Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mans laiks pasūdzēties:D

 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Sveikas, dāmas!
Šī diskusija nebūs jēdzīga, bet tomēr pasūdzēšos(varbūt paliks vieglāk). Šīs maija brīvdienas galīgi izsita no sliedēm - mana motivācija kaut ko darīt ir mīnusā, slinkums totālākais, bet darbu kaudzes aug. Gan universitātē, gan vispār dzīvē - tur jāaiziet, to jānopērk, jābrauc palīgā omei stādīt kartupeļus, to un šito... Gribas vienu dienu pilnīgi brīvu paņemt, aizbraukt pie dabas, pacept gaļu, iedzert pāris sidriņus, pazvilnēt saulītē(ja būtu labs laiks), nu, visu tikai ne darbus :D
+ tagad tuvojas mr, jūtu to pēc savām sajūtām - atkal esmu miegaina, atkal jūtu diskomfortu, nedaudz šķebina, ēst negribas, ir tādas nepatīkamas fiziski sajūtas
Jūtu, ka pēc ilgiem laikiem rokas sāk laisties un arvien grūtāk saņemties(man parasti ar to nebija problēmas, jā, varbūt paslikna esmu, bet tā, ka totāli neko negribās, tik prom no darbiem sen nav bijis) Kā jūs domājat, varbūt uzspļaut darbiem un visam, izlaist rīt savas vienīgās 2 lekcijas, izlaist mājas uzkopšanas plānus un paņemt dienu off?(jo pēc tam vēl ilgi nevarēs...) Vai spiest sevi caur negribu darīt to, ko rutīnā jādara? :)
Bail, ka ar šito dienu off izlaidīšos un gribēšu vēl un vēl....:D
Cerams, ka kāda izlasīja šo vāvuļošanu un ticu, ka esat jutušās tāpat kādreiz. Padalaties ar pieredzēm
06.05.2021 13:06 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Rīt nebūs labs laiks. Labāk tad paņem vienu dienu brīvu nākamnedēļ - sola ļoti siltu. Mēģini izdarīt vismaz 1 darbiņu dienā, jau jutīsies kā malacītis. Un jā, es visiem uzspļautu un paņemtu vienu dienu pilnīgi brīvu.
Kāpēc tev jāstāda tos kartupeļus? Kartupeļus audzēt vispār neatmaksājās - viņi ir ļoti lēti veikalos.
06.05.2021 13:17 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Primrose @ 06.05.2021 13:17
Rīt nebūs labs laiks. Labāk tad paņem vienu dienu brīvu nākamnedēļ - sola ļoti siltu. Mēģini izdarīt vismaz 1 darbiņu dienā, jau jutīsies kā malacītis. Un jā, es visiem uzspļautu un paņemtu vienu dienu pilnīgi brīvu.
Kāpēc tev jāstāda tos kartupeļus? Kartupeļus audzēt vispār neatmaksājās - viņi ir ļoti lēti veikalos.

Omes iegribas, vecam cilvēkam neiestāstīsi
06.05.2021 13:49 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Ļoti elementāri - sastādi dienas grafiku ar darbiņiem un sāc darīt. Sāc tagad nevis gaidi, kad kāds tava vieta nāks un izdarīs visus darbus.
06.05.2021 13:51 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kad man paliek visa kā pa daudz tad arī no darba paņemu day off.
Nezinu kā ir citiem, bet es vismaz domāju, ka ar day off ir tāpat kā ar smēķēšanu, jo biežāk tu to dari, jo vairāk atkarīgs no tā paliec. Gribas arvien biežāk un biežāk. Es atļaujos tikai reizi mēnesī paņemt day off no darba :D ļoti viegli iekrist azartā
06.05.2021 13:57 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Piekrītu, ka ar day off kā ar atkarību. Jo vairāk ņem, jo vairāk gribas. Rīt tiešām nesola labu laiku, labāk rīt pastrādā. Nevajag ieplānot miljons darbus - labak izdari pāris, vismaz kaut kas ies tālāk virzīsies. Un tad, kas būs labs laiks, tad varēs cept galu, dzert sidriņu, saulītē gozēties.
Vismaz man pašai ļoti sabojā garastāvokli, ja vienīgajā brīvajā dienā gāž un tad sanāk ne šis, ne tas. Laiku es ļoti vaktēju, kas gribu dienu off
06.05.2021 14:16 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Diena atpūtai noteikti ir vajadzīga. ja tev ir izvēle tiešām paņem brīvu kādu dienu nākamajā nedēļā. Ja tomēr nevarēsi kā minēji, tad ņem vismaz rītdienu. atpūties, izdari ko vēlies, uzņem enerģiju ar domu, ka pēc tam atkal jāķeras klāt darbiem :)
06.05.2021 14:25 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Universitātē es pacenstos sakārtot visu bez off dienām, jo maz palika - drīz jūnijs un nokārtota sesija. Es sakožu zobus un daru, lai kā reizēm neko negribētos, jo redzu, ka drīz viss būs ok un darbi visi būs nokārtoti. Paņem kādu vakaru sidru, ieslēdz mūziku, apsēdies pie filmas un atpūties, nenoslogo sevi. Vismaz vienu vakaru ne par ko nedomā, tas arī līdz. Nezinu, kā citiem, bet man atpūsties kādu pilnu dienu ir grūti, jo zinu, ka ir jāizdara darbi un tas brīdis, kad tas būs jādara, tāpat pienāks. Tāpēc labāk visu padaru un pēc tam mierīgu sirdi atpūšos.
06.05.2021 14:26 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Ak, kā es Tevi sapratu. Man likās- aj, man jau skola tikai 3 dienas nedēļā, jāmeklē darbs. nu tagad es brīvajās darba dienās no skolas strādāju, esmu priecīga, jo varu sākt uzkrāt pieredzi, bet pēc darba prāts nenesas uz mācībām. 😁 Vakar bija citas darīšanas.. atbraucot mājās vispār nebija spēka, paņēmu "brīvdienu" pēc brīvdienām, jo brīvdienās tiešām atpūtos. Šodien atnācu no darba.. mani gaida 2 darāmi darbi- līdz pusei pabeigts kursa darbs un referāts. Referātam jābūt gatavam pirmdien (nu labi, par to es vismazāk uztraucos) un kursa darbam līdz pirmdienai jānobeidz kā minimums teorijas daļa. Gatavs jānodod 28.maijā. Tā it kā ir jau pat diezgan gatavs, BET man trūkst avotu svešvalodā 😁 lasu tieši zinātniskos rakstus, bet tulkošana man paņem kādu laiciņu un beigās nav īsti par manu tēmu. Es Tev iesaku- ja apzinies, ka vēl vari uzspēt izdarīt darbus, paņem brīvdienu. Ja jūti, ka vajag... kaut vai pavadi to pie tv, bet vienkārši atslēdzies no visa. Ja nevari paspēt, tad jāapzinās, ka atpūta būs vēl vērtīgāka, jo būs ļoti gaidīta. Saņemamies! Nav jau daudz vairs atlicis. Starpcitu... Paldies Tev! Šo rakstot es sapratu, ka palicis dikti maz un es eju vismaz 2 stundiņas parakstīt, lai rīt varu piecelties uz darbu :D
06.05.2021 21:29 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
unicorngirl @ 06.05.2021 21:29
Ak, kā es Tevi sapratu. Man likās- aj, man jau skola tikai 3 dienas nedēļā, jāmeklē darbs. nu tagad es brīvajās darba dienās no skolas strādāju, esmu priecīga, jo varu sākt uzkrāt pieredzi, bet pēc darba prāts nenesas uz mācībām. ? Vakar bija citas darīšanas.. atbraucot mājās vispār nebija spēka, paņēmu "brīvdienu" pēc brīvdienām, jo brīvdienās tiešām atpūtos. Šodien atnācu no darba.. mani gaida 2 darāmi darbi- līdz pusei pabeigts kursa darbs un referāts. Referātam jābūt gatavam pirmdien (nu labi, par to es vismazāk uztraucos) un kursa darbam līdz pirmdienai jānobeidz kā minimums teorijas daļa. Gatavs jānodod 28.maijā. Tā it kā ir jau pat diezgan gatavs, BET man trūkst avotu svešvalodā ? lasu tieši zinātniskos rakstus, bet tulkošana man paņem kādu laiciņu un beigās nav īsti par manu tēmu. Es Tev iesaku- ja apzinies, ka vēl vari uzspēt izdarīt darbus, paņem brīvdienu. Ja jūti, ka vajag... kaut vai pavadi to pie tv, bet vienkārši atslēdzies no visa. Ja nevari paspēt, tad jāapzinās, ka atpūta būs vēl vērtīgāka, jo būs ļoti gaidīta. Saņemamies! Nav jau daudz vairs atlicis. Starpcitu... Paldies Tev! Šo rakstot es sapratu, ka palicis dikti maz un es eju vismaz 2 stundiņas parakstīt, lai rīt varu piecelties uz darbu :D

Prieks, ka neesmu vienīgā. Es arī ar kursa darbu esmu pusē, man jānodod līdz 5.jūnijam, tāpēc ir extra nedēļa klāt, salīdzinot ar tevi, bet tāpat - vēl vesela nodaļa jāuzraksta, atsauces jāsalabo(jo pagaidām sametu linkus), secinājumi un ievads jāraksta... BET arī tā kā tev nav avotu svešvalodā(tikai 3), vajag vairāk, bet kā sāku tulkot, drīz vien saprotu, ka man neder vai nu tas ir ļoti vispārīgi, ko var ielikt tikai, lai būtu vairāk svešvalodā :D
Vispār šogad iet grūti ar šo, rakstu pati, gribu labu atzīmi, bet tēma man ir tīrais kosmoss, tagad rakstot mācos un daudz ko jaunu uzzinu, iet pagrūti, iesāku es vēlu(var teikt tā nopietni sāku rakstīt maija brīvdienās)
Lai veicas!
06.05.2021 21:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits