Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņam nepatīk mans augums!!!

 
Reitings 6
Reģ: 14.02.2021
Čau, nekad nebūtu domājusi, ka rakstīšu forumā, bet man vajag padomu, jo līdzīgas tēmas neatradu.
Šodien runāju ar draugu kāpēc mums pēdējā laikā ir maz sekss palicis, jo no manas puses viss ok- gribu, kopju sevi, tīras drebes, nečakarēju smadzenes utt.,
Viņš negrib. Kopā esam trīs gadus un abi ap 30mit.
Pirmo reizi, kad runāju izvairīgi teica, ka stresi dēļ darba un vēl kaut kā- okey nomainīja darbu, stresi mazinājās, bet sekss nekļuva vairāk. Kad iepazināmies mums bija katru dienu, bet tagad 1x divos mēnešos.
Un labākais bija šodien, saruna tā pati jautāju, kāpēc vins mani negrib uz ko vins atbildēja, ka viņam nepatīkot mans augums tik ļoti. Un es pati pēc izskata. Un te es paliku uz pauzes. Vīrietis ar mani ir 3?!!gadus un tikai tagad saprot, ka nepatiku pēc izskata ?
Neiet kopā. Pietam, es labākajā gadījumā esmu pieņēmusies par 1-2 kg, un sveru pat jāsaka maz 165 un 50kg. Ne mati, ne stils kardināli nav mainījies...
Varbūt kādai ir kāds padoms - a ko tālāk?
Kā so risināt un vai vajag vispār risināt?
Jo pašlaik ir dusmas, ka atļaujas tā pateikt. Itkā taisnību saka, ja tiešām tā domā un tas ir iemesls, bet vai tiešām nevarēja saprast to ātrāk, pirms es esmu samīlējusies līdz bezjegai. Tikai neiesakiet man runāt ar viņu, jo knapi pāris vārdus spēju dabūt ārā par šo tēmu.
Ā un jāpiebilst, ka sekss mums, tad kad ir ir ļoti labs. Saskaņa, vēlmes un viss. Un draudzene arī neviena nav jo esam mājās gandrīz 24/7, pēdējo gadu!
14.02.2021 22:40 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Tagad tik izlasīju jaunumus un arī gribu pateikt, ka esi malacis. :)
17.02.2021 21:26 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Viņš tevi nemīl, ja var šādi pateikt. Ja negrib seksuāli, tā tad nav jūtu.. es to saucu par māsas un brāļa attiecībām. Dzīvo kopā nevis mīlestības dēļ, bet pieraduma vai ērtuma dēļ.
Ar savu esošo dzīves pieredzi es šķirtos nepamirkšķinot. Pateikt, ka nepatīk augums? Ok, tas vēl štrunts, jo varbūt neesi, piemēram, labākajā formā un vari pasportot vairāk utt. Bet pateikt, ka nepatīc pēc izskata jau ir pilnīgi cita lieta. Nav jēgas mocīt sevi, ja arī tev vēl ir jūtas. Viņš tevi nav pelnījis. :)
17.02.2021 21:23 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
aaalise @ 17.02.2021 21:12
Es jau krāmēju mantas.
Tagad kaut ko bija atnācis teikt, ka tā nedomā, bet izskatās, ka čalis vispār nedomā pa dzīvi.

Malacis! Es parasti šādās ainās sev saku ''viss,kas notiek, notiek uz labu.'' Un tā arī ir. Lai veicās :)
17.02.2021 21:19 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
aaalise @ 17.02.2021 21:12
Es jau krāmēju mantas.
Tagad kaut ko bija atnācis teikt, ka tā nedomā, bet izskatās, ka čalis vispār nedomā pa dzīvi.

Nu, tapat vien jau cilvēki tādas lietas nesaka, ja nedomā.
Turies!
17.02.2021 21:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.02.2021
Es jau krāmēju mantas.
Tagad kaut ko bija atnācis teikt, ka tā nedomā, bet izskatās, ka čalis vispār nedomā pa dzīvi.
17.02.2021 21:12 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es īstenībā nesaprotu, tev tā pateica un tu no viņa neizšķīries? Ja man pateiktu,ka es esmu pagaidu variants, es turpat uzreiz šķirtos, man nebūtu vairs par ko runāt ar to cilvēku. Kā tā vispār var pateikt otram.
17.02.2021 21:08 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
aaalise @ 17.02.2021 20:54
Nu tā dāmas, paldies par visiem viedokļiem.
Pusdienu nerunāju. Tad uztaisīju scēnu par to kāds lohs kā tā varēja pateikt.
Sarunāja vēl lielākus stulbumus, pateica, ka man ir mazas krūtis, nekad neesmu patikusi tikai tāds pagaidu variants utt.
Un to saka cilvēks ar kuru plānojām kāzas. Reāli runājām ar vecākiem, gāju meklēt kleitu utt.
Par šo visu pat raudat negribas ir tāds absolūts wtf kas n tagad ir noticis!?

Waaaah ;( Nu, kā tā var pateikt? Tu gribi precēties ar tādu, kuram nepatīk Tavs vizuālais tēls? Man liekas, ka viņš nav Tevi pelnijis.. un tā, ka pavisam.
17.02.2021 21:00 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
aaalise @ 17.02.2021 20:54
Nu tā dāmas, paldies par visiem viedokļiem.
Pusdienu nerunāju. Tad uztaisīju scēnu par to kāds lohs kā tā varēja pateikt.
Sarunāja vēl lielākus stulbumus, pateica, ka man ir mazas krūtis, nekad neesmu patikusi tikai tāds pagaidu variants utt.
Un to saka cilvēks ar kuru plānojām kāzas. Reāli runājām ar vecākiem, gāju meklēt kleitu utt.
Par šo visu pat raudat negribas ir tāds absolūts wtf kas n tagad ir noticis!?

Šķiries un turies!!
17.02.2021 20:59 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.02.2021
Nu tā dāmas, paldies par visiem viedokļiem.
Pusdienu nerunāju. Tad uztaisīju scēnu par to kāds lohs kā tā varēja pateikt.
Sarunāja vēl lielākus stulbumus, pateica, ka man ir mazas krūtis, nekad neesmu patikusi tikai tāds pagaidu variants utt.
Un to saka cilvēks ar kuru plānojām kāzas. Reāli runājām ar vecākiem, gāju meklēt kleitu utt.
Par šo visu pat raudat negribas ir tāds absolūts wtf kas n tagad ir noticis!?
17.02.2021 20:54 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Mani arī nesen iegrūda atpakaļ kompleksu bedrē-
Jau kopš bērnības mani apsmējuši un saukājuši par resnu, pēdējo gadu laikā ar veselīgu uzturu un sportu esmu zaudējusi +/-12kg,protams ķermenis nav ideāls, līdz ideālam vēl tālu. Vienā vakarā pieliekusies no skapja ņēmu drēbes un man draugs pateica-Tev atkal ir riepa. Es visa sastingu, pēdējā laikā biju iemācījusies mīlēt sevi, bet šis teikums man uzplēsa rētas.
Kaut gan pēdējā laikā svars pamazām iet uz leju, labi neesmu sportojusi jau kādu mēnesi. Ar domām saprotu, ka tajā brīdī mans vēders izskatījās šādi, jo bija tikko paēstas vakariņas, vēders nedaudz uzpūties,bet tā pat šie vārdi man ļoti aizķērās😪
Viņam arī ir problēmas ar svaru, bet es nekad neesmu tā cirtusi pa taisno, jo es zinu cik ļoti tas var sāpināt.
Ir jāiemācās to visu pateikt delikāti, piemēram, ejam pastaigāties, varbūt gribi ar mani kopā pavingrot, nedēļas nogalē varētu atteikties no maizes, saldumiem...
17.02.2021 08:27 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Es tavā vietā nepaliktu ar viņu!! Vai viņš pat kaut kāds princis ir? Vienkārši nesāpini sevi, ilgtermiņā viņš paliks tikai īgnāks, ja jau tu viņam nepatīc vairs īsti. Turklāt - es nevaru iedomāties situāciju, ka cilvēks, ko mīlu, man neliktos skaists un pievilcīgs. Ir bijis tikai otrādāk - cilvēks neliekas skaists, bet tad iemīlos un nu tik ļoti... Tādēļ pieļauju domu, ka jūsu mīlestība ir beigusies. Tā mēdz būt.
17.02.2021 00:35 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
sla @ 16.02.2021 09:43

Nē, vīrietim arī ir tiesības mazliet uzbaroties, it īpaši covid laikā. Es jau nerunāju par uzbarošanos 10 kg, bet mazliet. Tas ir pilnīgi normāli, nezinu nevienu, kas šajā laikā nebūtu mājīgs un izlaidies.

Paldies par precizējumu!
16.02.2021 10:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sla @ 16.02.2021 09:43

Nē, vīrietim arī ir tiesības mazliet uzbaroties, it īpaši covid laikā. Es jau nerunāju par uzbarošanos 10 kg, bet mazliet. Tas ir pilnīgi normāli, nezinu nevienu, kas šajā laikā nebūtu mājīgs un izlaidies.

Nezinu kādā mājīgā un izlaidušā burbulī dzīvo Tu, bet man apkārt cilvēki ir ļoti aktīvi - katru nedēļu brauc slēpot vai snovot, vēljoprojām notiek online treniņi, āra treniņi un vēl ir tie, kas skrien katru dienu.
16.02.2021 10:03 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Piekūns @ 15.02.2021 21:57

Šis gan ir mazliet fuflo. Tā teikt sievietei ir pilnīgi pieņemami palaisties, bet vīrietim gan vienmēr ir jābūt savā elementā?

Nē, vīrietim arī ir tiesības mazliet uzbaroties, it īpaši covid laikā. Es jau nerunāju par uzbarošanos 10 kg, bet mazliet. Tas ir pilnīgi normāli, nezinu nevienu, kas šajā laikā nebūtu mājīgs un izlaidies.
16.02.2021 09:43 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ja man tā pateiktu, tajā pašā dienā pasūtītu to čali trīs mājas tālāk. Viena lieta ir tad, ja sieviete (tas attiecas arī uz vīriešiem) attiecību laikā pārstāj par sevi rūpēties, piemēram, neievērot personīgo higiēnu, staigāt ar mūžīgi netīriem matiem un netīrās drēbēs, uzņemt lieko svaru (un te es nerunāju par 1-2kg, bet daudz, daudz vairāk) utt.. Tad, jā, varētu saprast, ka partnerim varētu zust vēlme pēc seksa vai sākt nepatikt otrs cilvēks vizuāli. Bet cita lieta ir tad, ja otrs cilvēks par sevi rūpējas, izskatā nekas nav mainījies, bet partneris pēkšņi paziņo, ka viss, vairs nepatīk ne tavs augums, ne seja, tāpēc seksa nebūs. Tad, piedod, atvaino, ej ellē!
Atminos, ka agrāk pa tv gāja ekstrēmo pārvērtību šovs. Tur daudzas sievietes stāstīja, ka vīri sākuši krāpt vai izšķīrušies no viņām, jo ar laiku sapratuši, ka neapmierina šo sieviešu izskats. Bet pēc tam, kad šīm sievietēm veica pārvērtības, izlabojot tā saucamos defektus, tā vairāki bijušie vīri vai draugi centās atjaunot attiecības. Man tas liekas tik zemiski un pretīgi. No sērijas "es te pasēdēšu un pagaidīšu kamēr tu uzlabosi izskatu un tad pie tevis atgriezīšos". Fui.
15.02.2021 23:36 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
sla @ 15.02.2021 18:46

Gan jau ka pretējā orientācija, jo īsti vīrieši mīl mājīgas sievietes bez kosmētikas, mazas nepilnības, dažus uzēstos kg utt. Ja mīl protams. Viņiem nevajag sievieti, kas ir uzpūsta lelle, diendienu pārcentusies ar izskatu. Vēl piebildīšu, ka īsti vīrieši ir bez kompleksiem. Ja viņi ir kompleksaini, tad norādīs sievietei uz sīkām nepilnībām, liks justies pazemojoši.

Šis gan ir mazliet fuflo. Tā teikt sievietei ir pilnīgi pieņemami palaisties, bet vīrietim gan vienmēr ir jābūt savā elementā?
15.02.2021 21:57 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Nightberrii @ 15.02.2021 18:19
Sāc sevi cienīt un atrodi citu vīrieti (vēlams ne no lv), ja gribi būt tiešām laimīga. Lv vīrieši paši nezina, ko grib. Tu tikai iznieko savu dzīvi būdama ar viņiem kopā, izmetīs tevi kā vecu zeķi, neskatoties, cik skaista, čakla, utt tu esi. Tas ir tikai laika jautājums!

Ieteiktu neaizrauties ar vispārinājumiem. Protams, skatoties uz ārzemēm tā izvēle tiešām ir plašāka no kā izvēlēties, kur abiem viss apmierina.
Nightberrii @ 15.02.2021 18:22

Kā tev liekas? Dēļ naudas, visticamāk. Vienam pašam droši vien negribas maksāt par īri un visu pārējo. ?

Drīzāk jau pieradums un negribēšana veikt pārmaiņas. Pat dalot maksājumus uz pusēm tomēr vīrietim vienam dzīvot ir izdevīgāk, ja nedzīvo pāri savām iespējām.
15.02.2021 21:56 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Tweek @ 15.02.2021 18:17
Es gan pajautātu pretjautājumu - a kāda velna pēc tad esi kopā ar mani? Platoniskas attiecības nav pilnvērtīgas. (Nu bet varbūt tavs puisis tomēr vēlas platoniskas attiecības?)
Varbūt vispār aseksuālis vai ir orientācija pretējā? Tikai slēpj to..
Es sāktu pārrunas ar šo jautājumu.

Gan jau ka pretējā orientācija, jo īsti vīrieši mīl mājīgas sievietes bez kosmētikas, mazas nepilnības, dažus uzēstos kg utt. Ja mīl protams. Viņiem nevajag sievieti, kas ir uzpūsta lelle, diendienu pārcentusies ar izskatu. Vēl piebildīšu, ka īsti vīrieši ir bez kompleksiem. Ja viņi ir kompleksaini, tad norādīs sievietei uz sīkām nepilnībām, liks justies pazemojoši.
15.02.2021 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Tweek @ 15.02.2021 18:17
Es gan pajautātu pretjautājumu - a kāda velna pēc tad esi kopā ar mani? Platoniskas attiecības nav pilnvērtīgas. (Nu bet varbūt tavs puisis tomēr vēlas platoniskas attiecības?)
Varbūt vispār aseksuālis vai ir orientācija pretējā? Tikai slēpj to..
Es sāktu pārrunas ar šo jautājumu.

Kā tev liekas? Dēļ naudas, visticamāk. Vienam pašam droši vien negribas maksāt par īri un visu pārējo. 😆
15.02.2021 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Sāc sevi cienīt un atrodi citu vīrieti (vēlams ne no lv), ja gribi būt tiešām laimīga. Lv vīrieši paši nezina, ko grib. Tu tikai iznieko savu dzīvi būdama ar viņiem kopā, izmetīs tevi kā vecu zeķi, neskatoties, cik skaista, čakla, utt tu esi. Tas ir tikai laika jautājums!
15.02.2021 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits