Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viena bārā?

 
Reitings 36
Reģ: 27.07.2020
Pēc pāris nedēļām ieplānots kursabiedreņu salidojums. Tā kā neesmu jau pāris gadus rīdziniece, kur variet ieteikt vienai aizet pasēdēt, izdzert vīna glāzi vai kokteili, pēc šīs tikšanās? Jo, ja jau reiz būšu atbraukusi un tāpat jāpaliek hotelī, lai droša braukšana nākošajā dienā. Bet, ja tikšanās beigsies pavisam laicīgi, būtu grēks neizmantot izdevību. Un kāpēc vienai? Jo pārējās jau teica, ka steigsies atpakaļ uz mājām.. tātad, kur ieteiktu iet vienai, kur ir omulīgi un, vai vispār iet vienai? ??
27.07.2020 23:33 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Man patīk izbaudīt laiku vienai, padomāt, atpūsties no citiem, tāpēc tavā vietā arī izmantotu šo izdevību. Ir forši ik pa laikam aiziet kaut kur vienam pašam, dīvaini ir uzskatīt, ka visur ir jābūt ar kompāniju. Neesmu no Rīgas, bet viena no mīļākajām vietām ir Ezītis miglā - super atmosfēra.
28.07.2020 10:38 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es viena neietu. Ja mērķis iepazīties, tad savādāk, bet ja mierīgi pasēdēt, tad nav garantijas, ka nesāks sieties kādi klāt. Tad jāiet tik iekšā un jānovērtē publika kāda tur tajā brīdi.
28.07.2020 10:53 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Es eju viena gan uz kino, gan paēst, gan iedzert kādu kokteilīti un nekad nav bijušas problēmas ar piesiešanos. Drīzāk problēmas rodas tad, kad esmu ar kādu draudzeni. Vienmēr piesienās ar tekstiem "Nu ko Jūs vienas sēžat?" :D
Man patīk restorāns Il Patio (Kaļķu iela). Forši ir arī Eglē (tur bieži ir dzīvā mūzika).
28.07.2020 11:31 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.07.2020
Paldies par ieteikumiem! Jā, iepazīties ar vīriešiem galīgi nav mērķis, pašreizèjais tīri labi apmierina ?
28.07.2020 11:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Jūs laikam varat uzskatīt mani par dīvainu, bet pati nekad, nekad neietu viena uz bāru. Vēl saprotu kafijot un pusdienot, cita lieta!
Tiešām nav neviena ar ko iziet pēc tam, varbūt, līdz tam nokačā tinderi un sarunā randiņu? Ticu, ka divatā ir foršāk un smieklīgāk, kā vienam skatīties grieztos :D
28.07.2020 12:15 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.07.2020
Katz @ 28.07.2020 12:15
Jūs laikam varat uzskatīt mani par dīvainu, bet pati nekad, nekad neietu viena uz bāru. Vēl saprotu kafijot un pusdienot, cita lieta!
Tiešām nav neviena ar ko iziet pēc tam, varbūt, līdz tam nokačā tinderi un sarunā randiņu? Ticu, ka divatā ir foršāk un smieklīgāk, kā vienam skatīties grieztos :D

Ideju es sapratu, bet šoreiz tiešām nekādīgi nesanāk satikt nevienu draudzeni/paziņu, jo jāsaka kā ir, ja mājās ir bērni un vīri ( kā man pašai), izrauties ir grūti, plus, nedzīvojot Rīgā, kā tas ir manā situācijā! Un Tinderi vispār nē!!! Man ir vīrietis un man ar viņu viss ok! ??
28.07.2020 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man liekas viesniicas baars ir labs variants. Ja arii kaads piesienaas, laipni pasaki, ka neesi ieintereseeta kompaanijaa, un turpini baudiit savu kokteeli.
28.07.2020 14:14 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
es skatītos lokācijas tuvumā , kur tu paliksi
28.07.2020 14:24 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Es gandrīz vienmēr visur eju viena. Viena eju iepirkties, uz kino, pusdienās, arī uz bāriem iedzert. Pilnīgi nekad nav bijušas problēmas ar to, ka kāds piesietos. Tieši pretēji - ir gadījies nodibināt jaunas pazīšanās un atrast interesantus sarunu biedrus. Es pat neatminos tādu reizi, kad būtu sēdējusi bārā un jutusies vientuļa, jo vienmēr atrodas kāds cilvēks ar ko parunāt. Bet te nu gan laikam atkarīgs uz kurieni dodas. Ja uz klubu, tad varbūt arī ir tā, ka vīrieši cenšas līst klāt un iepazīties. Nezinu, jo savā dzīvē nekad nevienā klubā neesmu bijusi. Eju uz bāriem un tur tādas problēmas nav bijušas. Tiesa gan, ļoti daudzas vietas, kuras agrāk bija manas mīļākās, jau sen kā aizvērušās ciet. No tām, kuras palikušas, pirmais prātā nāk "Ezītis Miglā", "Greenwood Bar", "Ala", "Leningrad", bet nu tas ir gaumes jautājums. Jāskatās kāda mūzika un atmosfēra pašai labāk iet pie sirds, tad arī vieglāk orientēties vietas izvēlē.
28.07.2020 18:41 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man patīk vienai iet uz bāriem.. Vasarā, pasēdēt āra terasē, paņemt baltvīnu vai aukstu alu un nesteidzīgi vērot garāmgājējus.. Ir tur savs kaifs. Bet arī ziemā esmu gājusi iedzert karstvīnu viena pati. Man tas liekas pilnīgi normāli.
Kā jau dzīvē, ir gadījies, ka kāds izrāda uzmanību, bet tas jau var notikt jebkur, ne tikai bārā. Vienkārši pasaki, ka nevēlies iepazīties un viss. Ir gadījies iepazīties ar foršiem bārmeņiem, kas uztur sarunu, pajoko, ja gadās apsēsties pie bāra letes..
Autorei ieteiktu iet uz tādu bāru, kas atrodas netālu no tavas viesnīcas, kā jau te minēja. Ja paliec Vecrīgā, tad atliek vienkārši pastaigāt pa ieliņām un sajust, kuras bāra durvis uzrunā un ej tik iekšā.. Vēl ir variants Galerijas Rīga jumta terase..
28.07.2020 19:26 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Varbūt kāda persona no tā pasākuma gribēs turpinājumā kaut kur aiziet? Bet bāros viena nemēdzu iet, kaut kā nespēju tādā veidā atpūsties. Tad vai nu ar kādu kopā vai arī ja vienatnē, tad izbaudu citus atpūtas veidus.
30.07.2020 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!