Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā palikt vienai šajos apstākļos?

 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Sveikas,
Izkratīšu savu sirdssāpi. Esmu kopā ar lielisku, maigu, jūtīgu vīrieti, jau gandrīz pusotru gadu. Rozā brilles viņam vairs nav, man vēl ir palikušas, bet mēs esam visu laiku kopā.
Es tiešām saprotu, ka sāku lēnām jukt prātā. Var teikt, ka sākām dzīvot kopā tieši tad, kad sākās visa pandēmija un tad no tā laika darbs attālināti mums abiem sākās ātrāk kā lielākajam vairumam, esam kopā. Dienu dienā. Labi, es izeju pastaigāt, bet reāli nevaru pat aiziet uz kafejnīcu, lai vienkārši pabūtu prom no otra, jo kafiju dod līdz ņemšanai un tad vien atliek salt uz soliņa Rīgas centrā.
Galvenais, ka viņam tas ļoti patīk. Kopā celties, kopā brookastot, kopā strādāt vienā istabā, kopā pusdienot, kopā iet gulēt. Dažreiz, kad saku, ka došos pastaigāt, viņš apjautājas vai nevarot nākt līdzi... Un viss jau būtu skaisti un tiešām patīkami staigāt kopā ar mīļoto, bet iekšēji ir tik neiedomājama vēlme bēgt. Bēgt no kopā būšanas. (Attiecībās viss ir ok, problēmu nav).
Es saprotu, ka visticamākais esmu ļoti tipisks un dziļš introverts, kuram vajag to dienu sev (matus nokrāsot, kaut vai netraucēti ieiet vannā, bez kaut kādām skaņām fonā), bet ko reāli man darīt? Varbūt te ir vēl kādas tādas, kā es, bet tikai, kuras ir atradušas kaut kādu aizbēgšanas veidu?
Un esmu palūgusi, lai puisis aizbrauc braukāties ar mašīnu, bet cik reizes es tā viņu metīšu no mājas ārā? :D Ir kādi ieteikumi?
03.02.2021 10:10 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Paplašināt dzīvesvietu...
03.02.2021 10:18 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Es tā dzīvoju 7 gadus. Viņš izvācās vakardien. Es zinu, ka tā ir dīvaina sajūta, ka varbūt tas nav īsti normāli negribēt otru cilvēku sev konstanti blakus, bet galu galā tev arī ir tiesības iekārtoties dzīvē ērti un negribēt dzīvot uz kāda konstanti virsū vai apakšā nav nekāds noziegums. Es nerunāju par to, tāpēc viņam nebija ne jausmas, kamēr tas nonāca līdz situācijai, kad man jau bija sakāpis līdz vienaldzībai.
03.02.2021 10:24 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Paplašināt dzīvesvietu...

Man ir četras istabas, bet remonta stadijā tām nav durvju šobrīd, jaunās jau divus mēnešus uz robežas stāv. So... gribot negribot es dzirdu visu un psiholoģiski nav tā sava telpa.
Protams, ir kaut kādas divas dienas mēnesī, kad viņam jābrauc uz darbu, tās cik vien max varu izbaudu, bet tajās arī pašai jāstrādā, tamdēļ, tā kārtīgi atslēgties no visiem cilvēkiem un pabūt tikai sev vienai, tāpat nesanāk.
03.02.2021 10:33 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Jupiter @ 03.02.2021 10:24
Es tā dzīvoju 7 gadus. Viņš izvācās vakardien. Es zinu, ka tā ir dīvaina sajūta, ka varbūt tas nav īsti normāli negribēt otru cilvēku sev konstanti blakus, bet galu galā tev arī ir tiesības iekārtoties dzīvē ērti un negribēt dzīvot uz kāda konstanti virsū vai apakšā nav nekāds noziegums. Es nerunāju par to, tāpēc viņam nebija ne jausmas, kamēr tas nonāca līdz situācijai, kad man jau bija sakāpis līdz vienaldzībai.

Bet tu mēģināji to kaut kā risināt? Vismaz, sākotnēji?
03.02.2021 10:34 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
JJana @ 03.02.2021 10:34

Bet tu mēģināji to kaut kā risināt? Vismaz, sākotnēji?

nē, es tikai meklēju "pozitīvus aspektus" situācijā. Tu pieņem otru cilvēku, kāds viņš ir un meklē kompromisus un sadzīvo, no kaut kā atsakies, jo tā ir "pareizi" tā "visi dara" vai tad nē? Bet ilgtermiņā, ja tas nav tas, ko tu vēlies, tas nekad nebūs un padarīs tikai tevi miserablu un kašķīgu. Nu viņš arī īsti nav mans soulmate, tā kā tā runāšana varbūt neko nebūtu arī devusi.
03.02.2021 10:40 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Bāc, tik labi pateici!
03.02.2021 10:42 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Es Tev varu godīgi pateikt - mūsu attiecības bija ļoti labas, bet, kad tas viss sakrājās uz uzsprāga un viņš izvācās, es biju tik laimīga es pat nevarēju notēlot, ka šim būtu jābūt skumjam notikumam.
03.02.2021 10:46 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Laikam jau vienkārši attiecībām pienāk gals un tās sevi ir izsmēlušas. Man tā līdzīgi bija ar iepriekšējām, tur gan bija cits stāsts, bet dažreiz ir nedaudz par daudz visa.
Bet šajās es redzu potenciālu, ja ne tik šis, -kopā , kopā, kopā. Līdz šim pat aizdomājusies nebiju, ka ir cilvēki, kuriem šāds dzīves veids liekas ļoti patīkams.
Kur tā sailgošanās? Kur tā telpa/laiks sev? Tik grūti to saprast, ka otram ko tādu vispār var nevajadzēt...
03.02.2021 11:03 |
 
Reitings 10650
Reģ: 18.08.2014
Jupiter, pareizi saprotu, ka attiecību šķiršanai galvenais iemesls bija tieši kopā atrašanās mājās šajā pandēmijas laikā?
03.02.2021 11:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Izklausās, ka cilvēks nav Tev, tikai meklē attaisnojumus.
Nevar zināt kā Jūsu attiecības būtu izvērtušās bez pandēmijas, bet tas, ka nevari izturēt otru diendienā ir baigais red flag.
03.02.2021 11:08 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Dola @ 03.02.2021 11:07
Jupiter, pareizi saprotu, ka attiecību šķiršanai galvenais iemesls bija tieši kopā atrašanās mājās šajā pandēmijas laikā?

a mūsu ikdienā pandēmija neietekmēja pilnīgi neko.
03.02.2021 11:12 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Protams, šis laiks, kad vairāk jāpavada laiks kopā, ir neierasts visiem, ne tikai tev.
Varbūt sāc ar to, ka brīvdienās aizbrauc kaut kur viena - uz laukiem vai jebkur, kur pašai patīk un draugam pasaki, ka tev vajag laiku sev. Vienatnē. Lai viņš saprot un dod tev arī šādus brīžus, jo varbūt viņš to nemaz nav iedomājies.
03.02.2021 11:15 |
 
Reitings 10650
Reģ: 18.08.2014
Man liekas, ka problēma ir tajā, ka nevarat/nemākat pavadīt laiku atsevišķi, atbrīvojoties ikdienā viens no otra, kopā dzīvojot un strādājot. Un kā jau te meitenes minēja, ja kopdzīves laikā nespēj otru izturēt blakus vai esot viņam 'fonā', jādomā vai partneris ir īstais.
Es tā vienkārši prātoju, ar draugu esmu nodzīvojusi diendienā 2 mēnešus (protams, to nepielīdzinu Jūsu situācijai), bet tajā laikā, man nebija sajūta, ka viņš man traucē vai tracina, jo laikam ļoti labi mācējām norobežoties viens no otra un darīt savas lietas, nepievēršot otram uzmanību pat atrodoties vienā telpā.
Vai esi stāstījusi viņam kā jūties?
03.02.2021 11:26 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Tev vajag viņam iestāstīt, ka tas ir normāli, ka vēlies pabūt vienatnē. Dzīvojot kopā noteikti vajag kaut kur vienatnē arī izrauties.
03.02.2021 11:43 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 03.02.2021 11:08
Izklausās, ka cilvēks nav Tev, tikai meklē attaisnojumus.
Nevar zināt kā Jūsu attiecības būtu izvērtušās bez pandēmijas, bet tas, ka nevari izturēt otru diendienā ir baigais red flag.

Piekrītu šim viedoklim.
03.02.2021 11:48 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Dola @ 03.02.2021 11:26
Man liekas, ka problēma ir tajā, ka nevarat/nemākat pavadīt laiku atsevišķi, atbrīvojoties ikdienā viens no otra, kopā dzīvojot un strādājot. Un kā jau te meitenes minēja, ja kopdzīves laikā nespēj otru izturēt blakus vai esot viņam 'fonā', jādomā vai partneris ir īstais.
Es tā vienkārši prātoju, ar draugu esmu nodzīvojusi diendienā 2 mēnešus (protams, to nepielīdzinu Jūsu situācijai), bet tajā laikā, man nebija sajūta, ka viņš man traucē vai tracina, jo laikam ļoti labi mācējām norobežoties viens no otra un darīt savas lietas, nepievēršot otram uzmanību pat atrodoties vienā telpā.
Vai esi stāstījusi viņam kā jūties?

Pati arī esmu aizdomājusies, vai partneris ir īstais, bet šī ir vienīgā lieta, kura mums "nesapass".
Esmu un viņš pat saprot, vismaz idejiski, bet darbībās līdz galam laikam nē un arī iemeslu nē. :D
Piemērs, es paskaidroju, ka piemēram, ja eju gulēt, lūdzu pasēdi vnk ilgāk augšā. Uz ko viņš pasēž 30 min ilgāk augšā un tad nāk gulēt un jautā vai esmu par kaut ko dusmīga uz viņu. Paskaidroju, ka nē, man vienkārši vajag laiku vienatnē, uz ko viņš - lai dusmotos uz mani? :D
Un tad man ir tāds āaaaaa, common, taču es nedusmojos, vienkārši gribu būt viena. Ja pasaku, ka e aiziešu kaut kur pastaigāt un ka viņš nevar nākt līdzi, viņš saskumst, jo es nevēlos viņu.
Nu tas ir tāds koks ar diviem galiem.
Pieņemu, ka man ir kaut kāda bērnības truama, kurā vajag būt vienai, un viņam, kurā nevajag tādam būt, bet vot kā šādi sadzīvot?
jo iet man īsti šajā pilsētā nav kur - draudzenes te nedzīvo (un nevar jau tagad arī tā vazāties), vecāki nav vispār...
03.02.2021 11:57 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Visiem, manuprāt, vajag brīdi pabūt vienatnē un sakārtot domas, bet 4 istabās to var mierīgi izdarīt. Ir taču youtube tāda lieta kā "guided meditation". Tā ir iespēja nedomāt par neko.
Tālāk ir jāpadomā par aktivitātēm - var iet skriet, staigāt, slēpot.
Cilvēkiem vajag arī citu cilvēku sabiedrību - savs laiks ir pēc iespējas jāpiepilda un tad arī nebūs citos jāmeklē problēmas.
Lielākajai daļai cilvēku šobrīd ir tāds kā sagurums. Daudzi dzīvo vispār vieni un kādu laiciņu jau tā var izvilkt, bet tad atkal nav labi. Sevi ir jānodarbina. Varbūt vajag suni, lai gribot negribot jāiet laukā un jākustās.
Ar laiku arī tas introvertums mainās.
Arī gada laiks ir tāds skumjšs, tādēļ jādzer D vitamīns, lai ir viegluma sajūta.
03.02.2021 13:18 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Ja godīgi, izklausās, ka jums vienkārši komunikācija par šo tēmu ir bijusi vairāk caur puķītēm. Ja tu reizi nedēļā, stūrītī sēdēdama, uzbļausi viņam, lai liek tevi mierā, loģiski, ka puisis nesapratīs un domās, ka tu esi dusmīga uz viņu. Apsēdieties, izrunājieties skarbi, no visas sirds, kādas ir abu vēlmes attiecībā uz laiku sev un kopā.
Iekārto vietu sev un tikai sev! Vai tā ir telpa mājās (durvis var ielikt, kaut vai pagaidu, no depo, sliktākajā gadījumā uzliec aizkariņus) vai atsevišķi īrēta telpiņa, kurā tu, piemēram, darba laikā strādā, vienalga, galvenais, ka sava un vīrietis tajā pastāvīgi neuzturas.
Piestrādājiet pie individuālajiem hobijiem, piemēram, ja vēlies vīrieti vispār neredzēt, iedvesmo viņu paņemt garāžu un projekta auto.
Un izmet no galvas vārdu "bēgt". Tev nav ne no kā jābēg, neesi jau briesmās.
03.02.2021 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Man arī liekas, ka jums vajag kārtīgi izrunāties, izskatās, ka viņš ir ekstraverts cilvēks un vienkārši nevar saprast Tavu vēlmi pabūt vienai, jo pats šādu nekad nav izjutis :) Mēģini viņam mierīgi izskaidrot, liekot uzsvaru uz to, ka viņš nav ne pie kā vainīgs un Tu esi priecīga un laimīga būt viņam blakus, bet Tev ir svarīgi pavadīt laiku arī vienatnē. Varbūt pat pamēģināt vienoties par konktrētajām dienām/laikiem, kad katrs no jums nodosies tikai savām lietām.
Es neuzskatu, ka kaut kas nav kārtībā ar jūsu attiecībām, tas ir pilnīgi normāli (priekš introverta 😁) vēlēties laiku sev. Varbūt iesākumam aizbrauc uz kādu SPA pilnīgi viena uz pāris dienām, atpūties, sakārto domas ;)
03.02.2021 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Mums kādu laiku bija līdzīgi, taču dzīvojam 1istabas dzīvoklī. Tad varēja patvērties tikai virtuvē vai vannas istabā. :D Pašlaik draugs ir atgriezies darbā un esmu ļoti priecīga viņu katru dienu sagaidīt mājās. Bija forši padzīvot tādā režīmā, bet bija arī mirkļi, kad reāli gribējās prom. Nezinu, varbūt arī tas, ka tā sēdēšana 4 sienās deva pa nerviem, ne tikai tā nepārtrauktā kopā būšana.
Nepiekrītu tam, ka ja nevar sadzīvot kopā dienu dienā, tad tur kaut kas nav riktīgi. Ir cilvēki, kuriem vajag to savu telpu, laiku savām lietām.
03.02.2021 14:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits