Draugs piespiež veikt abortu

 
Reitings 5
Reģ: 22.04.2019
Sveikas, meitenes! ?
Mana sirds ir pilna..
Vēl dažas dienas atpakaļ runājām ar draugu, ka vēlamies veidot ģimenes dzīvi.
Uzzināju, ka esmu stāvoklī, paziņoju par to draugam un par viņa reakciju esmu šokēta. Viņš pateica, ka ir divi iespējamie varianti: 1)Es taisu abortu (piedraudēja, ka ar varu mani aizvedīšot); 2)Es bērnu varu audzināt viena pati. Viņš tikai katru mēnesi samaksās naudu konkrētajā datumā, bet par mani un bērnu nevēlas neko redzēt un dzirdēt.
Esmu nobloķēta visās iespējamās vietās.
Nesaprotu, kā cilvēks var skatīties acīs un Tev melot, jāsecina, ka visu šo laiku tika sprausti makaroni uz ausīm.
Kā var būt tik pretīgs cilvēks.
Mani arī uztrauc tas, ka viņš varētu man kaut ko izdarīt.
16.06.2020 09:25 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Maxxxiii @ 17.06.2020 12:56

Tādi parasti arī ir tie, kas bļauj cik viss ir netaisnīgi. Par tām pašām autovadītāja tiesībām. Paši izturas kā cūkas, bet pret sevi gaida labestību.

Jo viņiem ir konkrēts Napoleona sindroms - jūtas kā pasaules centri un dzīves enerģiju gūst no citu cilvēku pazemošanas un iemīdīšanas zemē, lai gan paši ir zemes tārpi un nekas vairāk.
17.06.2020 15:12 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Silvera @ 17.06.2020 12:51
Sevišķu nicinājumu izraisa Easy72 patriarhālā augstprātība. Bet nekas, tādi no dzīves bez sevišķas mācības neaiziet. Gan tu vēl degsi ellē, nelieti. :)

Tas ir šovinisms, nevis patriarhālā augstprātība. Būtu šajā izstrādājumā vismaz kaut kas no patriarhālisma, viņš zinātu turēt rūpi un atbildību par to, ko pats radījis. Galvenais, lai tad, kad dzīves galā vajadzēs uz pansionātu vilkties, lai nedomā piešūt savam bērnam atbildību. Cik tādu stāstu par bezjēdzīgiem vecākiem nav dzirdēts.
17.06.2020 15:59 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Herz, es domāju tieši tos viņa tekstus par tupajām sievietēm - tas ir klajš "es vīrietis - kings, tu sieviete - zemāka par zāli" demonstrējums. Vīrietis var atļauties visu, sievietēm tiesību nav, tikai pienākumi.
Viss pārējais, protams, ir šovinisms. Īpaši neģēlīgs turklāt.
17.06.2020 16:59 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Nejauka situācija... šī ir tā situācija, kad kaut ko ieteikt ir neētiski...varu vien novēlēt izturību, galvenais pieņemt lēmumu, kas ir saskaņā ar Tevi pašu! Bērns ir jādzemdē sev un tāpēc, ka ļoti vēlies.
Par vīrieti... bišk ir cūka! Bet! Ar seksu nodarbojas divi un ja šis nav 0.01% gadījuma, kad prezervatīvs acīmredzami nepārplīsa un spermatozoīds brīnumainā
kārtā ir atradis ceļu pie olšūnas...vainīgi esat Jūs abi. Atvainojos, ja skarbi rakstu... ja vīrietis nav aprecējis, viņš neko nav solījis... ir vieglprātīgi paļauties uz vārdiem! Esot tādās attiecībās ir jāsaprot, ka šis ir viens no scenārijiem, mūsdienās vairāk par alimentiem bērna tēvs nav nevienam parādā...
17.06.2020 18:50 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.06.2020
Jums ir tikai divas iespējas. Jums vai nu ir jāveic aborts, vai arī jums pašam jāaudzina bērns. Ja jūs veiksit tiesvedību, tas, visticamāk, beigsies ar kompensāciju. No otras puses, ir bezjēdzīgi mēģināt būt kopā ar vīrieti, kurš tevi vairs nemīl. Manuprāt, abortu nevar pieņemt. Bet jums tas jāizlemj, pamatojoties uz jūsu nākotnes mērķiem, ģimeni un izglītību, ja jūs joprojām mācāties.
18.06.2020 08:25 |
 
Reitings 81
Reģ: 15.05.2014
Iesaku abortu neveikt, ja tev ir iespēja bērniņu paturēt, tad noteikti laid pasaulē.
Ir arī vīrieši, kuri nebaidās no attiecībām ar sievieti, kurai jau ir bērns, tu atradīsi īsto cilvēku, kurš mīlēs tevi un tavu bērniņu. Lai viss izdodas!
18.06.2020 12:21 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
EasyZ2 @ 16.06.2020 20:34
Speciali uztaisiju profilu lai ierektu par tupajam sievietem. Kuras nedz ko izdaritu ja redz chalis aizietu prom. Mana gadijuma tas ir easy, sievu pametu ar 2 gadigu bernu, jo sapratu ka berns nav prieks manis un sieva pec dzemdibam palika ka pukjis un gribeja visu man atnemt, tikai bernam visu dot. Sakravaju mantas un jau 3 gadus neko par viniem nezinu. Nemaksaju alimentus, konts ir blokets, laikam nedrikst but vairak par 215€ uz konta, jo tad nauda aiziet tiesu izpilditajam vai kam tur. Bet mani tas netrauce, izmantoju revolut karti, kas nekadu info nedod valstij. Un naudu sanemu visu neoficiali celtnieciba, ir ari halturas kur neoficiali maksa. Menesi sanemu ap 1500€, bet tadai raganai kas gribeja mani izslaukt neko nemaksasu nekad. Ja runajat ka nakotne gribesu maju, pensiju. Bla bla bla. Ir pietiekami daudz varianti ka musdienas kustamo un nekustamo mantu uzturet ne uz sava varda. Sobrid ari masina man ir, bet registreta uz citu personu kura katru menesi sanem simboliski naudu. Ta luk zosis
Šķiroties ir jāsaprot, ka alimentus maksā nevis sievai/vīram, bet tam bērnam, kuru atstāj. Tā ir lielākā cilvēku problēma. Arī Tava. To naudu, ko maksā valsts, to maksā Tavam bērnam. Un tādam, kas grib izsūkt savu bērnu (kā to norakstīji uz sievu), tādam ļoti ceru, ka valsts atņems visu un atstās ar pliku pakaļu un skriešus lūgsies pie tā pūķa, lai ņem atpakaļ.
18.06.2020 15:42 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Bet esmu šokā par EasyZ2!
Kā tā var? Radīja bērnu, kala nākotnes plānus un tad visu nogrieza sava egoisma dēļ. Pirmie 2-3 gadi ar bērnu ģimenē ir sarežģītākie, tālāk jau ir labāk. Mūk no grūtībām. Ar nākamo sievu noteikti sapratīsi, kāds lohs biji, kad uztaisīsi viņai bērnu un pats audzināsi. Zināsi, cik grūti bijis un vai maz viens jebkad dzīvē ar to tiktu galā. Bet redz, pirmajai sievai, bija jātiek.
18.06.2020 15:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4986
Reģ: 03.11.2012
Czech @ 18.06.2020 15:49
Bet esmu šokā par EasyZ2!
Kā tā var? Radīja bērnu, kala nākotnes plānus un tad visu nogrieza sava egoisma dēļ. Pirmie 2-3 gadi ar bērnu ģimenē ir sarežģītākie, tālāk jau ir labāk. Mūk no grūtībām. Ar nākamo sievu noteikti sapratīsi, kāds lohs biji, kad uztaisīsi viņai bērnu un pats audzināsi. Zināsi, cik grūti bijis un vai maz viens jebkad dzīvē ar to tiktu galā. Bet redz, pirmajai sievai, bija jātiek.

Es, protams, ka neatbalstu viņa rīcību utt., par to nav ko diskutēt. Bet zinot to kādas mēs - sievietes varam būt, es nebrīnos, ka veči paliek tādi kā te augstāk aprakstīja situāciju par atstāto ģimeni.
Diemžēl, man ir vairākas draudzenes un arī radinieces, kuras ir palikušas par naudu slaucošām, manipulējošām čūskām (man ir kauns, jā, ka man ir tādas draudzenes, kauns arī par viņu rīcību kā sievietei) .
Bet, lai cik tas nebūtu dīvaini, jā ir tādas sievietes, kuras arī izdarās riebīgi un ies pāri līķiem, lai tikai vīrietis vairāk dotu naudu. Vispretīgāk ir tad, kad vēl manipulē ar bērnu, saskarsmi ar viņu un šantažē. :(
Vai nepārtraukti sūdz tiesā, tikko kā par maz ko nopērk vai iedod naudu.
18.06.2020 16:13 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
vivii @ 18.06.2020 16:13

Es, protams, ka neatbalstu viņa rīcību utt., par to nav ko diskutēt. Bet zinot to kādas mēs - sievietes varam būt, es nebrīnos, ka veči paliek tādi kā te augstāk aprakstīja situāciju par atstāto ģimeni.
Diemžēl, man ir vairākas draudzenes un arī radinieces, kuras ir palikušas par naudu slaucošām, manipulējošām čūskām (man ir kauns, jā, ka man ir tādas draudzenes, kauns arī par viņu rīcību kā sievietei) .
Bet, lai cik tas nebūtu dīvaini, jā ir tādas sievietes, kuras arī izdarās riebīgi un ies pāri līķiem, lai tikai vīrietis vairāk dotu naudu. Vispretīgāk ir tad, kad vēl manipulē ar bērnu, saskarsmi ar viņu un šantažē. :(
Vai nepārtraukti sūdz tiesā, tikko kā par maz ko nopērk vai iedod naudu.

Ooo jaa, arī manā paziņu lokaa tādas ir daudz. Attāls radinieks tagat šķiras no sievas. Kamēr piepelnijaas ārzemēs, (jo daamai vienmēr bija par maz) pa to laiku šī laida ar citu. Par katru bērnu pieprasa 1200eiro,kopā 2400e mēnesi. Pati strādā pa minimālo veikalā un saprot, ka ar tādiem ienākumiem nevarēs vairs atļauties labi dzīvot.
Vēl pretīgak ir uz tām, kas nestrādā vispār un dzīvo no bērnu alimentiem.
18.06.2020 16:24 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
autorei neko ieteikt nevaru, vienīgi to, ka tādu lohu pamest obligāti.
taču gribēju uzrakstīt gadījumu, no pazistama cilvēka. bija kopā ar meiteni apmēram gadu. jauns pāris, meitene taka gribēja bērnu, bet pusis velvel nekādā gadījumā. meitene šim teica, ka izsargājas ar spirāli, varbūt no sākuma tā arī bija, taču pēc tā apmēram gadapirms palika stavoklī, un atzina ka spirāle vairs nav, jo grib bērnu. puisis pameta viņu jā, jo skaidri bija pateicis ka bernunav negrib. un lūk šajā gadījumā es puisi pa cūku neuzskatu, bet to meiteni gan un tā konkrēti. alimentus pusis maksā, bet saticis nav savu bērnu un nevēlas.
19.06.2020 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits