Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviete dod bet prātā negrib

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Jūsu domas par intīmo dzīvi kurā sieviete partnerim dod seksu bet vīrietis jūt un sieviete nemaz neslēpj ka prātā to nemaz nevēlas
Tas tā normāli?
Itkā jau vīrietis +- dabū cik vēlas bet ~90% gadījumu ir sajūta ka partnere tikai darīšanas pēc lai vīrietim tiek to dara.
No otras puses cēla darbība no sievietes puses ja viņa tie''sam to tik bieži negrib bet tā tas ir vispār normāli?
Jūs arī esat tā darījušas ja vīrietis grib bet jūs tai brīdī nē?
23.07.2020 15:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es gan nezinu kāds prieks no tā vīrietim būtu. Nedomāju, ka tas ir patīkams sekss abiem. Ar tevi guļ nevis tāpēc, ka tevi grib, bet gan pienākuma pēc. Tas drīzāk būtu kā pazemojums, vismaz es to tā uztvertu. Bet laikam jau tas ir atkarīgs no katra cilvēka domāšanas veida, zinu vīriešus kuriem būtu vienalga, ka tik caurums.
23.07.2020 15:51 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Kāda starpība?
Reizēm kādam gribas vairāk kā otram, neko darīt- kompromisi?
Nevajag jau būt tik ļoti jūtīgam.
23.07.2020 17:55 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Man ir bijušas situācijas, kur tiešām, lai no tā puiša uzmācības atkratītos, vienkārši iedod un viss. Protams, viņš juta, ka nav tā iekāre no manas puses kā parasti. Šāds process man vispār nav baudāms, jo seksu baudu emocionāli un tieši procesu. Vairs to nedaru un arī šī brīža attiecībās neupurējos, ja negribu. Manuprāt, ir ok atteikt un nav tur ko apvainoties.
24.07.2020 10:08 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Iespējams, viņa ir aseksuāle? Es, piemēram, nezinu, kā var negribēt. Bet nu varbūt.. Moš jāpajautā, kādēļ sievete ar ko dalāt tik burvīgu intīmo mirkli ir bez emocijām?
Man Tavā vietā godīgi sakot tā liktos, kā izvarošana?
24.07.2020 11:40 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Katz @ 24.07.2020 11:40
Iespējams, viņa ir aseksuāle? Es, piemēram, nezinu, kā var negribēt. Bet nu varbūt.. Moš jāpajautā, kādēļ sievete ar ko dalāt tik burvīgu intīmo mirkli ir bez emocijām?
Man Tavā vietā godīgi sakot tā liktos, kā izvarošana?

Laikam esmu dīvains, bet man kā vīrietim arī ir bijušas reizes kad esmu negribējis, bet otrs grib. Nu vai tad man grūti pacensties un piespiesties??
Procesā jau mazliet iekarst tāpat.
24.07.2020 12:05 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Freids @ 24.07.2020 12:05

Laikam esmu dīvains, bet man kā vīrietim arī ir bijušas reizes kad esmu negribējis, bet otrs grib. Nu vai tad man grūti pacensties un piespiesties??
Procesā jau mazliet iekarst tāpat.

Nu, bet reizēm jau var visiem gadīties, te gan runa gāja par 90%?
24.07.2020 12:18 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Eksperte @ 24.07.2020 10:08
Man ir bijušas situācijas, kur tiešām, lai no tā puiša uzmācības atkratītos, vienkārši iedod un viss. Protams, viņš juta, ka nav tā iekāre no manas puses kā parasti. Šāds process man vispār nav baudāms, jo seksu baudu emocionāli un tieši procesu. Vairs to nedaru un arī šī brīža attiecībās neupurējos, ja negribu. Manuprāt, ir ok atteikt un nav tur ko apvainoties.

Piekrītu ar milzīgu plusu. Man ir identiski.
24.07.2020 12:55 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Katz @ 24.07.2020 12:18

Nu, bet reizēm jau var visiem gadīties, te gan runa gāja par 90%?

Nu, bet ir situācijas un viņu ir pietiekami, kad sieviete ir ar vīrieti citu apsvērumu un ieguvumu dēļ, nevis tādēļ, ka viņš viņu ļoti saista seksuālā ziņā.
Nu, mazliet pa sauso mākslinieciski jāpasten, bet ja viņiem viss ok- katrs gūst to ko vēlas, kāpēc gan nē?
Es nezinu, ja es piemēram nesaistītu sievietes seksuāli, bet varētu viņas ievilināt ar citiem paņēmieniem(un to pats apzinātos), man tas būtu pilnīgi vienalga, ka viņai šis nav labākais, baudāmākais un gaidīgākais sekss mūžā. Galvenais, ka man labi?
Un nemaz nevajag tik skarbi. Visas(nu labi, gandrīz) meitenes(un puiši) savam pašreizējam partnerim saki cik viņi labi un labāks nav bijis. Tad izšķiras un nākamajam saka to pašu.
Es arī ne bez grēka, man ir bijusi fantastiska sieviete gultā, kurai nestāv tuvumā ne pašreizējā, ne citas. Bet es jau viņām to nesaku. Reizēm varbūt arī tas nospēlē nedaudz vienaldzīgāku attieksmi pret to.
24.07.2020 13:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Freids @ 24.07.2020 13:14

Nu, bet ir situācijas un viņu ir pietiekami, kad sieviete ir ar vīrieti citu apsvērumu un ieguvumu dēļ, nevis tādēļ, ka viņš viņu ļoti saista seksuālā ziņā.
Nu, mazliet pa sauso mākslinieciski jāpasten, bet ja viņiem viss ok- katrs gūst to ko vēlas, kāpēc gan nē?
Es nezinu, ja es piemēram nesaistītu sievietes seksuāli, bet varētu viņas ievilināt ar citiem paņēmieniem(un to pats apzinātos), man tas būtu pilnīgi vienalga, ka viņai šis nav labākais, baudāmākais un gaidīgākais sekss mūžā. Galvenais, ka man labi?
Un nemaz nevajag tik skarbi. Visas(nu labi, gandrīz) meitenes(un puiši) savam pašreizējam partnerim saki cik viņi labi un labāks nav bijis. Tad izšķiras un nākamajam saka to pašu.
Es arī ne bez grēka, man ir bijusi fantastiska sieviete gultā, kurai nestāv tuvumā ne pašreizējā, ne citas. Bet es jau viņām to nesaku. Reizēm varbūt arī tas nospēlē nedaudz vienaldzīgāku attieksmi pret to.

OK, ja skatās no šī leņķa, var piekrist.
Reizēm savs viedoklis par partneriem, kurš labāks, vai sliktāks ir jāpatur pie sevis, tieśi tā. Nezinu, vai to var vispār tā iedalīt, katrs esam īpatnējāks un pilnīgi citāds gultā, ar savām vēlmēm, pozām utt., citam patiks seksa laikā maigoties un kaislīgi skūpstīt kaklu, savukārt, citam plēst matus un skrāpēt muguru. Ja abas puses iesaistās un teiksim nav baļķis, tad neiedalītu "sliktajos vai labajos." Drīzāk, viņš mani neapmierināja tik ļoti, kā, piemēram, tā partnere, vai viņa elsoja tā, ka krīt uz nerviem?
24.07.2020 13:23 |
 
Reitings 12
Reģ: 24.07.2020
Manu prāt ar laiku śada veida dośana sit pa psihīti...
Tas tāds piespiedu paśsaprotams process... negribās, bet jādara! Apmeram kā dośanās uz darbu - dikti negribās, bet jāiet. Tas ir graujoši gan fiziski, gan emocionāli.
24.07.2020 13:42 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Munise @ 24.07.2020 13:42
Manu prāt ar laiku śada veida dośana sit pa psihīti...
Tas tāds piespiedu paśsaprotams process... negribās, bet jādara! Apmeram kā dośanās uz darbu - dikti negribās, bet jāiet. Tas ir graujoši gan fiziski, gan emocionāli.

Man ļoti nepatīk gludināt veļu, taču esmu sajūsmināts par rezultātu ko tas man sniedz- ideāls, līdzens un nesaburzīts apģērbs. Un lai gan ļoti ļoti nepatīk gludināt, es pat reizēm izbaudu šo procesu, jo zinu kas man tā rezultātā būs.
Ja man tagad liktu gludināt drēbes un tā rezultātā es neiegūto to ko vēlos(ideālu apģērbu), bet tik un tā darītu- jā, varbūt, tas man iedotu pa psihi.
Līdzīgi ir ar darbu. Nepatīk iet. Bet patīk tā rezultāts- alga. Un šī rezultāta dēļ, arī process reizēm kļūst pat ļoti tīkams.
Ja mēs gūtu traumas un psihiskas problēmas pie katras darbības ko daram ne aiz sajūsmas- vai mēs vēl eksistētu??
24.07.2020 14:12 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es arī ne bez grēka, man ir bijusi fantastiska sieviete gultā, kurai nestāv tuvumā ne pašreizējā, ne citas. Bet es jau viņām to nesaku

Būtu dīvaini, ja pateiktu. "Klau mazā, mana bijusī bija tik fantastiska gultā, pat daudz labāka par tevi, bet tas jau nekas, es tevi tā pat mīlu". Tad pēc pāris stundām Freids uzcep forumā diskusiju, lai kāds atnes segu, jo viņam uz balkona auksti paliek. ???
24.07.2020 14:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 24.07.2020
Freids @ 24.07.2020 14:12

Man ļoti nepatīk gludināt veļu, taču esmu sajūsmināts par rezultātu ko tas man sniedz- ideāls, līdzens un nesaburzīts apģērbs. Un lai gan ļoti ļoti nepatīk gludināt, es pat reizēm izbaudu šo procesu, jo zinu kas man tā rezultātā būs.
Ja man tagad liktu gludināt drēbes un tā rezultātā es neiegūto to ko vēlos(ideālu apģērbu), bet tik un tā darītu- jā, varbūt, tas man iedotu pa psihi.
Līdzīgi ir ar darbu. Nepatīk iet. Bet patīk tā rezultāts- alga. Un šī rezultāta dēļ, arī process reizēm kļūst pat ļoti tīkams.
Ja mēs gūtu traumas un psihiskas problēmas pie katras darbības ko daram ne aiz sajūsmas- vai mēs vēl eksistētu??

Sievietei sex ir emocionāls pasākums, detaļās neizplūdīšu.
Un loğiski pa retam darīt , to kas nenes gandarījumu , var!
24.07.2020 14:19 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
GhostGG @ 24.07.2020 14:13

Būtu dīvaini, ja pateiktu. "Klau mazā, mana bijusī bija tik fantastiska gultā, pat daudz labāka par tevi, bet tas jau nekas, es tevi tā pat mīlu". Tad pēc pāris stundām Freids uzcep forumā diskusiju, lai kāds atnes segu, jo viņam uz balkona auksti paliek. ???

Labs???
24.07.2020 14:39 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Munise @ 24.07.2020 14:19

Sievietei sex ir emocionāls pasākums, detaļās neizplūdīšu.
Un loğiski pa retam darīt , to kas nenes gandarījumu , var!

Nu var jau būt. Bet tas piedāvājums ir tik liels un viegls, ka reizēm liekas, nemaz jau tik traki nav?
24.07.2020 14:41 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ilgtermiņā tāda seksuāla dzīve man šķiet nepieņemama un pat drausmīga. Reāli Tu ar viņu guli tikai, lai iebāztu, izvilktu un izšļāktu, bet viņa tam ļaujas vienīgi tāpēc, lai tu nebūtu neapmierināts. Uzskatu, ka sekss nopietnās, pastāvīgās, veselīgās attiecībās ir tāda enerģija, kurās baudpilnu sajūtu apmaiņa notiek abos virzienos. Un vēl jo vairāk, gan viņai, gan viņam, ir vairāk vai mazāk, bet svarīgi apmierināt savu partneri. Protams, dzīvē ne vienmēr viss ir ideāli, bet tevis aprakstītā situācija man nešķiet normāla. Un patiešām viņa pati, kā Tu saki, nemaz neslēpj, ka seksu ar tevi nevēlas, bet tik un tā to dara? Un Tu arī tā izmīlē viņu kā lellīti ar tukšu skatienu? Pašcieņa jums galīgi pieklibo. Varbūt viņa ir aseksuāla būtne pēc dabas, un tur nekas nav labojams, bet varbūt viņa ir neglābjama romantiķe, kurai sagādā baudu tikai tāds sekss, kas notiek ar savu īsto, lielo lovi, bet tu neesi tas īstais un lielā love.
24.07.2020 18:59 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Cik labi, ka man nav tik aristokrātiska un jūtīga dvēsele.
Atšķirība jau tikai šāviena jaudā- ja ir baigi laba, tad viņai jāpieliecas, lai nepaliktu bez acs. Ja “ir bijis labāk”, caurumi sienā un izčīgātas mēbeles, biometeriāls katrā mājas stūrī uv gaismā nebūs, bet labi tāpat.?
Pašcieņa? Whāt? Necieņa jau ir tad, ja Princese atsaka bez iemesla, nepiedāvā alternatīvas. Un ja saka, ka sāp galva- es prasītu ģimenes ārsta izziņu.?
24.07.2020 21:59 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Varbūt, viņa kko iespringst un nevar atvērties? Palīdzi viņai ļauties un meklē jūtīgās vietas.
Piekrītu Ketijai, arī nevarētu gulēt ar cilvēku, no kura nebūtu jūtama atdeve. Tā kā tukšumā. Daudz jau dzīvē tādu.
Sekss nav tikai par to, lai egoistiski gūtu baudu, bet gan, lai abi partneri radītu spriedzi, emocijas un kopīgu enerģijas apmaiņu. Lai būtu viena viļņa baudā.
Varu vēl iedomāties pliku seksu pēc 45+, kad nu jau ir izdrillēts no visiem leņķiem un tīri nelielai aktivītātei kāds no abiem "pakļautos" šim priekam.
Bet nu, ja tā čikse jūtas arī tā labi? I guess var dzīvot tā tālāk haha
Eh, baudiet vairāk dzīvi, jaunieši un tēvaiņi?
24.07.2020 22:22 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Pašcieņa? Whāt? Necieņa jau ir tad, ja Princese atsaka bez iemesla, nepiedāvā alternatīvas. Un ja saka, ka sāp galva- es prasītu ģimenes ārsta izziņu.?

Nav runa vispār par to. Loģiski, ka cilvēki nav seksa mašīnas un līdz ar to abiem reizē vienmēr var arī nebūt seksuālais noskaņojums, tomēr, šādās reizēs rūpējoties par otra cilvēka labsajūtu, nereti pamudinām sevi ļauties un manuāli ieslēdzam to "ON" pogu mīlas baudām. Respektīvi, nu jā, man arī ir bijušas uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas reizes, kad īsti nav garīgais uz TO.. Bet jūtu, ka manējais tik ļoti grib.. Nu ko, prātā ieslēdzu to ON pogu, un pēc brīža jau viss superīgi, un finišā domāju, nu kāpēc es sākumā negribēju.. Tomēr, ja man būtu tā, ka es 90 % gadījumu emocionāli un fiziski neizbaudītu intīmo dzīvi ar savu vīrieti gan priekšspēles, gan procesa, gan vīrieša finiša laikā, bet es tik un tā turpinātu ar viņu ar to nodarboties, tad tiešām uzskatītu, ka jā, es necienu sevi. Un ja vēl es to "negribu" viņam skaidri un gaiši demonstrētu, bet tik un tā plestu kājas, un viņš mani, par spīti tam, regulāri seksuāli izmīlētu, tad es tiešām uzskatītu, ka jā, viņš tiešām neciena sevi šajās attiecībās.
24.07.2020 22:50 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Katz @ 24.07.2020 22:22
Varbūt, viņa kko iespringst un nevar atvērties? Palīdzi viņai ļauties un meklē jūtīgās vietas.
Piekrītu Ketijai, arī nevarētu gulēt ar cilvēku, no kura nebūtu jūtama atdeve. Tā kā tukšumā. Daudz jau dzīvē tādu.
Sekss nav tikai par to, lai egoistiski gūtu baudu, bet gan, lai abi partneri radītu spriedzi, emocijas un kopīgu enerģijas apmaiņu. Lai būtu viena viļņa baudā.
Varu vēl iedomāties pliku seksu pēc 45+, kad nu jau ir izdrillēts no visiem leņķiem un tīri nelielai aktivītātei kāds no abiem "pakļautos" šim priekam.
Bet nu, ja tā čikse jūtas arī tā labi? I guess var dzīvot tā tālāk haha
Eh, baudiet vairāk dzīvi, jaunieši un tēvaiņi?
Varu painteresieties ko tu doma ar “pliku sexu no 45+,kad nu jau viss ir izdrillets no visiem lenkjiem...” vispar jau sievietes laika posma no 35...drizak pat no 40-45...un pat lidz 50 ir pasha seksualitates plaukuma. Un tieshi shini vecuma sieviete ar seksu nodarbosies tikai un vienigi,lai sasniegtu baudu un to ari davatu savam partnerim. Nebus nekadas izlikshanas,izpatikshanas un egoistiskas ricibas. Tieshi tapec jauni virieshi tik ljoti biezi mekle seksualas attiecibas ar Milf,jo ta iespejams ir vinju labaka seksuala pieredze muza. Jauni puishi ir gatavi mileties stundam ilgi un ari sievietes 40-50 gados tieshi ta pat. Tu taisies iet pensija pec 45 gadiem? Viss bus jau izdrillets?
24.07.2020 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits