Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā aiziet no dzimšanas dienas neapvainojot draugu?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Situācija ir sekojoša: manam draugam drīz būs dzimšanas diena. Viņš prasa lai es šogad palieku pie viņa līdz beigām, jo pagājušogad es aizbraucu no ballītes jau pēc trim stundām, jo man toreiz bija maiņa. Šoreiz man tajā dienā nekāda darba nav, bet problēma ir tāda, ka mans draugs pīpē zāli. Es pats esmu pret jebkādam vielām, kas izmaina stāvokli. Nav jau tā, ka es nosodu cilvēkus, kuri tās lieto, bet pats gan negribu neko līdzīgu pat izmēģināt.
Tieši tāpēc man nav vēlmes palikt pie drauga līdz galam, jo pagājušogad, cik es pēc tam uzzināju, viss beidzās ar to, ka tur visi piesmēķējas ar zāli. Man ir bažas, ka šoreiz tajā dzimšanas dienas ballītē varētu būt kaut kas, pat vēl stiprāks, jo draugam paliek daudz gadu. Bet pat ja tur būs tikai zālīte, es vienalga negribu kaut ko tādu smēķēt. Draugs, savukārt, zina, ka man tajā dienā nav darba maiņu. Ko man darīt?
Kādu ticamo attaisnojumu izdomāt, kāpēc man vajag aiziet agrāk, lai draugs neapvainotos? 🤔
14.06.2021 19:04 |
 
Reitings 163
Reģ: 26.08.2015
Cik tev gadu?
Ja nevari pateikt, ka nepaliksi, ja viņš pīpēs zāli, tad a) laiks pieaugt vai b) mainīt draugu. Ne jau visi vīrieši/puiši Latvijā pipē zāli.
Vari arī vienkārši piecelties uz aiziet. Ar varu jau nevienu netur. Nekādi attaisnojumi nav vajadzīgi, bet atklātība.
14.06.2021 19:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Burkān! Kad sāksi pieaugt un pārstāt izgudrot glupības forumā?
14.06.2021 21:32 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
MrCarrot @ 14.06.2021 19:04
Situācija ir sekojoša: manam draugam drīz būs dzimšanas diena. Viņš prasa lai es šogad palieku pie viņa līdz beigām, jo pagājušogad es aizbraucu no ballītes jau pēc trim stundām, jo man toreiz bija maiņa. Šoreiz man tajā dienā nekāda darba nav, bet problēma ir tāda, ka mans draugs pīpē zāli. Es pats esmu pret jebkādam vielām, kas izmaina stāvokli. Nav jau tā, ka es nosodu cilvēkus, kuri tās lieto, bet pats gan negribu neko līdzīgu pat izmēģināt.
Tieši tāpēc man nav vēlmes palikt pie drauga līdz galam, jo pagājušogad, cik es pēc tam uzzināju, viss beidzās ar to, ka tur visi piesmēķējas ar zāli. Man ir bažas, ka šoreiz tajā dzimšanas dienas ballītē varētu būt kaut kas, pat vēl stiprāks, jo draugam paliek daudz gadu. Bet pat ja tur būs tikai zālīte, es vienalga negribu kaut ko tādu smēķēt. Draugs, savukārt, zina, ka man tajā dienā nav darba maiņu. Ko man darīt?
Kādu ticamo attaisnojumu izdomāt, kāpēc man vajag aiziet agrāk, lai draugs neapvainotos? ?
man liekas, ka Tev ir bijusi līdzīga diskusija, kā atteikt, lai draugs neapvainojas. Pameklē to, iespējams, tur būs kāds labs neizmantots iegansts palicis.
14.06.2021 22:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!