Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādu programmu studēsiet?

 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Kādu studiju programmu studēsiet šogad? Vai varbūt atliksiet uz nākamo gadu covid dēļ?
Kurā universitātē?
20.03.2021 10:49 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Meija @ 20.03.2021 10:49
Kādu studiju programmu studēsiet šogad? Vai varbūt atliksiet uz nākamo gadu covid dēļ?
Kurā universitātē?

Kādā sakarā kovida dēļ studijas būtu jāatliek?
20.03.2021 11:51 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.03.2021
šogad pabeidzu vienu augstāko, ir doma iet uz Starptautisko Kosmētikas koledžu.. tagad domāju.. kādas atsauksmes, vb kāda zina ?
20.03.2021 12:54 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Šogad ieguvu bakalauru, bet nevaru izlemt, turpināt studijas maģistros vai tomēr nē. Ja studijas turpinātu, no septembra man pavērtos pavisam citas darba iespējas, taču vēl tagad pa galvu šaudās domas, ka šī nav mana īstā nozare.
Īstenībā gribu pamest visu, kas līdz šim "sasniegts", atkārtoti iziet kādus šūšanas kursus, atjaunot zināšanas un darināt meitenēm skaistas kleitas. 😀
20.03.2021 14:15 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.03.2021
Elisa_M @ 20.03.2021 14:15
Šogad ieguvu bakalauru, bet nevaru izlemt, turpināt studijas maģistros vai tomēr nē. Ja studijas turpinātu, no septembra man pavērtos pavisam citas darba iespējas, taču vēl tagad pa galvu šaudās domas, ka šī nav mana īstā nozare.
Īstenībā gribu pamest visu, kas līdz šim "sasniegts", atkārtoti iziet kādus šūšanas kursus, atjaunot zināšanas un darināt meitenēm skaistas kleitas. ?
iesāc maģistratūru un apvieno ar kaut ko.. pirms diviem gadiem savienoju trešo kursu bakalauros, vizāžistu apmācības un pilna laika darbu.. bija grūti, bet priecājos,ka varēju to visu..
21.03.2021 04:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Witcher @ 20.03.2021 11:51

Kādā sakarā kovida dēļ studijas būtu jāatliek?

Visas mācības notiek attālināti un nav vairs komunikācijas ar kursa biedriem.
Ja man šogad būtu jāuzsāk mācības augstskolā, es droši vien iesniegtu dokumentus un tad skatītos pēc situācijas ar Covid un ierobežojumiem.
Katrā ziņā man būtu grūti mācīties pirmo gadu attālināti, jo studentiem savstarpējā komunikācija un ballītes ir neatņemama studentu dzīves sastāvdaļa. Runājot Zoom nav tas pats, kas mētāt papīra bumbiņas lekcijas laikā. 😀
Tad jau tik pat labi var iestāties neklātienē, būs tas pats kas šobrīd mācīties “klātienē”, kad visas mācības ir attālināti.
21.03.2021 14:25 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
C00L Dzipsy @ 21.03.2021 14:25

Visas mācības notiek attālināti un nav vairs komunikācijas ar kursa biedriem.
Ja man šogad būtu jāuzsāk mācības augstskolā, es droši vien iesniegtu dokumentus un tad skatītos pēc situācijas ar Covid un ierobežojumiem.
Katrā ziņā man būtu grūti mācīties pirmo gadu attālināti, jo studentiem savstarpējā komunikācija un ballītes ir neatņemama studentu dzīves sastāvdaļa. Runājot Zoom nav tas pats, kas mētāt papīra bumbiņas lekcijas laikā. ?
Tad jau tik pat labi var iestāties neklātienē, būs tas pats kas šobrīd mācīties “klātienē”, kad visas mācības ir attālināti.

Piekrītu. Man jau kopš pagājušajā gada marta vidus studijas ir attālināti. Tas tomēr ir besîgi. Veselu gadu sēdēt pie datora dien dienā bez dzīvās komunikācijas ar kursa biedriem, bez jebkādām ballēm, koju dzīves utml. Labi, ka vismaz tad, kad es kļuvu par studenti - vairāk ka pusgadu sanaca izbaudīt klātienes studijas. Tad iepazinu kursa biedrus ar kuriem tostarp tagad sazvanāmies. Ja būtu man jāsāk uzreiz attālināti - visdrīzāk nestātos. Pašā sākuma ta komunikācija, iepazīšanās tomēr spēlē lielu lomu.
21.03.2021 15:18 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
C00L Dzipsy @ 21.03.2021 14:25

Visas mācības notiek attālināti un nav vairs komunikācijas ar kursa biedriem.
Ja man šogad būtu jāuzsāk mācības augstskolā, es droši vien iesniegtu dokumentus un tad skatītos pēc situācijas ar Covid un ierobežojumiem.
Katrā ziņā man būtu grūti mācīties pirmo gadu attālināti, jo studentiem savstarpējā komunikācija un ballītes ir neatņemama studentu dzīves sastāvdaļa. Runājot Zoom nav tas pats, kas mētāt papīra bumbiņas lekcijas laikā. ?
Tad jau tik pat labi var iestāties neklātienē, būs tas pats kas šobrīd mācīties “klātienē”, kad visas mācības ir attālināti.

Nu, man personīgi studējot attālināti vienīgā lieta,kas kaitina ir neesošās praktiskās nodarbības, kuras būtu nepieciešamas, bet viss pārējais, kas attiecas uz tā saukto studentu dzīvi, ballītēm, komunikāciju man neinteresē, jūtos pat atvieglināta,ka beidzot nav nekādu kursa pasākumu un nav jājūtas vainīgai,ka neapmeklēju tos.😅
21.03.2021 17:10 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Esmu "pastudējusi" vairākās augstskolās un neesmu saskārusies ar nekādām ballēm, tusiņiem, tas vairāk izklausās pēc amerikāņu filmām. Ar draugiem - tā ir cita lieta. Bet ar kursabiedriem gan nē, ja nu vienīgi vienreiz gadā - tīri simboliski kko uzorganizē.
Studijas tomēr ir ar domu, lai mācītos, ne ballētu.
Tiem, kas mācās daudz teoriju ir auzās, ir dzirdēts, ka neko neiemācās, jo uz ieskaitēm visi diezgan easy noraksta.
21.03.2021 21:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!