Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tetovejumi

 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Čau. Tuvojas mana pirmā vizīte un tetovējumu. Tetovējums nav no mazajiem, bet nav arī pārāk liels. Tam kurām ir tattoo, ko jus man varētu ieteikt priekš pirmās vizītes? Vai vienkārši varbūt ir kādi ieteikumi vai pieredzes stāsti. Viss ko varēsiet pastāstīt noteikti man noderēs. Paldies. 🙂
25.05.2021 17:49 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kā tev var tuvoties vizīte uz tetovējumu, ja uz doto brīdi tetovēšanas pakalpojumi ir aizliegti?
25.05.2021 18:08 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Sveika! Man ir diez gan daudz tetovejumi uz ķermeņa. Pats pirmais ko varu ieteikt ir iedzert divus ibumetīnus pirms tetovēšanas. Izjutīsi 50% mazāk sāpes. Man ir ko salīdzināt, jo pirmie tetovejumi man dikti sāpēja, kā arī pēc sesijas bija ļooti slikti, temperatūra uzlēca. Kad tetovēju pēdējos divus, izdzēru pretsāpju tabletes, nejutu praktiski neko + pēc procedūras arī jutos lieliski, ne temperatūra, ne reiboņi. Lieki piebilst, ka viens no tiem bija elkonis(!) kas ir viena no sāpīgākajām ķermeņa daļām ko tetovēt.
Ja tetovējums Tev ir 3+ h noteikti paņem ko dzeramu un uzkodas.
Rēķinies ar to, ka tagad ir vasara, ja Tu taisies tetovēt, piemēram, roku , Tu nedrīkstēsi vismaz 2nedēļas sauļoties un uzturēties tiešos saules staros.
25.05.2021 18:08 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
C00L Dzipsy @ 25.05.2021 18:08
Kā tev var tuvoties vizīte uz tetovējumu, ja uz doto brīdi tetovēšanas pakalpojumi ir aizliegti?

Vai es minēju ka esmu Latvijā?
25.05.2021 18:09 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Man tetovējums apmēram būs tieši tas 3h. Biju plānojusi paņemt ko ēdamu, jo ceļš uz salonu ir gars. Jābrauc ar autobusu tā pat. Es zinu ka meistars noteikti man izskaidros par after care, bet kā ir ar mazgāšanos? Pēc cik ilga laika es to vietu varēšu slapinat?
25.05.2021 18:16 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
jamaika @ 25.05.2021 18:16
Man tetovējums apmēram būs tieši tas 3h. Biju plānojusi paņemt ko ēdamu, jo ceļš uz salonu ir gars. Jābrauc ar autobusu tā pat. Es zinu ka meistars noteikti man izskaidros par after care, bet kā ir ar mazgāšanos? Pēc cik ilga laika es to vietu varēšu slapinat?

Nuu pirmās 24h noteikti nevajag to vietu mitrināt. Būtu labi pirmās 48h izvairīties, pēc tam ar viegli remdenu/siltu ūdeni apskalot, var arī ar dabīgām ziepēm nedaudz ieziepēt.
25.05.2021 20:39 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Man ir divi tetovējumi. Ieteikt īsti nav ko, jo katram ir savs sāpju slieksnis. 🤷‍♀️😄
Vairāk ieteiktu pārliecināties, vai tetovētājs tavā priekšā izņem no iepakojuma jaunas adatas, kārtīgi izpētīt portfolio, teikt, ja nepatīk kaut mazliet kaut kas, uzliekot uz rokas skici, paņemt līdzi uzkodas vai ūdeni, jo citiem noreibst galva.
Smērēju kokosriekstu eļļu, kā man ieteica salonā.
Ar saviem tetovējumiem esmu apmierināta un gaidu, kad būs atļauts tetovēties. 🖤
25.05.2021 20:59 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
C00L Dzipsy @ 25.05.2021 18:08
Kā tev var tuvoties vizīte uz tetovējumu, ja uz doto brīdi tetovēšanas pakalpojumi ir aizliegti?
Ja arī būtu Lv tad nebūsim naivas! Cilvēkiem maize ir kaut kā jāpelna, cik var sēdēt bez darba.
25.05.2021 22:56 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Man arī ir vairāki tattoo, bet vienīgais un, manuprāt, svarīgākais, ko no sevis varu ieteikt - kārtīgi, kārtīgi un vēlreiz kārtīgi izdomāt, ko esi izvēlējusies likt uz ādas. Tas drošvien lielā mērā varētu būt atkarīgs no paša cilvēka un personalitātes, jo drošvien ir arī tādi, kas divreiz nedomājot zinās, ko tetovēs, ja kādreiz tetovēs. Jābūt lielai pārliecībai un apzinībai. Man personīgi ar saviem tattoo nav nekādu problēmu, nevienu pašu nenožēloju un visi patīk, bet man ir bijis tā, ka tagad varu teikt - labi, ka neuztetovēju to, ko gribēju iesākumā (tas nebija nekas briesmīgs, vnk sapratu, ka nebūtu ar to tetovējumu sadzīvojusi tieši tajā vietā).
Protams, nenoliedzami šis neattiecas uz visiem, jo es apbrīnoju, kā var uztetovēt uz savu ķermeni dzeloņdrātis, miroņgalvas u.c. Man tas uzreiz saistas ar tādiem, kam kkādā mērā pie vienas vietas un viņi pat īsti nesaprot, ko paši vispār ielaiduši ādā un par to arī nākotnē nesatraucas, jo tas tattoo tur ir un viss. Pat nezinu, kā lai to pasaka.
Nu nez. Itkā tagad šo rakstot likās, ka uzrakstīju ļoti labu ieteikumu, bet vispār, ja tā padomā, tas tāpat katram savādāk. Kāds uztetovēs kko, ko pirmo ieraudzījis googlē, kāds pirms tetovēšanās pārdomās no visiem rakursiem, vai vispār to grib un vajag.
25.05.2021 23:42 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Redrose @ 25.05.2021 20:39

Nuu pirmās 24h noteikti nevajag to vietu mitrināt. Būtu labi pirmās 48h izvairīties, pēc tam ar viegli remdenu/siltu ūdeni apskalot, var arī ar dabīgām ziepēm nedaudz ieziepēt.

Man atkal pilnīgi savādāk 😮 uztaisīja tetovējumu uz muguras, diezgan lielu (apmēram 4h), sasmērēja ar smēri pēc tam un teica, ka jau vakarā varot dushā visu to smēri noskalot un pēc tam obligāti jāsasmērē ar smērīti (pirku tetovēšanas salonā). Un smēri smērēju pēc tam kamēr pilnībā sadzija ik pa pāris h. Un katru vakaru dušā ar vieglu ziepjūdeni mazgāju. Sadzija diezgan ātri, es teiktu man bija apmēram nedēļa vai pusotra. Kad dzija un āda nāca nost, vienu brīdi izskatījās nedaudz pleķains, bet gala rezultāts ir ļoti smuks.
Un...tetovēšanas salonā man teica, ka ja vēlos, lai tetovējums saglabātu savu košumu daudzu gadu garumā, tad VIENMĒR pirms atrašanās saulē tetovējums jāsasmērē ar augstas aizsardzības līdzekli (ne mazāku kā SPF 50). Es izmantoju SPF 50 stiku, ļoti ērti, nobrauc pāri tetovējumam un gatavs.
26.05.2021 10:11 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Redrose @ 25.05.2021 20:39

Nuu pirmās 24h noteikti nevajag to vietu mitrināt. Būtu labi pirmās 48h izvairīties, pēc tam ar viegli remdenu/siltu ūdeni apskalot, var arī ar dabīgām ziepēm nedaudz ieziepēt.
Tetovētā vieta tāpat būs mitra dēļ limfas, kas izdalās. Parasti pēc kādām 8h plēvi var noņemt, noskalot, uzlikt Bepantēna ziedi.
26.05.2021 11:44 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Man ir divi, vidēji lieli tetovējumi. Ieteikt bagi neko nevarēšu, vienīgi man tetovētājs teica, ka Bethpanten gan labāk nesmērēt, ka varot ar to drusku izbalot tetovējums. Sāpēt man baigi nesapēja, nu jutu jau, bet nebija tā, ka zobi jāsakož aiz sāpēm.
26.05.2021 14:55 |
 
Reitings 10622
Reģ: 18.08.2014
Kad taisīju pirmo tetovējumu, tas bija diezgan liels, tā kā nezināju kāds būs mans sāpju slieksnis un izturība procesam, sadalīju seansu pa divām reizēm. 2 un 2 stundas. Tā, manuprāt, laba doma, ja uztrauc fakts vai izturēsi. Procesa laikā sapratu, ka 4h uzreiz arī inturētu uzreiz, bet nu neko.
26.05.2021 14:58 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Lexxie @ 26.05.2021 11:44
Tetovētā vieta tāpat būs mitra dēļ limfas, kas izdalās. Parasti pēc kādām 8h plēvi var noņemt, noskalot, uzlikt Bepantēna ziedi.

Atšķirībā kādu plēvi lieto. Ja parasto pārtikas plēvi, tad viņu var ņemt nost pēc tajām 8h, bet ja līmē virsū speciālo ( tetovetaji to sauc - otrā āda) tad to tikai pēc 24h. Šeit ārpus Lv kad tetovējos man vispār teica ņemt nost pēc 4-7 dienām, jo tā plēve elpo un aizsargā tetovējumu, bet tā pat es tik ilgi neturēju.
Tetovētā vieta tāpat būs mitra dēļ limfas, kas izdalās. Parasti pēc kādām 8h plēvi var noņemt, noskalot, uzlikt Bepantēna ziedi.

Ir atšķirība vai tetovējums ir mitrs dēļ limfas vai Tu ar tikko tetovētu tetovējumu ej dušā un laid pāri dušas želeju kas to vietu var pamatīgi sakairināt.
Esmu bijusi pie 4dažādiem meistariem un visi kā viens saka, izvairīties no tetovējuma mitrināšanas, mazgāšanas pirmās 24-48h, bet nu visur nevar būt vienādi.
26.05.2021 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 725
Reģ: 13.01.2011
Laikam kā kuram iesaka rūpēties par viņiem. Esmu bijusi pie diviem dažādiem tetevētājiem, abi teica ka vakarā jānoskalo nost limfa. Parasti samērā daudz izdalās un vēl liekā tinte iznāk ārā. Sanāk ka tādas melnas gļotas nāk nost. Man ar savu prātu liekas, ka tā limfa var sacietēt un izveidot kreveli, ko nedrīkst pieļaut.
Ieteiktu vnk klausīt tev meisteru un darīt, kā viņš saka. ☺️ Viss noteikti būs labi! Sāpes būs mazākas, kā esi iedomājusies. Kā arī viņas diezgan ātri aizmirstas 😄 Es parasti, klausos mūziku austiņās vai paskatos kādu filmu. Parunāju pa vidu ar meisteru. Ātri paskrien laiks
26.05.2021 15:36 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Man limfa izdalījās riktīgi daudz, tikai tajās reizēs kad tetovējumu notina ar parasto pārtikas plēvi .
26.05.2021 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
man ir trīs tetovējumi un ar katru arī savādāka pieredze, bet visprofesionālākā šķita otrā tetovētāja, kura teica, ka vakarā jānoskalo tetovējums un lika speciāli nopirkt smērīti (uz Brīvības ielas precīzi neatceros, bet varu noskaidrot), kā arī tetovējumu netica ar pārtikas plēvi, bet tādu caurspīdīgu uzlīmi. :) viņa arī teica, ka bepantēnu noteikti nevajag smērēt.
26.05.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Paldies par arbildēm. 🙂
Man vēl viens jautājums.
Pēc cik ilga laika drīkst sauļoties?
28.05.2021 11:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 28.05.2021 11:52
Paldies par arbildēm. ?
Man vēl viens jautājums.
Pēc cik ilga laika drīkst sauļoties?

Tad kad tetovējums sadzijis, nogājušas kreveles. Ja gribi, lai tetovējums nezaudē krāsu, tad katru reizi ejot saulē jāsmērē sauļošanās krēms ar augstu SPF, arī tad, ja tetovējums ir atsegts un vienkārši ej pa ielu. Es ar savu pirmo tetovējumu neievēroju pilnīgi neko, nesmērēju krēmus saulē, tetovējums pabalēja, gāju labot.
28.05.2021 12:01 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 12:01

Tad kad tetovējums sadzijis, nogājušas kreveles. Ja gribi, lai tetovējums nezaudē krāsu, tad katru reizi ejot saulē jāsmērē sauļošanās krēms ar augstu SPF, arī tad, ja tetovējums ir atsegts un vienkārši ej pa ielu. Es ar savu pirmo tetovējumu neievēroju pilnīgi neko, nesmērēju krēmus saulē, tetovējums pabalēja, gāju labot.

Interesanti ir tas, ka nu cik saprotu tetovējums parasti kārtīgi sadzīst mēneša laikā, parakajos google un tur man radīja, ka nav ieteicams sauļoties līdz 3menesiem. 🤨 visu jau saprotu, bet domāju ka nekas slikts tak nenotiks ja sauļosos pēc tā menesa. Arī laikam sliktu liku izvēlējos, vajadzeja plānot uz ziemu. 😀
28.05.2021 12:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 28.05.2021 12:08

Interesanti ir tas, ka nu cik saprotu tetovējums parasti kārtīgi sadzīst mēneša laikā, parakajos google un tur man radīja, ka nav ieteicams sauļoties līdz 3menesiem. ? visu jau saprotu, bet domāju ka nekas slikts tak nenotiks ja sauļosos pēc tā menesa. Arī laikam sliktu liku izvēlējos, vajadzeja plānot uz ziemu. ?

Viss atkarīgs no tetovējuma veida, cik liels, kādas līnijas.
Vasarā taisīt tetovējumu ir kā ir, ja karsts, tad nav forši, bet, ja tetovējums maziņš, tad nekādu problēmu.
Rudenī uz ziemā, ja taisa tetovējumus uz pēdas virspuses vai potītēm, tad arī grūti, jo nevar uzvilkt slēgtos apavus.
28.05.2021 12:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!