Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Makeup Covid laikā

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Līdz ko sākās Covid Latvijā, nebija vairs arī ko darīt, kur daudz iet un es sāku pierast staigāt bez makeup, un vispār gandrīz kā aizmirsu kā tas bija katru dienu likt 1h makeup. Un āda arī šo 3 mēnešu laikā uzlabojās.
Kā jums ar makeup? Vai tāpat liekat, vai jūs liekat to mājās?
Vai pielikāt punktu un sākāt pierast pie no-makeup ikdienā?
25.07.2020 15:40 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kādi man bija uzlabojumi: āda ieguva mirdzumu, mazāk metās pumpas, āda vairs nebija tik sausa, tagad pietiek reizi dienā uzlikt mitrinošo kremu
25.07.2020 15:45 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Es nelieku make-up (tonālais, pūderis un tādas lietas..) jau vairāk kā gadu. Ikdienā lietoju tikai mitrinošu krēmu un nedaudz piekrāsoju uzacis. Skropstas pieaudzētas.
Noteikti piekritīšu, ka mazāk parādās dažādi izsitumi un ja parādās kāda pumpa tad tā daudz ātrāk sadzīst, jo virsū netiek likts tonālais krems/konsīleris.
25.07.2020 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Kad covid laikā strādāju no mājām, kosmētiku nelietoju. Pēc tam, atgriežoties dzīvē, atsāku krāsoties, bet minimāli. Vasarā vispār krāsojos reti, jo nav ērti karstā laikā.
25.07.2020 18:45 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Es agrāk arī biju apmāta ar kosmētiku, no mājas nevarēju iziet ja nebija tonālā, lainera un skropstas.
Vienu brīdi kaut kā viss pieriebās, sāka mesties visādas pumpas, likās, ka āda paliek grubuļaina, acīm ļoti lieli loki, tad nu ļāvu ādai elpot..
Sāku lietot dienas, nakts krēmus mitrinošos. Savam kosmētikas tīrītājam pievienoju micelāro, toniku, acu krēmu un nedēļā reizi,divas lieku sejas masku.
Mana āda ir ļoti pateicīga, tagad lieku kosmētiku tikai uz pasākumiem vai kad gribu izmēģināt ko jaunu vai justies pārliecinātāka.
Gribētu iegūt tik labu ādu, lai nav jāliek vairs tonālais. :)
25.07.2020 19:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es nekrāsojos ne pirms, ne pēc Covid. Man tas nav nepieciešams. Lietoju tikai mitrinošu sejas krēmu un lūpu balzāmu.
25.07.2020 19:54 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Tā kosmētikas lieta vairāk atkarīga no sejas tipa, ir tādas sejas, kuras labi izskatās ar minimumu, citām atkal prasās kaut ko vairāk. Piemēram, bez kosmētikas labi izskatās sejas tipi ar mandeļacīm un hooded eyes, tādām acīm neko neprasās virsū, jo izskatās tāpat izteiksmīgi. Bet apaļacēm nepiestāv bez maeikapa, tas tukšais plakstiņš izskatās uzreiz tukši un neizteiksmīgi. Arī ādas stāvoklis daudz ko nozīmē. Paveicās jums, ja varat iet ārā bez tonējošā, man ļoti nevienmērīgs ādas tonis, izskatās pēc leoparda.
25.07.2020 20:00 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Forši, prieks dzirdēt!
Ja jūti, ka vari bez, īpaši tagad, kad ir vasara, ir baigais plusiņš Tavai ādai. Un pati dabīga (vienmēr skaista) :)
Izlaidums bija pēdējā diena, kad uzkrāsojos, līdz tam gan aktīvi špaktelējos. Ikdienas štrumenti, kurus izmantoju ir mitrinošais krēms un lūpukrāsa, vienmēr!?
25.07.2020 22:59 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
krāsojos pirms tam, covid laikā un visdrīzāk pensijā ejot arī turpināšu ??‍♀️
25.07.2020 23:19 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Jau pāris gadus lielākoties strādāju no mājām un jā, tā tas ir. Vairs negribas un neprasās daudz krāsoties. Agrāk obligāti dienas laikā, arī vasarā, bija jāliek konsīleris, tonālais, jātonē vaigi, jākrāso acu ēnas, acu zīmulis, laineris, skropstas un jāklāj lūpu krāsa. Tagad gan esmu pieradusi pie savas sejas, jo mājās nekrāsojos, līdz ar to nešķiet pieņemami likt full make up dienas laikā. Un tomēr man ļoti patīk, kā izskatos, ja esmu uzlikusi konsīleri un puderkrēmu, tāpēc, ka man ir salīdzinoši laba sejas āda, un ja nomaskēju dažas nepilnības, tad tā izskatās gandrīz perfekta. Uzlieku vēl lūpu spīdumu, citreiz uzkrāsoju skropstas, un esmu gatava doties. Āda noteikti ir kļuvusi labāka un veselīgāka, kopš katru dienu nekrāmēju tai virsū kosmētiku. Šķiet, ka tā elpo. Draugs saka, ka ar kosmētiku viņam liekos sveša sieviete, ha ha
25.07.2020 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man arii aada ljoti uzlabojaas, kameer straadaaju no maajaam. Jau no saakuma, kad saaku straadaat no maajaam, beidzu liktu puuderi un bronzieri, uzkraasoju tikai acis. Un tagad, kad eju atpakal uz ofisu, sis paradums nav mainiijies, jo mums darbaa visu dienu ir jaavaklaa maska, liidz ar to nav veerts puuderus un bronzierus likt.
Starp citu, matu staavoklis man arii ljoti uzlabojaas pa so laiku, jo arii no feena biju atteikusies.
26.07.2020 09:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!