Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezcerības sajūta.

 
Reitings 46
Reģ: 11.09.2019
Sveikas,ko darīt ja dzīvē nekam vairs nesaskati jēgu?Katru rītu pamostos ar bezcerības sajutu,viss vienaldzīgs ,ne raudiens ne dusmas īsti vairs nāk tikai sarkastiski smiekli!Nekam neticu !Ir ļoti lielas finansiālas grūtības ,visu tagad var vērst pa labu ,jo palīdzēja labs cilvēks,bet nekas nemainās ,jo alkoholā u.c aiziet daudz naudas un tas neko nemaina ,gadā minimums 2400e,bet tikmēr man un bērniem apģērbā 320e gadā,jo zinu ka būs grūtāk tāpat jo cilvēks ar ko dzīvoju kopā nevēlas mainīties,visu sev un bērniem skatos lētāko,izdevīgāko .esmu domājusi varētu aiziet,bet nav iekrājumi,nav pie kā iet vērsties,mammas nav ,māsas nav, bet ir tikai brālis ar kuru jau cik gadus nesazinos!Kur likties es nezinu!Iekšēji ir izmisums.Darba nav ,covid dēļ zaudēju,ar bezdarbnieku neko nevelku,zaudēta darba dēļ ja nebūtu bijis covids būtu bijis savādāk...Jutos briesmīgi!Tādas dusmas uz visu!Jūtos iztukšota ka nevēlos neko kā tikai gulēt!Kas jādara lai cilvēkam kas posta savu dzīvi dzīvesbiedram atvērtu acis ko?Tiešām jādara izmisuma solis?Nezinu vai kaitīgie ieradumi ir tā vērts lai neuzlabotu savu dzīvi ,ja tagad ir tāda iespēja!;(Kāpēc viņš to nesaprot!Raudiens nāk jo jūtos līdzatbildīga!
27.05.2021 12:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tev nav jājūtas līdzatbildīgai par sava dzīvesbiedra kaitīgajiem ieradumiem, ja pašai tādu nav un to nedari kopā ar viņu.
Katrs cilvēks pats ir atbildīgs par savām sekām.
Vērsies centrā Marta, tur tev palīdzēs uzsākt dzīvi no jauna.
https://marta.lv/lv/
27.05.2021 12:14 |
 
Reitings 557
Reģ: 16.02.2021
Vērsies gan centrā Marta, gan meklē citas palīdzības iespējas. Netici tam vīrietim uz vārda, izklausās, ka viņš nevar atļauties 200e mēnesī nemaz tērēt alkoholā. Cita lieta, ja ienākumi atbilstu, bet te jau ir problēmas, ka nolaidīsies līdz bomzim, lai tikai iedzertu un tādi cilvēki nemainīsies. Saliec uz papīra, cik naudas mēnesī nepieciešams, lai izdzīvotu - dzivoklim, pārtikai, maksājumiem, citiem izdevumiem, tā reālistiski. Sūti katru dienu pa 10 CV, bet, ja jau esi bezdarbniece, tad pasvīsti un izveido tiešām labu - laiks taču Tev ir. Un ej prom. Naudas ziņā neko diži nezaudēsi aizejot no alkoholiķa. Un obligāti uz Martas centru vai citu iestādi, viņi reāli palīdzēs no šī visa izkļūt un atsperties, tikai neņem to dzērāju atpakaļ vai citu līdzīgo.
27.05.2021 12:22 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
No pieredzes saku - dzīvot ar alkoholiķi ir grūti. Un visdrīzāk nekas nemainīsies, kamēr cilvēkam nebūs gribasspēka..
Pasaki viņam tiešā tekstā, ka tev jau ir apnicis šitā dzīvot un, ka viņam ir izvēle vai nu šķiraties, vai viņš izbeidz dzert un vienreiz novērtē tevi.
Saprotu, ka naudas nav un smagi, bet varbūt var padzīvot pie vecākiem, ja vēl dzīvi vai kādas draudzenes? Sākt jau meklēt jaunu darbu, jo dzīve ar alkoholiķi ir mokas un tev nav jābūt līdzatkarīgai no viņā.
27.05.2021 12:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits