Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaistumkopšana Covid laikā

 
10 gadi
Reitings 93
Reģ: 09.03.2014
Sveikas!
Kā Jūs iztiekat bez skaistumkopšanas pakalpojumiem Covid laikā? Tagad friziera un manikīra pakalpojumi ir pieejami, bet joprojām daudzi pakalpojumi, kurus izmantoju nav atļauti. Tajā pašā laikā visas sievietes staigā ar pieaudzētām skropstām un sakoptām uzacīm.
Esmu vērsusies pie vairākām meistarēm, kuras apgalvo, ka nestrādā. 😕
Vai pašas iztiekat pagaidām? Padalaties ko darāt, lai justos skaistas un sakoptas pašu spēkiem. ☺Neesmu bijusi uz nevienu procedūru kopš Decembra.
08.03.2021 20:07 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Man vajag vaksāciju 😭😭 es nekur citur neeju, jo uzacis man pašai labas, manikīru, pedikīru pati taisu
08.03.2021 20:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3732
Reģ: 31.10.2010
Vienīgais skaistumkopšanas pakalpojums, ko izmantoju, ir frizieris un pie savas frizieres paguvu aiziet tikko atcēla aizliegumu. Manikīra un pedikīra pakalpojumi nav vajadzīgi, labi protu rokas un kājas sakopt pati, tāpat arī uzacis. Liekā apmatojuma noņemšanai - epilators. Ne pēc kā pieaudzēta nav vajadzības. Skaistumkopšanas aizliegums mani tikpat kā nemaz neietekmēja.
08.03.2021 20:18 |
 
Reitings 68
Reģ: 28.12.2020
Man interesētu solārijs, kādā nav informācijas? :(
Es uztaisīju tikko permanentas uzsācis, tas interesē?
08.03.2021 23:30 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Visu veicu mājās pati, izņemot frizieru pakalpojumus- man ir gari mati, ko reizēm nokrāsoju ar hennu mājās, tādēļ pie frizieres tikai ik pa laikam aplīdzinu galiņus.
Pirms ierobežojumiem iegādājos visu nepieciešamo gēllakas manikīram, pirmās reizes bija briesmīgas :D bet tagad esmu apmierināta ar rezultātiem :)
Uzacis man no dabas ir diezgan "saprotamas" formas, tādēļ tām korekciju veicu mājās pati, tik reizi gadā aizaudzēju un salonā izlīdzina kaut kādu asimetriju, kas var būt izveidojusies.
Pietrūkst masāžas :( Taču izlīdzos ar sauso birstēšanos, pranamat, vakuuma burciņām.
Lieko apmatojumu skuju.
Pietrūkst arī kosmetologa, taču tagad esmu pievērsusies facefitnesam, ko veicu mājās un investēju kvalitatīvos sejas kopšanas līdzekļos.
09.03.2021 10:23 |
 
Reitings 3694
Reģ: 10.01.2023
Katrina34 @ 08.03.2021 20:07
Sveikas!
Kā Jūs iztiekat bez skaistumkopšanas pakalpojumiem Covid laikā? Tagad friziera un manikīra pakalpojumi ir pieejami, bet joprojām daudzi pakalpojumi, kurus izmantoju nav atļauti. Tajā pašā laikā visas sievietes staigā ar pieaudzētām skropstām un sakoptām uzacīm.
Esmu vērsusies pie vairākām meistarēm, kuras apgalvo, ka nestrādā. ?
Vai pašas iztiekat pagaidām? Padalaties ko darāt, lai justos skaistas un sakoptas pašu spēkiem. ☺Neesmu bijusi uz nevienu procedūru kopš Decembra.

Sveikas. Manai draudzenei ir sanākusi diez gan liela ķibele.
Viņa jau ilgus gadus taisījusi manikīru un pedikīru pie vienas meistares Rīgā…. Problēmas ar kāju nagiem jau sākās pirms diviem gadiem- dabūja nagu sēnīti. Tagad turpina ārstēties pie podologa. Protams, ka pierādīt, ka to visu dabūjusi pie manikīres- nevar.
Vairs pedikīru tur netaisa, bet turpināja ar manikīru. Un jau trīs mēnešus viņai ir sēnīte un zemnagu apdegumi arī roku nagiem. To diagnosticēja podologs un dermatologs.
Skaidrs, ka pati stulba, ka turpināja tur iet, bet meistare, kura lielījās, ka apmeklē kursus un seko savu klienšu nagu veselībai tik turpināja viņai likt gelišu pa virsu sēnītei un vēl nagi tika apdedzināti.
Reāli kādai ir izdevies kaut ko panākt? Saprotu, ka Veselības inspekcija ir bijusi pie manikīres (laiku un datumu parasti paziņo pirms) un tur jau viss bijis kārtībā, lai gan draudzene apgalvo, ka nav redzējusi, ka manikīre izņem no steriliem iepakojumiem gan knaibles, gan vīli.
Par savu problēmu viņa uzrakstīja IG (neminot vārdu), pēc kā saņēma vājprātīgu pārmetumu no manikīres.
27.06.2023 11:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vārdotāja @ 27.06.2023 11:28

Sveikas. Manai draudzenei ir sanākusi diez gan liela ķibele.
Viņa jau ilgus gadus taisījusi manikīru un pedikīru pie vienas meistares Rīgā…. Problēmas ar kāju nagiem jau sākās pirms diviem gadiem- dabūja nagu sēnīti. Tagad turpina ārstēties pie podologa. Protams, ka pierādīt, ka to visu dabūjusi pie manikīres- nevar.
Vairs pedikīru tur netaisa, bet turpināja ar manikīru. Un jau trīs mēnešus viņai ir sēnīte un zemnagu apdegumi arī roku nagiem. To diagnosticēja podologs un dermatologs.
Skaidrs, ka pati stulba, ka turpināja tur iet, bet meistare, kura lielījās, ka apmeklē kursus un seko savu klienšu nagu veselībai tik turpināja viņai likt gelišu pa virsu sēnītei un vēl nagi tika apdedzināti.
Reāli kādai ir izdevies kaut ko panākt? Saprotu, ka Veselības inspekcija ir bijusi pie manikīres (laiku un datumu parasti paziņo pirms) un tur jau viss bijis kārtībā, lai gan draudzene apgalvo, ka nav redzējusi, ka manikīre izņem no steriliem iepakojumiem gan knaibles, gan vīli.
Par savu problēmu viņa uzrakstīja IG (neminot vārdu), pēc kā saņēma vājprātīgu pārmetumu no manikīres.

Sēnīti var baseinā, pirtī, kaut sporta zālē arī dabūt
27.06.2023 12:23 |
 
Reitings 3694
Reģ: 10.01.2023
Lula @ 27.06.2023 12:23

Sēnīti var baseinā, pirtī, kaut sporta zālē arī dabūt
protams, tas ir skaidrs, bet šis nav tas gadījums. Rokām nagu sēnīti dabūt no citiem esot gandrīz nereāli
27.06.2023 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 25.08.2011
Vārdotāja @ 27.06.2023 11:28

Sveikas. Manai draudzenei ir sanākusi diez gan liela ķibele.
Viņa jau ilgus gadus taisījusi manikīru un pedikīru pie vienas meistares Rīgā…. Problēmas ar kāju nagiem jau sākās pirms diviem gadiem- dabūja nagu sēnīti. Tagad turpina ārstēties pie podologa. Protams, ka pierādīt, ka to visu dabūjusi pie manikīres- nevar.
Vairs pedikīru tur netaisa, bet turpināja ar manikīru. Un jau trīs mēnešus viņai ir sēnīte un zemnagu apdegumi arī roku nagiem. To diagnosticēja podologs un dermatologs.
Skaidrs, ka pati stulba, ka turpināja tur iet, bet meistare, kura lielījās, ka apmeklē kursus un seko savu klienšu nagu veselībai tik turpināja viņai likt gelišu pa virsu sēnītei un vēl nagi tika apdedzināti.
Reāli kādai ir izdevies kaut ko panākt? Saprotu, ka Veselības inspekcija ir bijusi pie manikīres (laiku un datumu parasti paziņo pirms) un tur jau viss bijis kārtībā, lai gan draudzene apgalvo, ka nav redzējusi, ka manikīre izņem no steriliem iepakojumiem gan knaibles, gan vīli.
Par savu problēmu viņa uzrakstīja IG (neminot vārdu), pēc kā saņēma vājprātīgu pārmetumu no manikīres.

Manikīra speciālistu darba piederumiem šķiet, ka nav jābūt sterili iepakotiem (jāpārlasa vēlreiz noteikumi).
27.06.2023 23:56 |
 
Reitings 3694
Reģ: 10.01.2023
Līna ❀ @ 27.06.2023 23:56

Manikīra speciālistu darba piederumiem šķiet, ka nav jābūt sterili iepakotiem (jāpārlasa vēlreiz noteikumi).
te ir kāda manikīre?
28.06.2023 09:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits