Ģeniāla doma… vai nē?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Man nesen prātā iešāvās doma, kura pirmo brīdi likās man tik vienkārša un tajā paša laikā arī ģeniāla. Tad nu izstāstīšu to ideju. Pašlaik es īrēju dzīvokli hrusčovkas tipa mājā. Par šo prieku es maksāju katru mēnesi €250 + komunālos. Bet man gribētos vienreiz padzīvot arī kaut kādā no jaunajiem projektiem. Piemēram, Jaunā Teikā vai Skanstē. Ja runāt par Jauno Teiku, tad tur vislētākais piedāvājums, ko es atradu, bija €550 mēnesī + komunālie. Man iešāvās prātā doma kādu gadiņu pakrāt naudiņu un pēc tam pārvākties uz Jauno Teiku.
Es maksāšu tieši tāpat, kā tagad – €250, bet dzīvošu daudz kvalitatīvākā vidē un labākos apstākļos. Savukārt, starpību ņemšu no iekrautās summas + man vispārībā būs mazāk izdevumu, jo nevajadzēs uz darbu braukt ar mikriņu. Protams, ka pēc gada man beigsies naudiņa un atkal vajadzēs meklēt sev jauno dzīvokli, bet vienalga tā tik un tā būs jauna pieredze krātuvē + pēc tam es varēšu visiem stāstīt, kā es dzīvoju Jaunā Teikā. Vienīgais mīnuss visā šajā iecerē ir tas, ka man būs nepieciešams kādu laiciņu taupīt naudiņu iztiekoties bez Yandex.Taxi, elektriskajiem skrejriteņiem un pasēdēšanas kafejnīcās.
Tātad jautājumi:
- vai kāda ir īrējusi dzīvokli Jaunā Teikā? ar kādam problēmām es varu sastapties īrējot tur mājokli? ?
- ko jūs izvelētos pašas: gardi paēst, izklaides (kinoteātris, pastaigas ar elektrisko skrejriteni utt.) un komforts (taksis) vai dzīvot jaunā dzīvoklī?
- kā jums pati ideja?
27.07.2020 14:55 |
 
Reitings 22
Reģ: 06.02.2017
Ja es nevarētu atļauties dzīvot fancy dzīvesvietā, tad nedzīvotu tur. Kādu prieku tev dos tas, ka katru mēnesi skaiti kapeikas? Tagad šķiet, ka viss notiek tikai mājās, jo nav ne pasākumu, ne koncertu, nekā, bet kaut kad jau tas atgriezīsies un ļoti gribēsies izbaudīt kultūru ārpus mājas, jo tās mājas jau būs noriebušās. Visi tavi draugi un paziņas publicēs, cik forši pavada laiku, bet tu tikai varēsi likt bildes ar JT. :D diezgan neloģiski, labāk tērēt naudu piedzīvojumiem un atmiņām, nevis dzīvoklim, kurš galvenokārt NAV TAVS! Ja savs, tad vēl varētu padiskutēt, bet ja tu zini, ka Tev būs tāpat no turienes jāiet prom, priekš kam?
17.11.2020 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Pastāstiet, kas tajā Jaunajā Teikā ir tik nenormāli kruts?
Jā, pirms pāris gadiem, kad bija pāris mājas, tad šķita, ka jā, diezgan ok.
Bet tagad..ejot garām tām mājām.. Māja pie māja (pie tam pēdējām pat dizains nav nekas foršs un balkoni mazi), dzīvokļi nemaz nav tik lieli, stāvvietas pārpildītas, zaļā zona īsti nav (ne īsti pagalmā, ne kaut kur tuvumā apkārt), blakus dzelzceļš, tilts ar diezgan lielu noslodzi. Būtībā līdzīgi Zoļikam, tikai māja jaunāka, nodrošināta apsardze utml. un vieta ērtāka-tuvu centrs... Kādu laiku padzīvot forši, bet, lai par to naudu pirktu tur dzīvokli- nez, man šķiet, ka var atrast, ko labāku. Bet tās tik manas pārdomas- mēģinu saprast, kāpēc visiem tā patīk :)
18.11.2020 00:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits