Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kabatas skaļrunis

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Iesakiet, lūdzu, labo portatīvo skaļruni. Man patīk Beats Pill+, bet viņš ir pārāk liels. Es gribu kaut ko mazāko, ko varētu ielikt sev kabatā. Doma ir tāda: man ļoti patīk vizināties ar tiem sarkaniem elektriskiem mopēdiem, kuri tagad stāv pie Laimas pulksteņa. Bet viņiem nav nekādas magnetolas. Man, savukārt, patīk braukt ar mūziku – es pat kad ar taksi braucu,
vienmēr ar sevi ņemu AUX kabeli un prasu vadītājiem lai tie pieslēdz manu tālruni un es varētu klausīties savu mūziku. Pašlaik, kad es īrēju tos mopedīšus, es arī spēlēju mūziku no sava telefona. Bet man gribētos kaut ko skaļāko par tālruni, bet tajā pašā laikā, lai to skaļruni varētu ielikt kaut kur kabatā un viņš nebūtu pārāk smags, jo tie Beats Pill+ ir gana smagi.
16.05.2021 19:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
eem, tādu variantu, kā austiņas, neesi apdomājis? Nu ka kādam mašīnā skan skaļa mūzika, ok, man patīk, bet ka klausās skaļi ar kājām, velosipēdu, mopēdu - tas tak izskatās tizli no malas 🤣
16.05.2021 23:56 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Forele123 @ 16.05.2021 23:56
eem, tādu variantu, kā austiņas, neesi apdomājis? Nu ka kādam mašīnā skan skaļa mūzika, ok, man patīk, bet ka klausās skaļi ar kājām, velosipēdu, mopēdu - tas tak izskatās tizli no malas ?

Tad jau labāk vispār neklausīties, jo braukt austiņas ar mopēdu vēl ir liela muļķība! :D
17.05.2021 00:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits