Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos sevī vīlusies

 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Esot pavisam jaunai,lielu baru pielūdzēju,kas skrēja pakaļ pat tad,kad uzvedos riebīgi,skatījos uz precētajām sievietēm un domāju-es nekad neļaušu,lai mani uzskata par pašsaprotamu.
Šobrīd,esot precējusies jau 5/6 gadus,pa vidu bērni,saprotu,ka esmu kļuvusi par ,,to" sievieti.
Ikdiena nav slikta,uz citu fona pat ļoti laba,finansiāli esam virs vidējā,bet pienāk brīdis,kad Tu aizdomājies-kā būtu dzīvot pieticīgāk,bet ar vīrieti,kurš nēsā Tevi uz rokām un iekāro tevi ne tikai tad,kad esi stundām ilgi sēdējusi pie spoguļa un pēdējo naudu notērējusi veļā,lai tikai otram patiktu.Saprotu,ka esmu nogurusi no šī viena aktiera teātra.Vienmēr esmu nosodījusi krāpšanas,pati esmu ļoti greizsirdīga un esmu sevi pilnībā norobežojusi no vīriešiem jo ar prātu zinu,ka ja sāktu flirtēt un koķetēt,neprastu apstāties.Negribu nekādus ieteikumus,jo galva vēl turas uz pleciem un zinu,ka stabila ģimene ir svarīgāka par iegribām,bet gribu sevi nomierināt-vai arī jūs kādreiz aizdomājaties-nafig es tik agri(man nav pat 30) metos iekšā ģimenes dzīvē un vai vēl kādreiz sajutīšu ko nozīmē kaisle un kaifs...
11.01.2021 21:26 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Piebildīšu,ka domas par šķiršanos jau ir bijušas un ja ne bērni,gan jau kopā vairs nebūtu.Arī pirms pieteicās otrais mazulis,kuru šobrīd nesu zem sirds,biju jau diezgan nobriedusi šim solim,jo finanses mani neuztrauc.Zinu,ka tiktu galā arī ar bērnu.
11.01.2021 21:28 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Tādas kā tevi sauc par ielenēm, ieteiktu īrēt dzīvokli Lienes iela un nomainīt profesiju.
11.01.2021 21:34 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Varbūt tāpēc arī esi greizsirdīga,jo dziļi sirdī jūti,ka ar otru nepietiek un Tev šķiet,ka viņam ir tāpat.
Lai nu kā,bet pieturēties pie stabilas ģimenes ir vecu tantu ieteikums.Mūsdienās laulību ilgums ir aptuveni tie 10 gadi,kad abi ir pilnībā mainījušies un vairs neredz otrā to,ko vēlas un meklē nākošo partneri.Izaudzini bērnus un dzīvo sev.Esi jauna,atgtiezīsies apritē viskrāšņākajā vecumā,plus ja finanses neliek lekt pirmajā gultā par sievu,baudi.
11.01.2021 21:36 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Ielene ar milzīgu stāžu-vīrs ir pirmais un vienīgais ar kuru esmu gulējusi.🥴
11.01.2021 21:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.12.2020
Var mēģināt runāt ar vīru, kaut kā paskaidrot viņam savu pusi bez uzbraucieniem, bet reizē, lai arī viņam “aiziet”. Mums attiecībās palīdz rutīnas šķelšana, tad tu uz otru paskaties ar jaunu skatījumu. Bērnu dēļ gan nav vērts palikt kopā, viņi būs laimīgāki, ja vecāki būs laimīgi un apmierināti ar savu dzīvi. Un Tev vēl ir visas iespējas dzīvē atrast īsto un vienīgo līdz mūža galam :)
P.S. Uzskatu, ka tas ir normāli, ja domas sākt klīst citur, ja viss ir slikti, tikai jāprot sevi apvaldīt, jo laulības pārkāpšana gan nav tas labākais, kā rīkoties
11.01.2021 21:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Nekad otru nekrāptu-arī vīram esmu teikusi,ka ja jūt,ka nav,lai saka,šķiramies un aizejam ar cieņu viens no otra.
Mēs gan neesam no pāriem kuri nekur nebrauc divatā,ziedus arī ik pa laikam saņemu un kopumā Pelnrušķītes dzīvi nedzīvoju,bet jau ilgu laiku,kopš viņš sāka ļoti labi pelnīt,jūtu,ka viņš mani vairs nemīl tik ļoti kā agrāk un es esmu tā kura cenšas saglabāt gan fizisku gan emocionālu tuvību.Par to jau esmu vīlusies-kā es kļuvu par to sievieti,kura cīnās nevis par kuru cīnās...
11.01.2021 21:47 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Pilnīgi rodas sajūta,ka viņš juta,ka mani spārni plešas vaļā tāpēc pierunāja uz otro bērnu,lai atkal būtu tajā purvā kas saucas noskrējusies,novemta sieva un apstādināta karjera,kas man ir svarīga un kuras dēļ nebiju gatava pat runāt par otro bērnu.
11.01.2021 21:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nezinu6 @ 11.01.2021 21:51
Pilnīgi rodas sajūta,ka viņš juta,ka mani spārni plešas vaļā tāpēc pierunāja uz otro bērnu,lai atkal būtu tajā purvā kas saucas noskrējusies,novemta sieva un apstādināta karjera,kas man ir svarīga un kuras dēļ nebiju gatava pat runāt par otro bērnu.

Es atvainojos, bet pie vārda novemta es šausmīgi sasmējos 😀
11.01.2021 21:54 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.12.2020
Hmm, nu, tad varbūt tieši tur arī tiek pieļauta kļūda-liec sevi un savas vēlmes pirmajā vietā! Un, pārmaiņas pēc, neesi vairs tā vienīgā, kura cenšas saglābt attiecības. Izmaini savu uzvedību un paskaties kas notiks
11.01.2021 21:57 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Arvis Reiks @ 11.01.2021 21:34
Tādas kā tevi sauc par ielenēm, ieteiktu īrēt dzīvokli Lienes iela un nomainīt profesiju.
neņem galvā šīs muļķības ;) viņam ka tik kaut kur iekakāt kaut ko nejauku
11.01.2021 22:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tu šobrīd esi grūtniece? Varbūt, hormonu iespaidā šīs sajūtas ir vēl vairāk sakāpinātas? Tev jau pašai ir jāsaprot vai vēlies šo cilvēku sev blakām un kā būtu, ja paliktu viena ar diviem bērniem..
11.01.2021 22:08 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Ar prātu pati saprotu,ka ja būšu viņam mazāk pieejama,ka gribēs mani vairāk,bet otrā prāta puslode čukst,ka tad viņam beidzot būs miers un sēdēsim katrs savā istabas galā līdz vasarai,kad viņam atsāksies tusiņu laiks bet man no tusiņiem tikai peregars sejā no rīta.Ziniet kas ir vistizlākais?Ja mēs neizturēsim kopā,bērni izaugs un viss šis būs bijis velti.Es esmu ļoti laimīga par to ka esmu mamma bet pamatā viņš ir bijis bērnu ierosinātājs un zina cik daudz es pati no dzīves gribu sasniegt,bet liekas ka vispār to nenovērtē un domā ka man ir kaifs skatīties kā viņš izmanto visas iespējas ko dzīve viņam sniedz,bet es dzīvoju ne savu dzīvi.No malas fantastisku un sapņu,bet ne manu...Cik nepateicīga es izklausos,bet šis ir vienīgais ,,mans" kas man ir.Visur citur ir tikai ģimene.
11.01.2021 22:11 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Nē,grūtniecība mani ir padarījusi tieši mierīgāku.Pirms tam mājās bija elle jo bijām pazaudējuši visu,kas mūs kādreiz vienoja.
11.01.2021 22:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Tur tā lieta,ka palikt ar diviem bērniem protams nav bijis mans sapnis jo pat divi bērni nekad tā līdz gana galvā nav bijuši kā must have,bet daudz vairāk man ir bail no tā ka neesam viens otra īstie un viens otru mokam pieprasot to,ko otrs vienkārši nespēj sniegt.Es zinu ko nozīmē mīlēt,mīlu mīlestību kā tādu un man ir tik sāpīgi,ka liktenis man ir devis finanses,bet ne to?par ko esmu sapņojusi kopš mazām dienām.Arī vecāki skaidri lika noprast ka viens otru nemīl un turas kopā mūsu dēļ.Es pat esmu aizdomājusies,ka ja vīram neesmu īstā un viņš nejūt pret mani to ko es pret viņu,lai cik sāpīgi tas nebūtu,es laistu viņu vaļā jo ir grūti ja Tu nemīli bet vēl grūtāk,ja Tu jūti,ka Tevi nemīl.
11.01.2021 22:23 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Izrunājies ar vīru, varbūt vēl atradīsiet kopīgu valodu un viss nokārtosies, nepārsteidzies ar lēmumiem! :)
11.01.2021 23:09 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Vienmēr esmu nosodījusi krāpšanas,pati esmu ļoti greizsirdīga un esmu sevi pilnībā norobežojusi no vīriešiem jo ar prātu zinu,ka ja sāktu flirtēt un koķetēt,neprastu apstāties.

Es pat esmu aizdomājusies,ka ja vīram neesmu īstā un viņš nejūt pret mani to ko es pret viņu,lai cik sāpīgi tas nebūtu,es laistu viņu vaļā jo ir grūti ja Tu nemīli bet vēl grūtāk,ja Tu jūti,ka Tevi nemīl.

Piedod, bet šajā bēdu ielejā redzu tikai atspulgu būtnei, kura pati ir savas dzīves centrs un visu apkārt pakļauj savām vēlmēm. Zinu, ka skarbi un noteikti labo, ja liekas, ka šauju galīgi auzās, bet tādi vīrieši kā Tavs vīrs, ja apraksti precīzi, tad no zila gaisa nerodas - sievietes ideāls: pirmais un vienīgais gultā, finansiāli nodrošina visas vajadzības, pie tam dāvina ziedus un grib bērnus🧐 Pēc definīcijas tādi nemēdz būt, tas nozīmē, ka pati esi viņu izaudzinājusi (lasi "radījusi") pēc sava ģīmja un līdzības, iespējams labu laiku atpakaļ, kad pati vēl biji ļooooti nepieredzējusi attiecībās un viņu kā pirmo arī ņēmies izskolot kā vienīgo. Apsveicu, no malas noteikti lielākā daļa sieviešu arī Tevi apskauž, bet lai pateiktu, cik no iekšienes viss sapuvis vai arī var vēl ko labot, iespējams var pateikt tikai cilvēks kam abi uzticaties, bet kurš ir "neieinteresētā" puse, piem. psihologs... izlasīju, ka nevēlies ieteikumus, bet šis vairāk kā pārdomas un tēzes, respektīvi manas domas. Noteikti nav jāuztver kā ieteikums:)
12.01.2021 01:25 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Labrīt,jauna diena-jaunas atbildes.
Visu nakti spriedelēju,galvā rakstīju +\- kāpēc jāpaliek kopā,līdz pie manis atnāca atbilde-tā mīlestība,pēc kuras es ilgojos,patiesībā,pieaugušo partnerattiecībās, nav iespējama,jo es pati esmu izveidojusi modeli-es no kaut kā atsakos,ielieku Tevi savas dzīves centrā,lai pretī saņemtu to pašu-arī Tev jāatsakās,jāmainās un jāmil mani ar beznosacījuma mīlestību.Mammas,gan jau savilks loģiku,ka tā patiesībā ir vecāku mīlestība pret bērnu,kad mamma un tētis sajūt,kad bērnu vajag samīļot,kad nopirkt kādu konču,kad paņemt pie sevis gultā un kad aizvest atpūsties pie omas uz laukiem.Vienīgais ko es esmu izdarījusi,lai galvā tas liktos daudz maz loģiski,par problēmu ielikusi kaisli,kura arī piegušiem cilvēkiem,ar 101 lietu,kas dienā jāizdara,tik tiešām nevar būt tik spontāna kā randiņu periodā.Iedomājieties,es sešus gadus esmu sevi mocījusi,kā māla pikuci lipinājusi kopā kā man šķiet būtu pareizi un centusies to pašu darīt ar vīru,tikai vīrs nav māls,vīrs ir koks,kurš turpina augt,kā tam lemts,un es vienkārši smērējos gar mizu.
Lai arī uzrakstījusi esmu ļoti gari,bet problēmas secinājums-izmīliet un izlutiniet meitas,kad viņas ir maziņas,lai viņas izaug pašpietiekamas un neieliek mīlestību kā vienīgo,ap ko grozās pasaule un to pašu dariet ar dēliem,lai viņi redz un iemācās,kā to tālāk nodot savai ģimenei.Neviens,nekad mūs nepieņems un nemīlēs kā mūsu vecāki un tie kuriem nepaveiksies,dzīve buksēs tikai tāpēc,ka tērēs visu enerģiju,lai atrastu kādu kurš viņu mīlēs ar TO spēku.Es savu sāpi beidzot esmu sapratusi un kā pieaudzis cilvēks domās pateikšu mammai un tētim ,,es jums piedodu,jo arī jūs gan jau nemācējāt" un vīram ,,paldies,ka tieši Tu esi bijis mans skolotājs,kurš licis to saprast". Kā es mīlu grūtniecības.Hormoni izsceļ ārā lielākās sāpes un veselajam saprātam beidzot neatliek nekas cits,kā viņas izprast!
Paldies par jūsu atbildēm!🙏
12.01.2021 09:12 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Es arī mīlu Tavu grūtniecību,jo Tu tikko devi atbildi man.😂
12.01.2021 09:14 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Kurā mēnesī esi?Jāpiefiksē kad jēga nopietni uzklausīt savas šaubas😂
12.01.2021 09:28 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.01.2021
Kuru katru brīdi jādzemdē. :)
12.01.2021 09:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits