, bet tā kā iepriekš dzīvoju privātmājā, nevaru spriest, man šķiet ka tas ir daudzās vecās dzīvokļu mājās, ne tikai Ķengaragā. Un jā, te man šķiet ir pierasts, ka visi runā krieviski, jo ieejot kautkādās mazās bodītēs pārdevējas tevi uzreiz uzrunā krieviski.
20.06.2021 20:52 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Nav simpātisks rajons, vecas psrs bloka mājas
20.06.2021 20:58 |
 
Reitings 6
Reģ: 07.08.2012
Lasu un brīnos, cik daudz ekspertu 😁😁😁
Nav kur pastaigāties ?!Laikam lielie rakstītāji nav paši bijuši Ķengaragā.🙈
Viss negatīvais par narikiem un alkašiem attiecās uz visiem Rīgas mikrorajoniem. Ķ-raga plusi vienozīmīgi ir lokācija, supper ātri līdz centram, transportu izvēle ir pat vilciens.
Un Daugavas promenāde ar savu pludmales zonu.
Uz Ogres pusi ir vairāk tāds ,,rajončiks,, bet Jāņavārtos ir okay
20.06.2021 23:00 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Sliktāks par Pļavnieku Tālavas tc un Lubānas tirgu jau nu nav sliktāks. Tas pats Minskas rajons- briesmīgs. Visas manis pieminētās vietas ir vizuāli briesmigas, Kenagars vairāk apzalumots un koptāks. Bomži un narkomāni ir visur Rīgā, galīgi nav arguments. Tàpat nav ko meklēt estētiku un skaņas izolāciju vecajos gulamrajonos, tās nav pat jaunajos projektos.
20.06.2021 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits