Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas ādas kopšana un cīņa ar izsitumiem

 
Reitings 30
Reģ: 27.06.2020
Sveikas, dārgās un skaistās!
Kā jūs cīnaties ar mēnešreižu,stresa, aknes, hormonu, alerģijas kā nu kurai atatātajām sekām uz sejas un dekoltē zonas?
Ko līdz man ir ovulācija vai tuvojas m.r man uz zoda un vaigiem rodas rētaini izsitumi, kas iedzen kompleksos. :(
Kādi ir jūsu kopšanas līdzekļi cīņā pret to?
Būtu jauki, ja jūs padalītos savā personīgajā pieredzē. :) Protams katrai savs ādas tips. Man pašai ir jūtīgas, kombinētas ādaz tips. Es līdz šim esmu lietojusi bio2you eucerin, avon, garnier produkcijas. Vēl esmu savas ideālās sejas kopšanas meklējumos 😄😊
09.01.2021 12:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3721
Reģ: 31.10.2010
Ikdienā lietoju Biodermas sejas krēmu, man ir ļoti sausa, jutīga āda un nepieciešams mitrinošs, hipoalerģisks krēms. Divreiz dienā mazgāju seju ar tam paredzētām putām.
Ja negribu, lai būtu izsitumi, man jādomā pie tā, ko ēdu, jo esmu neskaitāmas reizes pārliecinājusies, ka ādas tīrība un uzturs ir ļoti cieši saistīti. Maksimāli izvairos no saldumiem un jebkāda veida cukura, tas ir tas, kas manai ādai nepatīk visvairāk.
09.01.2021 13:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits