Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag padomu, liekas pārspīlēju un par velti uztraucos.

 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Situācija tāda, ka tiekos ar puisi, kādas 3 nedēlas, ir bijusi 4 randini un komunikācija katru dienu. Puisis ir jauks, no labas gimenes, ar labam manierem, ir ambīcijas un ir strādīgs, ir mērki dzīvē uz ko tiecas, vērtības mums sakrīt attiecībā uz godīgumu, cienu utt, tāds puisis, kas ir lojāls un godīgs.
Viss bija labi līdz aizvakardienai, biju pie vina mājās, tiku iepazistinata ar vina tēvu ari, un pārgulējām, bija labi, tikai dazas detalas man neapmierinaja no vina attieksmes puses, par ko nakamajā diena uzrakstiju messenger. Vins atvainojās un solija piestradāt pie tām lietām.
Tagad vins man pateica, ka kaut kas ir ne tā ar messenger telefonā un nevar īsti vairs ne rakstīt, ne atbildēt uz zinām. Es nezinu, liekas loti dīvaini, bet neliekas, ka vins man melotu ari, nu neko, es uzrakstīju, ka saprotu un paldies, ka man pateica, iedevu ari savu nr, lai var sazināties ar mani kā citādi. Tas bija sorit 7 no rita, tagad visa diena pagājusi un 0 komunikācijas. Nezinu, es jau biju pieradusi ar vinu runāt katru dienu, vins man veltija daudz uzmanibas ari, atbildēja atri utt, un tagad pilnigi nekas. Tad man ir jānomierinās un jāgaida līdz vins salabos to problēmu ar messenger un atkal man uzrakstīs??! Es tikai nekad par tādu lietu nebiju dzirdējusi, ka tā notiek un man tā nekad nav notices🤔 melo? Atmest ar roku? Nesaprotu, ko datīt, bet stresot nav labi sitādu stulbību dēl, lai vai kas tur bûtu.
Pieminēsu, ka runājām jau par to, ka gribam būt kopā un tā un es vinam apsoliju lojalitāti un vins man ari.
03.09.2020 20:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Cik saprotu Tu viņam teici pie kā jāpiestrādā gultā seksa laikā?
Ja tā, tad iespējams viņš tagad jūtas ne pārāk labi, varētu būt pabojāts pašvērtējums , tādejādi nevēlas iziet uz kontaktu, bet ja problema nav tik liela noteikti paies laiks un viņš nomierināsies un būs ok, jo kaut ka ne no viena neesmu dzirdējusi par kaut kādām problēmām ar messenger un jebkura gadījumā varēja jau padod ziņu uz tel.nr.
Galvenais nestreso un neuzbāzies, ja jau viss bija patiesi tik labi viņš Tev pados ziņu, ja ne tad neko. Dzīve pasniegs Tev nākamo vīrieti, iespējams vēl labāku. 🙂
03.09.2020 20:50 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ar messenger man ir bijušas problēmas, bet tad man nepienāca paziņojums par to ka kāds uzraksta. Pēc update kurš iznāca dažas diena vēlāk viss bija Ok. Nez kas tā viņam problēmu ka nevar uzrakstīt.
Kaut kā dīvaini ka 3 nedēļas kopā bet tik nopietni jau un 100% lojalitāte.
Kur problēm pašai uzrakstīt viņam un pajautā kā pa dienu gāja, kā jūtas. Varbūt bija daudz darba.
03.09.2020 20:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tu esi tā meitene no Anglijas, apsveicu ar jauno draugu!! Cerams Tev viss labi.
Neapvainojies gan, bet, iespējams, puisis dabūja, ko vēlējās un notina makšķeri. Nu nekas, vietā nāks labāks, ja šamējais pazudīs. Cik ātri parādijās, tikpat àtri pazudīs no sirsniņas ar pāris vīna glāzēm un filmām :)
03.09.2020 21:08 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Vairāk piekrītu komentāram, ka iedragāji pašvērtējumu un tādēļ vairās no komunikācijas. Vari pati uzrakstīt un pavērot atbildes, piemēram, sms, ne messenger. :)
03.09.2020 21:09 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un es laikam neņemtu galvā vairs puisi, kurš muļķojās ar ziņām, nebūtu tā vērts. Nav ko mocīt sevi un jāciena ar!
03.09.2020 21:10 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Cik saprotu Tu viņam teici pie kā jāpiestrādā gultā seksa laikā?

Jā, bütībā saprotu ka aizvainoju, pateicu, ka jutos tā it kā par mani nemaz nedomā, bet es atvainojos jau par to, un pateicu, ka par asu reagēju, bet vins ari mazliet stulbi uzvedās, kas lika man justies tā, ka tikai vins par sevi domā.
Nja varētu būt, ka ir apvainojies nedaudz un vajag apdomāties un tā.
Bet nja nekada liela beda man nebūs, ja ari pazudis pa visam un vairs nerakstīs, ir man pasai daudz ko darīt, savas lietas un mērki.
03.09.2020 21:16 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Vinam nebija ieprieks mans nr, tagad tiki uzrakstiju, bet nezinu ja ar to messenger problems, tad tas jau neko nedod.
03.09.2020 21:17 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Kur problēm pašai uzrakstīt viņam un pajautā kā pa dienu gāja, kā jūtas. Varbūt bija daudz darba.

Nu es jau rakstiju, bet man rādījās, ka ir izlasīts, bet vins neko neatbild🙈 un tad es uzrakstiju, ka atvainojos utt, tad vins atpakal, ka it problemas ar messenger uz kādu dienu🤔 es tad uzrakstiju, ka labi, saprotu un savu nr uzrakstiju. Pēc tā klusums kops sorita 7 rita. Man radas, ka ir izlasits un tas ari viss, neko vairāk nav rakstijis. Es nevelos uzbasties tad, labak varbut pagaidit līdz vins raksta pirmais?
03.09.2020 21:21 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Kā tas ir - domāja tikai par sevi - seksa laikā?
Vari lūdzu precizēt?
03.09.2020 21:22 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Tu esi tā meitene no Anglijas, apsveicu ar jauno draugu!! Cerams Tev viss labi.
Neapvainojies gan, bet, iespējams, puisis dabūja, ko vēlējās un notina makšķeri. Nu nekas, vietā nāks labāks, ja šamējais pazudīs. Cik ātri parādijās, tikpat àtri pazudīs no sirsniņas ar pāris vīna glāzēm un filmām

Ja, esmu. Justos daudz labak, vairāk sevis milestibas ir un pasparliecinātības. Un man nevienu nevajag, varu iztikt ar sevi, varu tikai kādu gribēt, bet nja ja izmantoja ari, tad labi, lai tinās tikai prom un nejauc manu mieru😂 strādāsu ar sevi, saviem hobijiem, ir man pāris draudzibas izveidojusas ari, ta ka ir cilvēki ar ko parunāties un pasmieties.
03.09.2020 21:24 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Florie @ 03.09.2020 21:09
Vairāk piekrītu komentāram, ka iedragāji pašvērtējumu un tādēļ vairās no komunikācijas. Vari pati uzrakstīt un pavērot atbildes, piemēram, sms, ne messenger. :)

Man nav vina telecoms nr. Tur tā problēma.
Nu nekas, nav mana problēma, ja mani negrib vairs vai kā, pasa vaina tad, kad pazaudes mani, man tādus cilvēkus tad savā dzīvē nevajag, kas liek man stresot un justies slikti.
03.09.2020 21:26 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Nu neizskatijās tāds, kas tikai meiteni gultai mekletu, it kā jau sāka runāt par nākotni, ko kopā darītu un uz manu dzimsanas dienu teica, ka grib ko īpasu uzdāvināt. Es vienkārsi nomierināsos un redzēsu, kas notiek, ja atnaks atpakal, tad lai citigi piestrada un make it up to me, and work for me, otherwise, he will need to get lost🤔
03.09.2020 21:30 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Redpill @ 03.09.2020 21:22
Kā tas ir - domāja tikai par sevi - seksa laikā?
Vari lūdzu precizēt?

Man prasija oralo, bet pats man to nesniedza, tad pats beidza, bet nepainteresajas vai es ari beidzu, nu tada stulba situācija.
03.09.2020 21:32 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Un nemaz isti necentas man ne ka palidzet ar pirkstiem vai ko, divaini.
03.09.2020 21:33 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Man godigi sakot intuicija teica prieksa, ka tik labs gulta vins nebus, kaut ka parlieku pasparliecinats par to likas🤔 liekas neviena meitene vinam nav ieprieks par to pateikusi varbut nezinu, varbut vienkarsi pamet vai krāpj tad. Nu liekas, ka var tadas lietas nesaprast, ir vinam bijusas ilgstosas attiecibas 3 gadus, interesanti.
03.09.2020 21:37 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
And I was the one who crushed down he's ego🙈😂 maybe he's now questioning how every girl felt when he was with them🤔 who knows.
03.09.2020 21:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Jesus, cik liela drāma viena hujāta dēļ... 😂 visi viņi sola lojalitāti, zvaigznes utt līdz seksam, nevajag likties gultā pēc pāris tikšanās reizēm. Lai pierāda sevi darbos. Tas viens,otrs Tu izklausies pēc mazas meitenes...pasaki,ka gultā nekam neder,pēc tam atvainojies,ka asi reaģēji...šitas notīsies un nākamie arī,ja turpināsi tādā garā... man neērti paliek lasot,iedomājos kā ir vīrietim...
03.09.2020 21:40 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Un es nevaru teikt, ka tas butu vecums vai pieredze, vinam ir 22, ta pat ka man, bet es esmu bijusi ar puisiem kuriem es biju pirma un tie vairāk saprata un ari par mani domāja😅
03.09.2020 21:41 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Thegirl @ 03.09.2020 21:32

Man prasija oralo, bet pats man to nesniedza, tad pats beidza, bet nepainteresajas vai es ari beidzu, nu tada stulba situācija.

Nuuu man liekās pirmajā dzimumaktā jau nu noteikti nevajag neko pārmest, jo abi vēl taustaties un mēģināt saprast viens otru😂 pēc tam, protams, var nākt ar savām vēlmēm utt., vai vismaz bez pārmetumiem pajautāt vai viņš var izdarīt to un to😂
03.09.2020 21:45 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.08.2020
Kautkas man jūsu attiecībās nešķiet ok. It kā jau plānojat nākotni, bet vēl pat ar telefona nr. neesiet apmainījušies, visa saziņa tikai messanger.
Gan jau ja pārvarēs, ka iedragāji viņa pašvērtējumu dos ziņu. Ja nē, tad tāpat vai Tev vajag puisi, ar kuru par seksu nevari runāt, jo viņš apvainojais?
03.09.2020 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits