Lēts zobārsts

 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Sveikas!
Lieta tāda, ka meklēju zobārstu Rīgā. Zobi jālabo daudzi, plombes jāliek un lielas. Bet šoreiz meklēju lētu zobārstu. Pie sava iecienītā nesanāks doties, jo rindas nereāli garas un cenas arī augstas. Covid dēļ arī man ar finansēm nav vairs tik spoži. Tāpēc, ja jums ir kādi ieteikumi tiešām lētam zobārstam (tieši plombēm), tad lūdzu padalieties! Un nerakstat, ka lēti nevar būt labi.. Saprotu jau 😁 bet cerība mirst pēdējā 🤞
19.04.2021 06:43 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.01.2023
Dola @ 19.04.2021 23:07
Veinberga Zigrīda - pieņem Ādažos un Carnikavā, varbūt vēl kaut kur. Vecāki iet Carnikavā, cenas ir zemas, jo aprikojums nav moderns un kundze arī gados, bet kvalitāte laba,nesūdzas.
no CARNIKAVAS VEINBERBERGAS NAGUS NOST!!! Saurbj zobus bez žēlastības,- saka, ka kanālus ārstējusi, kanālus nav atradusi, saknes saurbusi un vēl ar kaut kādiem sū.. aizlipinājusi, ko nevar dabūt ārā. Pilnīgi nekorekti. Malu sūces plombēm, zirnekļu zīkli kabinetā.. vai tas nav maz??? Un par to naudu vēl nekautrējas ņemt.pensijā laiks
16.01.2023 21:02 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.01.2023
Biju domājusi- Veinberga- Carnikavā un Ādažos- nagus nost.. uz pirmo liksies, ka sataisīs, problēmas biezā kārtā būs pēc tam. Kanālus nejēdz taisīt, tik saurbj zobus. Antisanitāri apstākļi. Plombes ar malu sūcēm, pat visvienkāršākās. Skolas bērniem sačakarēti zobi. Kā var pieļaut viņai darboties???
16.01.2023 23:15 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Kuldīgā, Bērnu konsultācijas ēkā, (Daktere G. Līce). Labo zobus par ~10 eiro, var tikt klāt uzreiz, sēžot rindā. Vienīgais par kvalitāti spriediet pašas. Man lielākā daļa zobu laboti pie viņas. Ja kādreiz kāds viņas labotais zobs sāk sāpēt, to ārstē bez maksas.
17.01.2023 15:39 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Elisa_M @ 17.01.2023 15:39
Kuldīgā, Bērnu konsultācijas ēkā, (Daktere G. Līce). Labo zobus par ~10 eiro, var tikt klāt uzreiz, sēžot rindā. Vienīgais par kvalitāti spriediet pašas. Man lielākā daļa zobu laboti pie viņas. Ja kādreiz kāds viņas labotais zobs sāk sāpēt, to ārstē bez maksas.

Ko tur spriest, normāls plombes materiāls jau izmaksā krietni vairāk nekā tie 10 eiro. Gribas ķēmoties, var pie tādām staigāt. Man ir draudzene, kura baidās košļāt košļenes, plombes varot izraut, es šoku paķēru no tāda teksta, man ir dažas plombes, visas stāv jau no ielikšanas laikiem, nev ne kritušas, ne drupušas, un es nevis košļenes baidos košļāt, bet dažreiz aizmirstoties kādu riekstu pārkožu vai ar zobiem piepalīdzu rokām kādu korķi atgriezt. Jā, tikai man viņas liktas iestādēs, kurās pie mūsdienu cenām viena slāņa plombe maksā 85-100. Secinājumus izdariet pašas, vai ir vērts “ietaupīt”.
17.01.2023 16:19 |
 
Reitings 1787
Reģ: 11.10.2022
es ar biju vienreiz konsultacija pie ta Svika,bet ta ka man bija jarauj,tad sutija uz institutu.Vins man liekas tads maigaks,bet sieva gan liekas,ka izsitis visus blakus zobus urbjot😀bet leti ja
Tagad man jaiet raut sastruojis gudribas zobs,nezinat kada ka notiek,ja man beigas pasaka parak lielu summu neka man ir.Ir iespeja samaksat pec paris dienam?
26.01.2023 12:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
pepija @ 26.01.2023 12:31
es ar biju vienreiz konsultacija pie ta Svika,bet ta ka man bija jarauj,tad sutija uz institutu.Vins man liekas tads maigaks,bet sieva gan liekas,ka izsitis visus blakus zobus urbjot?bet leti ja
Tagad man jaiet raut sastruojis gudribas zobs,nezinat kada ka notiek,ja man beigas pasaka parak lielu summu neka man ir.Ir iespeja samaksat pec paris dienam?

Samaksa pa daļām droši vien visu pirms jānoskaidro reģistratūrā.
26.01.2023 13:18 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
pepija @ 26.01.2023 12:31
es ar biju vienreiz konsultacija pie ta Svika,bet ta ka man bija jarauj,tad sutija uz institutu.Vins man liekas tads maigaks,bet sieva gan liekas,ka izsitis visus blakus zobus urbjot?bet leti ja
Tagad man jaiet raut sastruojis gudribas zobs,nezinat kada ka notiek,ja man beigas pasaka parak lielu summu neka man ir.Ir iespeja samaksat pec paris dienam?

Stom.institūta par diviem reizē izrautiem gudrības zobiem samaksāju 180€. Tur laikam standarts ir 90€ par zobu, jo pēc tam rāvi ārā vienu un bija 90€
Apdrošināšanas polise Tev nav? Tad kko var no apdrošināšanas nosegt
26.01.2023 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits