Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Eņģeļi pār Latviju

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Negribās uzklausīti es sentimentāli un neloģiski, negribas arī raisīt spraigas diskusijas šeit, bet lai iet.
Tikko rādīja šo raidījumu un teica ka pārsvarā ziedotāji ir veci cilvēki un vecāki un cilvēki kuriem nav tās naudiņas tik daudz, bet viņi ziedo.
Manī raisījās jautājums, Kariņa kungam alga ir 5000 (info var atrast inetā) un sekretāriem 2400.
Kādēļ valsts nevar šiem bērniem sponsorēt nepieciešamās ierīces un terapijas palīdzēt?
Varbūt man nav pietiekami daudz informācijas , bet vai valsts kaut ko šajā sakarā dara nevis paļaujas uz parastajiem iedzīvotājiem, kuriem nereti sanāk alga lai paši sev ēst nopirktu?
17.12.2020 20:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nu nav mums tik daudz naudiņas cik gribētos, lai visiem pietiek, tādēļ tiek veidoti dažādi labdarības pasākumi, kuros ir iespēja ziedot. Ziedo dažādas vecuma grupas, par pensionāriem tas ir mīts, iespējams tas bija domāts kā no noteiktiem projektiem, bet jaunieši aktīvi iesaistās un ziedo!
17.12.2020 20:39 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nu neee, ziedo visadas vecuma grupas. Atceros pirmo ziedojumu kuru veicu ar pārskaitījumu, bija 15gados atverskapi.lv kad viena meitene vāca ziedojumus noteiktai ģimenei, beigās visas tikām apkrāptas un meitene nozuda ar visu saziedoto summu.
Tāda vilšanās, tāda neuzticība cilvēkiem parādījās, bet tas nemainīja tomēr to vēlmi palīdzēt nelaime nonākušiem.
17.12.2020 20:48 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mazaa_saulite @ 17.12.2020 20:48
Nu neee, ziedo visadas vecuma grupas. Atceros pirmo ziedojumu kuru veicu ar pārskaitījumu, bija 15gados atverskapi.lv kad viena meitene vāca ziedojumus noteiktai ģimenei, beigās visas tikām apkrāptas un meitene nozuda ar visu saziedoto summu.
Tāda vilšanās, tāda neuzticība cilvēkiem parādījās, bet tas nemainīja tomēr to vēlmi palīdzēt nelaime nonākušiem.

Tāpēc daudz labāk ir konkrēti dot naudiņu kādam zināmam cilvēkam, kuram ir grūtības.
17.12.2020 20:50 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tāpēc daudz labāk ir konkrēti dot naudiņu kādam zināmam cilvēkam, kuram ir grūtības.

Tagad tikai un vienīgi “pa tiešo”, vislabāk atrast ģimeni kurai ir grūtāk un palīdzēt, bet visbiežāk jau tas ģimenes neafišējas un ģimenēs kur ir slimi bērniņi esmu tikai redzējusi, ka iet caur Enģeļi pār Latviju, bet es arī caur viņiem nevēlos nekādu naudu skaitīt. 😕 tas neuzticības līmenis ir tik liels.
Un kad jautaju privātos kontus man reāli nedod!
17.12.2020 21:08 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Pirms paris gadiem Dimante teica, ka ziedo ari turigi cilveki lielas summas.
A. Riekstins ziedoja miljonu Bernu Kliniskas universitates slimnicai.
Dasnums un lidzcietiba nav atkariga no maka biezuma.
Cilveks, kas noslogots darbos, biezi vien nespej izsekot visam, kas notiek televizija. Biezak palidz tiesi, bez starpniekiem, vai sadarbojas ar konkretu fondu.
17.12.2020 22:14 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Un vispār kā jūs varat zināt cik katrs cilvēks ziedo? Vai tiešām tiem pašiem deputātiem ir jāziņo cik lielas summas tiek ziedotas? Vai arī tas kampaņas kaut ko reklamē? Nu nē taču...
17.12.2020 22:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits