cik daudz jus butu gatavas piedot attiecibas?

 
Reitings 23
Reģ: 28.03.2013
Hey,
pedejajas dienas daudz domaju, cik daudz esmu sapinata savas attiecibas, un cik daudz esmu piedevusi.. dazreiz skiet, ka atlauju smieties par sevi, ka piedodu to visu..
tadel domaju, cik daudz jus butu gatavas piedot savai otrai pusitei ?
23.08.2020 15:35 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Jā šeit īsti nevar saprast ko biji tieši domājusi. Es varu pateikt ko nepiedotu, nepiedotu krāpšanu un rokas pacelšanu. Vismaz tagad es to tā saku, varbūt tomēr ja tikai pagrūsti karstā strīda tad varbūt piedotu, nezinu...grūti teikt ja neesi nekad bijis tāda situācija un ļoti labi, ka tā.
Pati esmu savam vīrietim piedevusi daudz, bet joprojām ir sāpe un nepatika atcerēties to ko viņš ir pateicis/izdarījis, bet mēs dzīvojam tālāk un es redzu , ka viņam pašam ir nepatīkami kā arī teica, ka ir lieli pārmetumi pr to. Tā ka viss atkarīgs ko Tavs vīrietis saka, vai ir atvainojies, vai nožēlo, vai ignorē . Vīrieši bieži neaizdomājās par to ko saka vai dara. Bieži vien aizvainot viņiem sanāk pat negribot un iespējams paši nemaz tajā brīdi tā nedomāja un nesaprata.
23.08.2020 16:09 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Ja vēlies kārtīgu, skaistu tēviņu, tad atceries, ka īstam vīrietim ar vienu nepietiek. Ar vienu pietiek beta provaideriem.
23.08.2020 16:08 |
 
Patīk
Reitings 2068
Reģ: 22.05.2019
Katram ir cits redzējums uz lietām ko var pieņemt/piedot un ko nē.
Jāskatās pašai uz savām sajūtām, vai tevi konkrētā izdarība sāpina vai vari pievērt uz to acis.
23.08.2020 16:06 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Aa vel noteikti nepiedotu rokas pacelšanu pret sievieti. Tad uzreiz čau. T
23.08.2020 15:57 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Man prasītos precizējumu kādas ir tās darbības par kurām būtu jādomā va piedot.
Krāpšanu noteikti nepiedotu. Ja izdarīja vienreiz, izdarīs otreiz.
Pārejais jau ir subjektīvs, atkarigs no situācijas - vienreiz pievīla un iepriekš norganizeta vakara vieta divatā, aizbrauca tusēt ar draugiem? Piedodu, ja tas nenotiktu regulāri utml.
Atkarigs no situācijas.
23.08.2020 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits