Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcinācija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Domāju visu laiku par vakcinēšanos. Vēlos vakcinēties, taču visu laiku pārdomāju, jo milzīgas bailes no ārstiem (no visiem ārstiem), kā arī no blakusparādībām. Ir daži pazīstamie, kuri ir vakcinējušies un jutušies dažas dienas slikti. Vēlētos zināt jūsu blakusparādības, kuri ir vakcinējušies un varbūt kādu uzmundrinājumu 😅 jo nu esmu tādā situāciju jau ilgu laiku, tādēļ sāku justies slikti..
Paldies 🌸
05.06.2021 22:47 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
Sveika! Vakcinējos Stradiņos ar Pfizer, māsiņai bija tik viegla roka, ka dūrienu pat nejutu. Pēc pirmās vakcīnas viss bija kārtībā, vienu dienu pēc vakcīnas nedaudz pasāpēja augšdelms, bet ne tā, lai traucētu ikdienas darbiņos. Otro vakcīnu vēl gaidu.
Ģimenei gan pēc pirmās, gan otrā viss ok, vienīgi tētim nākamās dienas pirmajā pusē bija neliela (37,5) temperatūra, visādi citādi viss labi.
05.06.2021 23:04 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Vakcinējos ar AstraZeneca. Man bija vēl tikai pirmā deva. Sāpēja roka vakarā pec vakcīnas(man pēc vissm potēm sāp), kaut kur pēc 8-9h parādījās temperatūra(naktī). Bija 38, lauza kaulus un vispār tāda sajūta, kad slimo. Ibumetinu, parecatamolu un vispār neko nedzēru, varbūt, ja iedzertu, tad ātrāk viss pārietu... Nākamajā dienā bija 37.3 no rīta. Un vakarā jau viss ideāli, 36.6
Kopuma ieteiku ieplānot nākamo dienu brīvu, jo nevar zināt kā organisms reaģēs. Manai mammai bija arī AstraZeneca un viņai pilnigi nekādas blakusparādības.
Draugam bija Pfizer. Teica, ka pēc pirmās vispār nekas un pēc otrās nedaudz juta bezspēku, taču nebija mirstamā kaite.
Es vakcinējos savai un citu drošībai. Protams, vakcīna 100% nepasargā no saslimšanas, bet vismaz aizsardzība ir un ja saslimšu, tad zinu, ka viegli pārslimošu.
06.06.2021 01:20 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Darbinieki vakcinācijas centros ir ļoti jauki, pirms vakcinēšanās ir konsultācija ar ārstu, kur var uzdot savus jautājumus, un tad jāiet pie medmāsas uz vakcīnu. Špricīte ir maza, pirmajā reizē jutu dūrienu bet otrajā nemaz nejutu, trāpījās māsiņa ar vieglu roku.
Vakcinējos ar Pfizer, no viņas parasti jauniem cilvēkiem ir reakcija pēc otrās vakcīnas. Tā arī bija, mamma neko nejuta, bet man nākamajā dienā bija bezspēks - negribējās nekur vilkt kājas, pat ēst taisīt, bet apetīte bija, nācās pasūtīt ēdienu. Nedaudz kaulus lauza, iedzēru Ibumetīnu un vakarā jau jutos labi.
06.06.2021 08:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es pēc abām Pfizer vakcīnām jutos diezgan labi :) Mazliet sagurums, sāpēja plecs un tas arī viss.
Galvenais pirms dūriena atslābini roku, tad vispār nejutīsi adatu.
Tagad, kad esmu savakcinēta, jūtos labi un arī tāda drošības sajūta ir.
06.06.2021 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 89
Reģ: 08.06.2011
Sveika, es vakcinējos ar Pfizer mazpilsētas vakcinācijas centrā. Viss notika ļoti strauji, ārste runāja ātri, jautājumus uzdevu pati, kas man interesēja. Kā kaut kādā ražotnē... Kaut gan cilvēku nebija daudz. Plecs ļoti sāpēja divas dienas, citādi viss šķietami ok. Tagad gaidu nākamo poti. Jāsaka, viss ir ļoti individuāli. Tas, ka vienam nākamā dienā slikti, nenozīmē, ka tā būs otram.
06.06.2021 09:21 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Sveika! Neesmu vakcinējies un lepojos ar to, jo manu izvēli vada iegūtās zināšanas par vakcīnām un nevēlēšanās iegūt potēšanas pasi, kuras izgudrošana un uzspiešana draud ar totalitārisma atdzimšanu.
No sākuma potēšanas pase, pēc tam jau tas varēs kļūt par kontroles rīku, sasaistītu ar bankas kontu un sociālo punktu uzskaites rīku...kā jau tas ir Ķīnā.
Tāpat būtībā nekas no tā kā apkaro c19 vai testē uz to nav saistīts ar patiesību. Ne PCR testi dod precīzus datus par slimajiem vai veselajiem, ne ir tādi bezsimpotu slimie pārnēsātāji, ne arī varianti ir bīstamāki par sākotnējo vīrusu. Atšķirība ir max 0.3%.
Attiecībā uz vakcīnu. Tā stimulē pīķa proteīna veidošanos, kas SARS Cov1 pētījumos jau parādīja, ka paši par sevi ir veselības drauds. Tie ir kā mazi dadzīši, kas var ieķerties asinsvadu kanālā un pamazām sākt veidot trombus un novest pie vakcinētā nāves vai citām komplikācijām (invaliditātes).
Cik atrā mērā tas var notikt atšķirsies no cilvēka uz cilvēku. Citam 15 dienas, citam 5 gadi.
Arī c19 var veidot šos pīķa proteīnus, taču tas vēl ir jautājums vai tas vispār tiks līdz asinsvadiem...daudziem tas paliek tikai augšējos elpceļos, kur to izslimo un organismam ir gūta imunitāte uz 10 gadiem vai vairāk. Jo ne jau antivielas ir tās, kas aizsargā organismu, bet baltās un sarkanās asinsšūnas, arī gļotādzs pārklājums, vēderā, elpceļos un visur citur, arī baktērijas barības sistēmā.
Tādēļ sirsnīgi jādzer vitamīni, lai veicinātu hormonālo darbību. D vitamīns, cinks, c vitamīns. Jāēd veselīga pārtika.
06.06.2021 11:08 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Mana ģimene ar Moderna vakcīnēta. Visiem viss ok, nekādu blakus efektu nebija. Otrā dienā mazliet rokai sajūta, ka kāds uzsitis, bet tas ne īpaši traucējoši. Tēvam otrā dienā ātrāk uz gulēšanu vilka, bet tas tikpat labi varēja arī būt parasts nogurums, nav teikts, ka vakcīna.
Es tikai par vakcinēšanos. Galu galā pašam taču drošāk. Ja godīgi tagad arī vairs nekaitina tie, kas nemāk uzvesties. Esmu vakcinēta un paļaujos, ka ja nu kas, vieglāk būtu izslimot. kas nevēlas vakcinēties, viņu darīšana, Man netraucē. Tikai varētu savas stulbās konspirācijas teorijas neizplatīt.
06.06.2021 12:15 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tikai varētu savas stulbās konspirācijas teorijas neizplatīt.

Bet ja jau sapotējusies esi, tad vairs nevajag arī uztraukties par tiem, kas ir ar citu pārliecību? Ne visi izmanto sabiedriskos mēdijus informācijas ieguvei, jo tas tomèr jau ir vecmodīgi. Un ne visiem ir vienas valodas zināšanas.,lai apmierinātos ar vienas mazas tauteles informācijas telpu.
Ja politiķi melo vienreiz, nav iemesla ticēt vēlreiz un kur nu vēl uzticēt savu veselību.
06.06.2021 12:33 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Kāpēc ir jāvakcinējas ja ir bail? Ja draugi lec no klints ūdenī un tev bail no sekām, arī to darīsi? Ja tev bail no krokodiļaina ezera, iesi tajā peldēties? Ja tev bail no aizdomīga creepy vīrieša, neiesi tak uz viņa pusi, bet iesi projām?
06.06.2021 12:55 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
.Putns. @ 06.06.2021 11:08
Sveika! Neesmu vakcinējies un lepojos ar to, jo manu izvēli vada iegūtās zināšanas par vakcīnām un nevēlēšanās iegūt potēšanas pasi, kuras izgudrošana un uzspiešana draud ar totalitārisma atdzimšanu.
No sākuma potēšanas pase, pēc tam jau tas varēs kļūt par kontroles rīku, sasaistītu ar bankas kontu un sociālo punktu uzskaites rīku...kā jau tas ir Ķīnā.
Tāpat būtībā nekas no tā kā apkaro c19 vai testē uz to nav saistīts ar patiesību. Ne PCR testi dod precīzus datus par slimajiem vai veselajiem, ne ir tādi bezsimpotu slimie pārnēsātāji, ne arī varianti ir bīstamāki par sākotnējo vīrusu. Atšķirība ir max 0.3%.
Attiecībā uz vakcīnu. Tā stimulē pīķa proteīna veidošanos, kas SARS Cov1 pētījumos jau parādīja, ka paši par sevi ir veselības drauds. Tie ir kā mazi dadzīši, kas var ieķerties asinsvadu kanālā un pamazām sākt veidot trombus un novest pie vakcinētā nāves vai citām komplikācijām (invaliditātes).
Cik atrā mērā tas var notikt atšķirsies no cilvēka uz cilvēku. Citam 15 dienas, citam 5 gadi.
Arī c19 var veidot šos pīķa proteīnus, taču tas vēl ir jautājums vai tas vispār tiks līdz asinsvadiem...daudziem tas paliek tikai augšējos elpceļos, kur to izslimo un organismam ir gūta imunitāte uz 10 gadiem vai vairāk. Jo ne jau antivielas ir tās, kas aizsargā organismu, bet baltās un sarkanās asinsšūnas, arī gļotādzs pārklājums, vēderā, elpceļos un visur citur, arī baktērijas barības sistēmā.
Tādēļ sirsnīgi jādzer vitamīni, lai veicinātu hormonālo darbību. D vitamīns, cinks, c vitamīns. Jāēd veselīga pārtika.

+
Latvijas tauta aizmirsusi, ka bijusi zem komunistiem, paši sevi tagad ievelk komunismā. TĀ PAMATĪGI cietusi vēsturē, un tautai nekādas kritiskās domāšanas nav.
06.06.2021 12:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Salīdzinoši nesen jau bija viena vakcīnu kašķu diskusija. Vai tiešām bija vajadzīgs izveidot vēl vienu? Katrs lai paliek pie savām domām šajā sakarā.
06.06.2021 13:02 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Bet ja jau sapotējusies esi, tad vairs nevajag arī uztraukties par tiem, kas ir ar citu pārliecību? Ne visi izmanto sabiedriskos mēdijus informācijas ieguvei, jo tas tomèr jau ir vecmodīgi. Un ne visiem ir vienas valodas zināšanas.,lai apmierinātos ar vienas mazas tauteles informācijas telpu.

Viena lieta ir cita pārliecība, otra sviesta izplatīšana. Savā komentārā es nebiju domājusi tieši tavu komentāru. Es runāju vispārīgi. Sākot ar to, ka Itālijā bija tukši zārki un neviens nemira, beidzot ar to, ka potētie lidmašīnās netiks laisti, jo redz gaisā trombi plīsīs un visi apsprāgs un zinātnieki taču teikuši tā.
Nenoliegšu, ka mediji ir šo visu uztaisījuši par cirku ar to kā viss iepriekšējais gads tika pavadīts, bet bez muļķībām pilnīgām gan jau var iztikt. Ja šī pote tāds fufelis, ko tad pret gripu esošās potes neaprejam? Tas pats princips. Potējies, nepotējies, tava darīšana. Tur tam būtu jāpaliek. Ja pote tik kontrolējoša, tad ko ar telefonu vēl vazājies? Valdība tā jau visu zina.
06.06.2021 13:20 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Ja pote tik kontrolējoša, tad ko ar telefonu vēl vazājies? Valdība tā jau visu zina.

Tik pat labi var jautāt - ja Tevi uztrauc tās konspirācijas, kāpēc tad lieto sociālos un citus medijus, kas ir pilni ar tik zemas kvalitātes viedokļiem? Es piemēram Tavas minētās 'teorijas' iepriekš nekad dzirdējusi nebiju.
06.06.2021 13:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Reeceejpele @ 06.06.2021 13:20

Viena lieta ir cita pārliecība, otra sviesta izplatīšana. Savā komentārā es nebiju domājusi tieši tavu komentāru. Es runāju vispārīgi. Sākot ar to, ka Itālijā bija tukši zārki un neviens nemira, beidzot ar to, ka potētie lidmašīnās netiks laisti, jo redz gaisā trombi plīsīs un visi apsprāgs un zinātnieki taču teikuši tā.
Nenoliegšu, ka mediji ir šo visu uztaisījuši par cirku ar to kā viss iepriekšējais gads tika pavadīts, bet bez muļķībām pilnīgām gan jau var iztikt. Ja šī pote tāds fufelis, ko tad pret gripu esošās potes neaprejam? Tas pats princips. Potējies, nepotējies, tava darīšana. Tur tam būtu jāpaliek. Ja pote tik kontrolējoša, tad ko ar telefonu vēl vazājies? Valdība tā jau visu zina.

Gripas potes ir tik pat liels fufelis kā Covid pote. Nekad neesmu potējusies pret gripu ar kakainajām gripas potēm un ar gripu neslimoju. Jārūpējas par savu veselību nevis jābojā imuntāte ar ķīmiju. Bērnībā vajag vairāk smiltis ēst un rokturus laizīt, izveidosies izmunitāte un nebūs jāpotējas pret 101 gripas un Covid paveidu katru sezonu.
06.06.2021 13:32 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Tik pat labi var jautāt - ja Tevi uztrauc tās konspirācijas, kāpēc tad lieto sociālos un citus medijus, kas ir pilni ar tik zemas kvalitātes viedokļiem? Es piemēram Tavas minētās 'teorijas' iepriekš nekad dzirdējusi nebiju.

Būtu labi, ja es varētu teikt, ka tas nāk no kaut kāda Delfu raksta komentāriem. Nē, tas dzirdēts dzīvā laikā, no izglītotiem cilvēkiem ar ko darba darīšanās nācies saskarties. Un ne jau tikai Latvijas sērga tā ir. Visur šādi cilvēki pietiekamā daudzumā. Nezinu kāpēc latvieši dramatizē un uzvedas it kā būtu vienīgie, kur šis viss notiek.
06.06.2021 13:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Gripas potes ir tik pat liels fufelis kā Covid pote. Nekad neesmu potējusies pret gripu ar kakainajām gripas potēm un ar gripu neslimoju. Jārūpējas par savu veselību nevis jābojā imuntāte ar ķīmiju. Bērnībā vajag vairāk smiltis ēst un rokturus laizīt, izveidosies izmunitāte un nebūs jāpotējas pret 101 gripas un Covid paveidu katru sezonu.

Tava izvēle. Citiem tiesības uz savu. Ne visiem tā rokturu laizīšana der, lai veselību noturētu. Daudz dažādu aspektu tur.
06.06.2021 13:37 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Reeceejpele @ 06.06.2021 13:20

Viena lieta ir cita pārliecība, otra sviesta izplatīšana. Savā komentārā es nebiju domājusi tieši tavu komentāru. Es runāju vispārīgi. Sākot ar to, ka Itālijā bija tukši zārki un neviens nemira, beidzot ar to, ka potētie lidmašīnās netiks laisti, jo redz gaisā trombi plīsīs un visi apsprāgs un zinātnieki taču teikuši tā.
Nenoliegšu, ka mediji ir šo visu uztaisījuši par cirku ar to kā viss iepriekšējais gads tika pavadīts, bet bez muļķībām pilnīgām gan jau var iztikt. Ja šī pote tāds fufelis, ko tad pret gripu esošās potes neaprejam? Tas pats princips. Potējies, nepotējies, tava darīšana. Tur tam būtu jāpaliek. Ja pote tik kontrolējoša, tad ko ar telefonu vēl vazājies? Valdība tā jau visu zina.

Man, savukārt, šķiet, ka tiek speciāli uzradītas tik muļķīgas konspirācijas, lai tās nonivelētu visus kas atšķirās viedoklī.
Man patīk klausīties zinātniekos, kas jau balvas ieguvuši, naudu nopelnījuši un viņiem nav ko zaudēt paužot ko atšķirīgu no valdošā masu mēdiju viedokļa. Nav tā, ka es uzticēšos kreisai konspirāciju lapai. Ir jāvar pārbaudīt šī zinātnieka kredinilitāti utt.
Gripas potes atšķirībā no c19 potes ir pārbaudītas vairāku gadu griezumā un ieguvušas apstiprinājumu no Eoropas zāļu aģentūras. Taču c19 pote nav. C19 poti apstiprināja Eiropas komisijas un EZA c19 poti apstiprinājusi ārkartējai lietošanai eksperimentālā kārtā!
Tātad katrs potētais piedalās eksperimentā un par sekām uzņemās atbildību pats. Es nekad neesmu vēlējies piedalīties zāļu testēšanā! C19 esmu izslimojis un kā saka neatkarīgi zinātnieki, tad slimot atkal ar to pašu ir maz iespējams( nav pētījumu par tiem dažiem atkal saslimušajiem - vai tur tests pie vainas vai kas cits).Lūk links: https://www.nytimes.com/interactive/2020/science/coronavirus-vaccine-tracker.html
Telefons kabatā nav tas pats, kas noslēgts līgums par atsacīšanos no savām tiesībām un veselības uzticēšanu nevēlētiem valdības pārstāvjiem.
06.06.2021 13:43 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Reeceejpele - ja dzīvē, tad tur tiešām maz ko var līdzēt. Neviens gan nerakstīja, ka tā ir tikai Latvijas sērga. Lielākā daļa 'sērgu', tostarp šīs konspirāciju teorijas, lokdauns un apsēstība ar vakcīnām, Latvijā nonāk tieši no citām valstīm, kam mēs akli skrienam pakaļ. Latvijas valdība pati nekad neatļautos ne slēgt valsts ekonomiku uz tik ilgu laiku, ne presēt cilvēkus vakcinēties ar tikko apgrozībā palaistām vakcīnām, ne arī sabiedrībā būtu tik daudz konspirāciju par kovidu un vakcīnām, ja latvieši tās nerītu no ārvalstu socmediju kontiem.
06.06.2021 13:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Cilvēks vienkārši pajautāja kā citi jutās pēc vakcīnas, un sākās kaut kāds bardaks.
Tāpat kā tie, kas nevakcinēsies negrib, lai viņiem uzspiež vakcināciju, tā arī tie, kas ir vakcinējušies vai gatavojas to darīt negrib, lai viņiem kaut ko mēģina ieskaidrot. Tak ļaujiet cilvēkiem pašiem pieņemt lēmumus, es nevienam vakcinēties točna nespiežu, lai gan pati esmu jau sapotēta.
PS. dzirdēju ka kaut kur ārzemēs arī nevakcinētie jau var atgriezties normālā dzīvē, cerams mums arī tā drīz būs
06.06.2021 16:41 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Man bija Pfizer, pilnīgi neko nejutu un nekādu komplikāciju nebija. Pat neapsvēru domu nevakcinēties. Domāju, ka gribot negribot visiem būs laika gaitā jāvakcinējās, ja gribēs normāli dzīvot.
06.06.2021 16:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits