Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievešu lietas

 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Sveicināti! Jautājums sieviešu dzimumam. Diezgan personīgs, bet man ir tāda problēma, ka mēnešreižu laikā (parasti 1,2 diena), pēc nakts pieceļoties no rīta asinis tek ļoti spēcīgi. Tāda sajuta, ka pa nakti kamēr guļu un nekustos nekas vispār netek, bet kad no rīta izkāpju no gultas tad viss uzreiz iznāk. Un protams tāds daudzums uzreiz nespēj uzsūkties un gandrīz katru reizi, neatkarīgi cik lielas paketes izmantoju, jūtu ka pa kāju jau tek, nu katrā ziņā viss vienkārši asinīs. Kāda ir saskārusies ar šādu problēmu? Agrāk man tā nebija. Sastāva protams ne tikai asinis, bet klāt diezgan gļotains šķidrums, iespējams tāpēc neuzsūcas. Atvainojos par tik atklātu problēmas izklāstu, bet diemžēl pie ārsta arī tuvākajā laikā nav iespējams tikt. Paldies jau iepriekš :)
04.10.2020 14:36 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Nu nedomāju, ka jādodas pie ārsta, ja vien asiņošana nav kļuvusi spēcīgāka kā ierasts un nav parādījušies citi simptomi, kas liecinātu, ka kaut kas nav kārtībā.
Bet nu tas ir tīri fizikas jautājums - guļot asinis uzkrājas kā krūzītē un tad pieceļoties viss saturs padodas gravitātei un dodas uz izeju. Neko jau īsti darīt nevar, vienīgi nakts vidū celties, bet nu diezvai tā darīs, ja noguļ visu nakti.
04.10.2020 16:12 |
 
Reitings 15
Reģ: 02.05.2020
Bet nu tas ir tīri fizikas jautājums - guļot asinis uzkrājas kā krūzītē un tad pieceļoties viss saturs padodas gravitātei un dodas uz izeju
Tieši tā tas arī ir 👍🏻
04.10.2020 16:20 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
nu es domāju, ka visas meitenes, kurām ir daudz maz spēcīga asiņošana, zin to sajūtu no rīta. 😄 Es arī tajā skaitā. Viss , ko es daru, ir lieku uz nakti nakts paketi tieši pirms gulētiešanas, un pirmā lieta, ko pieceļoties daru, ir skrienu uz wc , lai visus uzkrājumus izdabūtu ārā. Principā to daru pidžammā, jo citās reizes, kad vēl gribu saģērbties un tikai tad iet uz wc, jūtu, kā jau viss tur notiek un tek, un liekas pat pakustēt nevaru😄 Tas ir vienīgais , kas mani glābj no rīta noplūdes. 🙂
04.10.2020 21:37 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Tas ir normāli, guļot asinis neiztek, kā celies tā viss sāk plūst. Man naktī ir ļoti spēcīgas mr. Mainu tamponu ik pēc 2h, vispār neizguļos dienas trīs. Lieku arī paketi uz nakti, lai drošāk.
04.10.2020 21:46 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
rachellpuff @ 04.10.2020 21:37
nu es domāju, ka visas meitenes, kurām ir daudz maz spēcīga asiņošana, zin to sajūtu no rīta. ? Es arī tajā skaitā. Viss , ko es daru, ir lieku uz nakti nakts paketi tieši pirms gulētiešanas, un pirmā lieta, ko pieceļoties daru, ir skrienu uz wc , lai visus uzkrājumus izdabūtu ārā. Principā to daru pidžammā, jo citās reizes, kad vēl gribu saģērbties un tikai tad iet uz wc, jūtu, kā jau viss tur notiek un tek, un liekas pat pakustēt nevaru? Tas ir vienīgais , kas mani glābj no rīta noplūdes. ?

Man tieši tāpat! Domāju, ka pirmajās dienās tas ir normāli.
04.10.2020 23:21 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.09.2020
Man identiski,cik reizes nav bijis,kad laimīgu seju pieceļos no gultas un gar kāju tek. Kaitina, bet neko darīt, laikam vienīgā iespēja tās menstruālās piltuves. 😅
05.10.2020 00:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits