Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grupveida izpriecas

 
Reitings 2
Reģ: 01.04.2021
Sveikas, dāmas!
Savā dzīvē esmu nonākusi interesantā pagrieziena punktā, kad saprotu, ka ir laiks paplašināt erotiskos horizontus :) Es personīgi neesmu piedalījusies grupveida seksa pasākumos, taču tagad satiekot attiecīgu cilvēku beidzot atļaujos par to fantazēt un ir vēlme arī īstenot. Līdz ar to šis raksts ir vairāk kā sludinājums 😁- tiem, kam nav intereses un ir tikai negatīvas lietas sakāmas, droši varat paturēt pie sevis un šķirt nākamo tēmu 🙃
Tātad meklējam sievieti vai pāri (pārus), kas vēlas arī paplašināt savus horizontus pieņemošā, mīlošā, kaislīgā atmosfērā. Var jau būt ar pieredzi šādos pasākumos :) Sākumā komunicēsim - arī klātienē, parunāsim, redzēsim vai rezonējam viens otram. Vēlamies šo pasākumu, protams, drošu, mīļā, pieņemošā un brīvā vidē. Ar ilgtermiņa "attiecību" iespējām - ņemt kopīgas hedoniskās brīvdienas, pirtiņas utt. Vienosimies par noteikumiem un visu citu - tā, lai visi drošībā un sapratnē.
Ja esi sieviete, kas vēlas šāda veida piedzīvojumu - laipni lūgti 🌷mēs vēlamies visādus variantus, bet tā lai uzticami, droši un visi ir apmierināti un priecīgi 😁vecumam īsti nav robežu. Man ir 29, viņam 31.
Tiem un tām, kam ir interese - uzrakstiet vēstulīti uz [email protected]
Parunāsim, iepazīsimies, sajutīsim viens otru un tad jau varbūt kopīgi ļausimies visādiem priekiem un piedzīvojumiem!
01.04.2021 18:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Paga, paga!
Covid - divi metri - viena mājsaimniecība!
01.04.2021 18:17 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.04.2021
Komunicēt jau vēl neviens nav aizliedzis 🙃nav jau teikts, kad notiks lietas praksē. Katrā ziņā - kad būs, tad arī būs, kam interesēs ✨
01.04.2021 18:29 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
7. aprili 2 majsaimniecibas var jau.
02.04.2021 08:31 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Lol cilvēki iet ciemos un tusē daudz. Esmu pārliecināta, ka tie no iepazīšanās saitiem arī iet ciemos lai dabūtu sexu. Tkā, kāds covid? :D cilvēkiem jau pieriebies
02.04.2021 09:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits