Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tulks, tulkotājs - Studiju iespējas / RTA

 
Reitings 1
Reģ: 02.02.2021
Sveiki! Vēlējos pajautāt vai kādai ir atsauksmes par jebkādu augstākās izglītības iestādi, kurā esat studējušas tulkošanu? Šogad beigšu 12. klasi un apsveru kā variantu došanos uz RTA (Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmiju), lai studētu lietišķo komunikāciju un tulkošanu. Tomēr es labprāt uzzinātu kādas šai skolai ir atsauksmes, jo Rēzekne man ir pavisam kaut kas jauns. Nezinu ne cilvēkus, kas ir studējuši, ne pašu Rēzekni. Labprāt arī uzzinātu vai ir kādi citi ieteikumi par citām augstskolām? Vēl būtu pateicīga arī par atsauksmēm saistībā ar RTA studentu kopmītni!
Paldies! 🙃
02.02.2021 16:16 |
 
Reitings 2670
Reģ: 17.01.2021
qtinas @ 02.02.2021 16:16
Sveiki! Vēlējos pajautāt vai kādai ir atsauksmes par jebkādu augstākās izglītības iestādi, kurā esat studējušas tulkošanu? Šogad beigšu 12. klasi un apsveru kā variantu došanos uz RTA (Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmiju), lai studētu lietišķo komunikāciju un tulkošanu. Tomēr es labprāt uzzinātu kādas šai skolai ir atsauksmes, jo Rēzekne man ir pavisam kaut kas jauns. Nezinu ne cilvēkus, kas ir studējuši, ne pašu Rēzekni. Labprāt arī uzzinātu vai ir kādi citi ieteikumi par citām augstskolām? Vēl būtu pateicīga arī par atsauksmēm saistībā ar RTA studentu kopmītni!
Paldies! ?

LU humanitāro zinātņu fakultātē ir vairāki filoloģijas novirzieni. Par visiem nemāku teikt, kā ir, bet pati studēju tuvo austrumu novirzienā arābu valodu un varu teikt tikai to labāko, pasniedzēja super, viņai tiešām svarīgi, lai studenti iemācītos valodu. Esmu vēl dzirdējuši labu par franču valodas studijām, par pārējām, diemžēl nemācēšu teikt.
19.03.2021 10:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mana draudzene apguva šo profesiju Ventspils augstskolā un esmu dzirdējusi tikai tās labākās atsauksmes no viņas: https://www.venta.lv/faculty/tulkosanas-studiju-fakultate
19.03.2021 10:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits