Viņam nepatīk mans augums!!!

 
Reitings 6
Reģ: 14.02.2021
Čau, nekad nebūtu domājusi, ka rakstīšu forumā, bet man vajag padomu, jo līdzīgas tēmas neatradu.
Šodien runāju ar draugu kāpēc mums pēdējā laikā ir maz sekss palicis, jo no manas puses viss ok- gribu, kopju sevi, tīras drebes, nečakarēju smadzenes utt.,
Viņš negrib. Kopā esam trīs gadus un abi ap 30mit.
Pirmo reizi, kad runāju izvairīgi teica, ka stresi dēļ darba un vēl kaut kā- okey nomainīja darbu, stresi mazinājās, bet sekss nekļuva vairāk. Kad iepazināmies mums bija katru dienu, bet tagad 1x divos mēnešos.
Un labākais bija šodien, saruna tā pati jautāju, kāpēc vins mani negrib uz ko vins atbildēja, ka viņam nepatīkot mans augums tik ļoti. Un es pati pēc izskata. Un te es paliku uz pauzes. Vīrietis ar mani ir 3?!!gadus un tikai tagad saprot, ka nepatiku pēc izskata ?
Neiet kopā. Pietam, es labākajā gadījumā esmu pieņēmusies par 1-2 kg, un sveru pat jāsaka maz 165 un 50kg. Ne mati, ne stils kardināli nav mainījies...
Varbūt kādai ir kāds padoms - a ko tālāk?
Kā so risināt un vai vajag vispār risināt?
Jo pašlaik ir dusmas, ka atļaujas tā pateikt. Itkā taisnību saka, ja tiešām tā domā un tas ir iemesls, bet vai tiešām nevarēja saprast to ātrāk, pirms es esmu samīlējusies līdz bezjegai. Tikai neiesakiet man runāt ar viņu, jo knapi pāris vārdus spēju dabūt ārā par šo tēmu.
Ā un jāpiebilst, ka sekss mums, tad kad ir ir ļoti labs. Saskaņa, vēlmes un viss. Un draudzene arī neviena nav jo esam mājās gandrīz 24/7, pēdējo gadu!
14.02.2021 22:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
aaalise @ 17.02.2021 21:12
Es jau krāmēju mantas.
Tagad kaut ko bija atnācis teikt, ka tā nedomā, bet izskatās, ka čalis vispār nedomā pa dzīvi.

Nu, tapat vien jau cilvēki tādas lietas nesaka, ja nedomā.
Turies!
17.02.2021 21:16 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
aaalise @ 17.02.2021 21:12
Es jau krāmēju mantas.
Tagad kaut ko bija atnācis teikt, ka tā nedomā, bet izskatās, ka čalis vispār nedomā pa dzīvi.

Malacis! Es parasti šādās ainās sev saku ''viss,kas notiek, notiek uz labu.'' Un tā arī ir. Lai veicās :)
17.02.2021 21:19 |
 
Reitings 757
Reģ: 14.05.2019
Viņš tevi nemīl, ja var šādi pateikt. Ja negrib seksuāli, tā tad nav jūtu.. es to saucu par māsas un brāļa attiecībām. Dzīvo kopā nevis mīlestības dēļ, bet pieraduma vai ērtuma dēļ.
Ar savu esošo dzīves pieredzi es šķirtos nepamirkšķinot. Pateikt, ka nepatīk augums? Ok, tas vēl štrunts, jo varbūt neesi, piemēram, labākajā formā un vari pasportot vairāk utt. Bet pateikt, ka nepatīc pēc izskata jau ir pilnīgi cita lieta. Nav jēgas mocīt sevi, ja arī tev vēl ir jūtas. Viņš tevi nav pelnījis. :)
17.02.2021 21:23 |
 
Reitings 757
Reģ: 14.05.2019
Tagad tik izlasīju jaunumus un arī gribu pateikt, ka esi malacis. :)
17.02.2021 21:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits