Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ārdurvis sēžas?

 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Pēdējā laikā saskaros ar problēmu. Dzīvokļa ārdurvis, it kā sēžas.
Lieta tāda, ka tai ir 3 slēdzenes. Apakšējo izmantoju diezgan bieži augšējo tikai, ja eju prom ilgāku laiku.
Pirms laika sākās problēma apakšu varu aizslēgt, augšu vairs nē, sprūst! Nu jau otrais meistars pēc kārtas. Saka, ka durvis sēžās. Faktori nav viennozīmīgi. Kāds saka, ka māja sēžas, kāds, ka vibrācijas mājās, kāds, ka smagas durvis.
Jautājums!

1. Jums arī ir bijušas tādas klapatas ar ārdurvīm?
2. Vai iemesls varētu būt, ka uz nakti neslēdzu augšējo slēdzeni? Varbūt tāpēc?
Vai tā varētu būt, ka neslēdz visas slēdzenes, tad arī nosēžas?
Man vnk ir bail aizslēgt un neatslēgt, ja sēžās durvis!
ko darīt? Ja sēžās turpmāk, kas viņas izkritīs man vai!
Dalieties viedokļiem, pārdomām. Jūsu piedzīvoto!
12.02.2021 01:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Eņģes nespēj noturēt durvju smagumu vai pats druvju rāmis nav iemontēts pareizi.
Man tā ir bijis tikai ar koka durvīm un tur pie vainas mitrums kura laikā koks izplešas.
Nebūtu jābaidās ka aizslēgsi durvis un netiksi ārā, bet ka nevarēsi aizslēgt durvis. Ja nevar atslēgt durvis tad vienmēr var izņemt slēdzeni un tikt ārā
Ja liekas ka pa daudz slēdzeņu izņem vienu ārā. Pamēri vai nu visām pusēm durvju rāmis ir vienāda attālumā un nav sašķiebies uz vienu pusi. Vai no visām eņģēm ir vienāda šķirba.
12.02.2021 07:09 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Man metāla ārdurvis sēžas. Cik saprotu, tas ir no tā, ka durvis nepareizi iemontētas un pati māja sēžas (visas kāpņu telpas un dzīvokļi ir ar lielākām vai mazākām plaisām), attiecīgi durvju rāmis staigā. Man gan tas izpaužas nevis kā nespēja aizslēgt durvis, bet gan tās atvērt. Ja no rīta durvis var atvērt, pagrūžot ar vienu pirkstu, vakarā jau ar plecu, ar visu svaru jāgrūž vaļā, dažreiz šķiet, ka pati ielaužos savā dzīvoklī. :D Jautrākais tas, ka pēc pāris dienām, māja atkal pakustās un durvis atgriežas savā pozīcijā.
Tas, ka neslēdz slēdzeni, to vispār neietkmē, par to vari neuztraukties. Kā jau kiskismau teica, arī nav jābaidās, ka neatslēgsi durvis (sliktākajā gadījumā aiz roktura pacelsi nedaudz durvis uz augšu un varēsi tās atslēgt). Nekas arī neizkritīs, ja vien eņģes neizrūsēs vai koks pie tām nesabirs.
Durvis var, iespēju robežās, paregulēt, par to jautā meistaram.
12.02.2021 10:29 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Kiskismau @ 12.02.2021 07:09
Eņģes nespēj noturēt durvju smagumu vai pats druvju rāmis nav iemontēts pareizi.
Man tā ir bijis tikai ar koka durvīm un tur pie vainas mitrums kura laikā koks izplešas.
Nebūtu jābaidās ka aizslēgsi durvis un netiksi ārā, bet ka nevarēsi aizslēgt durvis. Ja nevar atslēgt durvis tad vienmēr var izņemt slēdzeni un tikt ārā
Ja liekas ka pa daudz slēdzeņu izņem vienu ārā. Pamēri vai nu visām pusēm durvju rāmis ir vienāda attālumā un nav sašķiebies uz vienu pusi. Vai no visām eņģēm ir vienāda šķirba.

Man tur rāmis dzelzs un pašas durvis koka! Bet tā atslēga sastāv no 4 lieliem dzelzs tādiem stieņiem, kas slēdzot iet rāmī! Ceru, saprati, ko domāju! :D
Paldies, par atbildi.
12.02.2021 14:43 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
lielaapanda @ 12.02.2021 10:29
Man metāla ārdurvis sēžas. Cik saprotu, tas ir no tā, ka durvis nepareizi iemontētas un pati māja sēžas (visas kāpņu telpas un dzīvokļi ir ar lielākām vai mazākām plaisām), attiecīgi durvju rāmis staigā. Man gan tas izpaužas nevis kā nespēja aizslēgt durvis, bet gan tās atvērt. Ja no rīta durvis var atvērt, pagrūžot ar vienu pirkstu, vakarā jau ar plecu, ar visu svaru jāgrūž vaļā, dažreiz šķiet, ka pati ielaužos savā dzīvoklī. :D Jautrākais tas, ka pēc pāris dienām, māja atkal pakustās un durvis atgriežas savā pozīcijā.
Tas, ka neslēdz slēdzeni, to vispār neietkmē, par to vari neuztraukties. Kā jau kiskismau teica, arī nav jābaidās, ka neatslēgsi durvis (sliktākajā gadījumā aiz roktura pacelsi nedaudz durvis uz augšu un varēsi tās atslēgt). Nekas arī neizkritīs, ja vien eņģes neizrūsēs vai koks pie tām nesabirs.
Durvis var, iespēju robežās, paregulēt, par to jautā meistaram.

tapēc domāju, dienas, kad slēdzas un dienas, kad neslēdzas. Bet pēdējā laikā dienās, kad neslēdzās bija vairāk! :D
12.02.2021 14:43 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Meistari jau divi bija, tie tikai pavīlē to caurumu, kur metāla sviras ieiet sienā. Nezinu, kā pareizi to nosaukt. Tātad, kad slēdz ar atslēgu iet sienā tas slēdzamais tādos caurumos četros. Tātad tos vīlēja, lai it kā kad sēžas, neķeras!
12.02.2021 14:44 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Rodija @ 12.02.2021 14:44
Meistari jau divi bija, tie tikai pavīlē to caurumu, kur metāla sviras ieiet sienā. Nezinu, kā pareizi to nosaukt. Tātad, kad slēdz ar atslēgu iet sienā tas slēdzamais tādos caurumos četros. Tātad tos vīlēja, lai it kā kad sēžas, neķeras!

Pasaki meistariem, lai eņģes durvīm paregulē nevis urbinās gar caurumiem.. 🥱
Koks ir koks, koks var izkalt un deformēties, tas ir tikai normāli. Eņģēm skrūves panākušas uz āru un durvis sašķiebušās..
12.02.2021 14:55 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Rāmis un eņģes jāregulē, pilnībā piekrītu C00L Dzipsy. Man tā mēdz būt ar vannasistabas durvīm, ka sāk šļūkāt pa grīdu.
12.02.2021 17:26 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Man ir bijis līdzīgi ar koka durvīm, jo ārdurvis piebriest aukstuma dēļ. Kad paliek siltāk, tad atkal viss kārtībā. Koks ir dzīvs, reaģē uz aukstumu/siltumu atšķirīgi, tāpēc. :)
13.02.2021 00:39 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Es mājās arī skatos, ka koka grīda ir sākusi dzīvot savu dzīvi uz temperatūras izmaiņām😳😳
13.02.2021 00:47 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Paldies visiem un visām, par atbildītēm! ;)
28.02.2021 15:26 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man tā darba durvīm bija, pēctam, kad kāds vīrietis tajās ieskrēja un izkustināja. No rīta uz darbu gāju ātrāk, lai "nocopētu" kādu vīrieti, kurš tās pirms slegšanas varētu piepacelt (smagas koka durvis), vakarā tas pats, stāvu uz ielas un gaidu spēcīgu roku palīdzību. Meistars kaut ko saķimerēja, no sākuma bija labi, tad kā aukstāks, mitrāks laiks, tad tas pats, īsti risinājumu nemaz neredzēja.
Ja Tev ir dubultās durvis, varbūt slēdz tikai tās.
28.02.2021 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits