Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu apjukusi

 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
Sveiki! Esmu apjukusi, vēlos lūgt padomus vai vismaz viedokli par šo...
Pirms diezgan ilga laika izšķīros ar bijušo draugu, šobrīd esmu attiecībās ar citu cilvēku, šķiet ka esmu laimīga ar viņu kopā, bet visu laiku nomāc domas par to ka tomēr mīlu vēl joprojām bijušo. Bijušais vēlas mani atpakaļ, kaut gan pašam ir attiecības ar meiteni kuru īsti nevēlas... Es jūtos laimīga taču domas par bijušo katru dienu liek arvien vairāk pārdzīvot par to ka izšķīrāmies... Nevaru viņu aizmirst. Esmu apjukusi savās domās un jūtās. Nevaru atrast risinājumu savai laimei. Vai tomēr vajadzētu dot vewl vienu iespēju bijušajam un apzināties to ka iespējams varu kādu laiku būt apmēram kā mīļākā, vai tomēr palikt kopā ar puisi kur ir tagad un izmest no dzīves bijušo. Bijušais saka ka esmu nozaguši viņa sirdi un uzskata mani par vainīgu jo pašlaik esmu attiecībās, un draugos ar mani ari nevēlas palikt, bet aizmirst mani arjj nevēlas...
😰
01.09.2020 00:05 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
domāju, ka te ir nozīme arī tam, kāds bija šķiršanās iemesls? otrs - ko jūti pret esošo un vai esi gatava pazaudēt šīs attiecības arī tad, ja ar bijušo tomēr nekas nesanāks?
01.09.2020 00:22 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Jā, Tava zemapziņa nemitīgi par viņu atgadina. Jo viņš bija ģenētiski pārāks par jauno draugu.
01.09.2020 00:25 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Aizmirsti un nekontaktējies.
Padomā labi, vai tu varētu būt ar viņu kopā ziņot, ka viņš ir bijis ar citu meiteni, nodarbojies ar seksu, dāvinājis viņai dāvanas utt. Vai tas tev visu laiku nestāvētu galvā, ja atkal saietu kopā ar viņu. Un arī otrādi. Vai tavs bijušais varētu tā vienkārši aizmirst par to, ka tev bija cits vīrietis. Tas visu laiku būs jūsu atmiņā un katra strīda laikā uzpeldēs.
Domā tu par savu bijušo, jo jums ir kontakts. Ja jau izšķīrāties, sākāt tikties ar citiem cilvēkiem tad ko tur vairs...
01.09.2020 08:05 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.03.2020
uzskata mani par vainīgu jo pašlaik esmu attiecībās

Pats taču arī ir attiecībās.. Dubultā morāle. Kaut kāds manipulētājs.
Aizmirsti to čīkstuli un beidz dzīvot pagātnē- pārtrauc kontaktu, ātri aizmirsīsi.
01.09.2020 08:24 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.08.2020
Kāpēc izšķīrāties un ko īsti domāji ar to, ka vari kādu laiku būt apmēram kā mīļākā? Ja viņš stāsta, ka nevar Tevi aizmirst, esi nozagusi viņa sirdi utt., bet ar pašreizējo draudzeni tomēr sākumā nešķirsies vai kas tāds, tad gan par nekādu otro iespēju nevar būt ne runas.
01.09.2020 09:38 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Bija ļoti līdzīga situācija. Izšķīrāmies pēc gandrīz 3 gadu kopdzīves. Ļoti ātri uzsāku jaunas attiecības,kopdzīvi. Visu laiku domāju par bijušo,sākām arī atjaunot kontaktus. Intrese vienam par otru bija abpusēja,nepagāja ilgs laiks līdz atsākām tikties. Tad arī izbeidzu atiecības un pārvācos pie bijušā. Pirmie mēneši bija super,bet tad arī atsākās vecie kašķi,pēc mazāk kā gada izšķīrāmies.
Tagat uz to visu atskatoties saprotu,ka ne viens,ne otrs cilvēks nebija mans īstais. Manā gadijumā domāju,ka par agru uzsāku jaunas attiecības.
Bet ja otreiz būtu šāda situācija neatgrieztos pie bijušā. Jo tomēr ir kautkādi iemesli kapēc attiecības ir izjukušas un pieņemts lēmums katram iet savu ceļu.
Nevēlas palikt draugos un negrib arī aizmirst,bet tajā pašā laikā no draudzenes arī nešķirsies? Izklausās,ka jūs abi nezinat ko gribat.
01.09.2020 10:59 |
 
Reitings 230
Reģ: 19.01.2015
Domāju, ka Tev ir vērts atcerēties un pārdomāt, kāpēc vispār izšķīries ar bijušo draugu.
Un kas tās par šausmām ko Tu tur raksti, ka varētu pagaidām būt apmēram kā mīļākā savam bijušajam, ak Dievs :D Nevajag darīt tādas stulbības
01.09.2020 11:34 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.08.2020
Cilvēki, lai kā arī gribētos vai kāds censtos apliecināt pretējo, dziļumos nemainās.
Neatceros nevienu bijušo par kuru varētu teikt, ka es viņu nebūtu mīlējis un pat tagad kāds kaktiņš nebūtu palicis. Atceramies jau tikai to labo un to kas pietrūkst šobrīd, pat ja bijis vairāk sliktā.
Gribu ar to pateikt - ir jāskatās vienmēr uz priekšu un nekad atpakaļ.
01.09.2020 13:05 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ja tā ir tad nemoki tagadējo draugu, ja Tev ir domas par bijušo , šķīries no tagadējā. Viņš nav pelnījis tādu sievieti kura vēl svārstās ar kuru būt kopā.
Ļauj viņam atrast otru pusīti kura novērtēs un mīlēs viņu, nevis paralēli domās par citu!
01.09.2020 14:05 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Bijušais saka ka esmu nozaguši viņa sirdi un uzskata mani par vainīgu jo pašlaik esmu attiecībās, un draugos ar mani ari nevēlas palikt, bet aizmirst mani arjj nevēlas...

Tie nav joki! A nuka atdod viņam sirdi!
01.09.2020 19:20 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
AliseK @ 01.09.2020 09:38
Kāpēc izšķīrāties un ko īsti domāji ar to, ka vari kādu laiku būt apmēram kā mīļākā? Ja viņš stāsta, ka nevar Tevi aizmirst, esi nozagusi viņa sirdi utt., bet ar pašreizējo draudzeni tomēr sākumā nešķirsies vai kas tāds, tad gan par nekādu otro iespēju nevar būt ne runas.
Izšķīrāmies jo viņš tā uzskatīja par pareizu, uzradās bijusī draudzene kura solīja sabojāt manu dzīvi ja viņa nedabūs viņu atpakaļ... tāpēc izšķīrāmies jo viņš it kā gribēja mani pasargāt no viņas ...zinu jā izklausās pēc bērnudārza bet tā nu tas bija...
Mīļākā jo viņš tā uzreiz nevarot pateikt tagadējai draudzenei ka vēlas šķirties, viņam vajagot llaiku lai to pateiktu, it kā lai viņu tam sagatavotu. tikmēr vēlas ar mani atjaunot aattiecības un turpināt tikties ar mani.. kaut gan nesaprot ka uz diviem krēsliem sēdēt nevar un nevar neko veidot ar mani kamēr ir kopā ar savu draudzeni...
01.09.2020 19:48 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
aphoria @ 01.09.2020 19:20

Tie nav joki! A nuka atdod viņam sirdi!
labprāt, bet viņš ir kā apmāts ar mani, pazūd un pēc laika atkal parādas
01.09.2020 19:49 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
Katiņa @ 01.09.2020 10:59
Bija ļoti līdzīga situācija. Izšķīrāmies pēc gandrīz 3 gadu kopdzīves. Ļoti ātri uzsāku jaunas attiecības,kopdzīvi. Visu laiku domāju par bijušo,sākām arī atjaunot kontaktus. Intrese vienam par otru bija abpusēja,nepagāja ilgs laiks līdz atsākām tikties. Tad arī izbeidzu atiecības un pārvācos pie bijušā. Pirmie mēneši bija super,bet tad arī atsākās vecie kašķi,pēc mazāk kā gada izšķīrāmies.
Tagat uz to visu atskatoties saprotu,ka ne viens,ne otrs cilvēks nebija mans īstais. Manā gadijumā domāju,ka par agru uzsāku jaunas attiecības.
Bet ja otreiz būtu šāda situācija neatgrieztos pie bijušā. Jo tomēr ir kautkādi iemesli kapēc attiecības ir izjukušas un pieņemts lēmums katram iet savu ceļu.
Nevēlas palikt draugos un negrib arī aizmirst,bet tajā pašā laikā no draudzenes arī nešķirsies? Izklausās,ka jūs abi nezinat ko gribat.
es vēlos palikt ar tagadējo draugu, bet redzu ka bijušais visādos veidos cenšas izjaukt un iejaukties mūsu attiecībās... bijušais arī tik daudz ir atbalstījis, ka dziļi zemapziņā škiet ka esmu vainīga pie tā ka izšķīrāmies
01.09.2020 19:52 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
MOLLIE @ 01.09.2020 08:24

Pats taču arī ir attiecībās.. Dubultā morāle. Kaut kāds manipulētājs.
Aizmirsti to čīkstuli un beidz dzīvot pagātnē- pārtrauc kontaktu, ātri aizmirsīsi.
biju aizmirsusi, nekontaktējāmies jau vairāk kā pus gadu un viņš atkal uzradās
01.09.2020 19:53 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
Mazaa_saulite @ 01.09.2020 14:05
Ja tā ir tad nemoki tagadējo draugu, ja Tev ir domas par bijušo , šķīries no tagadējā. Viņš nav pelnījis tādu sievieti kura vēl svārstās ar kuru būt kopā.
Ļauj viņam atrast otru pusīti kura novērtēs un mīlēs viņu, nevis paralēli domās par citu!
novēlēju bijušajam veiksmi un teicu ka nevēlos neko vairs, viņš to uz laiku pieņēma un tad atkal sakās vecā dziesma... isti nav tā ka domāju par viņu, tad kad viņš uzraksta, pasaka tik daudz lietu un tas liek domāt ka esmu vainīga... esot ar tagadējo draugu jūtos lieliski, esam laimīgi kopa, bet nevēlos viņu sāpināt tāpēc ka bijušais nevar pieņemt to ka nevēlos viņu. iespējams vajadzētu to visu izstāstīt tagadējam draugam un kopā meklēt risinājumu, bet baidos, jo nezinu kā uz to viņš varētu reaģēt...
01.09.2020 19:57 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
MADDY @ 01.09.2020 19:49
labprāt, bet viņš ir kā apmāts ar mani, pazūd un pēc laika atkal parādas

Viņam no tevis ir emocionālā atkarība, tu viņam esi kā narkotika un viņam vajag tavu dozu.
01.09.2020 20:07 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.03.2020
Kas viņš pie Tevis ciemos nāk vai uz darbu? (Kaut gan šaubos, ka esiet strādājošo vecumos). Kā tad sazinās ar Tevi?
Unn Tu neko vairs nevēloties... Ak neesi vēl nobloķējusi nekur (kaut vai tad neatbildi un nereaģē, ja negribi bloķēt)- tad jau situācija patīk, šādi turpiniet. :D :D :D
zinu jā izklausās pēc bērnudārza bet tā nu tas bija...

Izklausās vēl trakāk.
Nečakarē savam pašreizējam draugam dzīvi, savādāk spēlē aiz muguras trīs dunduki savas spēlītes.
01.09.2020 20:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.08.2020
MADDY @ 01.09.2020 19:48
Izšķīrāmies jo viņš tā uzskatīja par pareizu, uzradās bijusī draudzene kura solīja sabojāt manu dzīvi ja viņa nedabūs viņu atpakaļ... tāpēc izšķīrāmies jo viņš it kā gribēja mani pasargāt no viņas ...zinu jā izklausās pēc bērnudārza bet tā nu tas bija...
Mīļākā jo viņš tā uzreiz nevarot pateikt tagadējai draudzenei ka vēlas šķirties, viņam vajagot llaiku lai to pateiktu, it kā lai viņu tam sagatavotu. tikmēr vēlas ar mani atjaunot aattiecības un turpināt tikties ar mani.. kaut gan nesaprot ka uz diviem krēsliem sēdēt nevar un nevar neko veidot ar mani kamēr ir kopā ar savu draudzeni...

Teikšu no pieredzes, ja puisis patiešām gribēs būt kopā ar Tevi, tad izdarīs visu, lai būtu kopā. Domāju, ka daudz ko jau pasaka tas, ka iepriekš viņš no Tevis izšķīrās, lai pasargātu no savas bijušās. Nu neviens normāls vīrietis taču tā nedarīs, ja viņš Tevi patiešām mīlētu, tad pasargātu atrodoties blakus un esot attiecībās ar Tevi nevis aizejot pie viņas.
Par to ka viņam vajag laiku, lai izšķirtos arī kā pati nosauci ir bērnudārzs. Tā viņam vēl vajadzēs kādus 5 gadus, lai izšķirtos un Tu tikmēr gaidīsi un cerēsi.
Laikam jau ieteiktu neskatīties atpakaļ, iet uz priekšu un dod iespēju esošajām attiecībām.
01.09.2020 20:28 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Kas par jāk*i, sry! Nevajag tev viņu atpakaļ un viņš pat ne caur rozēm mēģina pateikt priekš kam viņam tevi tagad savajadzējies. :D Nobloķē, lai nejauc tev galvu, manipulators.
01.09.2020 20:34 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Izklausās traki. Man ir sāpīgi pat šī tēma , jo kaut kas līdzīgs manām tagadējam attiecībām. Savā galvā esmu iedomājusies , ka manam draugam sākumā bija tā pat. Pārāk ātri uzsaka ar mani attiecības (nesen bija šķīries, tas nekas, ka es arī viņam prāta jau biju pirms viņa bijušās) likas, ka pirmo pus gadu dzivo ar domām par viņu, bija sāpīgi, šausmīgi sāpigi. Nezinu kādēļ to tik ilgi pacietu, bet redzot tagad kā viss ir mainījies, ka viņš saprot cik nozīmīga es viņam esmu, ne pa kam nevēlas mani zaudēt, tad man ir sakāms Tev viens... Neskaties pagātne, ja tevi māc šaubas bijušais paliek bijušais un viss! Tā tad nebija jums tur viss līdz galam labi. Ar laiku Tu viņu aizmirsisi. Jā, Tu viņu mīlēji, bet tici man paies gads un Tu domāsi kā Tu varēji pieļaut tādas kļūdas, kā pieļauj tagad.
Un es domāju , ka Tavs tagadējais to jūt. Nedari viņam pāri. Izlem vienreiz ko velies un nemoki divus cilvekus.!!
01.09.2020 22:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits