Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Keratīns / Nanoplastika utt

 
Reitings 16
Reģ: 20.03.2013
Meitenes, sveikas, varbūt kāda var padalīties pieredzē ar keratīna taisnošanu? Kāds bija rezultāts, cik ilgi turējās, kas patika/nepatika... Skatos meistariem pirms/pēc foto, kas, protams, ir ļoti kārdinoši, bet gribētos arī reālo pieredzi, kas notiek pēc tam :)) Paldies!
18.03.2021 09:45 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Man ir gari, biezi, kupli, lokaini, diezgan pūkaini mati. Esmu likusi 2 x keratīnu. Pirmajā reizē bija perfekti. Otrajā reizē vairs nebija perfekti. Nepatika, ka mati pie saknēm ir ļoti pieglausti , izskatās plānāki, ne visiem tas piestāv. Patika, ka mati izskatās veselīgāki un koptāki, tomēr bija biežāk jāmazgā, jo neraksturīgi man, mati ātri taukojās. Pirmajā reizē turējās pus gadu, bet man bija blaugznas un nācās lietot pretblaugznu šampūnu. Otrajā reizē, kā jau minēju, nebija vairs perfekti, bet puslīdz taisni turējās gadu. Atlika vien mazliet ar taisnotāju pietaisnot. Laika intervāls, starp abām reizēm , bija 6 mēneši. Pagaidām, neesmu apsvērusi domu likt keratīnu.
18.03.2021 10:10 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Labs veids kā ataudzēt matus. 😉 Protams, visu mūžu tādas procedūras negribās taisīt, bet, kad mati būs ataudzēti, var neturpināt šīs procedūras. Ja meistars būs zinošs, pateiks arī turpmāko matu kopšanu, lai mati būtu skaisti. Pati apmeklēju savu meistaru tikai reizi pusgadā vai pat retāk.
18.03.2021 11:04 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.03.2013
Paldies! Varbūt vēl kāda pieredze? :))
Bellatresa, kā tagad ar matiņiem, tādi paši kā pirms keratīna, labāki, sliktāki? :))
18.03.2021 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 29.01.2009
Es liku pati sev kādus 5 gadus, mani dabīgie mati ir ļoti čirkaini un ar milzīgu noslieci uz pūkošanos. Sākumā liku ik pa aptuveni 4 mēnešiem, vēlāk reizi pusgadā - dažreiz retāk. Efekts patika, mati bija taisni, spīdīgi un, galvenais - nepūkojās. Likās arī, ka ātrāk žāvējas ar fēnu(žāvējot bez fēna nelikās tik spīdīgi kā ar). Rēķinies gan, ka perfekti taisni viņi noteikti nebūs, tomēr uzskatu, ka labāk ir retu reizi ielikt keratīnu kā taisnot katru rītu. Personīgi es nelietoju speciālos šampūnus, taču arī nemazgāju tos katru dienu, iespējams tādēļ efekts bija samērā ilgstošs. Šobrīd jau aptuveni 2 gadus neesmu likusi keratīnu, un tikai pēdējā laikā mani mati atgūst savas lokas, kaut gan joprojām ir dažas šķipsnas, kas ir taisnas.
19.03.2021 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits