Vakcinācija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Domāju visu laiku par vakcinēšanos. Vēlos vakcinēties, taču visu laiku pārdomāju, jo milzīgas bailes no ārstiem (no visiem ārstiem), kā arī no blakusparādībām. Ir daži pazīstamie, kuri ir vakcinējušies un jutušies dažas dienas slikti. Vēlētos zināt jūsu blakusparādības, kuri ir vakcinējušies un varbūt kādu uzmundrinājumu 😅 jo nu esmu tādā situāciju jau ilgu laiku, tādēļ sāku justies slikti..
Paldies 🌸
05.06.2021 22:47 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Kā arī viss personāls bija ļoti jauks un viss notika ļoti ātri! 😊
Pēc vakcīnas bija arī tāda viegluma sajūta - vairs nav jālauž galva par to (darīt vai nedarīt), kā arī tas, ka varēs brīvāk dzīvot.
07.06.2021 22:36 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Vakcinējos ar AstraZeneca vakcīnu.
Pēc pirmās nedaudz sāpēja roka, bet blakņu nebija, pēc otrās arī nekā, varbūt nedaudz saldāks miegs.
Vakcinējos, jo ceru neizbaudīt kārtīgu vīrusa izslimošanas gaitu ar visām no tā izrietošajām sekām.
Tāpat arī, lai varētu beidzot satikt mammu, brīvi trenēties sporta zālē, apmeklēt operu un teātri. Vakcinējos, lai ātrāk uzlabotos situācija valstī, lai dažādu nozaru darbiniekiem nebūtu jādzīvo no pabaltiem, lai pusaudži sēžot mājās un netiekot uz skolām, neslīgtu depresijā, lai mazinātos pašnāvību skaits, kas ir būtiski pieaudzis.(Man kaimiņos pēdējā mēneša laikā ir jau 3 cilvēki ir pielikuši punktu dzīvei, par diviem zinu skaidri, ka kovidsituācijas dēļ.)
07.06.2021 22:47 |
 
Reitings 16
Reģ: 27.12.2020
Esmu vakcinējusies ar Pfizer. Paldies Dievam nekādas blakus efekti nebija, dzēru cik vien iespējams daudz ūdens un pēc potes uzreiz izdzēru - tavegilu un paracetamol. Kopumā esmu apmierināta, esmu droša gan ceļot, gan vieglāk izslimot.
08.06.2021 16:02 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Esmu vakcinējusies ar Astru Stradiņos. Personāls ļoti jauks, neko nejutu. Pēc pirmās vakcīnas jutos sūdīgi, sajūta kā ar gripu bija apmēram 2 dienas. Pēc otrās vakcīnas neko nejutu, roka pat nesāpēja.
Draugs vakcinējās ar Pfizer. Viņam ar abām vakcīnām nebija nekādu problēmu.
08.06.2021 17:42 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Domāju, ka uztraukumam vakcinēties nav pamata. Tagad, cik saprotu tiek piedāvāta Moderna vai Pfizer un ar abām blakus efekti ir vājāki vai vispār var pat nebūt, ja salīdzina ar Astru. Bet roka visticamāk gan sāpēs, tāpēc, ja tev ir fizisks darbs, tad visticamāk vajadzēs brīvdienu. 😀
08.06.2021 17:44 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
DebesisIekritaTevī @ 08.06.2021 17:44
Domāju, ka uztraukumam vakcinēties nav pamata. Tagad, cik saprotu tiek piedāvāta Moderna vai Pfizer un ar abām blakus efekti ir vājāki vai vispār var pat nebūt, ja salīdzina ar Astru. Bet roka visticamāk gan sāpēs, tāpēc, ja tev ir fizisks darbs, tad visticamāk vajadzēs brīvdienu. ?

Nu,nu. Man gandriz visiem pazīstamajiem no otrā Pfizer sūdīgi. Draugs divas dienas ar 38 temperatūru nosēdēja mājās. Interesanta fakts: slikti bija tikai tiem, kuri jaunāki par 30.😅
Man atkal ne pēc pirmās, ne otrās Astras nekā nebija,ja neskaita nelielas sāpes rokā.
08.06.2021 18:14 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Es pati un partneris vakcinejamies ar AstraZeneca, pec pirmas potes bija sagurums, nedaudz temperatura. Vakar sanemu otro AZ un nav nekadu vispar simptomu, laikam visas antivielas izveidojās ar pirmo poti :) Mana gimene visi parejie ar Phizer un Moderna, vecajiem cilvēkiem vispār nebija simptomu, bet maniem vecakiem tikai pec otras potes sagurums nakamaja diena :) Respektivi, ja nem AZ- japanem brivu dienu pec pirmas potes, ja Phizer vai Moderna tad pec otrās. Par Janssen gan nezinu.
08.06.2021 20:42 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Vakcinējos ar pfizer. Pēc pirmās devas nedaudz dulla galva bija tās 10 minūtes, bet ātri izgāja. Tomēr roka ilgi sāpēja, gan jau trāpīja uz kādu nervu.
Pēc otrās bija ļoti slikti, dulla galva, likās ka esmu kaut ko lietojusi, spieda uz acīm drausmīgi.Slikta dūša mijās arī pa vidu ik pa brīdim. Otrā dienā vienkārši gulēju, nebija spēka nekam, galva sāpēja un pārgāja tik ar 3 tableti pretsāpju. Dūša bija kā uz paģirām. Bet tā arī izgāja un viss kārtībā.
08.06.2021 21:09 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.03.2021
LaLo @ 07.06.2021 22:47
Vakcinējos ar AstraZeneca vakcīnu.
Pēc pirmās nedaudz sāpēja roka, bet blakņu nebija, pēc otrās arī nekā, varbūt nedaudz saldāks miegs.
Vakcinējos, jo ceru neizbaudīt kārtīgu vīrusa izslimošanas gaitu ar visām no tā izrietošajām sekām.
Tāpat arī, lai varētu beidzot satikt mammu, brīvi trenēties sporta zālē, apmeklēt operu un teātri. Vakcinējos, lai ātrāk uzlabotos situācija valstī, lai dažādu nozaru darbiniekiem nebūtu jādzīvo no pabaltiem, lai pusaudži sēžot mājās un netiekot uz skolām, neslīgtu depresijā, lai mazinātos pašnāvību skaits, kas ir būtiski pieaudzis.(Man kaimiņos pēdējā mēneša laikā ir jau 3 cilvēki ir pielikuši punktu dzīvei, par diviem zinu skaidri, ka kovidsituācijas dēļ.)
+++ Tieshi ta!
08.06.2021 21:13 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Lauris Reiniks instagram storijos ir ielicis savu antivielu testu pēc vakcīnas abu devu saņemšanas.
Tur vakcīnnoliedzēji, neticīgie var pārliecināties, ka tiešām imunitāte izveidojas(gluži ka tiem, kuri pārslimojuši) un vakcina strādā.
Un ja, es zinu, ka pastav risks saslimt, bet tomer tas risks ir daudz mazāks
08.06.2021 22:38 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Beidzot ir pagājušas vairākas dienas pēc otrās pfizer vakcīnas, tāpēc varu padalīties.
Man par brīnumu, pēc abām vakcīnām tikai sāpēja plecs. Es tiešām biju pilnībā pārliecināta, ka pēc otrās devas noteikti būs temperatūra, kaulu laušana un citi sliktumi, jo liekas, ka lielākajai daļai gados jaunāku cilvēki tādi ir.
19.06.2021 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Skumji..
Es vakcinējos ar domu ka cerams ātrāk varēšu tikt strādāt darbā uz vietas jo nu jau vairāk kā pus gadu strādāju no mājām un tas ĻOTI ir iedragājis manu pašapziņu un spēju komunicēt.
Te pat nav runa par tusiņiem vai ceļojumiem, but vienkārši es vēlos justies droša un atgriezties iepriekšējā dzīvē, jo pašlaik strādājot attālināti un vispār ikdienā neejot laukā no mājas ir ļoti neveselīgi man...
20.06.2021 01:29 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Moon @ 20.06.2021 01:29
Skumji..
Es vakcinējos ar domu ka cerams ātrāk varēšu tikt strādāt darbā uz vietas jo nu jau vairāk kā pus gadu strādāju no mājām un tas ĻOTI ir iedragājis manu pašapziņu un spēju komunicēt.
Te pat nav runa par tusiņiem vai ceļojumiem, but vienkārši es vēlos justies droša un atgriezties iepriekšējā dzīvē, jo pašlaik strādājot attālināti un vispār ikdienā neejot laukā no mājas ir ļoti neveselīgi man...

Vot tā, tā arī jums vajag naivajiem vakcinētajiem. :D Turpiniet klausīties, ko jums politiķi muld. Nebūs jums nekāda vecā dzīve ar to pašu mēsla vakcīnu. Tagad varat turpināt sēdēt mājās kā muļķi, a kad saslimstība pacelsies (kā vienmēr uz rudeni), tad varēsiet turpināt sēdēt lockdownā.
20.06.2021 10:41 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tas ir tik debīli, ka cilvēki vakcinējas, lai ietu uz darbu, sporta zāli vai lidotu bez testiem. Aitas ir un paliek aitas. Rudenī gan jau, ka atkal būs kārtējais Covid uzliesmojums un arī vakcinētajiem būs jāturpina sēdēt mājās. 😁😁😁
20.06.2021 10:50 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Vai strādāšana uz vietas/no mājām tomēr nav darba devēja noteikta?
20.06.2021 13:02 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
C00L Dzipsy @ 20.06.2021 10:50
Tas ir tik debīli, ka cilvēki vakcinējas, lai ietu uz darbu, sporta zāli vai lidotu bez testiem. Aitas ir un paliek aitas. Rudenī gan jau, ka atkal būs kārtējais Covid uzliesmojums un arī vakcinētajiem būs jāturpina sēdēt mājās. ???

Vienmēr taču kaut kas jāieraksta, cik lieli muļki ir cilvēki, kuri vakcinējās... un pat ja vakcinējās tieši, lai ietu uz sporta zāli vai brīvāk ceļotu? Nu un kas? Kas par to?
Es personīgu vakcinējos jau sen, kad bija dzīvās rindas un mana motivācija bija - ja sanāks saslimt, tad vismaz mazāk saasināta būš slimība, kā arī pati jutīšos drošāk - sabiedriskajā, kur nereti netiek ievēroti visi noteikumi, veikalā uc.
Nu un man pilnīgi pie kājas, ka rudenī būs lokdauns vai vēl kas. Pa visu šo laiku kopš atvērās terasītes esmu bijusi precīzi 1 reizi pasēdēt, paēst. Tirdzniecības centros neesmu jau sen bijusi un pagaidām nevajag, mājās sportoju, sporta zāli nevajag un ceļot pagaidām netaisos.. vakcinējos savas veselības vārdā...
Un domāju, ka daudzi tāpat... nevajag pūst no mušas ziloni un visās vakcīndiskusijās malt uz riņki cik stulbi cilvēki, kuri vakcinējās, ka cilvēki to dara izklaides dēļ utml. Jā, daži influenceri, piemēram, Sauliete vakcinējās, lai nevajadzētu taisīt testus un pašizolēties... nu bet viņas dzīve! viņai varbūt prioritāe ir ceļošana, lai tak vakcinējas...
Neviens jums jau adatu nedru rokā un visu risku par savu veselibu katrs pats uznemas
20.06.2021 15:28 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
RedBull, bet kādu Tu domā, ka atstāj cilvēkiem iespaidu, skaidrot apkārt ar to Laura Reinika instagramu, uz kuru tagad jāiet visiem, kas negrib vakcinēties? Nu ne pārāk inteliģentu.
Nu un man pilnīgi pie kājas, ka rudenī būs lokdauns vai vēl kas.

Tā jau ir tā problēma. Valdība var cilvēkiem aizliegt strādāt, aizliegt satikt pašiem savu miesīgu ģimeni, aizliegt iziet no mājas, un viņiem būs pilnīgi vienalga. Ja man kāds to būtu teicis pirms gadiem 2, ka pat Latvijā viss var šādi pavērsties dažu mēnešu laikā, es tam nekad nebūtu ticējusi.
20.06.2021 15:47 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
putns @ 20.06.2021 15:47
RedBull, bet kādu Tu domā, ka atstāj cilvēkiem iespaidu, skaidrot apkārt ar to Laura Reinika instagramu, uz kuru tagad jāiet visiem, kas negrib vakcinēties? Nu ne pārāk inteliģentu.
Tā jau ir tā problēma. Valdība var cilvēkiem aizliegt strādāt, aizliegt satikt pašiem savu miesīgu ģimeni, aizliegt iziet no mājas, un viņiem būs pilnīgi vienalga. Ja man kāds to būtu teicis pirms gadiem 2, ka pat Latvijā viss var šādi pavērsties dažu mēnešu laikā, es tam nekad nebūtu ticējusi.

Vispār tas mans komentārs bija par to, ka pēc vakcīnas IZVEIDOJAS IMUNITĀTE un tas ir pierādīs fakts(ko Reiniks savā instagram kontā pierādīja), jo pirms tam te grozījās argumenti, ka - nu a pēc vakcīnas tāpat var saslimt. Saslimt var, bet nav jau tā, ka vispār nekādas jēga abi vakcīnas - izveidojas imunitāte. Mazāks risks saslimt un ja saslimt - vieglak pārslimot. Uz to bija vēsts komentārs
20.06.2021 16:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Vakcīnu var dabūt Centrāltirgū, tirdzniecības centros dzīvajā rindā. 😁 Neliekas smieklīgi? Dala kā baltmaizi.
Kā var ļaut sev laist iekšā līdz galam neizpētītu šķidrumu, kurš šobrīd vēl ir testa režīmā?! ZVA lapā viss melns uz balta rakstīts" "Pašlaik nav zināms, cik ilgstošu aizsardzību nodrošina vakcīna. Klīnisko pētījumu ietvaros vakcinētās personas tiks apsekotas 2 gadu garumā, lai iegūtu plašāku informāciju par aizsardzības ilgumu". Potētie ir paši piekrituši būt par pētījamajiem objektiem bez atlīdzības un atbildību nenesīs ne valsts, ne vakcīnas ražotājs, arī tas ir melns uz balta rakstīts.
Imunologi un ārsti, kuri nebaidās publiski paust savu nostāju, iesaka cilvēkiem pirms potes pārbaudīt savu veselību, kā arī, tiem kuri ir izslimojuši ar Covid un paši to nemaz nezin, ka nav ieteicams potēties.
20.06.2021 16:32 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
pēc vakcīnas IZVEIDOJAS IMUNITĀTE un tas ir pierādīs fakts(ko Reiniks savā instagram kontā pierādīja)

Nominēju kā Lilit 2021 pērli.
Man šķiet, ka Tev ir ļoti vāja izpratne par to, ko nozīmē 'pierādīt'. Par pierādījumu to varētu uzskatīt tad, ja Reiniks būtu (1) uztaisījis covid testu, negatīvu (2) uztaisījis antivielu testu, negatīvu (3) pilnīgi izolējis sevi no pasaules, garantējot, ka kovidu nevar dabūt (4) savakcinējies (5) uztaisījis antivielu testu, pozitīvu. Šobrīd Tu pat nezini, vai viņam antivielas nebija jau pirms vakcīnas.
Vispār jau neviens pat nebija teicis, ka pēc vakcīnas neizveidojas nekāda imunitāte, tikai to, ka tāpat ir risks saslimt (ko arī Tu pati atzīsti). Varbūt tomēr tajās Cool Dzipsy rupjībās ir arī kāda daļa patiesības?
20.06.2021 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits