Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

A kategorija

 
Reitings 89
Reģ: 16.08.2014
Sveikas! Varbūt kāda ir kārtojusi A kategoriju no 0 un ir gatava padalīties ar pieredzi? Kurā autoskolā, cik daudz brauca, cik ilgi tika kārtots un kādas aptuvenās izmaksas? Paldies jau iepriekš
03.03.2021 15:02 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Gāju Einšteinā, teorija kā teorija, ja ir B kategorija, tad fufelis, pilno A kategoriju var tikai no 24 gadu vecuma (močiem bez jaudas ierobežojuma). Ja esi maza, smalka, pamocīsies, bet visi nokārto tīri laika jautājums, man liekas, ka man iznāca ap 560eur, sākot no braukšanas līdz eksāmenam. Galvenais, ja sāc - nepamet.
03.03.2021 19:13 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Liku motomeitenes.lv, 6 gadus atpakaļ, nokārtoju 3 mēnešos, bija, apmēram, 14 braukšanas stunda, nebraucu parālēli ārpus, kārto uzreiz, neko neatliec, man bija pāri 30 gadi, kad liku, un domāju, ka, ja būtu jaunāka, būtu vēl vieglāk, jo draudzenes ir, kas mala 2 un 3 gadus, atmeta ar roku, naudu tik "izmeta", jo vilka visu nenormāli.
Izmaksas paredzēt, manuprāt, nav iespējams, ļooooti individuāli. Tagad vēl ir tas, ka jābūt savam pilnajam ekipējumam, lai liktu eksāmenu, figūras, lai satrenētos tās izbraukt, jo citām ir jāsasniedz 50km/h, jābrauc ar CSDD moci, ko izvēlas dators.
Senāk vispār bija, ka ar savu moci un nebija nekādas figuras un pat teoretiskās daļas nebija. Nevelkat neko garumā, jo ar katru gadu paliek sarežģītāk un dārgāk.
03.03.2021 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits