Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sasāpējies jautājums

 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Dāmas, man nepieciešams padoms!
Esmu kopā ar vīrieti, gandrīz jau gadu, bet pazīstu jau divus. Viņš (30) man ir labākais draugs, uzticams, labsirdīgs, gudrs un ļoti ciena mani, tā teikt, sūdzēties būtu kauns... Atbalstam viens otru un rūpējamies sīkumos....bet, kā jau dzīvē notiek, nekas nav tikai skaists, ir problèma un tā ir seksā.
Esmu (28) kopta, trenēta, neteiktu ka izskatīga, bet ne arī neglīta sieviete, viss savās vietās- ne pa garu, ne īsu, tā teikt ikdienas standartiņš. Seksā pilnīgi bez aizspriedumiem un samērīgi lielu libido (gribēšana ir katru, vai katru otro dienu).
Bet stāsts tāds, ka pirmos sešus mēnešus sekss bija katru otro dienu (viņam viss stāv un beidz, man orgasmu dabūt viegli), tagad pēdējos mēnešus paveicas, ja sekss ir reizi 10-14 dienās. Ilgākais tukšais periods ir bijis 18 dienas. Esam par šo runājuši vairākas reizes. Pirmo reizi, viņš apgalvoja, ka pašam esot zems libido, tāpēc viņam sekss nav tik bieži nepieciešams. Labi, pieņēmu, kādus divus mēnešus mums bija divreiz vai reizi nedēļā, kas gan man jau tā likās maz, bet kompromiss. Otro reizi, kad runājām pēc kārtējās divnedēļu pauzes, atbilde bija, ka nav radis uzmākties,jo cienot sievietes, lai gan pirmos mēnešus pats uzmācās. Arī to pieņēmu un sāku pati līst virsū un iekārdināt – kādu laiku viņš reaģēja un viss notika, bet tagad es tieku atraidīta. Ne vienu, bet vairākas reizes pēc kārtas ar dažu dienu starplaiku.Man ir diezgan spēcīga pašapziņa, bet tas manāmi to iedragā.
Tāpēc, varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze – KAS NOTIEK?!
Ir teicis, ka fiziski patīku, ir atzinies mīlestībā (komplimentus ikdienā nesaka, bet arī nekur nekad nav kritizējis manu izskatu vai izturēšanos), teicis, ka vēlas bērnus no manis, katru vakaru apskauj, visur kur vajag aizved/atved, strīdiņi / pieslīpēšanās ir bijusi, bet to vienmēr esam atrisinājuši, problēmas / nogurums darbā nevar būt faktors, cita sieviete nav, jo telefonu neslēpj un esam ļoti daudz laika kopā, draugiem izteicies, ka sekss ar mani ir lielisks, man arī teicis, ka neko negrib tajā jomā mainīt. Tad kur varētu būt problēma?! Jo, goda vārds, es eju sviestā. Nepietiek ar to, ka staigāju 24/7 nogribējusies, man ir sajūta, ka manis pašas vīrietis mani negrib un viņam nepatīku. Un visam piedevām, vēl jūtu, ka šī rezultātā lēnām sāk atgriezties mani ēšanas traucējumi, jo zaudēju kontroli pār savu dzīvi un uzpeld domas, ka neesmu pietiekama...
Ko es vēlos no Jums? Laikam jau padomus, kā šo risināt (atskaitot runāšanu - tas nestrādā, jo atbilde skaidra, seksīgu veļu- jau mēģināts, un pamešanu- neizskatu kā variantu) un ko Jūs darītu manā vietā, esot šādā situācijā. Varbūt kādai bijis līdzīgi – ar ko tas beidzās?
19.08.2020 15:27 |
 
Reitings 1610
Reģ: 26.06.2019
Un ko viņš saka, kā paskaidro to, ka negrib?
Ir jāsaprot, ka gribēšanas līmenis var atšķirties, un attiecību sākuma biežie kniebieni nav rādītājs, ka cilvēks ir ļoti, ļoti seksuāli aktīvs. Tam visam ir tikai divi varianti - pieņemt to, samierināties vai meklēt tādu, ar kuru šajā lauciņā viedokļi saskanēs.
19.08.2020 15:50 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ja nav tā,ka paaugstinātā seksualitāte strādā kā zema pašvērtējuma kompensācijas mehānisms aļa ja grib,tad mīl (kas ir maldīgs priekštats un to risināt vajadzētu psihologa kabinetā), tad Jums atšķirās vēlmes-vai nu Tu pieņem to vai saproti,ka tā dzīvot nevari un šķiries.
Lieku likmes uz pirmo variantu, zemapzinā Tev liekas, ka vīrietis Tevi nevar patiesi mīlet un sekss ir tas,kas notur kopā.
19.08.2020 15:51 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
lote_te @ 19.08.2020 15:50
Un ko viņš saka, kā paskaidro to, ka negrib?
Ir jāsaprot, ka gribēšanas līmenis var atšķirties, un attiecību sākuma biežie kniebieni nav rādītājs, ka cilvēks ir ļoti, ļoti seksuāli aktīvs. Tam visam ir tikai divi varianti - pieņemt to, samierināties vai meklēt tādu, ar kuru šajā lauciņā viedokļi saskanēs.

Vispirms apgalvoja, ka neesot tik liels libido, otro reizi, kad runājām par šo, ka nevēlas uzmākties pats.
19.08.2020 16:17 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Kiki007 @ 19.08.2020 15:51
Ja nav tā,ka paaugstinātā seksualitāte strādā kā zema pašvērtējuma kompensācijas mehānisms aļa ja grib,tad mīl (kas ir maldīgs priekštats un to risināt vajadzētu psihologa kabinetā), tad Jums atšķirās vēlmes-vai nu Tu pieņem to vai saproti,ka tā dzīvot nevari un šķiries.
Lieku likmes uz pirmo variantu, zemapzinā Tev liekas, ka vīrietis Tevi nevar patiesi mīlet un sekss ir tas,kas notur kopā.

Arī par šo aspektu biju aizdomājusies, bet nedaudz no citas perspektīves, jo cik nu vismaz apzinoties sevi, par pašapziņas trūkumu pēdējos gados sūdzēties nevaru.
Protams, dziļi rokoties, jau var meklēt kaut kādās bērnības traumās vai iepriekšējo attiecību pieredzēs, jo nesen izšķīros ar vīrieti ar kuru biju ilgus gadus kopā un tur sekss bija katru dienu. Iespējams izveidojies pieradums,kurš tagad izspēlējas satraukumā par šo citādo situāciju, BET tad man rodas jautājums, vai tiešām mana šāda vēlme, pēc mīļotā vīrieša un viņa iekārošana ir tik nepareiza?!
19.08.2020 16:21 |
 
Reitings 1610
Reģ: 26.06.2019
Nav nepareiza, bet nepareizi ir arī vīrietim likt gribēt biežāk nekā viņš to patiesībā vēlas. Viņam ir labi tā. Tev nav labi. Neticu, ka šajā tēmā var atrast kaut kādu zelta vidusceļu. Sekss jau nav tikai fiziska padarīšana, tam ir ļoti daudz sakara arī ar galvu un emocionālo pasauli, maz ticams, ka viens otru lauzīsiet līdz savam vēlamajam variantam, un beigās būsiet apmierināti. Tas līdzīgi kā ar ēšanu - Tu nevari ēst vairāk, nekā Tu gribi, vai ne? Ja sāc ēst vairāk pret savu gribu, organisms, ķermenis un smadzenes sāk tādu kā cīniņu un var sākt pretoties visādos veidos.
19.08.2020 16:28 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
vienkāršā sieviete @ 19.08.2020 16:21

Arī par šo aspektu biju aizdomājusies, bet nedaudz no citas perspektīves, jo cik nu vismaz apzinoties sevi, par pašapziņas trūkumu pēdējos gados sūdzēties nevaru.
Protams, dziļi rokoties, jau var meklēt kaut kādās bērnības traumās vai iepriekšējo attiecību pieredzēs, jo nesen izšķīros ar vīrieti ar kuru biju ilgus gadus kopā un tur sekss bija katru dienu. Iespējams izveidojies pieradums,kurš tagad izspēlējas satraukumā par šo citādo situāciju, BET tad man rodas jautājums, vai tiešām mana šāda vēlme, pēc mīļotā vīrieša un viņa iekārošana ir tik nepareiza?!

Nē, iekāre un vēlme pēc seksa ir ļoti dabiska,kadam tā ir lielàka,kādam mazāka.
Problēmas sākās,tad kad Tavs lielais pašvērtējums iedragājas,ja Tev atsaka. Ja Tu sāc šaubīties vai Tevi mīl,analizēt vai krāpj utt. tikai tāpēc, ka vīrietis Tevi negrib attiecīgajā brīdī.
Ja problēma būtu tajā,ka vīrietim ir zems libido- Tu saprastu,ka Jūs vienkārši esat atšķirīgi un izdarītu secinājumus.
Vēl-varbūt Tu pārāk daudz sevi atdod,esi kā atvērta grāmata un viņam interesanti. Būsim godīgas, cept diskusiju dēļ krāniņa, ko nevar dabūt katru dienu, bet tikai 1-2x ned... varbūt vajag atrast ari citas nodarbes dzīvē ar ko aizņemt prātu ?
19.08.2020 17:17 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Kiki007 @ 19.08.2020 17:17

Nē, iekāre un vēlme pēc seksa ir ļoti dabiska,kadam tā ir lielàka,kādam mazāka.
Problēmas sākās,tad kad Tavs lielais pašvērtējums iedragājas,ja Tev atsaka. Ja Tu sāc šaubīties vai Tevi mīl,analizēt vai krāpj utt. tikai tāpēc, ka vīrietis Tevi negrib attiecīgajā brīdī.
Ja problēma būtu tajā,ka vīrietim ir zems libido- Tu saprastu,ka Jūs vienkārši esat atšķirīgi un izdarītu secinājumus.
Vēl-varbūt Tu pārāk daudz sevi atdod,esi kā atvērta grāmata un viņam interesanti. Būsim godīgas, cept diskusiju dēļ krāniņa, ko nevar dabūt katru dienu, bet tikai 1-2x ned... varbūt vajag atrast ari citas nodarbes dzīvē ar ko aizņemt prātu ?

Tam es pat piekrītu... tikai kā jau minēju, ja būtu tā 1x-2x nedēļā būtu labi, bet šobrīd tas viss progresē līdz pa vidu tukšajos periodos ir 18 dienas... kas ir gandrīz 1x trīs nedēļās.
19.08.2020 17:31 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
vienkāršā sieviete @ 19.08.2020 16:17

Vispirms apgalvoja, ka neesot tik liels libido, otro reizi, kad runājām par šo, ka nevēlas uzmākties pats.

Nu, tad parunā trešo reizi un, lai izskaidro šo pretrunu.
Nav jau arī tā, ka seksam var grafiku sastādīt; varbūt tavu vīrieti pēdējā laikā kaut kas satraucis, problēmas, stress darbā? Centies tomēr to iejūtīgi noskaidrot.
19.08.2020 18:09 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2014
Ieteiktu palasīt / paklausīties @starppalagiem instagram konta postus. Daudz noderīgu un gudru padomu ar dziļāku zinātnisko skaidrojumu. Noteikti neatradīsi seklus padomus, bet gan tieši pretējo - seksa jautājumam pieiet varbūt mazliet racionāli, saprotot, cik ļoti viss saistīts, t.sk., arī mūsu hormonālais stāvoklis. Tāpat tur ir arī no vīriešu skatupunkta dažādi padomi un skaidrojumi.
21.08.2020 07:53 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es varu palīdzēt, bez komercijas, konfidencialitāti garantēju.
21.08.2020 09:47 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Varbūt viņam ir kāds fetišs vai fantāzija no kuras kaunas?
Viss ko var ieteikt tas ir runāt, jo ja otrs nevēlas seksu tad ar varu nevaig piespiest.
Ja attiecības ir labas un vēlies tās turpināt par spīti problēmām seksa jomā, tad vienmēr var nopirkt kādu mantiņu priekšs sevis, izstāstīt to virietim un varbūt viņam pat iepatiksies vērot.
Seksuālā jomā no citiem prasīt padomus ir kaut kādā ziņā bezjēdzīgi, jo ta ir intīma joma, kur abiem ir jārunā ja kaut kas nav kā vajag.
21.08.2020 10:20 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Paldies visām par viedokļiem un ieteikumiem, gan privāti atsūtītajiem, gan te diskusijā. Paklausījos to ieteikto IG kontu- tur tiešām ir labi ieteikumi, no puses, no kuras es pat neaizdomājos, ka varētu diskutēt par šo tēmu.
Protams, saprotu, ka katrs pāris ir atšķirīgs, nevarot piespiest viens otru un vienīgais risinājums ir izrunāties ar otro pusi, bet dažreiz jau sirds pilna, sakrājas un gribas izlikt kaut kur to sāpi...
21.08.2020 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits