Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alkohols un smēķēšana

 
Reitings 19
Reģ: 17.05.2019
Sveikas ,jūsprāt alkoholā un smēķēšanai aiziet daudz naudas?Ja reāli dienā aiziet pa cigarešu paciņai un 2 ali un pa kādam kokčikam?Jūsprāt ja mēnesī tajā visā aiziet plus mīnus 260 e tas ir normāli?Un pēc tam pietrūkst nauda pārējām vajadzībām?Reāli tas neskar mani pašu bet ļoti tuvu cilvēku.Nesaprotu to cilvēku zina ka aiziet daudz naudas bet turpina pa savam tālāk?Kā tādu cilvēku nosaukt?
25.05.2021 15:24 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tas cik naudas aiziet nav tik ļoti svarīgi kā tas ka cilvēks daudz pīpē un dzer katru dienu, un tas nav labākais dzīvesveids. Tādu cilvēku var nosaukt par atkarīgo.
25.05.2021 15:33 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.05.2019
Es zinu ,ari kad naudas jaietaupa ,savam atkaribam vins naudu nezelo,man ka nedzerajam un nesmeketajam menesi berniem aiziet 30 e un ne katru.Atskiriba ir loti liela .
25.05.2021 16:10 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Izklausās pēc riktīga alkoholisma.
Ok. Nu ar cigaretēm ir kā ir. Citam pietiek ar 5cigaretēm, citam ar paciņu un pat divām DIENĀ!! Es uzskatu , ka tā nav tik traka atkarība kā alkoholisms.
Tas nav normali, ja dienu nevar pavadīt bez nevienas pudeles. Šī ir liela problēma un es pat nezinu vai Tu šajā situācija ko vari kardināli mainīt. Cilvēks ir pie tā pieradis, būs grūti. 🤨
Vēl pie tam ja mēneša beigās aptrūkstas nauda kam citam. Tur ir nopietni jārunā lai vismaz uz alkoholu ietaupa naudu. Pajautā kas viņam dzīvē ir prioritāte alkohols vai tomēr kas cits.
25.05.2021 16:27 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.05.2019
REDROSE Esam jau par to runājuši ,ir tikai atrunas es centīšos,tikko atrisinājām vienu finansiālo problēmu un ir ļoti jāietaupās ,bet tik un tā katru vakaru pārnāk mājas no darba ar dinčiku un aliņiem,jutos bezspēciga,prioritāte kas viņam ir var redzēt nav jājautā,vārdos jau skaisti runā!Savu dzīivi dēļ alkohola nodzīvo!
25.05.2021 16:53 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Jmmmm @ 25.05.2021 16:53
REDROSE Esam jau par to runājuši ,ir tikai atrunas es centīšos,tikko atrisinājām vienu finansiālo problēmu un ir ļoti jāietaupās ,bet tik un tā katru vakaru pārnāk mājas no darba ar dinčiku un aliņiem,jutos bezspēciga,prioritāte kas viņam ir var redzēt nav jājautā,vārdos jau skaisti runā!Savu dzīivi dēļ alkohola nodzīvo!

Uzrakstīšu Tev privāti.
25.05.2021 16:55 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Aiziet gan daudz naudas.
Pati izsmēķeju ap paciņu dienā. Reizēm mazāk, reizēm aiziet tikai pus paciņa.
Alkoholu nelietoju nemaz, pat ne uz svētkiem tā kā par to nemācēšu teikt.
Bet atkarība paliek arkarība. Daudzi kuri ir alkoholiķi (večuki kuriem pofig kā dzīvot) viņi reāli strādā lai iedzertu. Vadās pēc principa nu sanāk nauda alum un cīgām, tad ir labi
Un es brīnos par to ka ir redzēti kadri kuriem nav ne darba, ne naudas bet vienmēr ir ko pīpēt un vienmēr pālī
🤮
25.05.2021 18:05 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Un es brīnos par to ka ir redzēti kadri kuriem nav ne darba, ne naudas bet vienmēr ir ko pīpēt un vienmēr pālī
🤮

Jaaaa! Vienmēr rodas jautājums kur viņi tam dabuj naudu.
25.05.2021 18:11 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Manuprāt, tas nav normāli, ja cilvēks šo problēmu neapzinās. Ne jau velti alkoholam un cigaretēm ir liels akcīzes nodoklis... jo patiesībā tā ir luksus prece un bez tās var dzīvot. Nez kādēļ visbiežāk alkoholu un cigaretes lielos daudzumos pērk tieši tie, kuriem ir visgrūtāk ar finansēm. Viņi meklē kādu mierinājumu? Es nezinu.. piemēram es teorētiski varu atļauties smēķēt un lietot alkoholu. Alkoholu lietoju ļoti reti, bet, ja lietoju, tad varu atļauties nopirkt to, kas garšo nevis kaut kādu lēto alu, lai tikai "iedotu galvā". Ziemā ar draugu centāmies atmest smēķēšanu un sākām pīpēt saltus. Bāc... tas bija stulbākais lēmums, jo.. kad saskaitīju, cik esmu tajos iztērējusi... atrodot tikai tos, kas bija izlietoti un stāvēja vienā kastītē, es biju uz pauzes- tajā kastītē bija vairāk nekā 200 EIRO! Un es nejutos uzpīpējusi. Beigu beigās atgriezos pie cigaretēm, bet mums ar draugu pietiek ar vienu-divām paciņām uz visu nedēļu, jo tas man ir kā tāds stresa noņēmējs.. ja daudz mācos, izeju uzpīpēt un vismaz tajā brīdī izkustos un atpūtinu prātu. Bet.. ja ir tik traki.. iesaki cilvēkam katru dienu iemest krājkasē tik naudiņas, cik šodien gribētos nopirkt aliņus un cigaretes... bet protams, tos nepirkt... un lai paskaita pēc 2 nedēļām-mēneša, cik daudz tur ir. Man draugi šādā veidā atmeta smēķēšanu, jo, kad noliec sev ACU priekšā to naudu, ko nopīpē, SKAIDRU NAUDU, lai var redzēt... mute var atvērties. Jo tas ir gluži kā ar citiem sīkumiem- 5 eiro tur, 5 šur, 10 vietās katrā pa 3 eiro.. bet beigās jau nav nekāda sīkā naudiņa.
25.05.2021 18:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.05.2019
Un ka man gūt mierinājumu ja ir grūti ar finansēm?Es varu tikai lamāties un viss,es nedzru un nesmēķēju.Tās ir muļķības ka cilvēks aiz tā ka grūti ar finansēm lieto tos visus un paliek grūtāk un grūtāk.
25.05.2021 18:36 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tad tevi tas tomēr skar? Jo izklausās ka iztērētā nauda tev rūp vairāk par cilvēka fizisko un garīgo veselību.
25.05.2021 19:32 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.05.2019
Motherofdragons Jā skar jo ar to cilveku dzivoju kopa,zales aknam jau nopirku carsil,nedzer bet dod prieksroku alkoholam.Dzer ta no vietas 8us gadus.Kā ta nrupes iztereta nauda jo paradi ir arpratigi ,neko nevaram pavilkt.
25.05.2021 20:02 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Izskatās, ka viņš reāli dzīvo uz alkohola viļņa. Galvenais kaut ko iedzert un savu organismu apmierinājis. Zinu tādus dažus, kuri tā dzīvo jau vairākus gadus un viņi nav vecāki par 25 gadiem. Sekas jutīs pēc 10 gadiem, kad organisms sāks dot jau signālus. Visvairāk tiem cilvēkiem ir mentālas problēmas un viņi to risina tieši caur alkoholu. Viņi nevienam nestastīs par savam problēmam, bet iedzers savu kārtējo devu un jutīsies labāk. Tādiem ir jāpalīdz, bet tas ir ļoti grūti, jo pašam cilvēkam jāmainas...
25.05.2021 20:09 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tad ir vērts apdomāt, vai tev nebūs vieglāk visu pavilkt bez viņa.
Nevar izglābt cilvēku, kas negrib izglābties.
25.05.2021 21:30 |
 
Reitings 159
Reģ: 26.08.2015
Atkarīgs un/vai kautrīgs cilvēks, kas nemāk socializēties bez alkohola un cigaretēm. Netikumi vieno, bet bojā veselību un attiecības.
26.05.2021 09:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits