Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāk zust jūtas pret partneri

 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Es nezinu ko iesākt. Kādu laiku jau esmu pamanījusi, ka man sāk parādīties domā par citiem vīriešiem, doma par jaunu iepazīšanos liekas tik interesanta, es to ļoti vēlētos, tāpat arī doma par skūpstu ar kādu citu šķiet tik laba... Nē, nu skaidrs, ka attiecībās esot kādā brīdī visi jau sāk saprast, ka bija taču foršas tās pirmās sarakstes, pirmās iziešanas laukā un tas tā vairs nebūs, ja uz savu vīrieti jau skatās kā uz topošo vai jau esošo vīru, bet man šobrīd to ļoti prasās un es jūtos tik ļoti slikti tā dēļ.
Šķiet man sāk zust jūtas pret esošo partneri. Es gan pieļauju domu, ka tas ir tādēļ, ka pārāk daudz esam kopā. Šis vīrusa laiks mani ir piespiedis strādāt no mājām, taču arī ne uz pilnu slodzi, dzīvesbiedram šobrīd arī ir tā, ka viņš ir vairāk mājās kā darbā, līdz ar to nav īsti citas darīšanas un tā dīkšana mājās līdz tam novedusi. Lai arī iepriekš es biju tā, kas spēja teikt, ka man neapniktu būt ar viņu divatā, un tas nav nogurdinoši, bet tagad gan šķiet pretēji.
Viņš to jau nojauš, saprot, ka vairs nedavāju to uzmanību, ko iepriekš. Bet taisnība, ka viņš dara visu un vēl vairāk - gan pievērš man pietiekami uzmanību, rūpējas par mani, smīdina un vēl daudz ko citu, ka man vispār nevajadzētu sūdzēties. Es zinu, kādas man bija jūtas iepriekš pret šo cilvēku , nu nevar tas viss tā izgaist, bet kā man rīkoties tagad? Nu es nejūtos kā iepriekš. Varbūt kādai ir līdzīgi, sēžot mājās? Varbūt, ka tas beigsies, kad dzīve būs atpakaļ savā ritmā? Taču es domāju par citiem vīriešiem.., es nekad nevēlētos, lai viņam tādas domas par sievietēm nāk galvā. Man ir ļoti paveicies ar savu partneri, bet es nesaprotu, kādēļ es to šobrīd nespēju novērtēt.. Vai ir kas tāds, ko vispār es varētu darīt? Es vienkārši pati mokos savās domās, taču es vēlos atgūt to, kas bija iepriekš, viņš kā cilvēks nav mainījies, un es taču viņu mīlēju..
Atvainojos, ja kaut kas šķita neloģiski uzrakstīts, rakstīju visu pēc kārtas daudz nepiedomājot, vēlos ātrāk saņemt kādus padomus. :(
27.12.2020 20:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tiec ar saviem demoniem galā. Puisim no tā nav jācieš.
27.12.2020 21:06 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Es to ļoti labi apzinos, bet ne jau tādēļ es aiziešu no attiecībām, nevēlos zaudēt to, kas iespējams ir no radušās rutīnas, kad nav ne tikšanās ar draugiem, ne kā. Pati jūtos vainīga par domām, kas nāk galvā, bet es to nespēju ietekmēt.
27.12.2020 21:16 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Fifty @ 27.12.2020 21:16
Es to ļoti labi apzinos, bet ne jau tādēļ es aiziešu no attiecībām, nevēlos zaudēt to, kas iespējams ir no radušās rutīnas, kad nav ne tikšanās ar draugiem, ne kā. Pati jūtos vainīga par domām, kas nāk galvā, bet es to nespēju ietekmēt.

Patiesībā tu esi vienīgā, kas spēj to ietekmēt.
27.12.2020 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Sakod zobus un tiec šim periodam pāri
Arī man ir bijis attiecībās periods, kad es paskatos uz otru cilvēku un nodomāju - ko, pie velna, es te daru?
Labi, ka man pietika prāta tikt tam pāri un es neizdarīju muļķības, jo esmu brīnišķīgās attiecībās ar fantastisku cilvēku. Vienkārši man pašai tobrīd nebija viegli un mēs cilvēki mēdzam savas iekšējās negatīvās emocijas atspoguļot uz tuvākajiem, nevis meklēt to, ar ko esam dzīvē neapmierināti. Atsāksi iet ārā, būs vieglāk
27.12.2020 21:26 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Paprika @ 27.12.2020 21:26
Sakod zobus un tiec šim periodam pāri
Arī man ir bijis attiecībās periods, kad es paskatos uz otru cilvēku un nodomāju - ko, pie velna, es te daru?
Labi, ka man pietika prāta tikt tam pāri un es neizdarīju muļķības, jo esmu brīnišķīgās attiecībās ar fantastisku cilvēku. Vienkārši man pašai tobrīd nebija viegli un mēs cilvēki mēdzam savas iekšējās negatīvās emocijas atspoguļot uz tuvākajiem, nevis meklēt to, ar ko esam dzīvē neapmierināti. Atsāksi iet ārā, būs vieglāk

Paldies, tieši to es vēlējos dzirdēt! Man ir identiska situācija un priecājos, ka vēl kāds tam ir gājis cauri, taču ar laimīgam beigām, līdz ar to arī man ir cerība, ka šis ir tikai tāds posms un viss būs kārtībā. Jo tādas muļķības dēļ es tiešām nevēlos pazaudēt cilvēku bez kura iepriekš vienkārši nespēju iztēloties dzīvi.
Vienkārši tajā pašā laikā šķita, ja nu viss, ja nu reāli pazuda jūtas un tās ir beigas.. Paldies, es saņemšos!
27.12.2020 21:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ja zini, ka vēlies saglabāt šo cilvēku savā dzīvē, tad man šķiet tas ir vieglāk par vieglu, atliek tikai saņemties un izvēdināt galvu👍
viens no veidiem kā ātrāk notvert ilgošanās un sajūtu/vēlmi pēc otra, kaut vai uz divām dienām atdaloties no otras personas ar kuru elpojat 24/7 vienu gaisu, visveselīgāk tev būtu aizbraukt paciemoties pie vecākiem vai kkā tā.
27.12.2020 21:40 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Katz, paldies, to gan es varētu izdarīt! 👍🏻
27.12.2020 22:00 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Iedo iespraust anālajā aptvere un būs otrā elpa attiecības
27.12.2020 22:30 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Man ir ļoti līdzīgi, tikai situācija nedaudz otrādāka. Covid dēļ ar draugu satiekamies vismaz 2x mazāk, tāpēc arī tāda sajūta, ka viss brūk un jūk, bet šodien arī nolēmu, ka centīšos to ignorēt un cerēšu, ka pēc kāda laika viss būs pa vecam.
27.12.2020 22:45 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Jūs esat ieslīguši rutīnā. Arī man ir bijusi tieši šāda situācija, bet neļauj tām domām par citiem vīriešiem uzveikt sevi īpaši tad, ja Tavam partnerim nav sliktu īpašību, atkarības utt. Problēma nav viņā. Iespējams jums nepieciešams pavadīt laiku vismaz uz dienu, divàm atsevišķi katram ar saviem draugiem. Vēl man palīdz izbraucieni ārpus mājas, kas palīdz izrauties no rutīnas un ieraudzit to otru cilvēki jau cita apgaismojumā. Parasti tās ir viesnīcas, vai forši namiņi pie jūras.
28.12.2020 00:04 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Paldies jums par atbildēm! :)
Tad varbūt jautājums - kā jūs cīnāties ar rutīnu savās attiecībās , sevišķi šajā laikā, kad nekur nevar aiziet? Labi, pastaigas svaigā gaisā, kaut kādas nodarbes kopā - filmas, galda spēles.. Bet kas vēl? Priecāšos dzirdēt! :)
28.12.2020 00:46 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Sveikas. Es vēlējos uzzināt jūsu domas par to, ja puisim ir dažādi mīnusi un iespējams arī kāda atkarība un viens aug izaugsmes zińā, bet otrs tikai iekulas problēmās un tā rodas tikai domstarpības un stress. Un kā šajā gadījumā var cīnīties, lai jūtas nemazinātos un būtu pacietība sagaidīt to, ka otram beidzot viss atrisināsies un sāks uztvert visu logiskāk un bez stresa vai arī ir iespēja, ka nekas nemainīsies?
28.12.2020 17:32 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Lilitova @ 28.12.2020 17:32
Sveikas. Es vēlējos uzzināt jūsu domas par to, ja puisim ir dažādi mīnusi un iespējams arī kāda atkarība un viens aug izaugsmes zińā, bet otrs tikai iekulas problēmās un tā rodas tikai domstarpības un stress. Un kā šajā gadījumā var cīnīties, lai jūtas nemazinātos un būtu pacietība sagaidīt to, ka otram beidzot viss atrisināsies un sāks uztvert visu logiskāk un bez stresa vai arī ir iespēja, ka nekas nemainīsies?

Nav jēgas no attiecībām, ja esi cietējas lomā, zinu, ka ir daudz cilvēki, kuri piever acis uz daudzām lietām un cer gadu,piecus, desmit līdz točna nekas nemainās. Bieži attiecības izjūk uz tā paša pamata, ka viens aug, otrs itkā iesprūdis un neattīstās tālāk, līdz ar to partnerim zūd interese,jūtas un viss tajā skaitā. Vispār attiecību pamatā balstās izaugsme, ne tikai mīlestība, ko bieži vien daudzi neapzinās.
Es vienreiz izlasiju vienu rakstu sen atpakaļ saistībā ar šo tēmu un žēl, ka nesaglabāju, tur baigi forši viss bija aprakstīts par šo izaugsmes mīlestību un cik viegli tās var pārtrūkt, ja nav šīs te kopējās apmaiņas.
28.12.2020 19:11 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Varbūt, ja kāds zin par kuru rakstu domāju, pasheirojiet, esmu dikti izmeklējusies visur😂🙏
28.12.2020 19:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Vai kā man patīk lasīt tos stulbo teikumus, par to, cik šādas sievietes sliktas un pilnas ar saviem demoniem un, lai vīrieti vienreiz liek mierā. Cerams gan, ka pašas rakstītājas ir tīrākie enģeļi ar baltiem, veselīgiem spārniem ❤
Ļoti saprotu Tevi un to, ko ieteikšu, liec aiz auss. Tev jāsaprot, ja tiešām iekšēji apzinies, ka šis cilvēks būs Tavs vīrs un Tu nevēlies viņu zaudēt, tad Tev jātiek pāri un jānoliek aiz muguras šo periodu. Jo vairāk domāsi, jo vairāk pati sapīsies. Tici man, ja izdarīsi sliktas lietas, kas pēctam būs kā kļūdas, tad sapratīsi to tikai un vienīgi vēlāk, kad nekas vairāk nebūs glābjams.
Ja nu vienīgi neesi nonākusi jau tik tālu, ka sapņo par erotiku ar citiem vīriešiem.
Ja peldi domās tikai par to, ka liekas, ka vairāk nav jūtu, ka gribas mest acis uz citiem, bet tai pašā laikā saproti, kas tev ir blakus, - tad tiec pāri šim posmam. Vienkārši tiec pāri. Izdomā, kā (tikai ne joprojām domājot par citiem vai vēl ļaunāk - darot ar citiem).
Mani var saukt par muļķi vai to, ka pati esmu sazin kāda, bet uzskatu, ka ir normāli, kad vairāku gadu attiecībās galvā kādā brīdī sanāk visādas stulbas domas un liekas, ka tas ilgst mēnešiem un nekur nezūd, kā arī pats nespēj savākties.
Plus Tu nezini, ko domā tavs vīrietis.
Es Tev silti ieteiktu sakopot domas un saprast - vēlies būt kopā vai tomēr Tava vēlme vilkties prom ir lielāka par vēlmi palikt kopā ar esošo cilvēku. Galvenais, neuztaisīt lielas kļūdas, jo tagad pasaulē tā jau ir tik ļoti daudz dažādi salauztu cilvēku..
30.12.2020 01:05 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Kā arī šajā laikā, kas nu jau ir pat ļoti ieildzis, cilvēki paši par sevi depresīvāki palikuši. Man jau šķiet (pēc sevis spriežot), ja ļoti mīli cilvēku, kas Tev blakus un nav Tev nekā svarīgāka, tad šādi periodi ir kā melns mākonis, kuru jāaizgaiņā ar pozitīvām darbībām, vārdiem, sajūtām. :) Es par cilvēkiem, kas man svarīgi, cīnos līdz pēdējam pilienam, meklējot visdažādākos risinājumus.
30.12.2020 01:09 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Viss ir normāli, ar attiecībām ir jāstrādā. Ko darām mēs šajā laikā: a) gatavojam kopā ēst. Šodien bija Gruzijas vakars. Iepriekš - spāņu. Receptes, dzērienu izvēle. Process un patīkama pieredze. b) lasām vienas un tās pašas grāmatas, pēc tam par to diskutējam. c) pētām vietas, uz kurieni šobrīd nevaram aizbraukt. Lasām par tām, priecājamies un kaļam plānus. d) dodamies naksnīgās pastaigās. e) man īsti nepatīk TV šovi un filmu bieža skatīšanās. Vīram gan. Ja nu viņš atrod ko interesantu manai gaumei, pietaupa kopējai skatīšanās. Es atkal izklaidēju viņu ar savām profesionālajām pārdomām. Tās nereti ir apvienotas ar naksnīgajām pastaigām, kas pat aukstās stundās karstas mēdz izvērsties :) garlaicīgi nav.
30.12.2020 01:53 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Vai esi mēģinājus izrunāties un pateikt, ka vēlies dažādot ikdienu, lai jūsu pieredzi padarītu bagātīgāku un mazinātu rutīnu? Patīkama saruna pie glāzes vīna un sadarbības plāns var būt labs sākums.
Turies un lai izdodas!
30.12.2020 01:56 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Acchup @ 30.12.2020 01:05
Vai kā man patīk lasīt tos stulbo teikumus, par to, cik šādas sievietes sliktas un pilnas ar saviem demoniem un, lai vīrieti vienreiz liek mierā. Cerams gan, ka pašas rakstītājas ir tīrākie enģeļi ar baltiem, veselīgiem spārniem ❤
Ļoti saprotu Tevi un to, ko ieteikšu, liec aiz auss. Tev jāsaprot, ja tiešām iekšēji apzinies, ka šis cilvēks būs Tavs vīrs un Tu nevēlies viņu zaudēt, tad Tev jātiek pāri un jānoliek aiz muguras šo periodu. Jo vairāk domāsi, jo vairāk pati sapīsies. Tici man, ja izdarīsi sliktas lietas, kas pēctam būs kā kļūdas, tad sapratīsi to tikai un vienīgi vēlāk, kad nekas vairāk nebūs glābjams.
Ja nu vienīgi neesi nonākusi jau tik tālu, ka sapņo par erotiku ar citiem vīriešiem.
Ja peldi domās tikai par to, ka liekas, ka vairāk nav jūtu, ka gribas mest acis uz citiem, bet tai pašā laikā saproti, kas tev ir blakus, - tad tiec pāri šim posmam. Vienkārši tiec pāri. Izdomā, kā (tikai ne joprojām domājot par citiem vai vēl ļaunāk - darot ar citiem).
Mani var saukt par muļķi vai to, ka pati esmu sazin kāda, bet uzskatu, ka ir normāli, kad vairāku gadu attiecībās galvā kādā brīdī sanāk visādas stulbas domas un liekas, ka tas ilgst mēnešiem un nekur nezūd, kā arī pats nespēj savākties.
Plus Tu nezini, ko domā tavs vīrietis.
Es Tev silti ieteiktu sakopot domas un saprast - vēlies būt kopā vai tomēr Tava vēlme vilkties prom ir lielāka par vēlmi palikt kopā ar esošo cilvēku. Galvenais, neuztaisīt lielas kļūdas, jo tagad pasaulē tā jau ir tik ļoti daudz dažādi salauztu cilvēku..

Ja ar vīrieti attiecībās viss ir kārtībā, kā arī pati autore raksta, tad kā pēkšņi kaut kas sajūtu līmenī var pazust? Man personīgi jūtas mazinās līdz ar pāri darijumiem. Man izklausās pēc rutīnas. Es labprāt dzirdētu cik ilgi autore ir ar šo vīrieti kopā un cik ilgi jau mocās savās emocijās?
30.12.2020 13:11 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.02.2019
Man pirmajās attiecībās pazuda jūtas pret draugu.
Neesmu psihoterapeits, lai to izskaidrotu, bet vienā brīdī sapratu, ka cilvēku nemīlu. Nebija nekādi pāridarījumi. Esmu prātojusi, ka varbūt nemaz nebija tādu īstu jūtu vispār, jo cik nu var saprast no pirmās iemīlēšanās. Varbūt vairāk tā excitement sajūta par attiecībām, par visu jauno utt.
To sapratu aptuveni pusotru gadu pēc kopā saiešanas. Biju arī diezgan jauna.
Es pat nezinu ko ieteikt, situācija katram sava. Mana pieredze un izskaidrojumā sev ir tāds:
Es mocījos gadu vai vairāk pēc tam, kad sapratu, ka nemīlu. Tagad saprotu, ka ciešoties biju nelaimīga, neizturējos labi ne pret apkārtējiem, ne pret draugu, viegli aizkaitinājos, biju neiecietīga, asa ne pa ķeksi. Kādu laiku centos “atdzīvināt” sajūtas, bet nepratu. Nāca virsū besis, nekas neinteresēja, paliku apātiska. Es biju gatava ciesties, jo visi apkārtējie bija laimīgi, visiem viss patika. Tikai es klusībā nebiju. Joprojām uzskatu, ka draugs bija labs, ļoti rūpējās uc labās lietas. Vienkārši. Nebija priekš manis. Man šķiet, ka tādos gadījumos ir grūti šķirties, jo iemesls “pazuda jūtas” liekas nepietiekams un nenopietns, lai kādu sāpinātu. Un tomēr vienā skaista vasaras dienā tas izgāzās no manis, neplānoti, pēkšņi - braucām pusdienās darba dienas vidū, asaras sāka gāzties un es tā arī pateicu - es Tevi vairs nemīlu. Drošvien nav vērts skaidrot, cik nepatīkami, sāpīgi un briesmīgi tas ir. Ne mirkli nenožēloju to, ka tā izdarīju.
Skatoties, ko citas raksta - manā gadījumā kopīgu nākotni savā prātā neredzēju, kad sapratu, ka nemīlu. Iespējams, viss būtu savādāk, ja gribētu palikt kopā.
30.12.2020 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits