Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nobloķēt draudzeni

 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Sveikas!
Vai esat kādreiz nobloķējušas kādu sev labu draudzeni vai arī esat tiktas nobloķētas?
Es domāju,kad ir bijis kāds kašķis,nesaprašanās,apvainojumi vai kautkas tamlīdzīgs?
un ja,jā? kāds bijis iemesls un vai attiecības neatjaunojāt?
17.05.2021 19:19 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Jā, ir gadījies nobloķēt Facebook, tas bija vairāk kā tāds dusmu gājiens. Traģēdija jau nav liela. Kad nomierinājos, atbloķēju , visu izrunājām un viss ok.
17.05.2021 19:29 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Es savu radinieci nobloķēja.
Palika ļoti iedomīga pēc aizbraukšanas un lielā pie pelnīšanas UK.
Tā arī neatbildēju jau gadus 10.
17.05.2021 19:39 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Sveikas,meitens!
Tēma delikāta un nezinu kā rīkoties.
Man ir draudzene kuru pazīstu jau 10gadus,līdz šim viss bijis ok,neskaitot pēdējo laiku,kad pamaniju viņā dīvainības.
Varbūt man tikai tā šķiet,var būt tiešām ir tā,kā es domāju.
Tātad-1.Viņa ir greizsirdīga uz visām manām draudzenēm,un skaudīga uz manu dzīvi. Ja neizeju ar viņu laukā,jo man ir svarīgas lietas darāmas,viņa apvainojas.Kaut arī man ir vēl citi draugi un attiecības,un nevaru lielāko daĺu brīvā laika veltīt tikai viņai.2. Par skaudību-Bieži pārmetumi no viņas puses bez maz vai par to,ka man jājūtas slikti par to,ka man iet labāk nekā viņai.Ka es izklaidējos un socializējos vairāk nekā viņa.Pat par to,ka man ir attiecības.Diemžēl šis cilvēks manā dzīvē ir palicis toksisks.
3. Pieskārieni un izteicieni no viņas puses- Pieskārieni un mīlināšanās no viņas puses,pat pārlieku liela mani ļoti samulsina un liek distancēties no viņas. Reiz pat uzlīda man uz muguras un sāka masēt muguru par ko es sajutos ļoti neērti,jo to atļauju darīt tikai savam puisim,tāpat ir ar mīlināšanos. Tiek pārkāpta tā robeža cik tālu drīkst iet draudzene. Kas man rada lielas neērtības un šaubas par to vai viņai ar orientāciju viss ir kārtībā.
Atvainojos,ka tik gari,bet kā jūs rīkotos šādā situācijā? :(
01.06.2021 23:54 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
user90586 @ 01.06.2021 23:54
Sveikas,meitens!
Tēma delikāta un nezinu kā rīkoties.
Man ir draudzene kuru pazīstu jau 10gadus,līdz šim viss bijis ok,neskaitot pēdējo laiku,kad pamaniju viņā dīvainības.
Varbūt man tikai tā šķiet,var būt tiešām ir tā,kā es domāju.
Tātad-1.Viņa ir greizsirdīga uz visām manām draudzenēm,un skaudīga uz manu dzīvi. Ja neizeju ar viņu laukā,jo man ir svarīgas lietas darāmas,viņa apvainojas.Kaut arī man ir vēl citi draugi un attiecības,un nevaru lielāko daĺu brīvā laika veltīt tikai viņai.2. Par skaudību-Bieži pārmetumi no viņas puses bez maz vai par to,ka man jājūtas slikti par to,ka man iet labāk nekā viņai.Ka es izklaidējos un socializējos vairāk nekā viņa.Pat par to,ka man ir attiecības.Diemžēl šis cilvēks manā dzīvē ir palicis toksisks.
3. Pieskārieni un izteicieni no viņas puses- Pieskārieni un mīlināšanās no viņas puses,pat pārlieku liela mani ļoti samulsina un liek distancēties no viņas. Reiz pat uzlīda man uz muguras un sāka masēt muguru par ko es sajutos ļoti neērti,jo to atļauju darīt tikai savam puisim,tāpat ir ar mīlināšanos. Tiek pārkāpta tā robeža cik tālu drīkst iet draudzene. Kas man rada lielas neērtības un šaubas par to vai viņai ar orientāciju viss ir kārtībā.
Atvainojos,ka tik gari,bet kā jūs rīkotos šādā situācijā? :(

Es atklāti parunātu un pajautātu par to mīlināšanos. Ja draudzene tēlotu, ka nesaprot par ko runāju, tad tā vienkārši pateiktu, ka labi, ka tā, jo meitenes neinteresē attiecībām. Parunātu arī par to apvainošanos utt.
01.06.2021 23:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits