Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuņģa problēma

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Man ir vajadzīgs jūsu padoms vai pieredzes stāsts. Man visu laiku bija atvilnis, kādus 3 mēnešus. Dzēru zāles , lai ārstētu, palika vieglāk, bet iepriekšējā naktī pamodos ar durstošām sāpēm kuņģī , tā , ka nevarēju pakustēties un auksti sviedri tecēja. Sāpes nežēlīgas , bet izturēju. Un man viena tāda reize vēl bija pirms 3 nedēļām. Kas tas var būt, ja pat tik trakas sāpes var uzmodināt naktī? Negribētos ticēt, ka tas ir atvilnis.
04.09.2020 08:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.07.2020
tu nedrīksti ''izturēt'' tāda veida sāpes! Obligāti brauc pie ārsta!
04.09.2020 09:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Izskatās pēc kuņģa čūlas. Dodies steidzīgi pie ārsta un taisīt gastrokopiju. Čūla nav joka lieta un var asiņot, jāoperē utt.
Iespējams nav čūla un problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, tur arī vajadzīga izmeklēšana un asins analīzes.
Iespējamo variantu ir daudz. Dodies pue ģimenes ārsta.ha sāpes atkārtojas sauc nmpd.
Dzerot zāles pret atvilni ir arī jāmaina ēšanas paradumi.
04.09.2020 09:21 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Izklausās pēc kuņģa čūlas, kas ir stadijas pirms kuņģa vēža.
04.09.2020 10:39 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Man tā nakts durstīšana sākās tajā laikā, kad man bija jādzer antibiotikas, tikai ne šai vainai un tur pat bija minēti blakus efekti tieši par kuņģi.
Tā bija tā pirmā reize , kad sākās , pēc zāļu lietošanas. Un tagad bija otrā reize, apzinos, ka biju uz nakti ieēdusi un varbūt tāpēc vēders tā atkal sāka reaģēt.
Vai tiešām tas uz čūlu?
04.09.2020 12:14 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
GodsIRbūt @ 04.09.2020 12:14
Man tā nakts durstīšana sākās tajā laikā, kad man bija jādzer antibiotikas, tikai ne šai vainai un tur pat bija minēti blakus efekti tieši par kuņģi.
Tā bija tā pirmā reize , kad sākās , pēc zāļu lietošanas. Un tagad bija otrā reize, apzinos, ka biju uz nakti ieēdusi un varbūt tāpēc vēders tā atkal sāka reaģēt.
Vai tiešām tas uz čūlu?
Iespējams, ar antibiotikām izmainīji mikrobiomu un savairojās patogēnās baktērijas, kas veicina čūlu. Tev obligāti jāiet pie ārsta. Jo ātrāk iesi, jo mazāku kuņģa daļu izoperēs.
04.09.2020 12:28 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Noteikti pasliktinājās antibiotiku dēļ.
Man retu reizi no rīta tukšā dušā bija neliels atvilnis, nu ļoti retu reizi un tiešām minimāls.
Sanāca nonākt slimnīcā ar citu kaiti un pēc tam man izrakstīja spēcīgas zāles kuras lietot, palietoju 5dienas un pēc tam kuņģa atvilnis man bija 3dienas no vietas, man pārgāja viss ok, bet lasot Tavu situāciju ar steigu pie ārsta. Nevelc garumā!
04.09.2020 12:33 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Viņai būs izmeklējums - endoskopija. Tad iespējams biopsija, kam sekos stresaina rezultātu gaidīšana. Ja nav vēzis, tad tāpat būs regulāri jāpārbaudās, jo visai skaidrs, ka esi sajājusi savu veselību. Smēķē/alko lieto?
04.09.2020 12:43 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
parunasimparlaiku @ 04.09.2020 12:43
Viņai būs izmeklējums - endoskopija. Tad iespējams biopsija, kam sekos stresaina rezultātu gaidīšana. Ja nav vēzis, tad tāpat būs regulāri jāpārbaudās, jo visai skaidrs, ka esi sajājusi savu veselību. Smēķē/alko lieto?
Beidz muldēt. Neko nelietoju un nesmēķēju.
Mans ēdiena režīms nav pareizs un man garšo ēst to ko nevaru īsti ēst un punkts.
04.09.2020 12:50 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
parunasimparlaiku Tagad ne tikai lej ūdeni tēmās par ekonomiku un ģimenes dzīvi bet arī par veselību. Izteikt tādas mulķības uzreiz par vēzi... Gribas kaut ko sliktu novēlēt tev.
GodsIRbūtTā var nebūt čūla, bet jebkurā gadījumā vajag pārbaudīties.Pati strādāju medicīnā un agrāk tieši šajā novirzienā. Ej pie ģimenes ārsta lai iedod nosūtījumu uz gastroskopiju (kobru). Nekas traks nav. Ja bail tad var taisīt narkozē, bet to dara atsevišķās klīnikās tikai. Kad piesakies tad speciāli norādi to. Procedūra ilgst 3-5min. Nekādu biopsiju bez vajadzības neņem. No aktīvas kuņģa čūlas arī biopsiju neņem. Ņem tikai no rētas lai pārliecinātos ka rētas vietā nav nekādas malignas šūnas. Parast procedūras laikā ņem testu uz Helico bacteria pylori. To tu vispār nejūti un rezultāts ir gatavs prakstiski uzreiz kamēr ārsts sagatvot izrakstu. Ja tas ir pozitīvs tad jāiet pie ģimenes ārsta kas tālāk izraksta medikamentus. Tieši šī baktērija visbiežāk izraiza kuņga čūlu.
Tā uzreiz kuņģa čūlu neviens neoperē. To var mierīgi izārstēt ar zālēm un diētu. Operē tikai ielaistus gadījumus, kad jau ir sākusies asiņošana vai kas cits nopietnāks.
Protams, var neiet pie ārsta paskatīties uzturu, ēst regulāri,lietot omeprazolu vai citus medikamentus un iedzert kādu probiotiķi, bet probiotiķi ir domāti zarnām nevis kuņģim. Ja neej pie ārsta un tas atkārtojas tad jau ir jāsāk domāt.
Cik paskatījos tavu profilu tad diezgan bieži tev ir medicīniski jautājumi. Kāpēc neej pie ārsta, bet no sākuma meklē biedējošus ieteikumus forumā?
04.09.2020 13:31 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Kiskismau @ 04.09.2020 13:31
parunasimparlaiku Tagad ne tikai lej ūdeni tēmās par ekonomiku un ģimenes dzīvi bet arī par veselību. Izteikt tādas mulķības uzreiz par vēzi... Gribas kaut ko sliktu novēlēt tev.
GodsIRbūtTā var nebūt čūla, bet jebkurā gadījumā vajag pārbaudīties.Pati strādāju medicīnā un agrāk tieši šajā novirzienā. Ej pie ģimenes ārsta lai iedod nosūtījumu uz gastroskopiju (kobru). Nekas traks nav. Ja bail tad var taisīt narkozē, bet to dara atsevišķās klīnikās tikai. Kad piesakies tad speciāli norādi to. Procedūra ilgst 3-5min. Nekādu biopsiju bez vajadzības neņem. No aktīvas kuņģa čūlas arī biopsiju neņem. Ņem tikai no rētas lai pārliecinātos ka rētas vietā nav nekādas malignas šūnas. Parast procedūras laikā ņem testu uz Helico bacteria pylori. To tu vispār nejūti un rezultāts ir gatavs prakstiski uzreiz kamēr ārsts sagatvot izrakstu. Ja tas ir pozitīvs tad jāiet pie ģimenes ārsta kas tālāk izraksta medikamentus. Tieši šī baktērija visbiežāk izraiza kuņga čūlu.
Tā uzreiz kuņģa čūlu neviens neoperē. To var mierīgi izārstēt ar zālēm un diētu. Operē tikai ielaistus gadījumus, kad jau ir sākusies asiņošana vai kas cits nopietnāks.
Protams, var neiet pie ārsta paskatīties uzturu, ēst regulāri,lietot omeprazolu vai citus medikamentus un iedzert kādu probiotiķi, bet probiotiķi ir domāti zarnām nevis kuņģim. Ja neej pie ārsta un tas atkārtojas tad jau ir jāsāk domāt.
Cik paskatījos tavu profilu tad diezgan bieži tev ir medicīniski jautājumi. Kāpēc neej pie ārsta, bet no sākuma meklē biedējošus ieteikumus forumā?
Man ģimenes ārsts izrakstīja tādu Venter. Tas ir kuņģa čūlai un arī skābei. Ja es notrāpīšu ar šīm zālēm un uzturu, tad iespējams nebūs nemaz jāiet uz kobru. Tā pārbaude tomēr ir nepatīkama. Un es rakstu diskusijā, jo varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija. Bez iemesla nevēlos iet pie ārstiem, jo man nepatīk slimnīcas un poliklīnikas un ārsti reizem pat dusmīgi paliek, ja uskata, ka beigās tā vaina nemaz nebija tāda, lai ietu pie ārsta.
04.09.2020 13:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nez, kas patīkamāk mocīties lielās sāpes vai aiziet uz procedūru kura ilgst 3-5 min un noskaidrot kas vainas. Katram savs
04.09.2020 14:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3730
Reģ: 31.10.2010
Tu taču nezini, kas tev tajā vēderā sāp. Tā tikpat labi var būt kuņģa čūla kā kas cits, varbūt pat nopietnāks. Simptomi daudzām kaitēm var sakrist. Kur prāts sākt kaut ko ārstēt uz savu galvu bez ārsta apstiprinātas diagnozes?
04.09.2020 14:27 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Es vnk rakstu, jo manam onkulim bija arī neizturamas sāpes. Vienu dienu neizturēja un izsauca "ātros". Diagnoze - čūla, ārstēsana - ķirurģiski. Vēzis 1. un 2. stadijā parasti nesāp. Ja sāp, tad 3 vai 4 ar metastāzēm.
04.09.2020 15:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es vnk rakstu, jo manam onkulim bija arī neizturamas sāpes.

Tavam onkulim kuram ir 50 gadi? Ja vienam tā gadās tad visiem būs?
04.09.2020 16:34 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.06.2020
Man arī pēc vairāku antibiotiku lietošanas īsā laikā, bija problēmas ar kuņģi - atvilnis naktīs, sāpes pēc ēšanas, diskomforts. Man palīdzēja - dažu produktu izslēgšana no uztura (cepti, taukaini, tādi, kas veicina skābes veidošanos - tomāti, apelsīni, piparmētru tēja, utt), putras/tumes ēšana, ingvera tējas dzeršana, naktī liku vairākus spilvenus, lai krūšu daļa un galva ir mazliet pacelta, kā arī ļoooti palīdzēja “Almagels A”, nopērkams par 4-5€ aptiekās, ļoti nomierina kuņģa skābes veidošanos un sāpes. Vienā vakarā ar šo netikt galā, ir jāmaina uzturs un paradumi, kā arī, protams, pie pirmās iespējas jākonsultējas ar speciālistu.
04.09.2020 18:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits