Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negatīva enerģija

 
Reitings 2
Reģ: 14.02.2021
Labdien!
Vēlējos painteresēties,vai kāds ir saskāries ar sliktu auru un negatīvu enerģiju? Un kā iespējams to uzlabot,ja maz var...
Kā tas viss izpaužas?
Cilvēkiem ar kuriem sazinos,kā nezināms spēks vai intūcija liek man neko nerakstīt,neatbildēt
Un tas ka to ko es jūtu sevi,kā labu gribēdams,tas otra uztverē ir kā pretējs,kas gluži negatīvs
Vēl nesen,kāds vēlējās man šajā jautājumā un teica ka jūtot to,ka nevajagot atbildēt
Tas ir kas?
Tas ir saistits ar to ka jau pirms manas nākšanas pasaulē esot uzlikts kas slikts,lai viss ko vēlos man nebūtu
Un es neesmj uz to ieciklējos un reizēs kad kam būtu jānotiek,domāju pozitīvi
Lai nevainotu mani
Un ja kāds teikts,neticēt agrāk teiktajam,uztvēru neitrāli
Tagad tik saliekot visu dzīvi pa plauktiņiem,saprotu,tas viss ir tā noticis
Esmu meklējis palīdzību,velti!
Cilvēki,uzklausīšu kādu,kas neaprunās un neņirgāsies
Un lūdzu nepiedāvājiem man cilvēkus,kuri uz tā rēķina uzvārās
Šeit neiet runa par naudu.Uz rokām nēsātu kādu,kas palīdzētu
15.02.2021 00:04 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Lūk arī atbilde,viss ir Tavā galvā, domas par to,ka Tev ir uzlikts kaut kāds lāsts arī psiholoģiskā līmenī Tevi ietekmē, varbūt pati Tu sev to stāsti, ka par to nedomā,vai centies būt pozitīva,tomēr pastāv arī tā sauktā bezabziņa, kura, iespējams,neapzināti Tev liek pieņemt sliktākas izvēles,vai arī vienkārši Tu tāda esi.
Ieteiktu drīzāk vērsties pie psihoterapeite un pacelt, izrunāt,apzināt šo visu, jo iešana pie tā sauktajiem burvjiem,ekstrasensiem ir zemē izmesta nauda.
Ehhh, nevaru saprast kāpēc cilvēki nevar ieslēgt kritisko domāšanu un pavelkas uz visu šito bulšitu.
15.02.2021 07:08 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ir divi varianti vai nu psihoterapeits. Vai ir labāks, variants. Regresīvā terapija. Tur visu filmē. Uzzināsi pati personīgi par visiem lāstiem un to kas pastāv vai nepastāv. Dārgi protams, bet ir tā vērts.
15.02.2021 09:02 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Man kā īpaši jūtīgam cilvēkam ļoti palīdz neticība. Neticība ir ar savu, īpašu auru, kas slāpē visas šīs frekvences un enerģijas.
15.02.2021 09:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.02.2021
Cilvēki mīļie!
Es redzu ka tie,kurus nekas tāds nav skāris,to nesaprot līdz galam ko es mēģinu pateikt
Es dzīvoju,priecājos,un brīžos kad tūlīt būs kas patīkams,es jau sen esmh aizmirsis un turpinu dzīvot neieciklējoties tajā ka nu būs kautkas slikts
Es šobrīd sarakstos ar cilvēku,kuram mēģinu paskaidrot jau neskaitāmās vēstulēs
Un saprotu ka mana iekšējā balss un tas ko mēģinu pateikt,teksa veidā aiziet līdz otram cilvēkam,bet cilvēks to neuztver
Viņš joprojām turpina piedāvāt vietas kur meklēt iepazīšanos,un es to daru
Un es mēģinu paskaidrot,ka viss notiek
Es iepatīkos,notiek sarakste,uz mani sameklē,uzaicina
Bet vienā momentā notiek kas???
Es turpinu gaidīt atbildi,cilvēks izlasa,neatbil.
Kaut vai ko negatīvu,neatbild
Un šeit pierādās šā padomdevēja teiktais:
Kautkāda intuīcija liek neatildēt un nelikties ne zinis
Un pat ja nav iemesla tam
Vai saprotiet ko mēģinu izskaidrot
Un cik es sevi redzu no malas
Ārēji es izdvešu ko tādu,kas liek atkāpties un bēgt
Bet iekšēji es esmu ar visu to labo un pozitīvo?
Un tad man arī galu galā ir jautājums?
Ja reiz pastāv neskaitāmas diskusijas,viedokļi un palīdzības piedāvājumi,padomi,par negatīvām enerģijām,aurām,attīrīšanām
Tad kapēc manā diskusijā ir tikai psihoterapeita piedāvājums?
Tas nav tas,kas liedz man saņemt to ko es vēlos?
Padomu pareizu un palīdzību?
15.02.2021 16:46 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.06.2021
Nu kā tava aura un tava enerģija esi Tu pats! To nevar izmainīt otrs, bet tikai Tu pats strādājot ar sevi un savām domām. Pie tam ja vēlies padomu, tad tie var būt dažādi, bet tos nevar saukt par pareiziem vai nepareiziem. Ieteikums par psihoterapeitu ir patiešām labs, jo tur var atstrādāt to, ko daudzi mēdz dēvēt par "karmu", kas ir apgūti uzvedības moduļi un domāšanas konstrukti. Tur arī pats tad noskaidrosi, kas ir tas, kas liedz Tev saņemt to, ko vēlies! Kā tad citi no malas, lai par to vispār uzmin? Pie tam ir arī psihoterapeiti, kas ir eksperti par enerģijām un lāstiem, bet cilvēks parastais var nošaut galīgi greizi runājot tikai par enerģijām un auru, jo galvenais ir arī pievērst uzmanību dvēselei un psiholoģija ir mācība par dvēseli un psihoterapija - ārstēšana ar vārdiem. Interesanti raksti par to, ka iekšēji esi ar visu labo un pozitīvo. Man tas izklausās pēc nolieguma-nebūsi labs visiem un ja kādam nepatīc, to vajag pieņemt nevis mainīt. Un dzīvē visiem tā ir, ka dzīvojam, priecājamies, aizmirstam par slikto, kas ir bijis, bet ir jāspēj būt kontaktā ar sevi un emocijām, atzīt kaut kādas neveiksmes, kļūdas un meklēt mieru iekš sevis un neskaidrot citiem neskaitāmās vēstulēs to, ko viņi neuztver un nesaprot līdz galam, ko mēģini pateikt, jo acīmredzot Tu sagaidi no otra kko un neesi apmierināts ar to, ko esi saņēmis un meklē atbalstu, palīdzību, sapratni te forumā diskusiju veidā, bet tas nemainīs ne tavu auru, ne enerģiju, piedāvājot nest uz rokām to, kurš palīdzēs, neaprunās un neņirgāsies un to vēlies par velti, jo cilvēkus,kuri uz tā rēķina uzvārās (psihoterapeiti???) nepiedāvās, lai gan šeit neiet runa par naudu? Izklausās pēc slazda, tāpēc jau arī tie cilvēki pazūd! Good luck!
07.06.2021 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)