Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Briesmīgi izbalinātas šķipsnas

 
Reitings 40
Reģ: 24.11.2020
Visu laiku pie savas frizieres taisīju smuku pāreju ar šķipsniņām. Ombri/balyage ar šķipsnām.
Nu aizvakar tik nesmuki sataisīja šķipsnas un vispār nesalaida kopā kā parasti, ka nezinu ko man tagad darīt :/
Šķipsnas taisnas katra savā līmenī kā robi.
1) vai varu ko darīt pati? :D vai situācija būs labāka, ja nokrāsošu visus/ krāsu ielikšu saknēs un vilkšu uz leju?
Protams labāk jau pie friziera būtu iet un kā varēšu iešu, bet pie amata speciālistiem (kurus kādreiz esmu apmeklējusi) rindas mēnešiem garas.
Varbūt kādai ieteikumi? :)
17.05.2021 23:23 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Viņai pašai acis pierē nav un nemaz nepiedāvāja labot?
Kā īslaicīgu variantu var ielaist tumšāku toneri pie saknēm, lai izpludinātu balināšanas līnijas. To katrā frizētavā izdarīs par saprātīgu cenu (es liktu to darīt tavai meistarei bezmaksas) un nav jāgaida mēnešiem ilgi.
Bet kā ilglaicīgs variants jātaisa korekcija - tas ir jābalina atkal, pa dārgo.
17.05.2021 23:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ej atpakaļ pie savas frizieres un saki, lai balina vai labo kā pienākas. Es nemaz neizietu no tādas frizētavas ārā, ja man uzreiz nekompensētu tādu paviršu darbu.
18.05.2021 00:08 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Ja krāsosi savas šķipsnas ar permanento krāsu, vari atvadīties no balayage. Aizej uz matu tonēšanu un gaidi pierakstu pie amata meistara.
18.05.2021 00:12 |
 
Reitings 40
Reģ: 24.11.2020
Motherofdragons @ 17.05.2021 23:54
Viņai pašai acis pierē nav un nemaz nepiedāvāja labot?
Kā īslaicīgu variantu var ielaist tumšāku toneri pie saknēm, lai izpludinātu balināšanas līnijas. To katrā frizētavā izdarīs par saprātīgu cenu (es liktu to darīt tavai meistarei bezmaksas) un nav jāgaida mēnešiem ilgi.
Bet kā ilglaicīgs variants jātaisa korekcija - tas ir jābalina atkal, pa dārgo.

Viņai likās super labi😄 aizmiguri neparādīja, pirmajā mirklī -salonā, nemaz nemanīju, ka ir tik traki.
Paldies par ieteikumiem !
18.05.2021 05:43 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Oij, atceros, ka uzticēju savus matus meitenei, kura tikko bija absolvējusi tehnikumu un pieredze bija tikai tik, cik praksē. Jāatzīst, ka viņa šobrīd vairs nestrādā šajā profesijā ne mājās, ne arī kādā salonā.
Negribu teikt, ka bez pieredzes frizieris neprot glīti izbalināt šķipsnas, bet, ka savam darbam ir jāpiešķir atbilstoša samaksa un jāuzņemas atbildība par veikumu, ja tas nav gluži tāds, kā klients vēlējies, kā tas bija manā gadījumā - izskatījos pēc zebras. Uzreiz man bija kauns pateikt, ka īsti nepatīk, domāju, ka gan jau pieradīšu, bet aizejot mājās un sasienot matus astē, izskatījās nu vienkārši briesmīgi. Kad palūdzu, vai nevar pielabot, nav laika, viņa esot izdarījusi visu kā skolā mācīja un es vēl atļaujos pateikt, ka man nepatīk. Tā arī samierinājos, jo negribēju kašķi.
Es aizgāju uz Drogām un nopirku krāsojošo šampūnu manā matu tonī ar cerību, ka varēšu nedaudz apslāpēt izteikti gaišos kušķus un rezultāts nebūs briesmīgāks. Tāda steiga, jo bija kaut kur jāiet un nebija laika gaidīt rindās pie frizieriem. Man izdevās +/- notušēt neizdevušos balinājumu ar vienu mazo paciņu un tā arī tās blondās šķipsnas kaut kur pazuda, jo mazgājot mati vairs gaišāki nepalika.
Šī man bija tāda nedaudz negatīva pieredze ar jauno frizieri, kopš tā laika vairs uz mājām pie paziņām frizēties neeju. Man mati ir ļoti plāni, tajā laikā bija līdz pleciem. Par augšpuses balināšanu samaksāju 20 latus, salonos parasti maksāja līdz 15. Te nu bija atbalstīt jaunos amata meistarus. Tai pat laikā, pirmo reizi aizejot pie manikīres un uzliekot gēla nagus, tie jau nākamajā dienā sāka atdalīties un nolūza (visticamāk tā nebija viņas vaina, man vienkārši tie nebija piemēroti), pēc dažām dienām izbrīvēja laiku, noņēma, naudu neprasīja, bet tāpat par noņemšanu arī samaksāju pilnu cenu tikai un vienīgi attieksmes dēļ.
Uz pasākumiem regulāri pie vienas un tās pašas frizieres eju taisīt frizūras, vienmēr viss ir superīgi, bet pēdējo reizi izskatījās tā, it kā galvā būtu ķivere, neteicu, ka man nepatīk, jo vairs nebija laika mazgāt un taisīt ko citu. Tas, ka vienu reizi neizdevās kā cerēts, nenozīmē, ka vairs nekad pie viņas neiešu, bet Tavā gadījumā gan šāda attieksme nav profesionāla.
18.05.2021 10:54 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Arī tā ir gadījies!
Godīgi sakot Latvijā ir maz kārtīgi meistari. Esmu bijusi pie visādiem. Gan pie zemās klases ar samaksu līdz 10€ par griešanu, gan arī Vecrīgas krutajā salonā kur par īso matu griešanu samaksāju 50€
Ļoti žēl ka tā.
Man jau sen ir trauma no frizētavām, tādēļ visu cenšos darīt pati, kas attiecas uz matu krāsošanu/balināšanu/tonēšana
Griezt pati sev nemāku. Kas tie par frizieriem kuriem pat pixie nevar iedot aplīdzināt un kuri pat nezin kā izskatās pakāpes.
Jā, mani vienreiz šādu izlaida no frizētavas kad gāju prasīt balayage tad kad vēl bija gari mati.
Nav mana bilde, bet izskatījās precīzi tāpat.
Matu garums arī bija tāds pats.
18.05.2021 13:16 |
 
Reitings 40
Reģ: 24.11.2020
Tweek @ 18.05.2021 13:16
Arī tā ir gadījies!
Godīgi sakot Latvijā ir maz kārtīgi meistari. Esmu bijusi pie visādiem. Gan pie zemās klases ar samaksu līdz 10€ par griešanu, gan arī Vecrīgas krutajā salonā kur par īso matu griešanu samaksāju 50€
Ļoti žēl ka tā.
Man jau sen ir trauma no frizētavām, tādēļ visu cenšos darīt pati, kas attiecas uz matu krāsošanu/balināšanu/tonēšana
Griezt pati sev nemāku. Kas tie par frizieriem kuriem pat pixie nevar iedot aplīdzināt un kuri pat nezin kā izskatās pakāpes.
Jā, mani vienreiz šādu izlaida no frizētavas kad gāju prasīt balayage tad kad vēl bija gari mati.
Nav mana bilde, bet izskatījās precīzi tāpat.
Matu garums arī bija tāds pats.
akdievs 😲😲 tik traki man nav, bet nu uz šo pusi velk 😅
18.05.2021 16:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits