Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai manai ārstei bija taisnība?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Šovasar saaukstējos, atnācu pie sava ģimenes ārsta, viņa man izrakstīja zāles un slimības lapu. Tā kā viņai nākamdien bija jādodas atvaļinājumā, viņa uzreiz arī aizvēra to slimības lapu ar datumu uz priekšu (vēl dusmojas, ka es viņai nesamaksāju par divām vizītēm, jo nebiju paņēmis līdzi pietiekami naudas – kā es varēju zināt, ka viņa dodas atvaļinājumā?).
Bet sanāca tā, ka man radās nepieciešamība to slimības lapu pagarināt, jo es joprojām stipri klepoju un negribēju tādā stāvoklī iziet darbā. Mans ārsts joprojām bija atvaļinājumā, tāpēc mani pieņēma masiņa. Viņa piezvanīja ārstei un teica, ka esot atnācis Burkāns un grib pagarināt slimības lapu. Ārste teica viņai: vai tad es viņam jau neizrakstīju zāles?
Māsiņa pārbaudīja caur datoru recepti un ieraudzīja, ka es vispār neesmu tas zāles pat izņēmis ārā 😂 Tā bija tiesa, jo es ieredzu dzert antibiotikas. Bet tajā pašā laikā es joprojām stipri klepoju un man bija vajadzīga tā slimības lapa, jo šādā stāvoklī es nevarēju iet uz darbu. Bet ieraugot, ka es vispār neesmu pat nopircis tas zāles
(priekš kam man tērēt naudu, ja es vienalga viņas nedzeršu? 🤷), ārste, kā arī māsiņa, ne uz joku sadusmojas. Tā ārste teica māsiņai caur klausuli: ja viņš dzertu tās zāles, kuras es viņam izrakstīju, sen būtu izveseļojies, tā ka knipi viņam degunā nevis slimības lapu. Es mēģināju iebilst, bet māsiņa mani pārtrauca: kā jums nav kauns? Lūdzu, pametiet telpu! Tūlītās!
P.S. Vai manai ārstei bija tiesības tā rīkoties?
19.01.2021 18:15 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Troll, troll, troll.
19.01.2021 18:17 |
 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Viņa vēl gribēja lai es uzreiz samaksāju par divām vizītēm, jo pēc tam viņa būs atvaļinājumā un nevarēs noslēgt slimības lapu 😂
19.01.2021 18:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Burkān, māsiņai taisnība, tu neesi pildijis ārstes norādijumus līdz ar to slimosi līdz atstiepsi kātus, sorry, pats redzi, ka neesi uz izveseļošanās ceļa..
Katrs savas laimes kalējs.....
19.01.2021 18:20 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kā viņa drīkst prasīt naudu par vizīti, laikā, kad viņa ir atvaļinājumā? Tas nav likumīgi.
Sanāk, ka ārsts/māsiņa redz, vai zāles izņemtas? Es esmu uzlikusi uzstādījumu, ka mani dati nav pieejami, bet nezinu, vai tas attiecas uz informāciju par zāļu izsniegšanu.
19.01.2021 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jā, māsiņa varēja palūgt atstāt telpas. Nav ko sēdēt uz slimības lapas un neārstēties. Nopēr zāles, dzer tās un veseļojies.
Bet ārsts gan nevarēja prasīt maksāt par vizīti uz priekšu.
19.01.2021 22:02 |
 
Reitings 90
Reģ: 18.01.2021
Nikola. @ 19.01.2021 18:57
Kā viņa drīkst prasīt naudu par vizīti, laikā, kad viņa ir atvaļinājumā? Tas nav likumīgi.
Sanāk, ka ārsts/māsiņa redz, vai zāles izņemtas? Es esmu uzlikusi uzstādījumu, ka mani dati nav pieejami, bet nezinu, vai tas attiecas uz informāciju par zāļu izsniegšanu.

Protams, ka redz kādas zāles ir izņemtas un kādas nav 🙃
Kas tur tāds? Ne jau pases datiem pieeja 😁
19.01.2021 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Nu vispār pāris varianti:
1. negribi dzert zāles, sarunā ar darba devēju bezalgas atvaļinājumu. Varbūt iedos, varbūt atlaidīs.
2. nedzer zāles, ko izraksta ārsts, bet tad tajā laikā, kad ir slimības lapa, mēģini izārstēties pēc iespējas ātrāk;
3. dzer zāles, ko izraksta ārsts un tad skaties.
Savādāk, piekrītu, dīvaini sanāk.. Neklausīšu ārstu, bet lūdzu paildzini man slimības lapu.
Negribi strādāt (kas visticamāk šeit ir īstenībā iemesls), tad domā par darba pamešanu.
20.01.2021 00:03 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Vai tev uzrakstīja tikai antibiotikas? Man parasti tādos gadījumos izraksta vismaz 2-3 dažādas zāles. Vai flurogrammu(plaušu rentgens) taisīji? Un covid testu. Vai bez antibiotikām uzrakstīja vēl kaut ko? Vajadzētu būt ne tikai antibiotikām, bet arī kaut kam tieši klepum kaut vai ACC vai flavamed vai kam tamlīdzīgam ja klepus mitrs, ja sauss ir citas zāles. Tev kā pacientam ir tiesības pateikt ārstam ka nevēlies dzert kādus medikamentus, bet tas ir jādara ārsta kabinetā, nevis izej no kabineta un izdomā ka ai, nu šitās es nedzeršu. Vai arī tev pietrūka naudas zālēm? Ņemot vērā Burkān, tavu dzīvesveidu un to ka naudu notriec muļķībām sliecos domāt par šādu iespēju. Te nesen bija diskusija par 200eiro šampanieti kuru tev noteikti vajadzēja izdzert klubā. Pats atzini ka tērē daudz naudas taksim, skrejriteņu nomai un dārgām dāvanām savai meitenei.
20.01.2021 06:10 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Aizej pie lora jebkura, valsts būs lētāk, samaksā par vizīti un paprasi pagarinā lapu. P.S. Nomaini gimenes ārsti vai nopublicē FB, redzēsim, ha ha. Kovida laikā sūtīt uz darbu ar simptomiem, tur būs skandāls.
20.01.2021 09:49 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Protams, ka redz kādas zāles ir izņemtas un kādas nav
Tad kāda jēga e-veselības funkcijai, ka it kā liedzu piekļuvi saviem datiem? Labāk tad lai raksta papīra recepti, to neredzēs, vai pirka.
Tev kā pacientam ir tiesības pateikt ārstam ka nevēlies dzert kādus medikamentus, bet tas ir jādara ārsta kabinetā, nevis izej no kabineta un izdomā ka ai, nu šitās es nedzeršu.
Nopietni? Vizīte ir 15 min., neviens ārsts neatļaus sēdēt stundu kamēr iepazīsies ar zāļu instrukciju un blakusparādībām. Skaidrs, ka cilvēks var mājās izlasīt aprakstu un izdomāt, vajag vai nē. Neuzskatu, ka vajag rīt tos kvantumus, ko nereti izraksta.
20.01.2021 17:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits