Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos pakonsultēties

 
Reitings 88
Reģ: 16.08.2014
Sveikas! Vēlos jautāt, vai kāda no foruma dalībniecēm strādā kādā no autoparkinga uzņēmumiem (Europark, Cityparks u.c) vai Valsts policijā? Gaidîšu ziņu PM
07.04.2021 08:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nestrādāju nevienā no minētajiem. Kāds jautājums? Par iztakstīto sodu neapmaksātai stāvvietai?
07.04.2021 08:31 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.08.2014
Vnk ir sanācis ļoti neforšs gadijums. Biju aizņēmusies no vecākiem auto, ikdienas lietošanai. Bija nepieciešams auto remonts un remontmeistaru sameklēju caur FB. Kamēr auto tika “remontēts”, tas tika izmantots meistara personīgajām vajadzībām, kā rezultātā ir atnācis sods 🤯 par nenomaksātu autostāvvietu. Rakstiju, informēju par sodu, atbilde bija ka pēc algas samaksās, bet atmaksas datums ir nedēļu pirms viņš saņems algu. Piedāvāju ka apmaksu veikšu es, bet pēc algas lai viņš man atskaita - tagad ziņas pat nelasa, klusums. Cik noprotu, ka ja rēķina noteiktajā atmaksas datumā maksājums netiek saņemts, tālāk lieta tiek nodota tiesu izpildītājam, kas palielina kopējo izmaksu vērtību un var tikt nobloķēts bankas konts.
Saprotu arī to, ka summa nav liela-25 eur, bet no otras puses, kāpēc man ir jāmaksā par svešām kļūdām?
Nezinu, ko iesākt, kā piedzīt summu...
07.04.2021 08:58 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.02.2021
Vari mēģināt rakstīt uz Bez Tabu, viņiem patīk šitādas lietas.. varbūt palīdzēs atrisināt
07.04.2021 09:24 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Obligāti laikā jāveic maksājums, lai nav tiesu izpildītājs. Kas par servisu? Priekšniecība ir pie kā aiziet un pasūdzēties par padoto? Vai vnk FB kādā krāpnieku grupā ieliec atsauksmi par servisu
07.04.2021 09:27 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.08.2014
Tas nav serviss, bet gan privātpersona (gados samērā “zaļš” gurķis). Domāju, ka kā Mežakaķis teica, samaksāšu sodu. Algas dienā atgādināšu par sevi. Ja nereaģēs, tad mēģināšu iebiedēt ar VID, jo no mana konta ir veikti maksājumi gan par detaļām, gan darbu. Plus, FB grupā ielikšu kā krāpnieku.
07.04.2021 09:40 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nevelc garumā un ātri apmaksā sodu no saviem līdzekļiem, par vienu nokavētu dienu sāksies soda naudas, tiesu izpildītāji un var nobloķēt bankas kontu, tas notiek ļoti ātri. Mašīna tak ir uz vecāku vārda? Tad jau sodu saņēma viņi un visas problēmas gulsies uz viņu pleciem.
Ar "zaļo gurķi" būs grūti cīnīties. Vari, protams, kaunināt, bet vai tas ko dos, šaubos.
07.04.2021 13:01 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Bankas kontu gan tik ātri nebloķē. Vispār nesaprotu kad tad viņus bloķē. Paziņam ir ntie kredīti, kuri sen jau nodoti tālāk . Nu gads noteikti. Konts kā nav bloķēts , tā nav.
Ja šos 25€ nodos tālāk tad tā summa gan liela uzaugs. Ir bijis gadījums kad 15€ dēļ sanāk maksāt 75€ tikai tiesu izpildītajam.
07.04.2021 16:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 07.04.2021 16:18
Bankas kontu gan tik ātri nebloķē. Vispār nesaprotu kad tad viņus bloķē. Paziņam ir ntie kredīti, kuri sen jau nodoti tālāk . Nu gads noteikti. Konts kā nav bloķēts , tā nav.
Ja šos 25€ nodos tālāk tad tā summa gan liela uzaugs. Ir bijis gadījums kad 15€ dēļ sanāk maksāt 75€ tikai tiesu izpildītajam.

Atkarīgs no tiesu izpildītāja. Ir tādi, kuri neauklējas un bladāc uzreiz kontu nobloķē. Mans viens tāds bravūrīgs radinieks, centās panākt savu "taisnību" par šādu sodu, nemaksāja, nemaksāja.. 😁 Es jau gaidīju, kas tad būs tālāk. Rakstīja Europark sūdzību, pretenziju, ka neatzīst sodu. Nonāca pie tiesu izpildītāja, nobloķēja bankas kontu un nācās vien samaksāt gan pamatsummu, gan tiesu izpildītāja komisijas maksas. 😁 Skopais maksā divreiz un lieki piebilst, ka sods bija pamatots, jo stāvēja maksas stāvvietā 10 minūtes neko nemaksājot.
07.04.2021 16:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits