Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu viedokļi meitenes

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Vai Jūs piekristu puiša aicinājumam, tiekoties otro reizi iet pie viņa ciemos un skatīties filmu, dzert vīnu?
26.08.2020 12:24 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vai jūties ērti šī vīrieša kompānijā?
26.08.2020 12:32 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Ja jūties ērti un viņš Tev patīk, kāpēc gan ne.
Man laikam šajā visā būtu galvenais, lai viņš neizdomā ko vairāk.
26.08.2020 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Skatoties ko man iekšējā balss teiku. Ja gribētu tad ietu, ja būtu šaubas un pārdomas, tad gan jau ka ne.
26.08.2020 12:39 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Tā kā parasti vīrieši bieži vien aicinājumu skatīties filmu, dzert vīnu uztver kā iemeslu iekļūt biksītēs, tad es nedotos otrajā randiņā uz mājām, jo nevēlētos tik ātri seksu.
Tomēr gribētu ilgāk satikties, iepazīt otru neitrālā teritorijā, kur nepastāvētu iespējas vīrietim sākt uzmākties.
26.08.2020 12:56 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Jā, piekristu! Arī ar manu vīrieti otrais randiņš bija tieši šāds! Tiesa gan plānots bija vienkārši ārā pastaigāties, bet visu dienu tā lija lietus, ka izlēmām labāk palikt telpās. Lieliski pavadīju laiku un nē, nebija nekāda uzmākšanās un citas man nepieņemamas darbības. Forši parunājāmies, paskatījāmies filmu. Vakarā devos uz mājām, mani pavadīja līdz pieturai. Ja normāls vīrietis, tad viss būs labi! :)
26.08.2020 13:03 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Jā. Kāpēc laiks jātērē, ja jau pirmais randiņš bija veiksmīgs un tiek plānots nākamais.
26.08.2020 13:27 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Esmu pārsteigta, ka daudzas piekristu! Man atkal šķiet ka tas ir slēptais aicinājums uz seksu..jo ja abi dzer tad ir skaidrs, ka puisis pats mājās arī nevedīs, nezinu man šķiet ka sākumā labāk kaut kur aizbraukt forši, un vēlāk var “skatīties” filmas..
26.08.2020 13:32 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja tev viņš patīk, tad uz priekšu. Tikai neizliecies ļoti pārsteigta, ja viņš gribēs tev tik biksītēs.
26.08.2020 13:34 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Dream woman @ 26.08.2020 13:32
Esmu pārsteigta, ka daudzas piekristu! Man atkal šķiet ka tas ir slēptais aicinājums uz seksu..jo ja abi dzer tad ir skaidrs, ka puisis pats mājās arī nevedīs, nezinu man šķiet ka sākumā labāk kaut kur aizbraukt forši, un vēlāk var “skatīties” filmas..

tev nepatīk sekss?
26.08.2020 13:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja iesaistīts alkohols tad nepiekristu. Jo ja abi dzēruši tad kā tiktu mājās, un alkoholas var tikt lietots lai atraisītos un tā teikt sāktu kaut ko uz seksuālo pusi.
Man bija otrais randiņš filmu skatīšanās pie sava tagadējā 3 gadus esošā druaga. Bet viņš tā arī pateica ka nebūs nekāds alkohols vai slēptas ideja ievilkt gultā, tikai paskatīties filmas padzert tēju un parunāt.
26.08.2020 13:39 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Es arī piekristu.
Tev ir sava galva uz pleciem, ja jūties neerti, tad normālas pieaugušas sievietes rīcība, pirms randiņa vai randiņa sākumā varētu būt arī -aprunājies ar vīrieti, izskaidro, ka Tu vēlies iepazīties lēnām, nospraud robežas (normāls cilvēks nekad neapvainosies, un ja vīrietis ir sakarīgs būs ļoti priecīgs par tavu atklātību un respektēs tavu viedokli) Un galu galā vīrietis var pēc randiņa izsaukt arī taksi. Nav visam vienmēr jābeidzas ar seksu.
Ja viņš meklēs kko citu, tad vai nu randiņu atcels vai es nezinu...
Un ja Tev tas jau tagag neliekas pieņemami, tad mēs tev diez vai palīdzēsim. :)
man ir bijuši šādi randiņi, un jā, mēs tikai smējāmies, pļāpājām, iedzērām vīnu, labi pavadījām laiku un kad jutu nepieciešamību, laipni paziņoju, ka man ir laiks doties uz savām mājām. nemēģinu neko tēlot, pārspīlēt līdz ar to vīrietis taču jūt vai sieviete pavelkas vai nē. Un nerodas neveiklas situācijas. Jābūt tiešai nevis jābaidās. Naivas sievietes ir vīriešu saldais ēdiens.
Bet nu viss atkarīgs arī kas tas par čali. Ir jāizvērtē, pie kā braukt. Ar to arī mēs arī Tev nevaram palīdzēt, jo neesam viņu ne redzējušas ne runājušas ar viņu. Ja vēlies braukt, bet ir bail, iespējams drošāk ir paziņot kādai draudzenei par vakara plāniem un sarunat sazināties konkrētā laikā. Variantu ir daudz un dikti. :)
26.08.2020 13:44 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Dream woman @ 26.08.2020 13:32
Esmu pārsteigta, ka daudzas piekristu! Man atkal šķiet ka tas ir slēptais aicinājums uz seksu..jo ja abi dzer tad ir skaidrs, ka puisis pats mājās arī nevedīs, nezinu man šķiet ka sākumā labāk kaut kur aizbraukt forši, un vēlāk var “skatīties” filmas..

Protams, ka aicinājums uz seksu. Viņam ir svarīgi nepazaudēt daudz resursu(laiks, nauda) ejot uz ntajiem randiņiem. Ja Tu neesi pārliecināta, bet uz randiņu gribi, tad piedāvā savu alternatīvu.
26.08.2020 13:46 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Dream woman @ 26.08.2020 13:32
Esmu pārsteigta, ka daudzas piekristu! Man atkal šķiet ka tas ir slēptais aicinājums uz seksu..jo ja abi dzer tad ir skaidrs, ka puisis pats mājās arī nevedīs, nezinu man šķiet ka sākumā labāk kaut kur aizbraukt forši, un vēlāk var “skatīties” filmas..

Tā arī neatbildēji uz jautājumu.
Ja patiktu vīrietis ar ko tiekos un redzu potenciālu, kādēļ ne? Cilvēki parasti komunicē un komunicējot noskaidro vai meklē vienas nakts sakaru vai ilgtermiņa attiecības. To var arī just pēc cilvēka,kurš laiku lieku negrib tērēt spēlējoties. Manuprāt, ir diezgan elementāri noteikt. Un, ja redzētu, ka cilvēks ir orientēts tikai uz vienas nakts sakariem, neietu ciemos, jo gluži vienkārši mūsu intereses nesaskanētu. Elementāra matemātika.
26.08.2020 14:03 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Dream woman @ 26.08.2020 13:32
Esmu pārsteigta, ka daudzas piekristu! Man atkal šķiet ka tas ir slēptais aicinājums uz seksu..jo ja abi dzer tad ir skaidrs, ka puisis pats mājās arī nevedīs, nezinu man šķiet ka sākumā labāk kaut kur aizbraukt forši, un vēlāk var “skatīties” filmas..

precīzi. un ja tev viņš patīk, kāpēc neizbaudīt? Bet ja nepatīk, tad kāpēc vispār kaut ko ilgāk vilkt un domāt par kādiem citiem randiņiem?
26.08.2020 14:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3722
Reģ: 31.10.2010
Es neietu, tīri savas drošības dēļ.
26.08.2020 14:11 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Nav tā ka nepatīk bet kur ir foršais randiņu periods? Liekas ka vieglākais un lētākais variants ir aicināt pie sevis dzert vīnu un it kā skatīties filmas. Es neesmu pret šādu variantu ja ir aiziets uz vairākiem randiņiem, kad aptuveni ir saprasts kas tas ir par cilvēku.
26.08.2020 14:35 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Dream woman @ 26.08.2020 14:35
Nav tā ka nepatīk bet kur ir foršais randiņu periods? Liekas ka vieglākais un lētākais variants ir aicināt pie sevis dzert vīnu un it kā skatīties filmas. Es neesmu pret šādu variantu ja ir aiziets uz vairākiem randiņiem, kad aptuveni ir saprasts kas tas ir par cilvēku.

Nu re! Tā arī pasaki viņam, kad jutīsi, ka vēlies iet ciemots, tad ej :)
26.08.2020 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Ja tu raksti šo jautājumu, tātad šaubies. Tāpēc es sliecos uz to ka nevajag doties.
Ja tas notiktu spontāni pastaigas laikā jo piemēram ārā sāktu līt, tad varētu piekrist, bet ja viņš tā konkrēti aicina jau iepriekš plānojot, tad laikam atteiktos un izvēlētos vienkārši satikties ārpus mājas tomēr.
26.08.2020 14:44 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Protams, ka aicinājums uz seksu. Viņam ir svarīgi nepazaudēt daudz resursu(laiks, nauda) ejot uz ntajiem randiņiem.

+++
precīzi. un ja tev viņš patīk, kāpēc neizbaudīt? Bet ja nepatīk, tad kāpēc vispār kaut ko ilgāk vilkt un domāt par kādiem citiem randiņiem?

Atteikšanās doties uz mājām nenozīmē nepatiku. Ne visi ir gatavi nokļūt otra privātajā telpā otrajā randiņā, kur nevar paredzēt, kas īsti notiks. Ir sievietes, kuras izvēlas otru vīrieti vairāk, pamatīgāk iepazīt nekā 1-2h kafejnīcā parunāties un nākamajā randiņā jau braukt uz mājām. Ko gan īsti par vīrieti var uzzināt tik īsā laikā? Vai var uzzināt viņa īstās domas, personību, dzīves redzējumu , kā viņš uzvedīsies divvientulībā? Ja sieviete vēlas nopietnas, ilgstošas, pastāvīgas attiecības, tad visbiežāk viņa izvēlas ilgāk iepazīt vīrieti pirms spert nākamo soli. Citreiz vīrieši tādas pasaciņas sastāsta, jo cer otrajā randiņā būtu nākamais solis. Ja neseko nākamais solis brauciens uz mājām, tad tādi pasaciņu stāstītāji ātri vien atkrīt.
Es neietu, tīri savas drošības dēļ.

++++
Nav tā ka nepatīk bet kur ir foršais randiņu periods? Liekas ka vieglākais un lētākais variants ir aicināt pie sevis dzert vīnu un it kā skatīties filmas. Es neesmu pret šādu variantu ja ir aiziets uz vairākiem randiņiem, kad aptuveni ir saprasts kas tas ir par cilvēku.

+++++
Tā var uzrauties uz mājās sēdētāju, kuram lielākā daļa randiņu būs sēžam mājām dzeram vīnu, skatāmies filmu, vai arī taisām kopīgi vakariņas.
Man kā sievietei, kurai patīk visai aktīva sabiedriskā dzīve darītu bažīgu arī no šī viedokļa aicinājums uz mājām. Tomēr sievietes vēlas ilgāku aplidošanas periodu.
Ja viņam Tu interesēsi pa īstam, tad viņš piedāvās kādu citu variantu, kur pavadīt laiku. Ja Tu viņu interesē, tad dēļ tā neatšūs.
26.08.2020 15:08 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Nē, es neietu pie vīrieša uz mājām kamēr neesmu gatava seksam
26.08.2020 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits