Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu viedokļi meitenes

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Vai Jūs piekristu puiša aicinājumam, tiekoties otro reizi iet pie viņa ciemos un skatīties filmu, dzert vīnu?
26.08.2020 12:24 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
aphoria, mēs tik tikko ar to puisi bijām pazīstami un nav nozīmes cik vins ļoti bija skaists vai man patika, bet nu ja viss ko vins varēja izdomāt un gribēja bija tikai piedāvāt man divas dienas pēc kārtas iedzert, es viņu neuztvēru kā nopietnu puisi vairs, tāpēc protams biju vīlusies viņā.
29.08.2020 13:26 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Maxxxiii @ 28.08.2020 23:02

Neko tādu viņas tekstā nemanīju.
Viņa rakstīja, ka bijusi "cerējusi" uz kaut ko citu tādā veidā liekot vīrietim noprast, ka viņa ir vīlusies. Vīrietis neuzskata, ka viņš būtu kaut ko ne tā izdarījis un secina, ka viņš tai sievietei tā īsti nemaz nepatīk, jo ja patiktu tad tas nebūtu šķērslis.
28.08.2020 23:12 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
aphoria @ 28.08.2020 23:00
Ne tādā formatā kā viņa pasniedza.

Neko tādu viņas tekstā nemanīju.
28.08.2020 23:02 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Maxxxiii @ 28.08.2020 22:49

Kopš kura laika vīrietis ar mugurkaulu skaitās tāds, kurš aicina pie sevis dzert?
Normāls vīrietis novērtētu, ka meitene nav gatava uzreiz skriet uz mājām ieraut.
Ne tādā formatā kā viņa pasniedza.
28.08.2020 23:00 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
aphoria @ 28.08.2020 22:25

Pēc tāda teksta visi normāli vīrieši tevi atšūtu. Paliktu tikai dibenlaizītāji/fuckboyi bez pašcieņas. Vecis vienkārši parādīju mugurkaulu.

Kopš kura laika vīrietis ar mugurkaulu skaitās tāds, kurš aicina pie sevis dzert?
Normāls vīrietis novērtētu, ka meitene nav gatava uzreiz skriet uz mājām ieraut.
28.08.2020 22:49 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Realitātē viņš tev vienkārši tik ļoti nesimpatizēja. Ja būtu krasavčiks, Tu jau sen būtu pie viņa un šīs diskusijas nebūtu.
28.08.2020 22:27 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Dream woman @ 27.08.2020 13:56
Update ir tāds, ka es pieklājīgi pateicu, ka cerēju, ka vismaz tiksimies ārpus viņa mājas un ka es neuztveru nopietni tās dzeršanas pie viņa, ka reiz sekoja teksts ka man nav garastāvoklis, vins nejūt saikni un viss jābeidz, lai gan pirms divām dienām teica, ka kā patiku un grib vēl tikties un tagad ka saprata ka nebūs nekada seksa viss, nekas vairs nav vajadzīgs..

Pēc tāda teksta visi normāli vīrieši tevi atšūtu. Paliktu tikai dibenlaizītāji/fuckboyi bez pašcieņas. Vecis vienkārši parādīju mugurkaulu.
28.08.2020 22:25 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Paldies meitenes par viedokļiem, bijāt izpalīdzīgas un saprotošas. Novēlu visām forsus puišus, kas cienīs jūs jau no paša sākuma! :)
28.08.2020 22:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Dream woman
Vismaz labi ka tas tik ātri atklājās. Kārtējais fuck boy.
28.08.2020 17:27 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Dream woman @ 27.08.2020 13:56
Update ir tāds, ka es pieklājīgi pateicu, ka cerēju, ka vismaz tiksimies ārpus viņa mājas un ka es neuztveru nopietni tās dzeršanas pie viņa, ka reiz sekoja teksts ka man nav garastāvoklis, vins nejūt saikni un viss jābeidz, lai gan pirms divām dienām teica, ka kā patiku un grib vēl tikties un tagad ka saprata ka nebūs nekada seksa viss, nekas vairs nav vajadzīgs..

:D
Nu vismaz ātri uzzināji, ka nemaz viņam neesi vajadzīga un tik ļoti nepatīc. Rakstīt vairākas reizes, lai tikai sauktu dzert meiteni, kuru tikko saticis, nuuu, man nešķiet forši.
28.08.2020 16:27 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Jēziņ, cik jums abiem ir gadi? ?
27.08.2020 13:59 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Update ir tāds, ka es pieklājīgi pateicu, ka cerēju, ka vismaz tiksimies ārpus viņa mājas un ka es neuztveru nopietni tās dzeršanas pie viņa, ka reiz sekoja teksts ka man nav garastāvoklis, vins nejūt saikni un viss jābeidz, lai gan pirms divām dienām teica, ka kā patiku un grib vēl tikties un tagad ka saprata ka nebūs nekada seksa viss, nekas vairs nav vajadzīgs..
27.08.2020 13:56 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
ja man viņš patiktu, tad dotos :) bet te skaidrs, ka vīrietim pārāk daudz "sarkanie karogi" priekš tevis, Dream Woman, man prieks, ka izsecināji neko neturpināt ar viņu, tā vietā lai šaustītu sevi un meklētu attaisnojumus viņam.
27.08.2020 12:09 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.08.2020
C'mon cilvēki. Dažādība ir pārāk liela. Katram savi putni galvā un nav divu vienādu gadījumu.
Piem. man nepieciešams daudz seksa un citā gadījumu virknē būtu varbūt arī babņiks, bet par cik mani audzināja savādāk un visdrīzāk kautrīgums ir darījis savu, tad dzīve ir pagriezusies uz citu pusi. Attiecīgi esmu kopā ar sievieti, kura ir ar ļoti mazu "sexgribu", kautrīga, 80% gadījumos baļķis un sarežģītu beigšanu, bet toties cilvēciskais sadzīvē ir perfekts.
Ja reiz pirmajā randiņā vīrietis liekas kaut cik sakarīgs, tad kāpēc gan nepārgulēt? Kas no tā tiktu zaudēts? Un ja nesaprot vārdu "Nē", tad kur ir problēma? Vīriešu trūkums apkārt? Saprotiet tak vienreiz, ka otru cilvēku, lai iepazītu, nepietiks vēl pāris randiņi... un varbūt pat 10 gadi. Lai meklētu kaut kādu ideālo, visdrīzāk dzīve nepietiktu. Vai arī jums liekas, ka šķiršanās pēc pāris gadiem un vēl ar bērnu uz rokām ir tāpēc, ka pēc 2 mēnešiem randiņos nesaprati, ka tur nekas nesanāks? Un vēl tāds moments - kāpēc jūs ejat uz randiņu ar vīrieti ar kuru nav vēlme pārgulēt uzreiz, pat ja skaidri zināt, ka to sev nepieļausiet?
Kā viens no piemēriem par "putniem". :) Atsevišķos gadījumos pirmā randiņa nakts noteiks vai vispār turpmāk kaut kas izveidojas. Ja vīrietim ir ļoti svarīgs seks un "viņa putni" saka, ka vajag blakām sievieti, kura grib 2x dienā, bet visādi citādi viņš grib bērnus un atrast to īsto, tad pirmais randiņš visdrīzāk arī noteiks vai būs otrais. Un var būt arī otrādi, ja pārgulēsi, tad viņam liksies, ka esi viegli iegūstama un aiziesi pa kreisi pie pirmās izdevības.
Nu? Palika vieglāk? :) Ļoti elementāra matemātika? :)
Nav viena noteikta ieteikuma kā arī vienādu cilvēku. Vienmēr būs kaut kas savādāk.
Nu un neaizmirsīsim dzīves patiesību, ka ar simpātisku sievieti ar māku pasniegt savu augumu tikai impotents vai kastrēts negribēs pārgulēt uzreiz, kad ierauga. Tas, vai viņš to darītu esot ar citu kopā, ir ļoti tālu un vispār par nediskutējams jautājums, ja vien ir kaut cik pelēkā viela aizķērusies, lai saprastu - kāpēc.
27.08.2020 12:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4986
Reģ: 03.11.2012
Man drīzāk liekas dīvaina tā tieksme iedzert un kaut kādas problēmas, vairāk velk uz to, ka puisis meklē kompāniju, lai vienam nebūtu jāiedzert.
Bet runājot par mani, man ir bijis visādi, ir bijis puisis, kurš jau pirmajā randiņā sauc pie sevis pasēdēt, ir bijis puisis pie kura es vienkārši esmu palikusi pa nakti un pati prasījusi, lai masē muguru un viņš nav man ne uzmācies, ne raidījis signālus.
Ar savu vīru, ka tikos, jau otrajā randiņā pati viņam uzklupu virsū , bet tur ir cits stāsts, jo jau tad bijām pazīstami gadiem.
Viss jau ir atkarīgs no tā, kāds vīrietis un vai pati sieviete , bieži vien neraida divdomīgus signālus un vīrietis arī nepārprot.
Viena mana draudzene ir tāda, ka viņas skatiens vien jau liek noprast, ka viņa bez maz grib to vīrieti, bet patiesībā viņa par to pat nedomā un vīrieši mēdz pārprast.
27.08.2020 02:07 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Piekrītu, ir sava taisnība tajā.
Mana ex darbakolēģe mani uzaicināja pie sevis jau 2 randiņā, (šamā manī bija iemīlējusies līdz ausīm) bet randiņš bija drausmīgs, iepazīstot viņu vairāk man vienkārši gribējās aizmukt, seksa nebija, jo es pateicu nē paldies - mums nekas nesanāks (par cik bijām darbakolēģi, lai pēc tam nav neērti viņai acīs skatīties). Paliku pie viņas pa nakti, otrā rītā aizvedu viņu darbu, meiča bija galīgi sabēdājusies... nu neko darīt, atvainojos visu izrunājām.
Vēlāk viņa aizgāja citur strādāt, kontakti bija saglabāti, viņa pa reizei whatsappa uzjautāju kā man iet utt. vai nevēlos satikties... tad es izdomāju to izmantot un pēc pāris randiņiem pārgulēju pie viņas - sekss bija soso, bet vistrakāk bija klausīties to viņas černi, ka vairāk nevēlos tikties, un paciest to cilvēku, tās mocības (morālās) nav to vērtas.
27.08.2020 01:56 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Redpill, tā nu gan nav! Ir vīrieši kas ciena meiteni un grib iepazīt viņu kā personību nevis neko par viņu nezinot mesties gultā.. izdarīt jau to protams var bet tas nav tas. Normālai sievietei būs svarīga drošības sajūta. Nenosodu nevienu kas izvēlējusies darīt savādāk, tāpēc man bija interesanti uzzināt jūsu viedokļus.
27.08.2020 00:37 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Dream woman @ 26.08.2020 21:51
Vins šodien atkārtoti uzrakstīja vai vēlos iedzert, viņam šodien smaga diena bijusi.. sāk šķist ka to vins vien dara kā lieto kaut ko.. nezinu, sākumā likās jauks puisis, bet ja visu laiku to vien mēģina kā likt man kaut ko pie viņa dzert tur nav vērts. Vai tiešām tik grūti meiteni kaut kur aizvest kaut pastaigāties, nav obligāti piedzerties.. protams pēc grūtās dienas kādu piedzirdit un paņemt priekšā būtu viņa labākais variants.. kaut kas tam cilvēkam nav okay dzīvē, jo visu laiku kaut kas viņam grūti ir.

Nu, redz, varbūt bija vajadzīga šī diskusija, lai tu, rakstot savus komentārus, skaidrāk redzētu situāciju no malas. Izskatās, ka tevi vairāk bažīgu rada ne satikšanās fakts kā tāds, bet tieši vīrieša vēlme satikties un lietot alkoholu, kā arī tas, ka, kā pati saki, visu laiku atgadās kaut kas tāds, kāpēc viņam dzīvē neveicas vai ir grūti. Domāju, ka ar šo komentāru atbildēji pati uz savu jautājumu. Netērē savu laiku, ja jau tagad jūti, ka ir lietas, kuras tevi neapmierina. Jo īpaši, ja iesaistīts alkohols. No pieredzes, reiz esot kopā ar vīrieti, kurš visas problēmas risināja ar alkohola palīdzību, saku: nevajag. Būs vēl citi, kuriem laba laika pavadīšana kopā neasociēsies tikai ar alkohola lietošanu.
26.08.2020 23:30 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Mazaa_saulite @ 26.08.2020 21:09
Skatītos cik man viņš ļoti patīk un vai es viņam uzticos. Mēģinātu saprast vai nav kārtējais “tikai ievilkt gultā” vīrietis.

Jebkuram vīrietim tas ir galvenais mērķis, jo savādāk kāda tad vispār ir jēga no randiņošanas ar meiteni? Cits gribēs ātri, cits būs ar mieru mēnešiem vilkt garumā un gaidīt uz seksu.
Meičas jau zin šo spēli un izmanto to savā labā.
26.08.2020 22:46 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Palasot komentārus mans rezumē - meičām galvenais par ko šamās uztraucās - ir vai būs sekss vai nebūs :D
Vai tad kāds kādreiz piespiež ar varu? Ja jā tad ar kādiem salašņām jūs tiekaties?
26.08.2020 22:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!