Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ātro kredītu atdošana

 
Reitings 5
Reģ: 25.04.2014
Sveikas meitenes!
Jautājums par ātrajiem kredītiem - sava stulbuma dēļ esmu paņēmusi vairākus ātros kredītus, kurus tagad ir neiespējami atdot.
Kā ir ja tie vienkārši netiek maksāti? Turklāt, ja es nedzīvoju Latvijā? Vai tiešām šīs kredītu firmas iet uz tiesu un piedzen parādu tādā veidā?
P.S. Lūdzu bez apvainojumiem. Saprotu, cik muļķīgi tas ir.
Un paldies par atbildēm/padomiem
24.01.2021 17:00 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Atkarīgs no tā cik liela ir summa. Ja ilglaicīgi neatdosi viņi nodos lietu parādu piedzinējiem. Iesaku vienoties par konkrētu summu kuru maksā ik mēnesi lai vari atdot visu. Pretējā gadijumā pastāv diezgan reāla iespēja ka aiziet līdz tiesai un konts var tikt bloķēts.
24.01.2021 17:02 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.04.2014
Lieta tāda, ka summa ir paliela un kredīti ir vairāki. Man jau tagad ir ikmēneša maksājumi, bet es tiešām tos nespēju nomaksāt.
Esmu dzirdējusi, ka cilvēki aizbrauc prom uz ārzemēm un vienkārši nemaksā, un pēc laika kredīti tiek dzēsti, bet tas tā baumu līmenī.
24.01.2021 17:10 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
berryyy123 @ 24.01.2021 17:10
Lieta tāda, ka summa ir paliela un kredīti ir vairāki. Man jau tagad ir ikmēneša maksājumi, bet es tiešām tos nespēju nomaksāt.
Esmu dzirdējusi, ka cilvēki aizbrauc prom uz ārzemēm un vienkārši nemaksā, un pēc laika kredīti tiek dzēsti, bet tas tā baumu līmenī.

Baumās klausīties nevajag.
24.01.2021 17:11 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
berryyy123 @ 24.01.2021 17:10
Lieta tāda, ka summa ir paliela un kredīti ir vairāki. Man jau tagad ir ikmēneša maksājumi, bet es tiešām tos nespēju nomaksāt.
Esmu dzirdējusi, ka cilvēki aizbrauc prom uz ārzemēm un vienkārši nemaksā, un pēc laika kredīti tiek dzēsti, bet tas tā baumu līmenī.

Ja kaut kas Tev pieder, tad tas var tikt atsavināts un notirgots pa zemāku cenu nekā tirgus vērtība un problēmas var rasties ar Taviem tuviniekiem.
Dīvojot ārzemēs tak parasti ir lielāki ienākumi un vieglāk samaksāt, ne>?
Katrā ziņā, nevajadzētu nelikties ne ziņas, bet var būt apvienot kredītus un nomaksāt ilgākā laika periodā uz zemākiem procentiem vai vienoties ar aizdevējiem uz citiem atmaksas noteikumiem, ja nav iespējams atdot. Var gadīties, ka tiek piešķirtas kredītbrīvdienas uz pāris mēnešiem, ja dod ziņu, ka ir tādi apstākļi.
24.01.2021 17:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3734
Reģ: 31.10.2010
Neatmaksāti kredīti var tev kārtīgi pabojāt dzīvi. Un jā, šīs iestādes visbiežāk dara visu savu iespēju robežās, lai savu naudu atgūtu - tiesa, mantas atsavināšana, utt. Var jau iebāzt galvu smiltīs un nelikties ne zinis, bet ja kādreiz dzīvē vajadzēs kādu lielāku kredītu, hipotekāro, piemēram - par to vari aizmirst.
Nezinu, vai esi tajās ārzemēs uz palikšanu iekārtojusies vai domā vēlāk braukt atpakaļ, bet kredīti nekur nepazudīs un parādnieku iespējams sameklēt arī ne-Latvijā.
24.01.2021 17:34 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.04.2014
Paldies par atbildēm!
24.01.2021 18:52 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.01.2021
Ātrie kredīti ir bezspēcīgi, zinu ļoti daudzus cilvēkus kuriem tie ir jau 5-6 gadi un tik pat ilgi netiek adoti, tikai uz epastu nak bridinajumi utt.
Savādāk ir ar banku kredītu, tur uzreiz konti tiek bloķēti ja kavē pāris mēnešus, tāpat LMT ja nemaksā līzingā preces uzreiz iesniedz tiesu izpildītājam kas bloķē kontus, par ātrajiem kredītiem teikšu godīgi neesmu dzirdējis ka kādam būtu bijis bloķēts konts.
Iespējams ātrie kredīti nogaida kad tev parādīsies kustamā vai nekustāmā manta un tad piedzīs caur tiesu izpildītājiem, vai arī tiešām viņi ir bezspēcīgi.
Un ja uz tevi nekas nav reģistrēts tev neko nevar piedzīt, jo nekas tev neuzrādās
Un tās ir muļķības ka vecākiem vai ģimenei vai pieprasīt adot tavā vietā vai atņemt kaut ko, pilnīgs marazms, viņiem varēs atņemt tikai tad ja tu nomirsi un viņi pārņems tavu mantojumu kam nāks līdzi kredītsaistības...
24.01.2021 19:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Armands Simsons - 117795 @ 24.01.2021 19:07
Ātrie kredīti ir bezspēcīgi, zinu ļoti daudzus cilvēkus kuriem tie ir jau 5-6 gadi un tik pat ilgi netiek adoti, tikai uz epastu nak bridinajumi utt.
Savādāk ir ar banku kredītu, tur uzreiz konti tiek bloķēti ja kavē pāris mēnešus, tāpat LMT ja nemaksā līzingā preces uzreiz iesniedz tiesu izpildītājam kas bloķē kontus, par ātrajiem kredītiem teikšu godīgi neesmu dzirdējis ka kādam būtu bijis bloķēts konts.
Iespējams ātrie kredīti nogaida kad tev parādīsies kustamā vai nekustāmā manta un tad piedzīs caur tiesu izpildītājiem, vai arī tiešām viņi ir bezspēcīgi.
Un ja uz tevi nekas nav reģistrēts tev neko nevar piedzīt, jo nekas tev neuzrādās
Un tās ir muļķības ka vecākiem vai ģimenei vai pieprasīt adot tavā vietā vai atņemt kaut ko, pilnīgs marazms, viņiem varēs atņemt tikai tad ja tu nomirsi un viņi pārņems tavu mantojumu kam nāks līdzi kredītsaistības...

Ja ir norādīts galvotājs, tad tam arī prātu čakarēs.
24.01.2021 19:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.04.2014
Ņemot ātros kredītus netiek prasīts galvotājs. To var prasit bankas.
24.01.2021 19:32 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
A, tāda opcija kā darbs piemēram???
Un kredīts būs nomaksāts, nebūs nekāda kredītvesture sabojāta.
Pēc tam brīvība no kredītsaistībām.
24.01.2021 19:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits