Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzlabojam portālu, daži ieteikumi!

 
Reitings 7
Reģ: 22.01.2021
Cienijamā lilit administrācija, šķiet ir redzams ka jums ir pamatīgas problēmas ar troļļiem, ik pa laikam kāds uzpeld, tāds kā es, bet es šoreiz esmu gadijies neatlaidīgāks kā citi.
Mani daži ieteikumi kā uzlabot portālu!
1. Sāksim ar reģistrāciju, reģistrēties portālam drīkst tikai ar numuru verifikāciju, tu aizpildi reģistrāciju uz tavu nr atnāk kods ko tu ievadi un apstiprini profilu, uz vienu numuru drīkst būt 1 profils (3 mēnešu laikā), kapēc 3 mēnešu laikā? Jo pēc perioda var gadīties ka numurs nonāk jaunā apritē un lai uz to numuru var veikt reģistrāciju nākamais saimnieks.
2. Ierakstu labošana, rediģēšana, kas tas par forumu KUR TU NEVARI IZLABOT SAVU RAKSTĪTO???
tas tak nav grūti ieviest tādu opciju.
3. Biežāki konkursi no sadarbības partneriem lai pieplūdinātu sievietes iegriezties šajā portāla, agrāk šeit bija ļoti daudz cilvēki, tagad šis forums ir palicis ļoti neaktīvs, maza balva tak neko neizmaksās? (Bet būs cilvēkiem gandarijums un prieks par konkursu un par katru nieku)
4. Intervijas, intervija, intervijas.... Tak šis ir sieviešu portāls, uztaisat intervijas ar kādam slavenām sievietēm, teksta/video, par apģerbu, modi, sieviešu lietām.
Pietiekami daudz mums to "slavenību", dziedātājas, aktrises, personības.
Tāpat viņām šajā laika nav ko darīt un ar prieku piekritīs tādam lietām.
22.01.2021 10:41 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.01.2021
5. Postu limits, ja esi jauns akonts pirmajā mēnesi vari izveidot forumā 1 ierakstu dienā, un atbildēt uz komentāriem 10-15 reizes. Pēc mēneša šis limits pazūd, tas palīdzēs tikt vaļā no troļļiem, tas ir kā pārbaudes laiks, pēc mēneša nav ierobežojumi!
22.01.2021 10:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits